Skocz do zawartości

milczenie


feicita

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się że widziałam sie z moją siostrą cioteczną i chłópakiem który mi się podoba ale on gadał tylko z nią. chyba. o to chodzi że milczal nie rozmawiał ze mną. niezwracał na mnie uwagi jedynie raz spojrzał ale się kończyl sen no i przebudzlam się iedy próbowalam coś zrobić to już doszlam do świadomości że się budze .To juz 2. raz kiedy śni mi się kiedy milczy. kiedyś jeszcze śnilo mii się że zwracał uwage tylko na moją siostre ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem w interpretacji i nie chciałbym wprowadzać w błąd, ale może to oznacza, że na jawie jesteś może trochę o niego zazdrosna (nawet podświadomie). Podoba Ci się, a on nie zwraca na Ciebie uwagi. Jest Ci z tego powodu przykro... Albo nie macie na codzień zbyt dużego kontaktu, a Ty byś chciała, żeby był większy.

Może się mylę... Najlepiej niech się wypowie ktoś, któ bardziej zna się na interpretacji. :)

Edytowane przez jaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zazdrosna bo ona coś kreci mowi zego nie chce a pomieszala a ona sie jemu podoba poza tym odmowil i blizszego poznania sie.ptam dlatego ze kiedy po raz pierwszy to mi sie snilo to wlasnie sie okazalo ze ona cos namieszala. a tak na marginesie to chcialabym miec z nim kontakt ;9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...