Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc


Tysia_18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat,ostatnio śni mi się od jakiegoś czasu straszny sen. Dotyczy ojca mojej siostry który nie mieszka już z nami ponieważ rozeszli się. to dla mnie ojczym, nigdy go nie lubiłam, poniżał mnie itd. Śni mi się bardzo często ten sam sen. Zaczyna się od tego że słyszę dzwonek do drzwi, za nimi stoi mój mały sąsiad i się przedstawia gdzy pytam przez zamknięte drzwi kto tam.Otwieram bo nie widzę zagrożenia. Jednak gdy widzę ojca mojej siostry to próbuję zamknąć je, wtedy dostaję w twarz uderzeniem od tego człowieka, krzycze chodź nie wydobywam dźwięku ze strachu. Potem jakby sytuacja się przenosi znów przed drzwi. a one są tym razem zamknięte.Próbuję dzwonić na policję, ale ręce tak mi się trzesą, że nie mogę wykręcić numeru, chodź bardzo się staram za każdym ostatnia cyfra nie jest taka jak powinna. Słyszę tylko uderzenia siekiery o drzwi, próbuję ostrzec mame i siostrę żeby uciekały, ale znów nie mogę wydusić słowa. Gdy się budzę mam uczucie ciężkośći i strachu. Czy takie sny mogą się spełnić, skoro śnią się ciągle tak samo? Proszę o odpowiedź. Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego człowieka, Proszę mi uwierzyć zmienił moje życie w piekło. Miał być kochającym ojczymem, a okazał się katem. Bił mnie, poniżał, wpadłam przez niego w przewlekła depresję i nerwicę zolądkową. Więc nigdy przenigdy nie bede z nim w zgodzie, poza tym do tej pory jak mnie idzi to grozi, wyzywa i krzyczy ze całe zło to ja. Nie potrafię sobie z tym radzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. A nie jest możliwe by yen sen się spełnił skoro przychodzi co jakiś czas?

Boję się że kiedyś tak się stanie i nie bede w stanie urotować mamy i siostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam czesto takie sny ze jestem na pogrzebach osób które jeszcze żyją. Widze je w trumnie itp. Przeraża mnie to bo zawsze po takim śnie dowiaduje sie o śmierci blisikch, znajomych. Czesto po takim snie czekam z przerazeniem na to kto kolejny. Boje sie tego bo długo nie musze czekać na taką wiadomość 1 góra 2 dni. Proszę napiście czy to mogą być jakieś przeczucia. Zaczeło to się jakieś 3 lata temu. Pierwszy sen miałam w noc przed śmiercią taty i tak już zostało.

Edytowane przez boxena10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...