Jump to content

Połączenie Panny z...


Guest winteer
 Share

Recommended Posts

Guest winteer

Panna - osoby urodzone 24 VIII – 22 IX w połączeniu ze:

 

Szczurem

Bawołem

Tygrysem

Królikiem

Smokiem

Wężem

Koniem

Kozą

Małpą

Kogutem

Psem

Świnią

Edited by winteer
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
ja też się skuszę :) oczywiście jeżeli nie będzie to dla Ciebie problem Dominiko111 :)

 

21.09.1987 z góry dziękuję :)

Oczywiście że Ci napiszę ,lecz potrzebuje czasu .

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

ja też się skuszę :) oczywiście jeżeli nie będzie to dla Ciebie problem Dominiko111 :)

 

21.09.1987 z góry dziękuję :)

 

 

 

21.09.1987 Panna Kot

 

Ogólna charakterystyka

Panna Kot to wizerunek człowieka ostrożnego. Jej pierwszy portret można będzie namalować dopiero wtedy , gdy po latach powolnego rozwoju w końcu dojrzeje .Nigdy nie narzekała ,nikt nie zauważy że się skrada i zaczaja . Panna Kot jest rozsądnie ostrożna, unika niebezpiecznych dróg i byle zachować spokój i uniknąć konfliktów, nieraz rezygnuje nawet z tego ,co jest dla niej ogromnie ważne.

Kot urodzony w znaku Panny bywa często skazany na samotność. Lubi swój dom , Chętnie kładzie się przy kominku i z nogami do góry w głuchej ciszy relaksuje lub czyta książkę. Taka możliwa sceneria jest możliwa jedynie gdy jego drzwi mieszkania są opancerzone .Panna Kot nie życzy sobie by jej ktoś przeszkadzał.

Panny Koty maja kłopoty z nawiązywaniem kontaktów. Wola pracować, budować, odnawiać czy grzebać w jakiś projektach, byle tylko nie siedzieć bez zamierzonego celu i nie prowadzić głupich pogaduszek.

Koty urodzone w znaku Panny są przesadnie cnotliwe lub szlachetne jak również nie chcą uchodzić za wzorowe. Przykładne zachowanie jest ich naturalna cecha.

Panna Kot jest szczerym zwolennikiem postępu. Na swój spokojny sposób dąży do osiągnięcia doskonałości i kieruje się wyczuciem ,próbuje znaleźć idealne rozwiązanie, które by jej naprawdę odpowiadało. Motywem jej działania jest poczucie obowiązku a motorem chęć odnalezienia idealnego świata.

 

Miłość

Zycie miłosne Panny Kota dzieli się na dwa etapy. W młodości Panna Kot może zadawać się z różnymi głupimi zbzikowanymi typami .W okresie eksperymentowania potrafi się z łatwością zakochać w jakimś dziwadle. Ale ten okres miłości zwariowanej miłości jest krótkotrwały. Tak naprawdę ,to nie jest jej celem pośmiać się przez chwilkę lub spędzić życie w olśniewającym blasku reflektorów. Jeszcze zanim dojdzie do trzydziestki, postara się ukryć głęboko swoje wczesnoromantyczne błędy i po latach wypłynie .

Niemniej Panny Koty już na zawsze zachowają czułe serce dla różnych nieszczęśników. Czasem miesza jej się pojecie szlachetności z poświeceniem.

 

Związki z innymi znakami.

Świetnie się zgodzisz z Dzikami urodzonymi pod znakiem Byka, Raka, Skorpiona i Koziorożca. Możesz również spróbować szczęścia z Bykiem ,Skorpionem ,Koziorożcem z roku Kozy i Psa. Doskonale się tez zgodzisz z Bykiem Kotem . Lepiej unikaj Bliźniaków, Strzelców ,Ryby urodzonych w roku Koguta. Nie pasują do Twojego towarzystwa i ostrożnego stylu życia Bliźnięta ,Strzelec z roku Szczura podobnie jak Ryby Smoki.

 

Dom i rodzina.

Obok zamków, blokad i systemów alarmowych w domu Panny Koty są też, choć nie rzucają się w oczy , antyki i przedmioty sztuki maja strzec się z wdziękiem wraz ze swoją właścicielka.

Jako rodzic Panna Kot czuje się odpowiedzialna za intelektualny rozwój swoich dzieci

 

Zawód

Ponieważ Panny Koty nie znoszą poczucia zagrożenia i chcą mieć zawsze bezpiecznie odłożone oszczędności, więc doskonale się sprawdzą na wszystkich posadach ,które przynoszą przyzwoity stały dochód. Nie zawsze jednak im się udaje zgromadzić majątek czy oszczędności jakiego pragną.

Zajęcia odpowiednie dla Panny Kota to :kurator muzeum, bibliotekarz, archiwista, analityk, agent turystyczny, dyplomata, ogrodnik, dekorator, muzyk.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o podwójny horoskop dla urodzonych: 12.09.1977, 27.02.1977, 13.03.1976.

 

Gabi77 Tutaj masz Panna Wąż ,a dwie kolejne daty znajdziesz w tym temacie http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15695-polaczenie-ryb-z.html

 

12.09.1977 Panna Wąż

 

Ogólna charakterystyka

Skłonność do analizowania i intuicja — to dwie główne cechy, określające osobowość Panny Węża. Panna Wąż jest uczuciowa, atrakcyjna, mądra i bardzo wyrozumiała. Robi wrażenie poważnej, a nawet ponurej. Ale język ma na wszelki wypadek bezpiecznie schowany pod policzkiem. Siła Panny Węża tkwi w tym, że nie jest ona tak do końca istotą z tej ziemi i zawsze na jej twarzy błąka się tajemniczy uśmiech.

Intelekt Panny Węża pozwala jej zrozumieć skomplikowane technicznie problemy, a i sprawy metafizyczne nie są poza jej zasięgiem. Panna Wąż to ktoś atrakcyjny i pociągający. Panny Węże liczą i kalkulują. Zawsze chcą z góry wiedzieć, czego mogą oczekiwać; zanim podejmą jakikolwiek plan, muszą mieć każdy jego element rozpracowany w najdrobniejszych szczegółach. Panny Węże potrafią też być obłudne.

Panna Wąż jest typem introwertyka, bardzo jednak ciekawego innych ludzi. Pod pozorem kontaktów towarzyskich ukrywa swój prawdziwy motyw: potrzebę posiadania wielbicieli. Ma ich zawsze ponad miarę. Umie dochować przyjaźni przez długie lata. Posiada dar słuchania i pocieszania. Panny Węże mają dobre poczucie humoru .Jak na Węża, Panna Wąż potrafi być też wojownicza. Aby ratować honor, angażuje się w pyskówki i pojedynki słowne. Panna Wąż nie znosi, żeby ktoś bawił się jej kosztem. Ma swoją godność i broni jej z uporem.

Panny Węże nigdy niepotrzebnie nie sprawiają kłopotów.

Okazuje się, że mimo swojej energii Panna ulega wpływowi skłonnego do lenistwa Węża. Panny Węże powinny unikać poszerzających biodra potraw i stale uprawiać ćwiczenia gimnastyczne.

Inną cechą Węży urodzonych w znaku Panny jest ich otwartość na świat. Zawsze są gotowe zdobywać nowe doświadczenia i chcą wszystkiego spróbować, choćby tylko raz. Panna Wąż jest świetnym kompanem dla kogoś, kto lubi przygody.

Oczywiście Panna Wąż ma też swoje wady. Ludzie urodzeni w roku Węża mają predyspozycje do niezwykłej przenikliwości i zamiast rozwiązywać logiczne łamigłówki, wolą posługiwać się intuicją. Natomiast przesadne krytykanctwo i wyszukiwanie dziury w całym, tak charakterystyczne dla Panny

Panna Wąż jest także apodyktyczna, lubią rządzić. Jej metoda wymuszania autorytetu polega na milczącym nacisku i na ściśle ustalonych zasadach postępowania. Ale obywa się bez tyrad i patetycznych słów. Bardzo jej zależy na ludziach, których zdominowała, i zwykle wmawia sobie, że jej despotyczne postępowanie jest dla nich dobrodziejstwem.

Miłość

Węże przez całe swoje życie to się wślizgują w najróżniejsze miłosne przygody, to znów z nich wyślizgują. Panny odznaczają się wprawdzie większą stałością, ale też są zmysłowe. U Panny Węża namiętność z łatwością przeradza się w koleżeństwo.

 

 

Związki z innymi znakami

Interesują cię Bawoły i Koguty. Trzymaj się z daleka szczególnie od Bawołów i Kogutów urodzonych w znaku Byka, Skorpiona i Koziorożca. Nie rozdzieraj szat nad Bliźniętami, Strzelcem i Rybami spod znaku Tygrysa. Także ze strony Bliźniąt Małp spodziewaj, się raczej odmowy. Nie daj się wrobić w poślubienie jakiegokolwiek Dzika, bo to ci na pewno nie wyjdzie na zdrowie.

 

 

Dom i rodzina

Panny Węże lubią cieszyć się wolnością i bardzo nie chcą być czymkolwiek skrępowane. Nie przywiązują zbytniej wagi do swego otoczenia, bo często przebywają w drodze. Lubią wygodę, więc pewnie w mieszkaniu zobaczysz parę foteli, a w spiżarni znajdziesz mnóstwo smakołyków. Ale Panny Węże to nie domatorki.

Gdy Panna Wąż zostanie ojcem lub matką, na pewno będzie ogromnie rozpieszczała swoje dzieci i spełniała ich najrozmaitsze zachcianki, ale równocześnie potrafi je często zostawiać same z nadzieją, że nic im się złego nie stanie. Jako rodzic znajduje wiele radości w zabawie z dziećmi. Lubi się pośmiać i dla wspólnej zabawy gotowa jest przyłączyć się do każdej grupy wiekowej.

 

 

Zawód

Panna Wąż zwykle jest pracowita i tylko od czasu do czasu popada w rozleniwienie. Od dziecka przejawia zdolności techniczne: potrafi budować modele, majsterkować i wykonywać prace manualne, wymagające staranności w szczegółach. Te zdolności, w połączeniu z wrodzoną wybitną inteligencją, dają Pannie Wężowi zdecydowaną przewagę w wielu dziedzinach nauki i w zawodach wymagających uzdolnień matematycznych.

Jako szef Panna Wąż w naturalny sposób góruje nad ludźmi na przeciętnym poziomie. Postępuje sprawiedliwie i przyzwoicie. Jest obowiązkowa i pogodna i dla tego jest mile widzianym członkiem w każdym zespole pracowniczym pracownikiem odpowiedzialnym i doskonale sobie radzi z każdą powierzoną jej pracą. Dobrze też pracuje w pojedynkę, w zawodach wymagających precyzji i samodyscypliny. Panny Węże pracują po to, aby żyć, a nie odwrotni Lubią wydawać pieniądze, pracują wiec po to, by je zdobyć.

Lubią wakacje.

Zawody które nadają się dla Panny Węża: programista komputerowy, naukowiec prowadzący prace badawcze, ekonomista, redaktor, mechanik, architekt, rewident księgowy.

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

dominiko jak bedziesz miala chwilke czasu ja rowniez poproszę

ur. 16.09.87r.

 

16.09.87 Panna Kot

 

Ogólna charakterystyka

Panna Kot to wizerunek człowieka ostrożnego. Jej pierwszy portret można będzie namalować dopiero wtedy, gdy po latach powolnego rozwoju w końcu dojrzeje. Nigdy nie usłyszysz, by narzekała, i nie zauważysz, jak się skrada i zaczaja na ciebie. Panna Kot jest rozsądnie ostrożna, unika niebezpiecznych dróg i byle zachować spokój i uniknąć konfliktów, nieraz rezygnuje nawet z tego, co jest dla niej ogromnie ważne.

Kot urodzony w znaku Panny bywa często skazany na samotność. Lubi swój dom. Chętnie kładzie się przy kominku i z nogami do góry w głuchej ciszy czyta książkę. Taka scena możliwa jest jedynie wtedy, gdy drzwi do jego mieszkania są opancerzone, okna zaopatrzone w system alarmowy, a mur okalający posesję ma trzy metry grubości. Panna Kot nie życzy sobie, by jej ktoś przeszkadzał.

Panny Koty mają kłopot z nawiązywaniem kontaktów. Wolą pracować, budować, odnawiać czy grzebać się w jakichś projektach, byle tylko nie siedzieć bezczynnie i nie prowadzić głupich pogaduszek. Rozmowy o niczym nie tylko je nudzą, ale napawają lękiem. Plotki wydają im się bezsensowne. Małostkowe uwagi i obgadywanie, które innych bawią, Pannę Kota wprawiają w zażenowanie.

Koty Panny są szlachetne. Przykładne zachowanie jest ich naturalną cechą.

Panny Koty są w najwyższym stopniu tolerancyjne i umieją się łatwo pogodzić z dziwactwami i wadami innych ludzi.

Panna Kot jest szczerym zwolennikiem postępu.

Panna Kot dąży do osiągnięcia doskonałości i kierując się wyczuciem próbuje znaleźć idealne otoczenie, które by jej odpowiadało. Motywem jej działania jest poczucie obowiązku, a motorem chęć odnalezienia idealnego świata, który uszanuje jej szlachetność i pozwoli kierować się własnymi zasadami.

Wrodzona trudność nawiązywania kontaktu z ludźmi sprawia, że Panna Kot może nam się wydać chłodna, a nawet dość bezwzględna.

Często zarzuca się Pannie Kotu, że pnie się w górę, by zrobić karierę. Ale u niej wypływa to raczej z chęci doskonalenia się i przywiązania do tradycji. Bardzo zwraca uwagę na maniery. Na ogół woli nie podejmować większego ryzyka, ale gdy w nagłej potrzebie zostanie wyzwana do czynu, potrafi okazać bohaterską odwagę. Nie razi jej rutyna. Wszelkie nieprzewidziane wypadki stanowią dla Panny Kota dużą przykrość. Stara się też unikać zmian.

 

Miłość

Życie miłosne Panny Kota dzieli się na dwa etapy. W młodości Panna Kot może zadawać się z różnymi głupimi i zbzikowanymi typami, a nawet utytłać się w brudach życia. W tym okresie eksperymentowania potrafi się z łatwością zakochać w jakimś dziwadle. Ale ten okres zwariowanej miłości jest krótkotrwały. Tak naprawdę, to nie jest jej celem pośmiać się przez chwilę lub spędzić życie w olśniewającym blasku reflektorów. Jeszcze zanim dojdzie do trzydziestki, postara się głęboko ukryć swoje wczesnoromantyczne błędy i po latach .

Niemniej Panna Kot już na zawsze zachowa czułe serce dla różnych nieszczęśników. Czasem miesza jej się pojęcie szlachetności z poświęceniem.

 

Związki z innymi znakami

Świetnie się zgadzasz z Dzikami urodzonymi pod znakiem Byka, Haka Skorpiona i Koziorożca. Możesz również spróbować szczęścia z Bykiem, Skorpionem i Koziorożcem z roku Kozy i Psa. Doskonale się też zgodzisz z Bykiem Kotem, ale nie radze Ci zadawać się z Bliźniętami, Strzelcem lub Rybami urodzonymi w roku Koguta. Są zbyt sprytne. Nie pasują do twojego ostrożnego stylu życia. Odpadają Bliźnięta i Strzelec z roku Szczura, podobnie jak Ryby Smoki.

 

Dom i rodzina

Obok zamków, blokad i systemów alarmowych w domu Panny Kota są też, choć nie rzucają się w oczy, antyki i przedmioty sztuki; mają starzec się z wdziękiem wraz ze swoją właścicielką. Panny Koty lubią kolory beżu i starego złota, a do dekoracji wnętrz chętnie stosują kolor kości słoniowej i kremowy.

Jako rodzic Panna Kot czuje się odpowiedzialna za intelektualny rozwój swoich dzieci.

 

Zawód

Ponieważ Panny Koty nie znoszą poczucia zagrożenia i chcą mieć zawsze bezpiecznie odłożone oszczędności, więc doskonale się sprawdzają na wszystkich posadach, które przynoszą przyzwoity i stały dochód. Oczywiście Panny Koty nie zawsze zdobywają sławę i nie zawsze udaje im się zgromadzić taki majątek, jakiego pragną. Dzieje się tak dlatego, że się ciągle czegoś bez powodu boją. Wiadomo, że pulę wygrywa najczęściej ten, kto odważa się na ryzyko. Panny Koty tego nie potrafią. Owszem, mogą pracować, nawet ciężko, robią to sprawnie i traktują pracę poważnie, ale nigdy nie ryzykują.

Gdy zdarzy im się osiągnąć wysoką pozycję, podejmują nieraz ostre, rygorystyczne kroki. Nie mówią tego, ale zachowują się tak, jakby były przekonane o swojej wyższości. Stanowią doskonały przykład protekcjonalnych zachowań.

Panna Kot jako pracownik jest idealna. Ma tyle zalet i jest tak szanowana, że pewnie nigdy nie straci żadnej posady. I bywa, że jest to ze szkodą dla niej samej.

Zajęcia odpowiednie dla Panny Kota: kurator muzeum, bibliotekarz archiwista analityk rynku, agent turystyczny, dyplomata, ogrodnik, muzyk, dekorator.

Link to comment
Share on other sites

tak naprawde powiedzialabym ze malo rzeczy sie zgadza, ale i tak bardzo dziekuje za te interpretacje i poswiecona uwagę.

 

Dziękuje za szczerą odpowiedz :usmiech: W sumie, chyba nie da się każdemu dogodzić, nie ma takiej możliwośći :)

 

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

tzn. nie chcialam cie urazic, nie mialam na mysli tego ze napisalas klamstwa czy jest to zle zinterpretowane, po prostu widze ze malo rzeczy pokrywa sie z moim charakterem itd

no ale zdaje sobie sprawe, iz jest to tylko ogólny horoskop dla osob spod mojego znaku, a wiadomo ze nawet 2 osoby urodzone tego samego dnia nie musza miec przeciez identycznego usposobienia oraz przyszłości...

 

dobrej nocki

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
ja też poproszę:) 06.09.1986

barbra- 06.09.1986 Panna Tygrys

 

Panna - 24.08 - 23.09

Tygrys - 9.02.1986 - 28.01.1987

 

Ogólna charakterystyka

Panna Tygrys to twarda sztuka, ale ma złote serce. Panny Tygrysy nie pozwolą, żeby im cokolwiek przeszło koło nosa. Wszystko zauważą, skalkulują, zliczą, zaplanują, zainkasują zysk, jeszcze raz przeliczą i znowu zainkasują zysk. Połączenie Panny z Tygrysem jest nie do pokonania, ale jej samej trudno z tym żyć. Z kolei temu, komu przyjdzie z nią żyć, wyda się ona pewnie nieco dziwna i zwariowana.

Panna w połączeniu z Tygrysem hamuje jego porywczość, każe mu się trzy razy ugryźć w język, zanim pozwoli mu wygadać sekret dotyczących jego szalonych planów. Panna potrafi przekształcić zazwyczaj nudne i byle jakie życie Tygrysa w coś naprawdę cudownego.

Przede wszystkim jednak Panna Tygrys jest posłuszną niewolnicą. Tej niezmordowanej, pracowitej osobie niestraszny żaden trud i żaden wysiłek. Panna Tygrys zawsze spisze się na medal.

Niestety to pełne poświęcenia prowadzenie samochodu, gotowanie, sprzątanie, przyjmowanie gości , to wszystko odbywa się przy akompaniamencie nieustających skarg i narzekań. Wprawdzie Panna Tygrys jest niewolnicą , ale wbrew swojej woli. Robi to wszystko, bo tak jej nakazuje obowiązek, bo chce spełnić swoją powinność, bo tak jej każe żarliwa wiara w to, co słuszne.

Biada temu, kto nie doceni, ile ta wrażliwa Panna Tygrys musiała przecierpieć dla niej lub niego.

Panny Tygrysy są wspaniale jako sprzymierzeńcy, ale potrafią być także zaciekłymi wrogami. Raczej nigdy nie wybaczają.

Pannom na ogół nie przeszkadza to, że są poważne. To jest cześć ich osobowości.

Panna Tygrys jest miłosierna i potrafi przejmować się problemami innych jak swoimi własnymi. Panny Tygrysy umieją też dobrze doradzać. Są rozsądne i mądre. Co prawda, bywają nieraz wścibskie i niedelikatne. Czasem bez żenady wypominają swoim przyjaciołom różne przewinienia, nawet zupełnie nieistotne. Są drobiazgowe i wybredne w jedzeniu i w doborze towarzystwa i grymaszą, że te lub inne przedmioty nie odpowiadają ich przesadnie wysokim standardom. Nie można powiedzieć, że lubią się panoszyć. Owszem, pchają się, żeby zrobić karierę, ale raczej nie narzucają nikomu swojej woli.

Tygrysy mają z reguły dość wysokie o sobie mniemanie. Panny, choć świadome swoich ograniczeń, lubią znać odpowiednich dla siebie ludzi.

Panny Tygrysy mają w sobie radość życia. Lubią się cieszyć, rozśmieszać Innych, krytykować i bawić się. Często osiągają dobre wyniki w sporcie..

Miłość

Trudno tobie wymarzyć bardziej szlachetnego partnera niż Panna Tygrys, Jest w najwyższym stopniu uczciwa. Możesz jej spokojnie powierzyć zorganizowania wszystkiego. Panny Tygrysy znajdują w seksie dużą przyjemność i kochają się z taką samą werwa, z jaką gotują, prowadzą samochód czy błagają po zdrowi.

Kłopot w tym, że gdy Panny Tygrysy pogrążoną są zmysłowych rozkoszach, odnosisz nagle niesamowite wrażenie, że one myślą o cieście, które włożyły do piekarnika . To nie jest ich wina , po prostu Panny Tygrysy zawsze myślą praktycznie.

 

Związki z innymi znakami

Podobają Ci się Koziorożce. Jest między wami pewne podobieństwo. Twoje rzeczowe i poważne podejście do spraw życiowych przypomina sposób bycia Koziorożca, szczególnie Konia i Psa. Znajdziesz z nimi wspólny język. Byki, Raki i Skorpiony urodzone w roku Konia i Psa to także świetny wybór dla Ciebie. Masz za duży temperament i nie pasujesz do flegmatycznego Barana Bawołu. Chyba nie jesteś aż tak zrezygnowana, żeby się zainteresować starymi Bliźniętami spod znaku Kóz. Bliźnięta, Strzelec i Ryby z roku Węża i Małpy też się dla Ciebie nie nadają.

Dom i rodzina

Panna Tygrys urządza swój dom tradycyjnie. Przywiązuje się do wszystkiego, co jest trwałe i prawdziwe, lubi więc otaczać się antykami i rzeczami o sprawdzonej wartości i statusie. Chętnie wybiera kolor żółty i turkusowy. Panna Tygrys ożywia swoje otoczenie przedmiotami, które cechuje komfort i piękno. Stałą pozycją jej tygodniowego budżetu są kwiaty. Lubi egzotyczne herbaty i dżemy z egzotycznych owoców.

Jeśli zapracowana Panna Tygrys zdobędzie się kiedyś na założenie rodziny, zajmie ona najważniejsze miejsce w jej życiu. Wielodzietność me jest przewidziana w jej planach. Gdy jednak Panny Tygrysy mają jedno lub dwoje dzieci, będą wówczas oddanymi i zupełnie wyjątkowymi rodzicami. Będą się bardzo starały zapewnić szczęście i przyszłość swoim małym synkom i córeczkom.

 

Zawód

Rzeczowa i energiczna Panna Tygrys nadaje się do każdej pracy, w której wymagana jest obrotność i odpowiedzialność. Nie próbuj jednak narażać jej na hazardową grę wolnego rynku czy na jakiekolwiek inne nie zaplanowane akcje. To nie może się dobrze skończyć, bo dla Panny Tygrysa najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa. Lubią wygodę i spokój. Zdarza się nieraz, że pracują twórczo, ale zachowują swoje dzieła dla siebie i tych, których kochają.

Panna Tygrys nie ma nic przeciw pracy w dobroczynności. Z przyjemnością pracowałaby bezinteresownie na rzecz akcji dobroczynnej. Panny Tygrysy można też spotkać wśród rewidentów księgowych lub dyrektorów banków inwestycyjnych związanych z poważnym biznesem. Ponieważ Panna Tygrys ceni sobie swoje małe, dobrze utrzymane i dba o swój społeczny wizerunek, więc na pewno sprawdzi się też jako pani domu. Codziennie i obowiązkowo dbać będzie o właściwe funkcjonowanie i rozwój rodziny. Panna Tygrys chętnie pozostaje w domu i przygotowuj eleganckie przyjęcia i kolacyjki, a swoje twórcze talenty rozwija w dekoracji i modzie.

Link to comment
Share on other sites

Ja proszę o pannę koń:) 19.09.1990:)

 

Viper a to horoskop Panny Konia :usmiech:

Ogólna charakterystyka

Panna w mariażu z Koniem tworzy szlachetną i elegancką parę. Koń pragnie walczyć o przodownictwo i dokonywać wielkich czynów, bo Konie lubią się popisywać. Bywają jednak odrobinę nierozsądne i często ulegają przesadnym emocjom. Panna, jak wiadomo, zachowuje się z rezerwą i dba o to, by w kolorowym brulionie życia nigdy nie wyjść poza linię. Panna ma świetny gust, ale jest niestety skłonna do przesadnego krytycyzmu.

W Pannie Koniu dostrzegamy z jednej strony talent i zarozumiałość Konia, którą tylko nieznacznie łagodzi powściągliwość i wnikliwość Panny. Z drugiej zaś strony widzimy Pannę, która odrzuciła pancerz rezerwy utrudniający jej kontakt z innymi. Niektóre Panny naprawdę cierpią przez swoją powściągliwość. Czasami nie mają ochoty na kontakt z kimkolwiek.

Konie oskarża się o samolubstwo. Znane są też z tego, że się ekscentrycznie ubierają. Panna Koń jest bardziej surowa i chłodna niż większość Koni i ubiera się bardziej konserwatywnie, ale i tak podbija serca wielką urodą. Jej niezrównany wdzięk sprawia, że podoba się absolutnie każdemu .

Panna Koń jest wybitnie utalentowana i umie sterować swoimi zdolnościami twórczymi. Jej wyobraźnia jest może nieco słabsza, ale na pewno nie jest zupełnie stłamszona. Poczucie obowiązku i dobre maniery Panny Konia trzymają w ryzach jej buntownicze zapędy. Panna Koń ma wiole zalet, które mogą ją zaprowadzić daleko. Ma nowatorskie pomysły, umie uczyć i może być wspaniałym aktorem.

Panna urodzona w roku Konia chętnie zajmuje się działalnością charytatywną. Panna Koń jest osobą zrównoważoną, rozumiejącą rolę, jaką ma do odegrania w życiu. Wie, jak się należy zachować, i nie chwali się swoją ważnością. Panna Koń jest sympatycznym i dającym się lubić człowiekiem. Bez fałszywej skromności określa samą siebie jako wartościową jednostkę. Ma w sobie wiele entuzjazmu i zasługuje na szacunek.

 

Miłość

Seksapil to na pewno za słabe słowo, by określić uwodzicielski czar Panny Konia. Oczywiście Panna Koń doskonale wie, że się podoba, tym bardziej że lubi romansować i jest zadziwiająco aktywna seksualnie.

 

Związki z innymi znakami

To, co w Tobie jest z Panny, ciągnie w sposób naturalny do Byka, Raka, Skorpiona i Koziorożca. Wśród nich powinnaś bez wahania wybrać Psa lub Tygrysa. Uczucia twoje współgrają również z Kozami spod znaku Skorpiona i Raka. Nie ma natomiast mowy o harmonii z Bliźniętami, Strzelcem lub Rybami urodzonymi w roku Szczura. Na próżno szukałabyś też zrozumienia u Ryb Małp.

 

Dom i rodzina

Panna Koń chce urządzić swój dom harmonijnie i zapełnić go meblami w najlepszym stylu.

Panna Koń jest pełnym entuzjazmu rodzicem, który okazuje swoim dzieciom dużo zainteresowania, ale domaga się przy tym, żeby utrzymywały się na odpowiednim poziomie, a już szczególnie by miały dobre wyniki w szkole. Ponieważ Panna Koń jest tak uderzająco przystojna, jej dzieci uwielbiają ją. Jako matka czy ojciec Panna Koń musi uważać, by nigdy nie traktować ich protekcjonalnie.

 

Zawód

Panny Konie błyszczą w życiu publicznym. Mają wrodzony talent do pociągania za sobą tysięcy ludzi. Potrafią co trzy sekundy wymyślać nowy sposób na utrzymywanie audytorium w stanie oczarowania. Panna Koń ma też zdolności twórcze i potrafi godzinami ślęczeć nad jakimś artystycznym zamysłem. Cokolwiek postanowi zrobić, postara się zrobić to lepiej niż inni. Nie ryzykuje niepowodzenia, bo wie, że gdyby ją spotkało, nie przeżyłaby tego łatwo.

Jako szef Panna Koń jest wymagająca i surowa. Żąda, by praca była właściwie wykonana, ale potrafi też sama wykonać każdą, nawet najcięższą i najbardziej poniżającą pracę. Jej pracownicy mają do wyboru albo ciężko pracować i szanować ją, albo odejść. Gdy zaś sama pracuje u kogoś, jest poważnym i ambitnym pracownikiem. Chce awansować i nie przebiera w środkach, by to osiągnąć. Zgadza się ulegać, póki widzi światło na końcu tunelu; wierzy, że gdy doń dotrze, potrafi się wybić.

A oto odpowiednie zawody dla Panny Konia: rzecznik spraw społecznych, prezenter telewizyjny, prezenter programów rozrywkowych, pośrednik w handlu nieruchomościami, wydawca, polityk, kompozytor, dziennikarz.

 

:usmiech:

Link to comment
Share on other sites

A JA TEZ POPROSZE 27 08 1990 CHOC HOROSKOP UWAZAM za cos dziwnego ale chetni zobacze co tam mi wyjdzie :P

 

 

Panna Koń

Ogólna charakterystyka

Panna w mariażu z Koniem tworzy szlachetną i elegancką parę. Koń pragnie walczyć o przodownictwo i dokonywać wielkich czynów, bo Konie lubią się popisywać. Bywają jednak odrobinę nierozsądne i często ulegają przesadnym emocjom. Panna, jak wiadomo, zachowuje się z rezerwą i dba o to, by w kolorowym brulionie życia nigdy nie wyjść poza linię. Panna ma świetny gust, ale jest niestety skłonna do przesadnego krytycyzmu.

W Pannie Koniu dostrzegamy z jednej strony talent i zarozumiałość Konia, którą tylko nieznacznie łagodzi powściągliwość i wnikliwość Panny. Z drugiej zaś strony widzimy Pannę, która odrzuciła pancerz rezerwy utrudniający jej kontakt z innymi. Niektóre Panny naprawdę cierpią przez swoją powściągliwość. Czasami nie mają ochoty na kontakt z kimkolwiek.

Konie oskarża się o samolubstwo. Znane są też z tego, że się ekscentrycznie ubierają. Panna Koń jest bardziej surowa i chłodna niż większość Koni i ubiera się bardziej konserwatywnie, ale i tak podbija serca wielką urodą. Jej niezrównany wdzięk sprawia, że podoba się absolutnie każdemu .

Panna Koń jest wybitnie utalentowana i umie sterować swoimi zdolnościami twórczymi. Jej wyobraźnia jest może nieco słabsza, ale na pewno nie jest zupełnie stłamszona. Poczucie obowiązku i dobre maniery Panny Konia trzymają w ryzach jej buntownicze zapędy. Panna Koń ma wiole zalet, które mogą ją zaprowadzić daleko. Ma nowatorskie pomysły, umie uczyć i może być wspaniałym aktorem.

Panna urodzona w roku Konia chętnie zajmuje się działalnością charytatywną. Panna Koń jest osobą zrównoważoną, rozumiejącą rolę, jaką ma do odegrania w życiu. Wie, jak się należy zachować, i nie chwali się swoją ważnością. Panna Koń jest sympatycznym i dającym się lubić człowiekiem. Bez fałszywej skromności określa samą siebie jako wartościową jednostkę. Ma w sobie wiele entuzjazmu i zasługuje na szacunek.

 

Miłość

Seksapil to na pewno za słabe słowo, by określić uwodzicielski czar Panny Konia. Oczywiście Panna Koń doskonale wie, że się podoba, tym bardziej że lubi romansować i jest zadziwiająco aktywna seksualnie.

 

Związki z innymi znakami

To, co w Tobie jest z Panny, ciągnie w sposób naturalny do Byka, Raka, Skorpiona i Koziorożca. Wśród nich powinnaś bez wahania wybrać Psa lub Tygrysa. Uczucia twoje współgrają również z Kozami spod znaku Skorpiona i Raka. Nie ma natomiast mowy o harmonii z Bliźniętami, Strzelcem lub Rybami urodzonymi w roku Szczura. Na próżno szukałabyś też zrozumienia u Ryb Małp.

 

Dom i rodzina

Panna Koń chce urządzić swój dom harmonijnie i zapełnić go meblami w najlepszym stylu.

Panna Koń jest pełnym entuzjazmu rodzicem, który okazuje swoim dzieciom dużo zainteresowania, ale domaga się przy tym, żeby utrzymywały się na odpowiednim poziomie, a już szczególnie by miały dobre wyniki w szkole. Ponieważ Panna Koń jest tak uderzająco przystojna, jej dzieci uwielbiają ją. Jako matka czy ojciec Panna Koń musi uważać, by nigdy nie traktować ich protekcjonalnie.

 

Zawód

Panny Konie błyszczą w życiu publicznym. Mają wrodzony talent do pociągania za sobą tysięcy ludzi. Potrafią co trzy sekundy wymyślać nowy sposób na utrzymywanie audytorium w stanie oczarowania. Panna Koń ma też zdolności twórcze i potrafi godzinami ślęczeć nad jakimś artystycznym zamysłem. Cokolwiek postanowi zrobić, postara się zrobić to lepiej niż inni. Nie ryzykuje niepowodzenia, bo wie, że gdyby ją spotkało, nie przeżyłaby tego łatwo.

Jako szef Panna Koń jest wymagająca i surowa. Żąda, by praca była właściwie wykonana, ale potrafi też sama wykonać każdą, nawet najcięższą i najbardziej poniżającą pracę. Jej pracownicy mają do wyboru albo ciężko pracować i szanować ją, albo odejść. Gdy zaś sama pracuje u kogoś, jest poważnym i ambitnym pracownikiem. Chce awansować i nie przebiera w środkach, by to osiągnąć. Zgadza się ulegać, póki widzi światło na końcu tunelu; wierzy, że gdy doń dotrze, potrafi się wybić.

A oto odpowiednie zawody dla Panny Konia: rzecznik spraw społecznych, prezenter telewizyjny, prezenter programów rozrywkowych, pośrednik w handlu nieruchomościami, wydawca, polityk, kompozytor, dziennikarz.

 

Pozdrawiam :usmiech:

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

Czy ja takze moge prosic, ale 2 daty:)

21.09.1985 oraz 29.06.1981

 

Z gory dziekuje slicznie ;)

 

Horoskop dla osoby urodzonej 21.09.1985 :usmiech: a tu dla drugiej osoby http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15687-polaczenie-raka-z-2.html#post79118

Bawół - 20,02,1985 - 08,02,1986

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Bawół

 

 

Ogólna charakterystyka

Nic, co cenne, nie przychodzi łatwo - mówi wzór prawości i pracowitości Panna Bawół. Z jej osobowości emanuje duch ascetyzmu. Panna Bawół jest rozważna, ostrożna, skrupulatna, obowiązkowa i szczera. Z przekonań jest klasyczną tradycjonalistką. Nie przestaje z nikim, kto nie odpowiada chociaż niektórym z tych cech. Panna Bawół chce sama kierować swoim życiem. Nie prosi o pomoc nikogo poza członkami własnej rodziny, to znaczy dzieci, które sama wychowała, albo małżonka, którego wybrała po długoletnim szukaniu i przesiewaniu kandydatów.

Można Pannę Bawołu krytykować ile wlezie. Można śmiać się z jej przesadnej, nadętej powagi i wypisywać całe stronice na temat jej rozlicznych słabostek. Ale to by było zbyt łatwe. Wystarczy spojrzeć na wykaz cech charakteru typowych dla obu znaków: i Panny, i Bawołu, żeby się przekonać, że tylko dwie z tych cech noszą znamiona lekkości i że w najlepszym razie można Pannę Bawołu nazwać osobą uprzejmą i nowatorską. I to wszystko, jeśli chodzi o pogodniejsze cechy jej charakteru. Gdybyśmy jednak rozważali takie zalety jak szacowność i powaga, to Panna Bawół okaże się nieprześcignionym mistrzem.

Od załamania się pod ciężarem własnej osobowości chroni ją czystość serca i nieodparta siła elokwencji. Panna Bawół ma krasomówczy talent, a surowe zasady, dotyczące odpowiedniego zachowania i postępowania, są dla niej święte. Nie uznaje ułatwiania sobie życia ani stosowania metod na skróty i stanowczo opowiada się za zasadą, że to, co słuszne, jest zawsze i niezmiennie słuszne. Czarne jest czarne, a białe to białe. I nie usiłuj zmącić jej myśli żadnymi niuansami.

Pannie Bawołowi możesz zaufać. Możesz jej powierzyć swoje życie, dom, męża, żonę, dzieci i ulubione zwierzęta. Panny Bawoły cieszą się szacunkiem i są z tego dumne. Są spolegliwe i sprawne. Są także kochające, choć ich miłość jest surowa i rzeczowa. Są lojalne i uczciwe. Uwikłanie się w jakąkolwiek nieuczciwą grę byłoby dla nich zgubne. Nie potrafią dać sobie rady z poczuciem winy. Nie mogą znieść niczego, co obciążałoby ich sumienie. Dla nich liczy się wszystko albo nic.

Panny Bawoły umieją lepiej niż ktokolwiek inny dochodzić do sukcesów ciężką pracą. Można im nawet zarzucić, że są pracusiami. Nie interesuje ich lekka swobodna rozmowa na koktajlach, unikają bezmyślnej paplaniny. Niektórzy uważają je za nietowarzyskie, ale taki jest po prostu ich sposób bycia. Owszem, zabierają głos, ale tylko wtedy, gdy mają coś do powiedzenia; gdy chcą ci na przykład opowiedzieć jakąś historię, robią to wyśmienicie. Potem milkną. Innymi słowy, Panny Bawoły grają tylko wtedy, gdy wchodzą na scenę.

Panna Bawół nie lubi zmian. Jeśli wie, że wykonuje jakąś czynność w perfekcyjny sposób, to absolutnie nie widzi powodu, żeby to zmieniać. Owszem, może wprowadzić pewne innowacje, może nawet rozwinąć nowe techniki ale tylko tam, gdzie poprzednio się nie sprawdziły. Będzie potem testowała te swoje nowe sposoby przez co najmniej dziesięć lat, zanim spróbuje je skomercjalizować. Panna Bawół jest konserwatystką; bogaci się tylko dzięki swojemu zapałowi do pracy i wysiłkowi, jaki w nią wkłada. Tam, gdzie w grę wchodzi wytrwałość i solidna praca, tam Panna Bawół zwycięży w każdej walce.

Miłość

Stałość to jeszcze jedna zaleta Panny Bawołu. Jako osoba praktyczna, przeważnie zakochuje się w kimś, kto może jej być przydatny , niezależnie od tego, czy jest także przystojny, seksowny lub wybitnie zdolny. Jedną z cech Panny Bawołu jest skłonność do dyskryminowania osób, które jej nie odpowiadają. Jest niesłychanie wybredna, jeśli chodzi o wybór partnera czy przyjaciela. Szuka w nim przede wszystkim uczciwości i pracowitości. Kochać się nieprzytomnie czy na zabój to zbyt kłopotliwe dla prostolinijnej Panny Bawołu.

Związki z innymi znakami

Jeśli szukasz w miłości harmonii, to możesz ją znaleźć u Byków, Raków, Skorpionów łub Koziorożców. Wśród Byków szczególnie przypadnie Ci do gustu towarzystwo Wężów i Smoków. Raki w twoim życiu będą przeważnie urodzone w roku Konia lub Psa. To samo odnosi się do Skorpionów Koziorożców: zawsze Konie i Psy, Ale nie idź na całego, gdy w grę wchodzą Bliźnięta Smoki, Konie i Kozy. Unikaj zadawania się ze Strzelcem Kozą i Tygrysem. W żadnym wypadku nie kombinuj z Rybami spod tych dwóch znaków. Ich zbytnia płynność grozi ci utonięciem.

 

Dom i rodzina

Mieszkanie Panny Bawołu jest tradycyjne i wygodne ale bez przesady. Panna Bawół nie należy do ludzi, którzy kupują niedorzeczne pluszowe fotele czy pufy z satyny i jedwabiu. Jej zależy na rzeczach praktycznych, ale równocześnie chce, by to były rzeczy zdecydowanie ładne.

Przede wszystkim dba o to, by mieszkanie było dostatecznie wygodne, by można w nim żyć z rodziną. A luksusy? Z tym można poczekać.

Panny Bawoły nie szczędzą poświęceń, by zabezpieczyć materialnie swoje rodziny. W zamian za to oczekują, że dzieci podporządkują się i pójdą w ich ślady. Panna Bawół gra w rodzinie główną rolę: to ona nosi spodnie i trzyma kasę.

 

Zawód

Ludzie spod znaku Panny Bawołu wolą żyć w spokojnym otoczeniu z dala od miejskich hałasów i pośpiechu. Ich usposobieniu odpowiada raczej życie na wsi. W duszy Panny Bawołu wciąż jeszcze kołaczą się resztki mentalności szlachetnie urodzonego ziemianina czy eleganckiej damy z prowincji. Panna Bawół jest dokładna i rzetelna, odpowiedzialna i szczera. Co więcej, jest też obdarzona bystrością i inteligencją, a to gwarantuje, że każda praca, której się podejmie, będzie właściwie wykonana.

Jako szef Panna Bawół jest nadzwyczajna: umie rozkazywać i rozkazuje, ustanawia przepisy i przestrzega ich wykonania. Wie, ile komu przydzielić pracy, i nie boi się stosować środków dyscyplinarnych. Panny Bawoły sprawdzają się też jako ludzie biznesu i umieją oszczędnie żyć. To samo można o nich powiedzieć, gdy pracują u kogoś. Nie boją się dyscypliny i nie są zbyt

dumne, aby słuchać, kiedy trzeba, cudzych rozkazów. Mają wrodzony autorytet, ale bynajmniej nie uprawiają kultu własnego „ja". Panny Bawoły mogą równie dobrze przyjmować dyspozycje, jak je wydawać.

Oto niektóre zawody odpowiednie dla Panien Bawołów: analiza rynku, rzemiosło, tresura psów, sport, hodowla bydła, farma rolna.

:usmiech:

 

 

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia"

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
ja prosiłabym panna-pies

 

Ogólna charakterystyka

W charakterze Panny Psa łączą się dwie cechy - uprzejmość i zgryźliwość. Może się czasem wydawać bardzo zła - ale w jej oczach zawsze tańczy iskierka słodyczy. Panny Psy swoją podatność na ciosy usiłują nieraz ukryć pod płaszczykiem wyrafinowania i światowości, ale pod tą cienką warstewką kryje się materia wrażliwa i delikatna jak najczystszy puch.

Panny Psy to ludzie, na których można polegać. Cenią uczciwość i robią dobre uczynki. Starają się nie podejmować ryzyka i raczej nie zdają się na przypadek. Zawsze możesz zwrócić się do Panny Psa o pomoc i poprosić ją o parę centów. Może nie zawsze mile się przy tym uśmiechają, ale zawsze chcą być uczynne, chętne do niesienia pomocy i odpowiedzialne za swoje czyny.

Panna Pies potrafi kalkulować i umie zgromadzić majątek, zawdzięczając go samej tylko ciężkiej pracy i sumiennemu zaangażowaniu. Jest dokładna i może trochę za bardzo skrupulatna. Ale to nic. Nie można przecież ufać każdemu, bo wiadomo, jak to się może skończyć. Panny Psy umieją wyczuć niebezpieczeństwo i baczą, żeby się ustrzec od zła. Nie przemawiają do nich niejasne lub trochę zwariowane plany. Pilnują każdego grosika, ale potrafią też być zadziwiająco hojne. Panny Psy przede wszystkim dbają o siebie, a dopiero potem o jeszcze parę osób.

Psy urodzone w znaku Panny nie są samotnikami. Lubią przebywać w towarzystwie ludzi, którym ufają i których kochają. Lubią mieć dokoła siebie serdecznych, dobrych przyjaciół i starają się wykazać, że są wobec nich lojalne, ale chcą się też przekonać o ich lojalności na własnej skórze.

Cokolwiek robią, możesz być pewien, że robią to w dobrej wierze. Powinno się jednak mieć na oku ich przesadnie naiwne usiłowania, by nagiąć w dobrym kierunku czyny tak złe, że już nie do naprawienia. Mimo to możesz się śmiało podpisać pod każdą ich petycją. One nie zamierzają niczego złego.

Na ogół Panna Pies jest konserwatywna. Nie jest jedną z tych, co to się rozglądają, gdzie by można zjeść za darmo obiad. Wierzy w potrzebę ciężkiej pracy i jest na tyle sprytna, że zawsze wie, gdzie ma ulokować swoje dolary. Nie rozumie, dlaczego inni mieliby oczekiwać od życia i od społeczeństwa darmowej przejażdżki. Nie posuwa się w swojej wspaniałomyślności tak daleko, by objąć nią ludzi, którzy nie są pracowici ani wytrwali.

Połączenie w jednym znaku zmartwionego Psa z drobiazgową, analityczną Panną bywa nieraz denerwujące dla jego właściciela. Panna Pies dzieli włos na czworo i rozdziera szaty nad nie mającymi znaczenia drobiazgami. Takie zachowanie może ją zapędzić w ślepy zaułek, skąd nie będzie umiała znaleźć wyjścia. I wtedy będzie potrzebowała przyjaciół, którzy by jej pomogli wydobyć się z paraliżu strachu, proponując realistyczne, konkretne rozwiązania. Panna Pies chętnie przyjmuje rady i darzy szacunkiem tych, którzy - czuje - są mądrzejsi od niej.

Największą trudnością w życiu Panny Psa jest to, że nie umie odmówić pomocy słabszym i mniej od siebie szczęśliwym. Jest do przesady ambitna i nieraz pozwala, by ją nabierali różni oszuści, kawalarze i łobuzy. Gdy coś takiego się wydarzy, Panna Pies czuje się głęboko dotknięta i wygląda jak zbity pies. Także obłuda złości Pannę Psa. Uważaj na jej temperament! Jak długo nie widziałeś, co wyczynia wściekła Panna Pies, tak długo nie wiesz, co znaczy, że wściekłość doprowadziła kogoś do białej gorączki. One zupełnie tracą kontrolę nad sobą. I gryzą!

 

Miłość

Panna Pies jest ostrożna, jeśli chodzi o miłosne przygody. Na ogół ubiega się o względy i łaski, na które nie zasłużyła. Raczej sama decyduje, czy i kiedy chciałaby wyjść za mąż. A potem pozostaje w tym związku na zawsze, utrzymując w nim większą lub mniejszą harmonię. Czasem zdarza się, że jest złośliwa i ma ostry język. Zwykle potrafi stawić czoło burzom i ma odwagę przyznać się do swoich przekonań.

 

Związki z innymi znakami

Od urodzenia ulegasz czarowi ludzi urodzonych pod znakiem Byka, Raka, Skorpiona i Koziorożca. Spośród tych znaków będziesz najmilej widziana przez Byka, Skorpiona i Koziorożca urodzonych w roku Tygrysa. Z nimi poczujesz się jak w domu. Kota spod znaku Raka, Koziorożca i Skorpiona także podniecają twoją wyobraźnię. Są opanowane i eleganckie. Od Skorpionów i Koziorożców urodzonych w roku Konia możesz oczekiwać wiele przyjemności i zachęty. Odradzam Ci kontakty z Bliźniętami, Strzelcem i Rybami z roku Kozy i jak najbardziej poważnie radzę Ci unikać Strzelca i Ryb urodzonych w roku Smoka.

Dom i rodzina

Inaczej niż Bawół czy Rak, które lubią dom po prostu dlatego, że go mają,. Panna Pies kocha swój dom, ponieważ sama go stworzyła. Większość Panien Psów z dużą pieczołowitością buduje swoje otoczenie. Tworzą dla siebie i dla swoich rodzin pewien model życia, z którego są dumne. Sprawie domu poświęcają wiele czasu i uwagi. Umeblowanie jest raczej skąpe, choć praktyczne. Może jest też trochę zbyt surowe. Często jednak daje o sobie znać owa iskierka słodyczy, zawsze obecna w charakterze Panny Psa. Czasem przybiera formę szala, zrobionego własnoręcznie szydełkiem, innym razem będzie to pikowany pokrowiec na termofor. Panna Pies sama stara się o to, by swemu życiu nadać odpowiednią formę.

Jako rodzic Panna Pies jest okazem zdrowia duchowego i fizycznego. Bardzo poważnie traktuje wszystkie obowiązki. Siedzi przy dziecku, pomaga mu odrobić lekcje, zostaje w domu i piecze ciastka. Dzieci takich rodziców muszą sprawiać dobre wrażenie na obcych i zachowywać się przy nich bez zarzutu. Natomiast u siebie w domu mogą czuć się swobodnie i cieszyć się życiem. Byłoby lepiej, gdyby Panna Pies potrafiła być rodzicem odrobinę mniej krytycznym. Ale w sumie obowiązki rodzicielskie sprawiają jej przyjemność. To dobre zajęcie dla niej.

 

Zawód

Panna Pies jest z natury obowiązkowa. Może więc wybrać sobie pracę spośród szerokiej gamy zajęć wymagających skrupulatności, dbałości o szczegół i stosowania intelektu. Na pewno celować będzie we wszelkich pracach mechanicznych. Może mieć kłopoty z odnoszeniem sukcesów, ponieważ okazuje zniecierpliwienie innym pracownikom. Jeśli są leniwi i niezaradni, Panna Pies, nic nie mówiąc, wykonuje za nich całą robotę. Ta dodatkowa praca wyczerpuje ją, działa na nerwy i w rezultacie zagraża jej karierze.

Trudno sobie wyobrazić bardziej sprawiedliwego i rzetelnego szefa od Panny Psa. Potrafi dokładnie ustalić, jaką pracą obciążyć każdego z podwładnych, a potem śledzi, jakie kto robi postępy, i sprawiedliwie rozdziela dowody uznania, poklepując po ramieniu tych bardziej zasłużonych.

Panna Pies jest równie szlachetna i wtedy gdy jest pracownikiem. Choć teraz narzeka czy też się oburza, nigdy nie można jej zarzucić nieuczciwości lub podłości.

Niektóre z zawodów, które najlepiej się nadają dla Panny Psa: psychiatra, muzyk, przedszkolanka, mechanik, specjalista od komputerów, profesor.

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

on, 17-09-1960

:usmiech:

Szczur - 28,01,1960 - 15,02,1961

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Szczur

 

Ogólna charakterystyka

Z połączenia Panny ze Szczurem powstała osoba myśląca analitycznie i pełna werwy. Pozbawiona krzepy niektórych innych silnych znaków astrologicznych, Panna Szczur sprytnie uwija się koło swoich interesów, stosując odpowiednie metody i nie szczędząc energii. Metodyczna inteligencja Panny łagodzi agresywność Szczura. Panny Szczury nie są ani popędliwe, ani głupie i tracą głowę tylko z miłości...

Całkowita odporność na jakiekolwiek naciski z zewnątrz sprawia, że Panna Szczur znacznie przewyższa swoje otoczenie. Panny Szczury robią to, co należy, wtedy, kiedy czują, że to jest dla nich dobre. Nie znoszą, kiedy ich przyjaciele bądź też przeciwnicy popędzają je lub usiłują powstrzymać. - Poczekajcie! - woła na ważnym zebraniu Panna Szczur, unosząc do góry rękę - Niech pomyślę! - I będzie myślała tak długo, aż znajdzie w szarych komórkach informację, o jaką jej chodzi. Panna Szczur najlepiej pracuje w pojedynkę i by ją pobudzić do czynu, niepotrzebna jest tępa szpada-rekwizyt ani nagrany na taśmie śmiech.

Panny Szczury tak dobrze sobie radzą same, że trudno im czasem usłuchać cudzej rady lub zwrócić uwagę na opinię innych. Choć sprawiają wrażenie, l że doskonale potrafią przyswoić sobie informacje, którymi są zalewane, to jednak tak się nie dzieje. Natomiast udaje im się wprowadzić te informacje do banku danych swojej pamięci i tam je przełożyć na własny, sobie tylko znany język. W ten sposób Panna Szczur przywłaszcza sobie wszystko, co najlepsze, z cudzego pomysłu, zanim jeszcze ten pomysł ujrzy światło dzienne.

Oczywiście ten medal ma także odwrotną stronę. Ludzie spod znaku Panny Szczura mogą skutecznie pomóc tym, którzy są zbyt impulsywni i pyskaci. Ponieważ myślą praktycznie, choć nie zawsze moralnie, Panny Szczury potrafią w mgnieniu oka oddzielić fakty od uczuć. Jeśli płacząc i szlochając udasz się do jakiejś miłej osoby spod znaku Panny Szczura, oto co ci powie: - Usiądź, proszę, i uspokój się. Zbierz myśli. O co poszło tym razem? - Zanim podniesiesz wzrok znad mokrej chusteczki i przejmująco westchniesz, Panna Szczur już zdąży podnieść słuchawkę telefonu i nakręcić numer twego wroga. Nie zechce wysłuchiwać żadnych dramatycznych szczegółów. Momentalnie je przesieje, przeanalizuje i trzask-prask - już ma przy telefonie twego adwersarza.

Ta rozważna, dynamiczna osoba ma w sobie coś z marynarza Popeye'a z filmów rysunkowych, który pomoże skrzywdzonym - ale przedtem musi zjeść puszkę szpinaku. Myśl, żeby nieść pomoc ludziom w kłopotach, jest dla Panny Szczura kusząca, a równocześnie łatwa do zrealizowania, więc dlaczego nie otworzyć puszki ze szpinakiem, by zaraz potem rzucić się w wir walki. Mam przyjaciół urodzonych w znaku Panny Szczura, którzy rozkwitają, gdy im ktoś przysporzy kłopotów. Panny Szczury lubią mieć problemy, żenią się z nimi, pielęgnują je, ba, lubią nawet te, które wynikły z ich poprzednich problemów. W ich życiu występują wstrząsy, które wywołują następne wstrząsy, ale one się tym nie przejmują, spokojnym krokiem idą dalej swoją drogą. Panna Szczur przychodzi punktualnie do biura, wzywa psychiatrę do zięcia następnie telefonuje do straży pożarnej, powiadamiając ją o najnowszym wybryku kuzyna piromana, potem pisze list na policję o pewnym małym wypadku z nożem, jaki się przydarzył jej mężowi. Może myślicie, że się załamie, stanąwszy wobec takich strasznych komplikacji w życiu najbliższych? Nic podobnego! W pojęciu Panny Szczura jest rzeczą zupełnie normalną, że jej czterdziestopięcioletnia szwagierka dostała ataku nerwowego, bo właśnie się dowiedziała, iż jest z nieprawego łoża. Jak reaguje na to Panna Szczur? Pędzi I do sklepu po kaftan bezpieczeństwa. I Panny, i Szczury bardzo poważnie traktują krewnych i przyjaciół. Nigdy nie zapominają o starych kumplach i gdyby zaszła potrzeba, gotowe są zdjąć dla nich ostatnią koszulę. Panna Szczur jest zdumiona i zaszokowana, gdy ktoś, na kim jej zależy, zrywa z nią. Nie może zrozumieć, dlaczego ludzie, którzy korzystali z jej dobrodziejstw, którym pomagała i których podziwiała, teraz zawiedli ją i porzucili. Niemniej Panna Szczur często bywa sama sobie winna: z takim zaślepieniem opiekuje się gronem ulubionych "świrów", że staje się nie do zniesienia. Ale ona tego nie rozumie i odtrącenie głęboko ją rani.

Miłość

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to intuicja nie jest, niestety, silną stroną Panny Szczura. Może to i prawda, że Panna Szczur potrafi wnikliwie przeanalizować kontrakt przyjaciela, który właśnie otrzymał rolę w filmie i boi się, żeby go nie oszukano. Ale w swoim życiu osobistym nie potrafi zdobyć się na obiektywizm. Panna Szczur kocha ludzi irracjonalnie i namiętnie. I muszę z przykrością wyznać, że ich także idealizuje. Jest otwarta i bezpośrednia, więc myśli, że wszyscy są tacy prostolinijni i przyzwoici jak ona. Panny Szczury nie widzą poza drzewami lasu, stąd się chyba bierze ich straszliwy pech w miłości. Mężczyźni, którzy są bohaterami jej przygód miłosnych, z łatwością mogą zamydlić jej oczy i bardzo często to czynią.

A jednak Panna Szczur desperacko pragnie miłości i gotowa jest przemierzyć cały świat, aby znaleźć tego jedynego, w którym mogłaby się zakochać.

 

Związki z innymi znakami

Szczęście znajdziesz u boku Bawołu, Małpy lub Smoka spod znaku Byka, Raka, Skorpiona i Koziorożca. Chociaż mam pewne wątpliwości, jeśli chodzi o Skorpiony Smoki, bo one, jak wiadomo, są nieustraszone, a ty przecież lubisz straszyć... Na twoim miejscu unikałabym Bliźniąt, Wagi, Strzelca i Ryb urodzonych w roku Konia lub Kota.

 

Dom i rodzina

Panna Szczur może stanowić wzorowy przykład odpowiedzialności za rodzinę. Lubi opiekować się innymi. Z przyjemnością oddałaby ludziom wszystko, co ma, i pozwalała im na wszelkie fanaberie i fantazje. Ale, co dziwne, przy całej swojej pobłażliwości, Panna Szczur domaga się, by ludzie przestrzegali zasad. Nie jest oczywiście policjantem. Nie maszeruje defiladowym krokiem i nie ustanawia praw, szanuje jednak prawa innych i zachowuje się poprawnie i zdyscyplinowanie. Nigdy nie zrozumie dziecka, współmałżonka ani nawet rodzica, który nie postępuje podobnie. Złota zasada: nie rób drugiemu, co tobie niemiłe jest ilustracją tego, jak Panny Szczury traktują swoje rodziny. Zdarza się jednak, że czasem dzieci wykorzystują szlachetne i sprawiedliwe postępowanie swoich rodziców i z łatwością wygrywają z nimi walkowerem, nie podejmują uczciwej gry.

Dom Panny Szczura to prawdziwa przystań dla każdego, kogo ona chętnie u siebie widzi i przyjmuje. Gospodyni sadza gościa przy kominku, rozmawia z nim, ba... wiedzie z nim długie pogaduszki, a czasem rajcuje do białego rana. A że dla Panny Szczura ważne są doznania zmysłowe, więc docenia też smak dobrych win i wykwintnego jedzenia i podejmuje nimi swoich gości. - To jest świetne. Spróbuj romance-conti. Nie lubisz? Wolisz gevrey-chabertin? Poczekaj, mam dla ciebie całą butelkę tego trunku. - Nigdzie nie zasiądziesz do tak wystawnego i bogatego stołu jak u świętującej Panny Szczura. A ponieważ jest ona i ostrożną Panną, i lubiącym robić zapasy Szczurem, więc znajomość z nią jest szczególnie przydatna wtedy, gdy są braki w zaopatrzeniu. Panna Szczur ma zawsze ogromne zapasy. Wystarczy zobaczyć spiżarnię mojej przyjaciółki Irmy. Samego pokarmu dla psów ma na całe lata. Zanim go zużyje, pies dawno zdechnie. Irma nigdy nie kupuje tylko jednego opakowania - cokolwiek by to było.

 

Zawód

Panna Szczur jest utalentowanym analitykiem. Jej uzdolnienia przejawiają się przede wszystkim w dziedzinie badań naukowych i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest systematyczność. Panny Szczury umieją działać szybko, ale nie lubią podejmować szybkich i nie przemyślanych decyzji. Ich talent rozkwita zwłaszcza tam, gdzie mogą pomóc innym w osiągnięciu życiowych celów. Lubią być dopuszczane do poufnych informacji i umieją dochować tajemnicy, ale nigdy wtedy, gdy dotyczy ona ich własnego życia.

Panny Szczury są mało elastyczne. Często bywają też niespokojne i nerwowe. Odpowiednie dla nich zawody to te, które wymagają kontaktu i współpracy z ludźmi. Żadna Panna Szczur nie zdecydowałaby się na pracę nudną bądź jałową. Z drugiej strony nie miałaby nic przeciwko wykonywaniu prac usługowych czy rutynowych. Ma też aż nadto dużo cierpliwości, by ślęczeć nad rachunkami w księgowości czy rozszyfrowywać gęsto zapisane dokumenty. Panna Szczur jest idealnym szefem wtedy, gdy jej podwładnymi są ludzie pracowici i pogodni. Gdyby jednak musiała użyć kija, by zapędzić swych pracowników do roboty, to by ich po prostu zwolniła. Panny Szczury nie znoszą nieefektywnej i mało wydajnej pracy ani u siebie, ani u innych. Może są zbyt surowych zasad, ale chyba lepiej być pryncypialnym niż byle jakim, n'est-ce pas?

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

Prosze o horoskop ;)

09.09.1990

 

Dziekuje;]

 

Koń - 27,01,1990 - 14,02,1991

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Koń

Ilien Jesteś Panną urodzona w roku Konia -już wcześniej był rozpatrywany identyczny zestaw znaków, wiec Ci go podaje --->> http://www.ezoforum.pl/horoskopy/9743-podwojny-horoskop-14.html#post76186 <<--- on dotyczy również Ciebie :usmiech:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

witaj ... chciałabym Cie prosic o horoskop dla panny urodzonej w znaku małpy. przeszukałam tu parę stron i niestety nie udało mi się znaleźć interesującego mnie tematu .jeśli już taki istnieje to prosiłabym o odnośnik. z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

hej dominiko ja również bym prosiła o interpretacje dla 01.08.1982 i 07.09.1985 dzięki z góry za czas

 

 

07.09.1985

Bawół - 20,02,1985 - 08,02,1986

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Bawół

A tu masz połączenie dla znaku Panny Bawoła--->http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/9743-podwojny-horoskop-14.html#post79099

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

astarte27:usmiech:

 

Ogólna charakterystyka

Panna urodzona w roku Małpy nosi się dumnie jak księżniczka. Kobiety spod tego znaku oszałamiają elegancją i roztaczają wokół siebie aurę wyższości, niczym zła królowa z Disneyowskiej Królewny Śnieżki. Niemniej Panny Małpy nie mają łatwego życia. Od dziecka do wieku dojrzałego muszą się na każdym kroku zadowalać niewielkimi zdobyczami, które w sumie przyniosą im jakiś znaczniejszy sukces.

Panny mają skłonność do otaczania się "ważnymi" ludźmi. Snobizm pozwala im czuć się pewniej. Natomiast Małpy bardzo rzadko cokolwiek udają, chyba że mają z tego jakąś praktyczną korzyść. Jeśli leży w interesie Małpy, by rzucać sławnymi nazwiskami albo bywać na nudnych koktajlach, zrobi to z przyjemnością. Jednak w większości wypadków Małpy odnoszą się obojętnie do ludzi stojących na szczycie społecznej drabiny i nie imponują im goście zapełniający dyrektorskie salony.

Te różnice w charakterze Panny i Małpy są powodem nie kończących się walk, jakie Panna Małpa musi sama ze sobą staczać. I tak Panna ma wielką ochotę porozmawiać z panem Ważniakiem, a Małpa jest głodna i woli pójść prosto do bufetu, rezygnując z wysłuchiwania nudnych gadek pana Ważniaka. - Nic mnie nie obchodzi ten nudziarz - mówi.

W Pannie Małpie mamy do czynienia z owładniętym żądzą władzy nerwicowcem, pragnącym panować nie tylko nad własnym życiem, ale i nad życiem innych ludzi. Niemniej okoliczności często zmuszają Pannę Małpę do rezygnacji z władzy, zanim jeszcze miała szansę ją zdobyć. Stąd biorą się jej wielkie rozczarowania. A potem zaczyna litować się nad sobą i wreszcie robić wyrzuty innym. - Skoroście mnie wszyscy opuścili, to pójdę do swojej wieży i spytam czarodziejskiego lusterka. Tylko ono prawdę mi powie... - żali się rozczarowana Panna Małpa.

Panny Małpy umieją wyczuć, co jest dobre dla innych, toteż chętnie mieszają się w cudze sprawy, wcale się z tym nie kryjąc. Ich rozeznanie w trudnych problemach innych ludzi bywa często niezwykle trafne. Chętnie zajmują się dobroczynnością i lubią pomagać tym, którym się nie poszczęściło. Są hojne: nie szczędzą pieniędzy dla będących w potrzebie. Kłopot w tym, że chcą, by za ich przychylność rewanżowano im się komplementami, płaszczeniem się i pochlebstwami. Można powiedzieć, że Panny Małpy są interesownymi altruistkami.

Panny Małpy mają kostyczny i surowy charakter. Są zachłanne i zaborcze, zarówno jeśli chodzi o rzeczy materialne, jak i o ludzi. Potrzeba posiadania jest ich naturalną obroną przed ciągłym poczuciem niepewności. Panny Małpy są pracowite i zdolne do dużych wysiłków. Są bystre i pełne głębokiego, ludzkiego zrozumienia. Umieją mądrze inwestować. Są gościnne. Ale w desperacki sposób walczą o swój stan posiadania i nie cofną się przed niczym, aby go utrzymać.

Panna - to inteligencja, Małpa - chytrość. Panna jest powściągliwa. Małpa otwarta i pogodna. Nic dziwnego, że Panną Małpą targają nieustanne wewnętrzne sprzeczności, gdyż nie wie, które z tych cech powinny przeważyć. Często zwycięża nieuczciwość.

Miłość

Miłość Panna Małpa traktuje bardzo poważnie. Jest wyjątkowo romantyczna. Pragnie zdobyć i zatrzymać tego, kogo kocha. Umie starać się o względy partnera i uwodzi go, stosując różne chytre i skuteczne sztuczki. Ale ma swoje słabe strony. Musi posiąść do końca przedmiot swojej miłości. W pokoju, w którym Panna Małpa kusząco oplata szyję swego kochanka, tworzy się duszna atmosfera.

 

Związki z innymi znakami

Szczury i Smoki spod znaku Byka, Raka i Skorpiona - to ludzie, z którymi łączy Cię unia dusz. Szczerze ich podziwiasz, a oni potrafią odwzajemnić twoje uczucia. Także Szczury i Smoki spod znaku Koziorożca są w kręgu twoich zainteresowań: wyczuwają w tobie szczerość i szanują niezależność. Ostrzegam Panny Małpy: nie atakujcie zbyt gwałtownie Tygrysów spod znaku Bliźniąt, Strzelca lub Ryb, bo możecie zostać zranione. Dziki spod znaku Bliźniąt i Strzelca nie będą tolerowały waszego wydziwiania. Ryby Węże są zbyt błyskotliwe, a Strzelcy Bawoły zbyt gorący.

 

Dom i rodzina

Domy Panien Małp, które widziałam, zawsze przypominają wystawę bogactwa i tradycji. Poczucie niepewności, które cechuje życie osobiste Panny Małpy, rządzi także wystrojem jej mieszkania. Dużo czynności związanych z urządzaniem mieszkania Panna Małpa wykonuje we własnym zakresie: sama maluje, skrobie, tynkuje i ręcznie wykańcza każdy szczegół. We wszystkim, do czego Panna Małpa przykłada rękę - od gotowania do ciesielki - widać po mistrzowsku opanowane rzemiosło.

Typowa dla Panny Małpy cecha posiadacza ujawnia się w przykry sposób w wychowywaniu dzieci. W roli rodziców Panny Małpy zachowują się jak feudalni panowie. - To jest mój dom - to jedno z ich ulubionych powiedzonek. Złudne byłoby przypuszczenie, że jej dzieciom uda się opuścić ten dom. Panna Małpa zastosuje mnóstwo sposobów, aby odzyskać marnotrawnego syna czy córkę. W większości wypadków nie musi się nawet wysilać, bo jej dzieci i tak nie odważyłyby się błądzić czy grzeszyć.

Zawód

Talenty Panny Małpy przejawiają się zwykle w małych sprawach. Nigdy się nie spóźnia i nie opuściła nigdy ani jednego dnia w pracy. Historia jej pracy zawodowej brzmi jak wypracowanie na temat perfekcjonizmu. Panna Małpa jest nie tylko praktyczna, ale ostrożna i ambitna zarazem. Jako pracownik wykazuje się niezwykłą pilnością. Jako szef jest już zupełnie kimś innym. To zrozumiałe, że chce mieć władzę. Ale ona jeszcze w cichości ducha pragnie, żeby jej nazwisko na teczce napisane było większymi literami niż twoje i żeby te litery były złocone. Panna Małpa jest wymagająca i metodyczna. Dobrze się zna na robieniu pieniędzy i gromadzeniu bogactwa. Nie chce oddać ani centymetra popularności czy władzy. I ta zachłanność jest jej klęską.

Dobre zawody dla Panny Małpy to: brakarz, filantrop, scenarzysta, przedsiębiorca, administrator.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia"

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

kamilkowawola18:usmiech:

02.09.1977-on

 

Wąż - 18,02,1977 - 06,02,1978

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Wąż

 

Tutaj jest kombinacja znaków dla tej daty http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15689-polaczenie-panny-z.html#post71245

 

A Twoja jest w temacie Byka -czyli http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15685-polaczenie-byka-z-3.html#post134818

 

Pozdrawiam :usmiech:

Link to comment
Share on other sites

esakis

Kot - 29,01,1987 - 16,02,1988

Panna - 24,08 - 23,09

Panna Kot

 

 

Mam tu Twój układ http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15689-polaczenie-panny-z.html#post71321, Zając -jest to to samo co Kot w horoskopie chińskim.

Nie mam pojęcia dlaczego jedno znaczenie ma tyle imion . W mojej domowej literaturze jesteś Kotem, ale nie jest tez błędem mówić Zając :)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ale mam wrazenie ze to nie o mnie horoskop :/ tak jakbym czytal o innej osobie

 

Jedyna rzecza ktora sie zgadza na 100% to to do kogo najlepiej pasuje. Bo z tymi znakami najlepiej mi sie dogaduje.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...
 • 1 month later...
 • 7 months later...
 • 2 years later...
Panna - osoby urodzone 24 VIII – 22 IX w połączeniu ze:

 

Szczurem

Bawołem

Tygrysem

Królikiem

Smokiem

Wężem

Koniem

Kozą

Małpą

Kogutem

Psem

Świnią

 

Witam, wiem, że to stary temat, ale może ktoś mógłby mi coś powiedzieć na temat pominiętego połączenia PANNA - KOZA?

Pozdrawiam i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

 • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...