Skocz do zawartości

ocean,malutki rekin, nieżyjący mąż,koleżanka z pracy,wycieczka...proszę o interpretac


basia123458

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...bardzo proszę o interpretację snu...byłam na wycieczce z mężem, ktory juz od 5 lat nie zyje...spacerowałam w piękny sloneczny dzien nad błękitnym spokojnym oceanem razem z mężem i koleżanką...miejscami widziałam głębię oceanu znad urwistego brzegu a miejscami było łagodne i płytkie miejsce, żeby dojsc do wody...na takiej płyciznie kolezanka zauważyła wyrzuconego na brzeg maleńkiego rekina i wzięła go do ręki głaszcząc pieszczotliwie a potem polozyła go z powrotem na piasku...obmywała go woda...mąz mi go podal do ręki, zebym go dotknęla...przejechałam po nim palcem i z obrzydzeniem odsunęlam sie do rekina...potem wracalismy, gdzies do hotelu...mąz..koleżanka i ja...i w pewnym momencie zobaczyłam ja kolezanka podczas wchodzenia po schodach na piętro hotelu chwyta męza za ręke i mówi "on odchodzi ze mną"...mąz sie ogląda a ona go ciągnie po schodach...mąż poslusznie idzie za nia...ja zostaje na dole...wyciągam do niego dlonie majac nadzieje ze go zatrzymam...jestem zrozpaczona, że mnie zostawia...w tym momencie sie budzę...z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj....ta koleżanka ma męża od wielu lat juz i jest z nim szczęsliwa...a mój mąz od 5 lat nie zyje ale sni mi się często w róznych snach...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to oczywiste ze poprzez kolezanke trzymajaca twojego meza za reke we snie, tesknisz za nim, oraz za zwiazkiem, kolezannka ma kogos z kim dalej moze isc przez zycie, natomiast ty masz w sobie jakas pustke, ktora wypelnial wczesniej twoj maz, czyli ten sen wyrazil tesknote za ukochanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznię dziękuję za tą interpretację...to o czym piszesz jest mozliwe...ostatnio mnożą mi sie kłopoty i po cichu marzę o tym,żeby ktos bliski był obok mnie i pomógl mi je rozwiązać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...