Jump to content

Sephi - malutka prośba


armather

Recommended Posts

Sephi dziś mało napiszę bo mało pamietam . Ale to nie był sen wiec se nie interpretuje może wiesz coś więcej albo wiesz moze co to było?

OStatnio zanim zasnąłem (dzis rano) jak tylkko zamknąłem oczy widziałem kobietę...nie pamiętam dokładnie bo wyglądała jak z avataru damy trefl z forum. Tzn oczu nie było widać wszystko na czarnym tle ale pewne rysy świadczyły o tym ,że to kobieta . Twarz ta stała na przeciw mnie a dookoła mnie słyszałem jej głos "22" mówiła 22 i się z tego śmiała takim "pozagrobowym" śmiechem wiesz zapewne o czym mówię... ale to było na tyle ciekawe ,że o ile otworzyłem oczy (panowałem nad tym) to nie spałem wiedziałem co się ze mna dzieje ,co jest w okół mnie... Ale ilkroć zamykałem oczy...tylekroć widziałem tą sama kobietę..ten sam śmiech...potem widziałem w myślach jak czarna psotać kobieca biega przy moim łóżku zbliża się do mnie i słyszalem ten śmeich- ale jeszcze nie spałem bo mogłem nad tym zapanować umiałem sam otworzyć oczy itp.

 

co to było? i co oznaczało?

Link to comment
Share on other sites

Ciekawie, ciekawie,bo widzisz ostatnio chyba wczoraj myślałam o Tobie ;D. Być może tak dostałeś moje myśli albo jakieś ważne dla siebie przesłanie.

 

Droga życia 22 - twórczość, perfekcja

 

to jest akurat dla osób,które posiadają liczbę mistrzowską 22,ale też może trochę więcej powiedzieć,co ta liczba może dla Ciebie znaczyć.

 

Mój avek od początku mi się spodobał jestem na tym forum już długo i nigdy go nie zmieniłam. Jest w nim coś z tajemnicy,z wiedzy tajemnej. Wcale bym się nie zdziwiła,gdyby ta kobieta zapowiadała nowy etap,nową drogę Twoją w świecie magii czy ogólnie nowo obraną drogę,wstęp do czegoś innego, wyższy poziom. Jeżeli się śmiała to tylko na plus, "mroczne" osobistości nigdy sie nie śmieją...

Link to comment
Share on other sites

Damo dziękuję za odpowiedź , powiem Ci ,że po zastanowieniu było na nim widać mniej niż na Twoim avatarze- hmmm myślałaś o mnie -powinienem się zarumienić? hihi;)

Moja liczba to 7...;)

co do śmiechu u mrocznych osób..wiesz bywają demony co wręcz zataczają się ze śmiechu ;)

Wiesz co tak zastanawiając się to ja raczej w ostatnim czasie nic nowego nie robiłem z magii i nie zapowiada się raczej bym zaczynał coś nowego... ciągnę plany jakie rozpocząłem i nie zmieniam ich... jest możliwe ,że to faktycznie wyższy poziom? ;) hmmmm no no to jestem z siebie dumny ;))) medal proszę!;) hihihi ;)

nie spodziewałem się bo w sumie jakiegoś przełomowego odkrycia nie dokonałem ..:)ani nic myślałem ,ze wyższy poziom to za sukcesy jest jakieś..;)

Link to comment
Share on other sites

Według tego linka możesz iść dalej albo możesz zerwać z tym,co robisz i zacząć coś całkiem nowego - tak ja zrozumiałam tę kobietę ;). Albo (tylko się nie śmiej) może to być efekt uboczny wpatrywania się w cudze oczęta i przepowiadanie przyszłości ;).

 

A no widzisz u mnie się nikt z takich nie śmiał :/.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...