Jump to content

Dziwny sen


clio123

Recommended Posts

Witam miałem dzisiejszej nocy dziwny sen i nie umie go zinterpretować a mianowićie śniło mi się że koło mojego osiedla rozłożono dziwny dom strachów do którego sie nie wchodziło tylko stało się koło niego w zasłonie z szat było ich 3 bo bokach i z tyłu stojącego. Ja bardzo bałem się tam wejść natomiast mój kuzyn wszedł załozyli mu taką czarną opaske na oczy jak nie raz w filmach jest pokazywana gdy ktoś idzie spac. Cały ten dom strachów był podzielony na poziomy za każdy poziom uczestnik dostawał 100 zł mój kuzyn doszedł do 7 poziomu dostał 700 zł i zaczoł opowiadać ze to sie nie opłaca ze to za straszne że teraz spać po nocach nie będzie mógł i co mu teraz z tych 700 zł i nagle sen się skończył. Czekam na pomoc w interpretacji

Link to comment
Share on other sites

Witaj clio123, a ja bym chciala wiedziec, co Ty czules i myslales w tym snie - czy wierzyles kuzynowi kiedy mówil, ze 'sie nie oplaca'?, czy jednak 700 zl to dla Ciebie duza kwota warta zachodu?

 

Bo wiesz, mnie to wyglada tak, jakbys w rzeczywistosci równiez nie mial odwagi na cos, i przez to szukasz dookola potwierdzenia, ze rzeczywiscie nie warto postepowac w ten czy inny sposób.

Tak ja to widze.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Chciałem tam wejść lecz bardzo sie bałem a gdy kuzyn powiedział mi to straciłem ochote na wejście i nie pociągałą mnie juz ta kasa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...