Skocz do zawartości

groza w starym domu


6karola6

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z kilkoma osobami w starym ale odrestaurowanym domu w którym mieszkał niegdyś ktoś znany. Było to miejsce przeznaczone dla turystów a zwiedzanie odbywało się z przewodnikiem. W pewnym momencie przewodnik powiedział żeby nie wchodzić do jednego z pokoi jednak nie uzasadnił dlaczego. Ja odłączyłam się od grupy i wróciłam aby zajrzeć do owego pokoju. Kiedy weszłam drzwi zatrzasnęły się za mną. Ujrzałam pokój cały w drewnie, po jego ścianach zaczęła spływać krew. Na środku pokoju stało tylko wielkie łóżko na którym leżał obraz. Przed lóżkiem na metalowych stojakach stały dwie palące się gromnice. Pościel na łózku była koronkowa.Na początku nie odczuwałam strachu, dopiero kiedy zaczęłam zbliżać się do łóżka aby zobaczyć co jest namalowane na obrazie. Nie mogłam dostrzec co jest na nim (z powodu złego oświetlenia) więc musiałam podejść dość blisko wówczas jakaś siła zaczęła wciągać mnie do obrazu. Chciałam zawrócić, jednak nie miałam tyle siły, prawie dotknęłam klamki od drzwi i....obudziła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...