Jump to content

pani byk i pan baran


GoniaS85

Recommended Posts

Pani Byk i Pan Baran

 

Dopasowanie. On jest typowym, stuprocentowym mężczyzną, ona seksowną i zadbaną kobietą. Pan Baran jest niezwykle szarmancki i hojny. A Pani Byk lubi być obdarowywana eleganckimi fatałaszkami i drogimi perfumami. Odpowiada jej komfort i wystawne życie. Z aplauzem przyjmuje zaproszenie do restauracji cieszącej się wytworną kuchnią.

 

Jako kochankowie są wspaniali - nawzajem spełniają swoje oczekiwania. Następuje bowiem idealne połączenie ognistego, męskiego temperamentu z kobiecą, przepełnioną seksapilem zmysłowością.

 

Niestety, są także i ciemniejsze strony pożycia tej pary. Dla niego liczy się ruch i działanie, najchętniej pod wpływem impulsu, dla niej taktyka i kierowanie się wytyczonym planem. Na spontaniczność ze strony Byka nie ma co liczyć. Jeśli dojdzie do sporu, a o to nie trudno, nikt nie da za wygraną. Baran od męczącej go sytuacji będzie chciał uciec - choćby natychmiast i na koniec świata. Pani Byk za wszelką cenę do tego nie dopuści. Będzie stosowała różne taktyki, plany i planiki, aby postawić na swoim. W końcu pogodzą się idąc na wystawną kolację do znanego lokalu.

 

Macie dużą szansę na stworzenie całkiem stabilnego związku. Więcej was łączy niż dzieli. Byku zaakceptuj indywidualność i niezależność swojego partnera. Baranie nie stawiaj ukochanej przed faktami dokonanymi. Pozwól jej chociaż na naszkicowanie przyszłości.

 

 

i coś z humorkiem na Pana Barana ;)

Prawdziwy, rasowy Baranek wszystkich ma w nosie, to on jest najważniejszy i najmądrzejszy w całym tym ludzkim zespole. Jeśli już ulegniesz jego amorom, to przygotuj się na niewybredne żarty, które rzuca w jak najlepszych intencjach. Niemniej jednak mają one siłę rażenia kul armatnich, wzbudzając konsternację i zamieszanie w towarzystwie. Stąd zapewne możesz stracić pewne grono przyjaciół, które w obawie przed kolejnym atakiem, twojego Baranka, zechce omijać go dość szerokim łukiem. A tak poza tym, to wesoły gość, który zawsze realizuje tylko swoje plany...

 

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...