Jump to content

Osa, użądlenie, Internet


sandra_666

Recommended Posts

Śniło mi się, że kiedy rozmawiałam z mamą, pojawiła się osa. Padliśmy w panikę. Próbowałam zasłonić się kocem, ale weszła mi no nosa. Zaczęłam wyjmować ja ręką, a wtedy mnie użądliła. Już nie zwracałam na to uwagi, chciałam tylko ją wyjąć i wyrwałam żądło. Resztę nie potrafiłam, pomagała mi mama.

Następnie kiedy byłam przed domem, ujrzałam moją sąsiadkę z jakąś kobietą oraz fotografa, robił im zdjęcia. Spytałam się czy mi też by porobił kilka, i zgodził się.

Później zobaczyłam moją siostrę w pięknej, fioletowej sukience, na która obecnie 'poluję'. Rozmawiałam z nią i powiedziała mi, że właśnie szykuje się na sesje zdjęciową. I poszła.

Później korzystałam z Internetu, ale ciągle był jakiś problem. Przy przeglądaniu stron, włączały mi się inne, których nie potrafiłam wyłączyć. Następnie przyszedł mój ojciec, i powiedział, że teraz on musi wejść na komputer.

 

Co to może oznaczać? Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

wiesz, ostatnio tez mialam sen z użądleniem. Zinterpretowano to jako plotki. Dwa dni temu uslyszlam od babci, ze oznacza to iz osoba ktora sni o owadach ktora ządlą, to popelnia grzech. Ja wiem ze popelnilam...i popelniac go będę..:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...