Skocz do zawartości

prosze o interpretacje snu


nikita81

Rekomendowane odpowiedzi

spotkanie z tesciami-prosze o interpretacje

Witam.mam 28 lat i jestem matka dwojki dzieci,mialam sen ktory nie daje mi o sobie zapomniec,prosze mi go zinterpretowac.

bylam w polsce w miejscu gdzie mieszka moja tesciowa,choc miejsce wygladalo inaczej,byl cieply dzien,idac spotkalam swoja tesciowa i tescia (tesciu nie zyje od kilku lat ale tesciowa zyje) byli razem i byli bardzo szczesliwi,bardzo sie ucieszyli na moj widok pytali dlaczego ich nie odwiedzilam skoro jestem w polsce,pokazywali na okna w bloku i mowili ze juz tam nie mieszkaja ze sie przeprowadzili i mieszkaja w innym miejscu,chcialam zobaczyc gdzie mieszkaja wskazywali tylko okna ale mialam wrazenie ze nie bardzo chca mnie zaprosic do srodka.moja tesciowa wygladala wyjatkowo pieknie,byla ubrana cala na czarno slicznie zrobione wlosy i jakby miala ze 30 lat mniej prawie jej nie poznalam tesciu tez wygladal bardzo elegancko mial szary garnitur na sobie siwy wasik siwe wlosy ladnie ulozone.oboje byli bardzo szczesliwi,ja zreszta tez ucieszylam sie na ich widok,nie pamietam jak sie z nimi pozegnalam ale w pewnym momecie obrucilam sie i wracalam do domu.jeszcze raz bardzo prosze o interpretacje tego snu tym bardziej ze tesc smil mi sie moze tylko 2 lub 3 razy odkad zgina i zawsze jak sie przysnil cos sie wydazylo.bardzo dziekuje.Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...