Jump to content

proszę o pomoc....


marcos

Recommended Posts

Śniło mi się, że jestem w domu u znajomej, ona jest wesoła, ja próbuję wejść po drabinie na piętro, mówię, że schody są bardzo strome, zatrzymuję się w połowie tych schodów, a właściwie drabiny, ta znajoma zaczyna przymierzać różne ubrania, stojąc do mnie tyłem, podczas przebierania się widzę na jej plecach tatuaż, później śniło mi się, że próbuję zorganizować spotkanie z moimi znajomymi i właśnie z tą znajomą u której byłem wcześniej jednak nie mogę się do niej dodzwonić. Bardzo proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

marcos

Czy to drabina czy schody - to i tak może chodzić o "wspinanie sie na samą górę" w celu osiągnięcia zamierzeń.. a im bardziej stromę tym trudniej je osiągnąć i wymagają większego wysiłku w dość krótkim czasie.. uważaj, bo może sie okazać że w połowie drogi zrezygnujesz z planów, zatrzymasz się.

Przebieranie sie moze mieć wiele znaczeń.. od dopasowania sie w jakiejś sytuacji do sprawdzania sie włącznie, tego co do tej pory nie było wiadome (plecy).

Natomiast brak połączenia telefonicznego sugeruje utrudniony kontakt z kimś znajomym lub nawet samym sobą (osoby we śnie mogą też reprezentować nasze cechy charakteru - wtedy istnieje zasada przeniesienia w symbolach).

 

Ważny jest też sam tatuaż - skoro się mu przyglądasz, to widocznie warto zwrócić uwagę na jakiś istotny szczegół lub sprawę... wiele zależy od tego co przedstawiał?

Link to comment
Share on other sites

Były to schody, ale takie jakie są w starych domach, które przypominają drabinę, były bardzo strome, pamiętam że wchodząc trzymałem się rękami na wyższe stopnie. Masz całkowitą rację jeśli chodzi o utrudniony kontakt, rzeczywiście mam utrudniony kontakt z tą dziewczyną która mi się przyśniła. Natomiast tatuaż nie przedstawiał niczego konkretnego był to chyba jakiś wzór, nazywa się to chyba tribal, jednak teraz nie mam pewności, ale coś mi się wydaje, że mógł byc kolorowy z jakimiś odcieniami pomarańczowego i czerwonego. Serdecznie dziękuję Ci za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...