Jump to content

prześladowanie


surenka

Recommended Posts

Śniło mi się, że mój były mąż zabrał ze sobą jakieś narzędzia i stare meble z mieszkania, mówiąc, że chce ze mną się spotkać, żeby zwrócić mi te rzeczy. Spotkanie odbyliśmy w jakimś garażu, a narzędzia okazały się bronią, z której próbował mnie zabić. Udało mi się uciec, ale innym razem w jakimś drewnianym domku mnie odnalazł. Byłam tam z przyjaciółmi, ja uciekłam, ktoś zginął. Innym razem podłożył bombę w biały dzień przed budką telefoniczną przy której stałam z innymi osobami, Bomba rozszarpała na kawałki kogoś z moich znajomych, a ja z trudem uciekłam. Postanowiłam zgłosić to na policję, z poczuciem jednak, że nikt mnie przed nim nie ustrzeże. Gdy się obudziłam, przeraziłam się nie na żarty. Nie mogłam zasnąć przez resztę nocy.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

surenka

To mi wygląda na to że być może przeczywasz że ktoś może sabotować Twoje działania, tymbardziej że ma ku temu możliwości (narzędzia), zaś stare meble sugerują sprawy z przeszłości - widocznie w tedy coś sie stało i teraz może szukać odwetu... i albo to tylko Twoje lęki i obawy albo reakcja na rzeczywistą sytuację.

Generalnie ucieczka moze się wiązać z uniknięciem problemów, a bomba to rozsiewanie plotek na Twój temat wśród znajomych. W każdym razie ujawni się też Twoje poczucie sprawiedliwości (policja)

Ogólnie wszystko wskazuje na pewnego rodzaju zemstę, więc lepiej potraktować sen jako ostrzeżenie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...