Jump to content

Sen o poronieniu prosze o pomoc


pascal48
 Share

Recommended Posts

Jestem mężczyzną. A w tym śnie jestem w ciąży. Ale nie tylko ja tam jestem. Jest tam kilka osób z mojej byłej klasy, kilku kolegów i koleżanek( w tym dziewczyna która kiedyś bardzo mi se podobała).

Każdy obecny bierze jakiś przedmiot po czym ten przedmiot zamienia się w ciąże u tej osoby( To dopiero początek). Wszyscy biorą normalne przedmioty a ja biorę jakiś metal, chyba miedź po czym jestem w ciąży. Jednak płód umiera ale wewnątrz mnie, nic na zewnątrz się nie dzieje.

 

O co może chodzić?

 

Dodam że jestem właśnie po maturach dostałem się na studia. Od października zaczynam się uczyć w nowym mieście, niedługo się przeprowadzam. Nie kryje że strasznie mnie to stresuje, ale to tylko jeden z wielu problemów...

Edited by pascal48
Link to comment
Share on other sites

pascal48, male szanse na otrzymanie odpowiedzi w 3 godziny po napisaniu posta.

 

A czy w ogóle czujesz sie usatysfakcjonowany kierunkiem studiów, które rozpoczynasz?

 

Ciaza to nowe plany, nowe przedsiewziecia, i tak w Twoim snie kazda osoba bierze inny przedmiot, który zamienia sie w ciaze - uotzsamialabym to z wyborem róznych kierunków, róznych dróg po maturze.

Twój plód obumarl, ale na zewnatrz wszystko wygladalo w porzadku, dlatego ja to 'poronienie' widze jako brak zadowolenia, doslownie jakby cos w Twobie umarlo, zgasl zapal - jednak próbujesz tego po sobie nie pokazywac, zwlaszcza przed najblizszym otoczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...