Skocz do zawartości

Wywoływanie odpowiedzi w czasie snu


Quelle

Rekomendowane odpowiedzi

PROGRAMOWANIE SNU W CELU UZYSKANIA ROZWIĄZAŃ PROBLEMÓW

 

Celem tego ćwiczenia jest programowanie snów, aby uzyskać odpowiedzi pomagające twórczo i skutecznie rozwiązać problemy. Możemy w ten sposób uzyskać ważne odpowiedzi dotyczące życia osobistego:

 

Na przykład: Czy starać się o daną pracę? Czy ten partner jest odpowiedni?

 

Wiele twórczych rozwiązań możemy otrzymać we śnie.

 

WYWOLYWANIE SNU ODPOWIEDZI:

 

Przed zaśnięciem wprowadź się w stan relaksacji.Jeśli miales trudny dzień, możesz wcześniej zastosować ćwiczenia pomagające odreagować, czy zregenerować, oczyścić, przed pojsciem spać. Kiedy będziesz już gotów, wykonaj następujące ćwiczenie:

 

*

* Wprowadź się w stan relaksu

* Oddychaj naturalnie i głęboko

* Wyobraź sobie, że wraz z każdym oddechem napełnia Cię kolor fioletowy, a na wydechu otaczasz się fioletowym kolorem. Z każdym oddechem coraz bardziej napełniasz się kolorem fioletowym. Z każdym wydechem otacza cię coraz grubsza kula fioletowego światła

* Pomyśl o problemie, na który chcesz znaleźć we śnie odpowiedź lub go rozwiązać. Wyobraź go sobie wyraźnie, w sposób realistyczny lub jako symbol.

* Oddychaj naturalnie i napełniaj wyobrażenie problemu fioletowym światłem. Wyobraź sobie, że problem się rozwiązuje. Nie znasz jeszcze odpowiedzi i rozwiązania, ale wyobraź sobie, że tak jest. Podziękuj za to. Powiedz sobie w myślach:

* Teraz zapadnę w sen. Będzie to sen twórczy. We śnie otrzymam odpowiedź na moje pytanie…(wymień pytanie). Mój problem zostanie rozwiązany (opisz problem). Zapamiętam swoje sny. Obudzę się wypoczęty i świeży. Kiedy się obudzę, zapiszę zapamiętane sny i swoje odczucia. Już w trakcie zapisywania, odpowiedzi i rozwiązania staną się dla mnie jasne.

* Kiedy się obudzisz, zapisz swoje sny i skojarzenia. “

 

fragmenty z książki Mateusza Wiszniewskiego “Zrelaksuj się i żyj twórczo”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fioletowy to kolor czakry trzeciego oka. Jak ktos nie wie co to jest to niech sie nie zabiera za cwiczenia z podswiadomoscia...energetyka na poczatek moi drodzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od żródła ,w jednym jest że czakra 3 oka (podświadomości), to kolor granatowy ,a korony fioletowy ,a w innym żródle ,że kolorem trzeciego (oka) jest fiolet ,najlepiej zaufać intuicji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...