Jump to content

Małe pytanko?


Cyrce

Recommended Posts

Mam taki mały problem, chciałabym się Was zapytać, bo uważam to za nie bardzo normalne, że wszystko co jest elektryczne mnie kopie, np. pralka..ktoś by powiedział że ma przebicie, to zrozumiałe tylko, że kopie tylko mnie, nie mogę ręki do niej wsadzić żeby wyciągnąć ubranie bo tak kopie,że to nie do wytrzymania, tylko to w tym dziwne, ze jak ktoś inny wyciąga pranie to nic, wszyscy się śmieją ze coś wymyślam, tak samo drzwi od samochodu itd.. Czy możliwe że mam jakieś inne naładowanie elektryczne?? Nie bardzo się znam na tych rzeczach, dlatego proszę o jakieś wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Możliwe że masz nadmiar energii czy coś nie znam się ale zrób tak siądź w formie lotosu oddychaj bardzo bardzo wolno licz do 10 jak już doliczysz to wywal starą energie (znam to z jakichś poradników). Mianowicie pomyśl że jesteś drzewem a z twoich stóp odchodzą korzenie dochodzą do jądra Ziemi następnie wyobrażaj że energia przechodzi przez te korzenie i spala się w jądrze, następnie wyobraź sobie (jesteś już sobą) że w okół ciebie jest pełno takich połączeń wyobraź sobie nożyczki i odetnij wszystkie te zwiędłe mogą wyglądać jak konary czy coś (moje wyglądają jak zmarszczona trąba słonia :D) obetnij je wszystkie (a ważne żeby te nożyczki bardzo jasno świecił tak jakby były z energii) (to z tym obcinaniem sam sobie wymyśliłem żeby nie było :]) (a to już z poradnika): Później popatrz na siebie jak jesteś w formie lotosu (nogi na krzyż kciuk połączone z palcem wskazującym i serdecznym w obu rękach leżące na udach) i z twojego czubka głowy (fioletowego czakramu nie mam pamięci do nazwy jakiś ma czy jakoś tak nie wiem może Lam nie ważne)promień światła i leci ponad Ziemię do takiej siatki przeźroczystej w kosmosie podłącz się pod nią i wyobrażaj że przepływa przez to do ciebie różne kolory energii do po szczególnych czakramów (patrz google na kolory ja ich nie zapamiętuje mi się automatycznie podczas medytacji pokazują później zapominam)

AAAaa zapomniał bym i pamiętaj że zawsze to umiałaś tylko zapomniałaś i sobie przypominasz.. tak jak jazda na rowerze ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...