Jump to content

Połączenie Skorpiona z...


Guest winteer
 Share

Recommended Posts

Guest winteer

Skorpion - osoby urodzone 23 X – 22 XI w połączeniu ze:

 

Szczurem

Bawołem

Tygrysem

Królikiem

Smokiem

Wężem

Koniem

Kozą

Małpą

Kogutem

Psem

Świnią

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
Mogę prosić o horoksopy dla

28.05.1988

19.11.1989

27.04.1989

?

 

19.11.1989- Skorpion Wąż

 

Ogólna charakterystyka

Dla Skorpiona Węża życie bez piękna i luksusu, czułości i współczucia ,podziwu i ekstrawagancji nie przedstawia żadnych wartości. Jest bardzo wrażliwy i jak na niewzruszonego węża zadziwiająco ciepły i kochający .Ludzie cenią go za wrodzona szlachetność, której nie sposób nie dostrzec , a która jest nader krzepiąca .Skorpiony są bardzo zmysłowe, przy niewielkiej skłonności do podejrzliwości. Jest bystrym i przenikliwym, posiada dobra intuicje. Skorpion Wąż jest głębokim myślicielem , czasami nawet za bardzo.

Skorpion Wąż przyjmuje dużą wagę do ubioru,.

Osobę spod tego znaku cechuje wrodzona zdolność do intuicyjnego odczuwania potrzeb i pragnień innych . Skorpiony urodzone w znaku Węża maja wyostrzony zmysł , pozwalający im na zrozumienie aluzji i kierowanie się intuicją dzięki czemu mogą zajść daleko .

Wrodzona wyższość Skorpionów Wężów ma wymiary kosmiczne .Pierwsze spotkanie ze Skorpionem Wężem pozostawia niezatarte wspomnienia. Nie zawsze wywierają korzystne wrażenie ,ale na pewno jest to silne wrażenie.

Skorpiony węże bywają zazdrośnikami i bywa że wszystko chcą zatrzymać dla siebie i dla tych których kochają.

 

Miłość

Wszyscy chcą kochać Skorpiona Węża ,są one tak niewiarygodnie wspaniałe że pociągają każdego, lecz Skorpion Wąż starannie dobiera sobie partnera.

 

Wiązki z innymi znakami

Skorpion Wąż ze Smokiem stanowią parę przyjaciół. Jeśli Smok to lepiej jak wybierze kogoś z pod znaku Panny, Koziorożca lub Ryby. Kogut z Rakiem , Panną ,Koziorożcem ,Rybą to najlepsze towarzystwo ,jeszcze można doliczyć do grona dobrego towarzystwa Raka Bawoła.

Mniej korzystne związki to Małpy w połączeniu z Bykami, Lwami, Wodnikami. Również Tygrysy Lwi i Tygrysy Byki nie są dla Ciebie doskonałe.

A jeśli chcesz zachować godność to unikaj Byków Dzików i Bliźniąt Dzików.

 

Dom i rodzina

Dom Skorpiona Węża będzie obszerny i wspaniale urządzony. Będzie mieszkał w otoczeniu porównywalnym do jego postaci i opinii ,jaką ma sam o sobie .

Rodzice z pod tego znaku lubi pozować na wyrozumiałego wobec maluchów. On lub ona będzie rozpuszczać je pod względem materialnym, ale wymagać też będzie dobrego zachowania.

 

Zawód

Skorpion Wąż jest przede wszystkim twórczy . Będzie dobrze przystosowana do działalności , w której jego twórczy umysł znajdzie zastosowanie. Skorpiony Węże dobrze pracują same , ale umieją także zintegrować się z jakimś zespołem.

Skorpionowi Wężowi najlepiej odpowiada przywództwo. Będzie opornym podwładnym.

.Jeśli jest szefem ,na pewno charakteryzuje go demokratyczne podejście i zrozumienie pracowników.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Węża to gwiazda filmowa a nawet głowa państwa, ale jeśli już musi pracować to wybiorą może następujące zawody : modelka, aktor, specjalista od reklamy ,agent giełdowy. Są również niezwykłymi artystami.

Link to comment
Share on other sites

catalana

 

Skorpion Kogut

Ogólna charakterystyka

To połączenie oznacza wolę życia nie do poskromienia. Zawsze tajemniczy i skryty Skorpion spotyka w tym związku bezwstydność, przepych i uwielbienie dla wyglądu zewnętrznego. Skorpiony Koguty są idealistami, ale na skutek skrzyżowania zdecydowania Skorpiona z elastyczną odpornością Koguta mniej niż inni cierpią z powodu porażek. W życiu Skorpiona Koguta szybkie wznoszenie się i gwałtowne upadki następują jedne po drugich. I choć czasami znajduje się na dnie głębokich, kamienistych przepaści, nie gubi piór. Cechuje go zadziwiająca siła w podnoszeniu się po takich nieszczęściach, jak rozwody, utrata bliskich i różnego rodzaju inne klęski. Skorpiony Koguty mogą sprawiać wrażenie delikatnych, a nawet kruchych jak szkło, ale w rzeczywistości to ludzie silni i wytrzymali.

Pragną wydawać się giętcy i spokojni. Ale pod zewnętrzną powłoką Skorpiona Koguta, odkryjecie sztywny konserwatyzm, nader rzadki. Playboy lub uwodzicielka o czarującym uśmiechu w swoim wielkim luksusowym wozie nie lubi wcale rozwiązłości ani rozrzutności. Skorpiony są sexy. Ale Skorpion Kogut, chociaż dosyć dobrze gra, nie jest wcale taki zmysłowy, jak chciałby się wydawać. Jest do pewnego stopnia sfrustrowanym Skorpionem, który dużo się chwali, ale pragnie obronić swoje cenne ciało przed niskimi uciechami cielesnymi. Są to osobnicy bezpośredni. Jasno wyrażają swoje pragnienia i potrzeby. Mówią dużo i dużo się skarżą.

Skorpion Kogut dobrze znosi rutynę i nigdy nie daje się zdominować lenistwu. Połączenie tych dwóch znaków, tak szczególnych, czyni zeń osobnika trudnego, nawet maniaka, ale daje mu również niezawodny gust i sprawia, że co rano rusza do pracy.

Koguty urodzone pod znakiem Skorpiona umieją same zaczynać działania, bez pomocy innych. Zdolne są do przebrnięcia przez największe kłopoty i wyjścia z nich ze śmiechem. Są właściwie nie do pokonania, a jeśli czują się zniechęcone, zwalczają to uczucie działaniem. Skorpiony urodzone w roku Koguta to indywidualiści, którzy, pomimo ekscentryczności, starają się zawsze przystosować do okoliczności.

 

Miłość

Życie miłosne Skorpiona Koguta przypomina pole bitwy bombardowane przez ciężką artylerię.Mętne wody letnich związków wywołują w nich wstręt. Czego wymaga od miłości Skorpion Kogut? Stałości. Wiecznej wierności ,danego małżeństwa, czyli nie kończącej się historii miłosnej. To szeroki program. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Tak więc wiele Skorpionów Kogutów nie jest zakochanych zbyt długo. Najmniejszy feler w związku urasta w ich oczach do strasznej skazy. Więc odchodzą. Skorpion Kogut nie chce niedoskonałego życia miłosnego. Co za tym idzie, często nie ma żadnego. Woli samotność od kompromisu.

Związki z innymi znakami

Najlepsze będą dla ciebie Raki, Panny, Koziorożce i Ryby Węże. W Koziorożcach i Rybach Bawołach podoba Ci się to, że są mile. Koziorożce i Ryby Smoki docenią twoją wrażliwość. Nie możesz się im oprzeć. Natomiast współżycie z Bykiem Dzikiem chyba się nie ułoży. Lew Kot i Kogut absolutnie Ci nie odpowiadają. Nie próbuj nawet kontaktować się z Wodnikiem Szczurem- nie zgadzacie się właściwie w niczym.

 

Dom i rodzina

Dom Skorpiona Koguta to miejsce imponujące, pełne prawdziwych antyków, a przy tym wyposażone we wszelkie urządzenia i gadżety oraz najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny. Może jest tam nawet sala do bilarda. Skorpion Kogut to wesoły kompan, który uwielbia przyjmować gości i lubi być podziwiany. Pozwoli Ci wypić cały zapas whisky i opróżnić lodówkę, pod warunkiem, że powiesz mu, jak bardzo podobał Ci się jego najnowszy program telewizyjny.

Rodzic Skorpion Kogut jest kochający i ostrożny. Nigdy nie zapomina o urodzinach.Pragnie, aby dzieci korzystały z młodości. Często Skorpiony Koguty nie mają dzieci, gdyż wahają się przed zawarciem związku małżeńskiego, poszukując bezskutecznie idealnego partnera. Jeśli nie założą rodziny, żałują tego. Dzieci, ze swoją spontanicznością i naturalną radością, pozwalają tej nieco sztywnej osobowości trochę się odprężyć.

Zawód

Skorpion Kogut ma mnóstwo talentów. Jest uzdolniony do bardzo różnorodnych zawodów. Lubi zajęcia wymagające zaangażowania i samodyscypliny. Charakteryzuje go wszechstronność i wytrwałość. Ona będzie znała trzy języki obce. On wygra kilka turniejów tenisowych, a ponadto będzie nadzwyczajnym malarzem. Skorpion Kogut lubi pokonywać trudności i rozpoczyna działanie tylko wówczas, gdy sądzi, że wygra.

Niezależnie od tego, czy Skorpion Kogut to pracownik, szef to źle znosi wydawanie mu poleceń, chyba że pragnie zająć miejsce osoby, która te polecenia wydaje. Jest z natury rygorystyczny i wymaga równie dużo od siebie, jak od innych. Skorpiony Koguty charakteryzuje konkretna twórczość. Mają pomysły i je realizują.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Koguta: redaktor naczelny, fotograf, księgowy, producent telewizyjny, specjalista od reklamy, kupiec, aktor i aktorka, specjalista od marketingu.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje pieknie!

zgadza sie! szczegolnie to dotyczace milosci!

 

a moge poprosic o inna charakterystyke?

mojego partnera, ur. 05 lutego 1978.

Edited by catalana
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Gabi 77 Skorpion - Kot :usmiech:

 

 

Ogólna charakterystyka

Ten Skorpion Kot to imponująca postać. Jest godny szacunku, przyzwoity, umie zdobyć i utrzymać duże pieniądze, wzbudza respekt otoczenia. Na zewnątrz opanowany i elegancki, w środku aż gotuje się od różnych pomysłów. Skorpion Kot zawsze myśli to, co mówi, i mówi tylko to, co myśli. Wcześniej wszystko starannie przemyśla i naprawdę wierzy we wszystkie zasady i teorie, które wygłasza.

Jego obecność inspiruje innych. Jest zrównoważony, zachowuje spokój w delikatnych sytuacjach i dokładnie wie, jak uspokoić szaleńca lub groźną wariatkę. Cechy Skorpiona pozwalają mu rozumieć ciemności i dogłębnie poznać to, co wywołuje lęk. Kot daje mu takt i elegancję w sposobie działania. Rezultatem jest niezniszczalna pewność. Skorpion łagodzi tchórzostwo Kota i dodaje mu odwagi w walce z przeciwnościami. Kot łagodzi sadyzm Skorpiona i wzmaga jego zdolność współczucia.

Na zewnątrz ta humanitarna dusza jest uosobieniem godności. W środku często drży ze strachu na myśl o tym, na co się porywa. Ale nieważne. Trema to stan przejściowy

Skorpion Kot umie ze wszystkiego wyciągnąć korzyści. Zawsze da sobie radę, przezwycięży chorobę i ubóstwo, i ruszy ku szczytom bez mrugnięcia okiem. Śni nierealne sny i jest zdolny spokojnie, bez przechwałek zrealizować swoje mrzonki.

Z natury Skorpion Kot dobrze czuje się przed publicznością, grupą, której ma przekazać posłanie lub wyłożyć jakieś pojęcie. Nie jest jednak zbyt giętki i można niekiedy oskarżać go o uprzedzenia lub ciasnotę umysłową. Tak gorąco wierzy w swoje poglądy, że nigdy ich nie porzuca.

Skorpion Kot na ogół ma poczucie humoru. Koty są przezorne i lubią obserwować świat z uprzywilejowanego miejsca, gdzieś z góry. Skorpiony są gadatliwe i zawsze gotowe palnąć coś. Połączenie tych dwóch znaków może mieć niepowtarzalną ostrość satyryczną. Osoba spod tego znaku jest trochę zbyt zamknięta w sobie i lubi chodzić swoimi drogami. Skorpion dodaje podejrzliwość do tajemniczej natury Kota. Nie ma sensu próbować rozweselać go, walczyć z jego naturalną powściągliwością. Źle znosi krytykę, gdyż jest przekonany, że tylko on może ocenić, co mu odpowiada. Skorpion Kot może być godny podziwu, ale także wyniosły i napuszony.

 

Miłość

Dla Skorpiona urodzonego w roku Kota miłość jest czymś niezwykle ważnym. Ponieważ na ogół poświęca się jakiejś sprawie lub ma misję do wykonania, nie może pozwolić sobie na luksus tracenia czasu na błahostki. Czasami zboczy z prostej drogi i uczyni mały uszczerbek w kontrakcie ślubnym , ale zrobi to z wielkim taktem. Skorpiony Koty poszukują partnera, który zajmie się bieżącymi sprawami, co pozwoli im poświęcić się wielkiej sprawie, jaką jest życie.

 

Związki z innymi znakami

Jest rzeczą bardzo prawdopodobną, że spędzisz miesiące miodowe z Rakiem, Panną, Koziorożcem lub Rybą Kozą, Psem lub Dzikiem. Ich miłość do natury i radość życia pomogą Ci ukoić twój niepokój. Między Bykami, Lwami i Wodnikami Kogutami a Tobą istnieją różnice nie do pogodzenia. Również ze strony Lwa Szczura możesz oczekiwać tylko kłopotów.

 

Dom i rodzina

Skorpion Kot jest rodzicem rzetelnym i odpowiedzialnym, chociaż trochę władczym. O zasadach się nie mówi, ale to nie znaczy, że można o nich zapominać. Skorpion Kot prawdopodobnie osiągnął pewną pozycję społeczną dzięki pilności i ciężkiej pracy. Nie będzie tolerował u swych dzieci ani nieposłuszeństwa, ani złego przykładu. Skorpiony Koty muszą zachowywać twarz.

Zawód

Moim zdaniem jest oczywiste, że osoby spod tego znaku są stworzone do sytuacji wymagających odpowiedzialności. Szczerze lubią zajmować się innymi i dbać o dobrobyt grupy. Są to ludzie poważni. Nie jest łatwo być ich pracownikiem, gdyż mogą być drobiazgowi, wyniośli i oszczerczy.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Kota: astrolog, muzyk, psychiatra, naukowiec, kaznodzieja, przewodnik turystyczny, nauczyciel.

 

:usmiech:

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

ja także poproszę o podwójny horoskop dla partnera 02.11.1986 (skorpion-tygrys?)

Skorpion Tygrys

Ogólna charakterystyka

Przede wszystkim powiem wam, że Skorpiony Tygrysy są przesadne. Pod każdym względem są krańcowe. Nigdy nie biorą życia takim, jakie ono jest, ale pędzą do przodu i próbują wpływać na nie wszelkimi sposobami. Ciągle znajdują się w niebezpiecznych sytuacjach, w które same siebie z premedytacją wpędziły. Nigdy nie pracują swobodnie, przewidują wszystko do drobiazgów włącznie, sporządzają obszerne listy, aby być pewnym, że wszystko zostało spisane. Osoby spod tego znaku nierozważne, gwałtowne i, szczerze mówiąc, trochę zwariowane. Podchodzą do każdego nowego doświadczenia z wybuchami entuzjazmu, jedzą, piją, konsumują, budują, kształtują, gotują, szorują, malują, naprawiają i bach, do widzenia, dziękuję i rozpoczynają coś nowego. Skorpiony urodzone w roku Tygrysa żyją z potrójną intensywnością.

Ciemny magnetyzm Skorpiona, zjednoczony ze zdobywczym magnetyzmem Tygrysa, czyni go fascynującym, więc Skorpion Tygrys jest dość popularny w towarzystwie. Ludzie szanują go, a Skorpion Tygrys uwielbia być szanowany, podziwiany. W zamian za aprobatę i podziw, których jest przedmiotem, Skorpion Tygrys czyni wszystko, aby nadal być cudownym, aby nigdy nie milkły brawa. Skorpiony Tygrysy są egocentrykami. Ale sympatycznymi.

Te samowolne osoby są urodzonymi kłamcami. Ale nie wzbudza to w nich nadmiernego entuzjazmu. Skorpiony Tygrysy umieją robić mnóstwo różnych rzeczy i są często totumfackimi. Marzeniem tej duszy targanej sprzecznościami jest zrobienie jednej rzeczy, ale za to dobrze. Skorpion Tygrys jest dumny,ale ma do siebie o to pretensje i bez przerwy sam siebie kopie napominająca. A co jeszcze to to że, Skorpiony Tygrysy są wojownikami , okrutnymi, a nawet niebezpiecznymi przeciwnikami. Są pamiętliwe i żądne krwi. Ale walczą z tym: chciałyby być miłe.

Mają tupet ,ale nie przenikliwość. Gdy osoba spod tego znaku nauczy się rozumu i powściągliwości, może przenieść drapacz chmur jednym machnięciem ogona. Pozbawiona rozsądku i umiaru, jest zgubiona.

Jeśli Skorpion Tygrys włączy do swego życia równowagę, będzie mógł zajść bardzo daleko. Promienieje on jakimś blaskiem, wspaniałością i jest wyjątkowo kompetentny. Można mu powierzyć wszystko. Rusza sam z siebie, bez zewnętrznej podniety, jest karierowiczem , ale sympatycznym i walczy do upadłego przeciw niesprawiedliwości. Skorpiony Tygrysy nie znoszą zasad, chyba że same je ustanowiły. Są przekonane, że wszystko wiedzą lepiej. Gwałtowne, zazdrosne i bezlitosne, gdy ktoś im przeszkadza. Nie mają nic przeciwko brutalnej sile, ale nienawidzą oszustwa. Skorpiony Tygrysy polują na nieuczciwość zawsze i wszędzie.

 

Miłość

Osoba ta nigdy nie znajduje wielkiej miłości w dwa tygodnie. Przede wszystkim prowadzi burzliwe życie, pełne przygód i zmian. Jemu potrzebne są te zmiany ,bo gdyby nie one mógłby nisko upaść. Niekoniecznie pragnie zmian partnera i powiedziałabym nawet, że Skorpion Tygrys jest wierny, ale lubi zmieniać otoczenie, zwyczaje, przestawiać meble. Jeśli znajdzie kogoś, kto pójdzie za nim w jego nie kończące się wędrówki, będzie mógł dokonać ostatecznego wyboru. Jest bardzo zmysłowy i pieszczotliwy.

Zazwyczaj nie daje tych danych, ale domyślam się Ciebie to zainteresuje

:)

Jeśli kochasz Skorpiona Tygrysa i chcesz spędzić z nim całe życic, powinnaś przede wszystkim być godna szacunku. Skorpiony Tygrysy chcą być jedynymi szaleńcami w rodzinie i nie zgadzają się na jakąkolwiek konkurencję w dziedzinie fantazji. Ponadto osoba taka musi podziwiać tych, których kocha, w przeciwnym razie traci wszelkie zainteresowanie. Bądź więc sobą. Bądź mądra i rozsądna. I, powtarzam jeszcze raz, unikajcie za wszelką cenę czepiania się go, opierania na nim, schlebiania mu, czyli tego wszystkiego, co przyprawia go o mdłości.

 

Związki z innymi znakami

Szczęście może zrodzić się ze związku z Rakiem Panną, Koziorożcem lub Rybą Koniem. Będziecie szczekać pod tym samym drzewem, jeśli wybierzesz Psa spod tych samych znaków. Płomień Ryb Smoka rozjaśni wasze życie. Natomiast z Baranem, Bykiem lub Wodnikiem Kozą czeka Cię tylko niezgoda, Z Bawołem, Wężem, Małpą i Dzikiem możesz mieć strapienie. Na pewno będziesz się kłócić z Bliźniętami Tygrysem. Problemy finansowe wystąpią w związku z Wodnikiem Bawołem.

 

Dom i rodzina

Domostwo naszego bohatera będzie dziwaczne i fantazyjne. Urządzenie domu interesuje Skorpiona Tygrysa, jeśli może wyrażać jego osobowość. Gdy tylko wprowadza się gdziekolwiek, wszystko demoluje, stawia do góry nogami, podnosi lub obniża drzwi, zgodnie ze swym gustem, dobudowuje pokój na swoje hobby itp.

Rodzice Skorpiony Tygrysy są kochający, ale wymagający. Nie chcą, aby dzieci stały się tak niezdyscyplinowane jak oni. W gruncie rzeczy Skorpion Tygrys oczekuje od dzieci, by go nie potrzebowały. W domu Skorpion Tygrys jest wielkim indywidualistą. Są to szczerzy rodzice, którzy dobrze zajmują się dziećmi, ale jednak woleliby tego nie robić

 

Zawód

Jeśli osoba spod tego znaku odkryła umiarkowanie i poddała się rozsądkowi, każdy zawód stoi przed nią otworem. Jest inteligentna i przebiegła, silna i rzetelna, zdolna i godna zaufania. Problem polega na tym, że temu śmiałkowi potrzeba dziesięciu lat, aby dokonał ostatecznego wyboru. Lubi próbować różnych zajęć i nowych projektów, włączać się do różnych grup i podróżować, zanim się ustatkuje.

Te osoby nie lubią zasad, mają one tendencję do wprowadzania własnych . Są skuteczne i mogą być posłuszne ale do pewnego stopnia. Jako szef Skorpion Tygrys jest życzliwy i wymagający.

Wzbudzą szacunek, a ponieważ nie lubi autorytaryzmu, stara się raczej sugerować niż rozkazywać.Osoby z pod tego znaku pracują dobrze w miejscach, gdzie są same.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Tygrysa: kaznodzieja, badacz,psychiatra, polityk, komiwojażer, kierownik działu kadr, publicysta,dziennikarz

wydawca, najemnik, lider.

 

:usmiech:

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

ja poprosze o horoskop dla:

 

17 listopad 1991

02 sierpnia 1991

IwonaP..:usmiech: Dla drugiej osoby z jest tutaj -->http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15688-polaczenie-lwa-z.html#post76510

Koza - 15,02,1991 - 3,02,1992

Skorpion - 24,10 - 22,11

 

Skorpion Koza

Ogólna charakterystyka

Skorpiony urodzone w roku Kozy są jednostkami wybitnie twórczymi i chyba najmniej leniwymi ze wszystkich Kóz. Niemniej Skorpiony Kozy żyją zawsze cudzym kosztem. Nie oznacza to, że nie pracują. O tym nie ma mowy. Ale ich praca niezmiennie zależy od okoliczności. Nie są zdyscyplinowane. Gdy zaakceptują jakiś fakt, pozwalają zewnętrznym siłom kształtować ich życie. Do takich sił można zaliczyć małżeństwo, dzieci, studia lub nawet kochanka czy kochankę.

Ale jakikolwiek byłby układ, możecie być pewni, że nie wynika on z rozproszonej natury Skorpiona Kozy. Wewnątrz Skorpion Koza aż gotuje się od pomysłów, wynalazków, planów, projektów i marzeń , niektórych realizowanych, w większości zupełnie bezużytecznych. Skorpion Koza bywa więc wszystkim, nie jest jedynie osobą praktyczną. Ekscentryczny i niezrównoważony, miewa napady geniuszu i prawdziwe zdolności artystyczne. Pragnie, aby jego plany były ściśle wykonywane (oczywiście przez innych). Działa zasadniczo z chęci zysku. Pożąda równocześnie sławy i pieniędzy. Dlatego nieświadomie i pomimo dobrych chęci posługuje się innymi.

Skorpiony Kozy interesują się dokładnie wszystkim. Lubią znać wszystkie nowinki, stosować się do każdej mody, śledzić karierę młodych artystów, itd. Jest to niepoprawna i nie do zniesienia osoba wszystkowiedząca, a nawet troszeczkę snobująca się pod względem intelektualnym.

Interesująca w Skorpionie Kozie jest jego nienasycona ciekawość. Chce nauczyć się grać na pianinie, tańczyć tango, jeździć konno i programować komputer. Pociągają go różne dziedziny twórczości kulturalnej i sam jest utalentowany. Jeśli znajdzie odpowiedni zespół, jego talenty będą mogły się rozwinąć. W przeciwnym razie rozproszy się i wszystko skończy się rozczarowaniem.

 

Miłość

Oto dziedzina, w której Skorpion Koza będzie mógł się odnaleźć dzięki zewnętrznemu wpływowi. Często miewa on partnera śmiałego, przebiegłego i silnego, który ustanawia subtelne reguły i zasady, pozwalając tym samym Skorpionowi Kozie na działanie. Partner ten może wydawać się słaby i służyć Skorpionowi Kozie jako zasłona

 

Związki z innymi znakami

Istnieje piękna zgodność pomiędzy tobą i Rakiem, Panną, Koziorożcem i Rybami Dzikiem. Poszukuj ich. Lub daj się ponieść skłonności do Panny, Koziorożca lub Ryb Kotów. Stworzycie harmonijne stadło z Panną lub Rybami Koniem,mogą wystąpić nieporozumienia pomiędzy wami i Bykiem lub Wodnikiem. Odczuwacie również lekką niechęć wobec Lwa Psa i nie szalejecie za Wodnikami Tygrysami.

 

Dom i rodzina

Dom Skorpiona Kozy jest często wspaniale udekorowany. Ci osobnicy lubią piękne rzeczy i nie gardzą luksusem

Skorpiony Kozy twierdzą, że bardzo interesuje ich bycie rodzicami.. Bez wątpienia potrzebują czułości ze strony dzieci i potrafią ją odwzajemniać. Ale brak im mądrości w wychowywaniu potomstwa. Dziecięcy pokój jest w nieładzie, a tata lub mama Skorpion Koza chciałaby nawet, aby ten bałagan był większy. Są to weseli rodzice, chociaż trochę zbyt pobłażliwi.

 

Zawód

Jeśli w dzieciństwie otrzyma odpowiednie wykształcenie i narzuci się mu określoną dyscyplinę, Skorpion Koza będzie mógł wykonywać takie poważne zawody, jak rzeźbiarz, lekarz, reżyser lub operator filmowy, pisarz lub wszystkie naraz. Ciekawska natura Skorpiona Kozy może stanowić poważny atut. Trudno jest jednak zmusić go do wytrwania w danej dziedzinie na tyle długo, aby do czegoś doszedł. Dobrze funkcjonuje w biurze, pod warunkiem, że jest na pierwszym planie.

Jako szef osobnik ten będzie lubiany i najczęściej bez grosza ,przynajmniej sam tak mówi. Skorpiony Kozy ukrywają swoje bogactwo przed swoimi pracownikami. Tak więc będziecie zadowoleni z pracy pod kierunkiem Skorpiona Kozy, ale nie oczekujcie dużych zarobków. Jako pracownik Skorpion Koza pracuje ciężko (nawet dniami i nocami, jeśli jest to konieczne), ale nieco chaotycznie. Robi to, co ma zrobić. Pragnie pochwał.

Zajęcia odpowiednie dla Skorpiona Kozy: piosenkarz, poeta, zawodowy artysta, malarz, rzeźbiarz, dekorator wnętrz, fryzjer, nauczyciel, psycholog, chirurg plastyczny, realizator wideoklipów.

 

:usmiech:

 

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Edited by _Domi_
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Ja rowniez poprosze 06/03/1986 i 11/11/1984

 

:usmiech:Dla osoby urodzonej -11/11/1984

 

 

Skorpion - 24,10 - 22,11

Szczur - 2,02,1984 - 19,02,1985

Skorpion Szczur

 

Ogólna charakterystyka

Skorpion Szczur jest gadatliwy i kąśliwy. Umysł na ogół ma giętki, zręczny i żywy. On lub ona będzie bez wątpienia gustować we wszystkich sportach zręcznościowych i we współzawodnictwie.

Skorpion Szczur jest lubiany. Natychmiast zdobywa sympatię ludzi, którzy nawet nie domyślają się, że jego uśmiech skrywa żądzę władzy. Niekoniecznie pragnie kierować innymi, ale dąży do osiągnięcia silnej pozycji w swojej dziedzinie.

Skorpion Szczur ma silny charakter. Nie jest mięczakiem i dokładnie wie, czego chce. Osoba spod tego znaku będzie bardziej powściągliwa niż inne Szczury, gdyż dobry stary skryty Skorpion temperuje jego agresywność. Bez wątpienia lubi dostawać, i to dużo. Skorpion Szczur często jest konformistą , ale przyznaje się do tego, co stanowi jeden z jego uroków. Nie boi się wyznać, że pracuje dla siebie oraz dla tych, których kocha, oraz że pragnie ich chronić wszelkimi dostępnymi środkami.

Wizja i poczucie przyszłości stanowią jedną z jego najbardziej wyrazistych cech. Jest doskonałym krytykiem sztuki i komentatorem w dziedzinie polityki; zdaje się mieć jakiś szósty zmysł, który podpowiada mu, co będzie się podobać w nadchodzących latach. Skorpion Szczur jest więcej niż inteligentny. Jest sprytny, chytry i przebiegły. Jeśli rozważnie spożytkuje te cechy jako twórca lub opiekun, będzie wiódł szczęśliwe życie. Ponieważ jest istotą współczującą i rozumiejącą, może uczynić dużo dobrego dla ludzkości. Jeśli jednak da skusić się na podstępne działania, jego życie może skończyć się katastrofą. Skorpion Szczur jest na krytykę bardziej wrażliwy, niż myślisz.

Na ogół jest człowiekiem szlachetnym, który nikomu źle nie życzy. Jest równocześnie nerwowy i podejrzliwy. Często martwi się na zapas i miewa stany lękowe. Jest pociągający i miły. Niezadowolony, gdy ktoś próbuje wtrącać się do jego spraw, ale sam ma tendencję do ingerowania w cudze życie. Skorpion Szczur lubi oceniać innych. Dotykanie czułych punktów lub zamykanie komuś ust w dyskusji nad delikatnymi kwestiami udaje mu się bardzo dobrze. Jeśli nie będzie staranniej dbał o wybór ofiar swych pochopnych sądów, może stać się niepopularny wśród przeciwników.

Twórcze oblicze Skorpiona Szczura jest często spychane w cień przez jego potrzebę współzawodnictwa i zwycięstwa. Źle znosi porażki mogą go nawet zniszczyć. Jeśli społeczeństwo nie pozwoli mu rozwinąć skrzydeł, jest zdolny porzucić wszystko i wynieść się na wieś.

Skorpion Szczur jest w dużej mierze samowystarczalny. Chociaż upiera się, aby błyszczeć wobec rywali i zwyciężać tych, których uważa za wrogów, to jeśli nauczy się spokojnego, chłodnego przemyślania i analizowania problemów, stwierdzi ze zdziwieniem, że nie musi mierzyć się z wrogiem, aby udowodnić własną wartość, która przecież jest całkiem oczywista.

Miłość

Skorpion Szczur bez przerwy układa skomplikowane intrygi miłosne. Jego lub jej raczej nie będą fascynować przypadkowe przygody. Nasz bohater pragnie, aby osoba, z którą spędzi życie, była wyjątkowa. Jest niezwykle zmysłowy i wcześnie odkryje namiętność. Ale ponieważ wie, że pociąga go zdobywanie, może poślubić osobę bezbarwną, która swą powagą utrzyma go na prostej drodze. Być może rzadko słyszymy o współmałżonkach tych dusz szlachetnych i czasami zdradliwych, gdyż idealny dla Skorpiona Szczura partner pozostaje w domu i pilnuje ogniska domowego.

 

Związki z innymi znakami

Możesz na pewno wieść zgodne życie z Rakiem, Panną lub Rybami Bawołami. Inne możliwości: Rak, Koziorożec lub Ryby z roku Smoka, albo Rak, Panna i Koziorożec z roku Małpy. Osoby spod tych znaków uwielbiają słuchać dniami i nocami opowieści o twoich nieszczęściach. Byk, Lew lub Wodnik Koń będzie mniej skłonny do słuchania wynurzeń. Trzymaj się z daleka od Byków i Wodników Kotów.

 

Dom i rodzina

Szczury urodzone pod znakiem Skorpiona mają silną wolę. Pragną, aby ich dom świadczył o nich, dowodził ich sukcesów, odzwierciedlał ich osobowość, nie kogoś innego. Skorpiony Szczury często mieszkają w otoczeniu eleganckim i supernowoczesnym. Osoby te myślą kategoriami przyszłości i wydaje im się, że są zawsze w awangardzie. Na dodatek Skorpiony Szczury są twórcze i chętnie eksponują u siebie własne dzieła.

Rodzice Skorpiony Szczury dbają o potomstwo i chronią je. Nigdy nie zapominają o przygotowaniu się na wszelkie ewentualności lub wypadki. Ponieważ dzieci prowadzą życie pełne niespodzianek, rodzice Skorpiony Szczury uchodzą za zbawców, gdy pociecha potrzebuje szczęśliwej karty na następny dzień, a jest już za pięć dwunasta. Skorpiony Szczury są czułe i mają dobry kontakt ze swymi dziećmi.

 

Zawód

Idealny zawód dla Skorpiona Szczura to głośny krytyk. Ukazuje on swoje zdolności w analizie złożonych sytuacji. Powinien także osiągnąć sukces jako prawnik, specjalista od diagnozowania chorób,mąż opatrznościowy w podupadającej firmie, reżyser ratujący zjechany spektakl, a także wynalazca w dziedzinie wymagającej niezwykłej dokładności. On lub ona mają wesołe usposobienie, ale gromadzą pieniądze i pragną władzy.

Możecie zatrudnić Skorpiona Szczura, ale już na starcie jego wzrok będzie skierowany na tron. Skorpiony Szczury wolą pierwsze miejsce niż drugie i na ogół nie mają specjalnych skrupułów w dążeniu do wytyczonego celu. Starają się dogłębnie poznać system i już kierują całym przedsiębiorstwem. Życie Skorpiona Szczura wypełnione jest knowaniem. Jako szef Skorpion Szczur będzie wymagający i opiekuńczy - a nawet protekcjonalny. Ponieważ jest bardzo skuteczny i umie wykonać każde zadanie, tego samego oczekuje od personelu.

Zawody odpowiadające Skorpionom Szczurom: dziennikarz w zakresie mody, pośrednik ubezpieczeniowy, wynalazca, atleta, tłumacz, polityk.

 

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Dominiczko i ja na sępika poproszę 11.11.1978:bukiet:

:usmiech:

Koń - 07,02,1978 - 27,01,1979

Skorpion - 24,10 - 22,11

Skorpion Koń

 

Ogólna charakterystyka

Ta żywa istota stanowi uosobienie większości pozytywnych cech obu znaków. Skorpion Koń posiada silny magnetyzm. Jest popularny, zdyscyplinowany, doskonały. Przekonywający i natchniony, oddany i elegancki. Skorpiony urodzone w roku Konia są równocześnie niezależne i autonomiczne. Prawie zawsze osiągają powodzenie w życiu.

Posiada dogłębność i przenikliwość Skorpiona, które umie powiązać z naturalną żywotnością Konia. Będzie rozpoczynał przedsięwzięcia, przed którymi cofną się osoby mniej kompetentne, i uwieńczy je sukcesem z niezwykłą łatwością. Skorpion Koń dokonuje niemożliwych wyczynów. Wszystko, czego się dotknie, kończy się powodzeniem. Nie boi się pracy. Przychodzą mu do głowy niewiarygodne pomysły.

To zamiłowanie do fantazji może czasami doprowadzić go do zguby. Skorpiony urodzone w roku Konia wyróżniają się za bardzo od reszty towarzystwa. Popularni i podziwiani, ale niezbyt dobrze rozumiani, gdyż są zbyt inni, za dziwni, aby inni czuli się dobrze w ich towarzystwie. Co więcej, nie lękają się opinii innych i realizują swoje fantastyczne pomysły, nie bacząc na to, co i kto może im w tym przeszkodzić.

Skorpion Koń nie zna wykrętów. Wali prosto z mostu. Mówi to, co jego zdaniem powinien powiedzieć, po czym siada spokojnie i czeka. Jest wcieloną prawdomównością. Głosi obelżywe prawdy z pozorną bezkarnością. Jeśli zna się go i rozumie jego indywidualizm, nie dziwi jego szyderczość, która może również sprawić, że będziecie wyć ze śmiechu.

Skorpion Koń ma kłopoty ze startem życiowym. Łatwo ulega wpływom otoczenia i jeśli jego życie rodzinne nie jest idealne, może odczuwać nieuzasadnione poczucie winy. Jest osobą niespokojną i do tego stopnia wrażliwą na to, co dzieje się wokół niego, że bierze na siebie za wszystko odpowiedzialność.

Jako dziecko może schować się do swojej skorupki. W wieku dorosłym czynnie poszukuje swojej prawdziwej drogi. Po trzydziestce nie można go zatrzymać. Jest zwycięzcą, ekscentrykiem, ale i głębokim myślicielem.

Skorpion Koń lubi ubierać się z fantazją. Pociągają go klasyczne stroje, ale nie może odmówić sobie dodania do nich klipsa z cyrkonią lub ekscentrycznego krawata. Lubi dobrze wyglądać i bardzo troszczy się o swoją i innych formę fizyczną. Początki łysiny pozostawiają go obojętnym. Ona martwi się z powodu pierwszej zmarszczki.

Osoba ta ma zdolności manualne. On lub ona umie tworzyć dzieła, odnowić stary dom, malować tapety lub robić na drutach szale o skomplikowanym wzorze. Skorpion Koń ma w sobie coś z bohemy i nie waha się lekceważyć zasad lub szokować innych. Skorpion Koń jest współczujący i pomaga tym, którzy mają mniej szczęścia niż on. Nie wie, jak zachować się wobec pieniędzy. Jest na przemian głupio rozrzutny lub skąpy.

Miłość

Życie miłosne Skorpiona Konia rzadko ma podstawę w wiecznej namiętności. Skorpion Koń, tak jak wszystkie Konie, jest przede wszystkim praktyczny. Ma kochanków lub kochanki, jeśli przyjdzie mu ochota na popełnienie szaleństwa. Ale w małżeństwie jest grzeczny i perfekcjonistyczny.

Czy jakiś Skorpion Koń został twoją kochanką lub kochankiem? Jeśli tak, wiesz już, że aż do czubka kopyt on lub ona jest kapryśny i cudowny. Posiada wdzięk i głębię. Będzie często z tobą wychodził i bawił cię. Skorpion Koń kocha sport i grę. Najlepszy sposób okazania mu miłości polega na towarzyszeniu mu w chwili kryzysu albo zejściu z drogi. Skorpion Koń potrzebuje partnera, który byłby równocześnie współpracownikiem. Lubi robić wszystko sam i bez wątpienia mógłby... ale woli mieć miłego kumpla-pomocnika.

 

Związki z innymi znakami

Jeśli spotkasz dzikiego Tygrysa lub zgrabną Kozę, ulegniesz osobie urodzonej pod znakiem Raka, Panny, Koziorożca lub Ryb. Panny i Ryby Psy, pomimo ich pozornego niepokoju, przyciągną twoją naturę czułą i oddaną. Szczur nigdy nie porozumie się z Koniem. Szczególnie miej się na baczności przed urodzonymi pod znakiem Byka, Bliźniąt, Lwa i Wodnika - zwłaszcza we wszystkich sprawach związanych z domem. Unikaj jak ognia Wodnika Kota.

 

Dom i rodzina

Skorpion Koń jest drobiazgowy w planowaniu swojego domu. Chce, aby odpowiadał on dokładnie jego pomysłowi, był równocześnie wygodny i piękny. Lubi porządek, ale nie jest maniakiem czystości. Przede wszystkim Skorpion Koń dostrzega swoje otoczenie i jeśli chce, potrafi je uprzyjemnić.

Jest to fantastyczny rodzic, uwielbiający dzieci. Żyje dla nich i robi dla nich dużo za dużo. Daje im wszystko, czego mogłyby zapragnąć, a nawet więcej.

Spędza w ich towarzystwie dużo czasu i często bawi się z nimi. Skorpion Koń powinien mieć tuziny dzieci. To jego prawdziwe powołanie.

Dzieci Skorpiony Konie są pieszczotliwe i grzeczne, wrażliwe i rozsądne. Jeśli rodzic mówi: "Nie możesz tego dostać dzisiaj, kochanie", dziecko Skorpion Koń, wykazując rozsądek ponad wiek, odpowiada niezmiennie: "W porządku. Odłóżmy to na inną okazję". Są to kochające dzieci, łatwe do wychowania. Przez większą część życia dają sobie same radę, potrzebują tylko miłości i pożywienia. Spędzają dużo czasu same i lubią poświęcić się działalności rzemieślniczej lub jakiemuś hobby.

Zawód

Uzdolniony do realizowania, Skorpion urodzony w roku Konia głosi po cichu już od urodzenia: "Pragnę tworzyć!" Taki okrzyk wojenny doskonale mu odpowiada. Będzie mógł wykonywać odpowiedzialnie każdy zawód, ale najlepiej sprawdzi się w zawodach artystycznych.

Jako pracownik Skorpion Koń może być niezdyscyplinowany. Nie znosi rutyny. Potrafi przystosować się do wymogów pracy, ale woli pracować we własnym rytmie i na swój sposób. Moim zdaniem Skorpion Koń będzie się lepiej czuł jako przywódca lub samodzielny pracownik. Nie może powstrzymać się od realizacji swoich projektów. Nie trzeba go poganiać. Nie ma przeciwwskazań, żeby Skorpiony urodzone w roku Konia były szefami. Ale obawiam się, że może sprawiać im trudność dzielenie się swoimi uprawnieniami, gdyż mają skłonność do robienia wszystkiego sami.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Konia: tajny agent, adwokat, przedsiębiorca, szef, kwiaciarz, choreograf, właściciel kantoru, urbanista, artysta grafik, aktor.

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 4 weeks later...

Ogólna charakterystyka

Dzika charakteryzuje wrodzona dostojność. Jest bardziej tajemniczy niż inne. Skorpion dostarcza mu właśnie tego, co lekarz przepisałby mu na jego szaloną łatwowierność - podejrzliwość. To dobre połączenie. Na pewno ta osoba zajdzie daleko. Ponadto oklaskiwany jest stale przez licznych kolegów, którzy go podziwiają.

Skorpiony urodzone w roku Dzika są często niezwykle piękne. Mają w sobie coś tajemniczego, czego im zazdroszczą mniej skomplikowane Dziki. Ponadto Skorpiony Dziki umieją się ubierać. Obydwa znaki charakteryzuje zmysłowość i powab. Można u nich zobaczyć eleganckie dekolty i nienaganne smokingi.

Wolałabym tego nie mówić, ale nasz przyjaciel Skorpion Dzik jest równocześnie osobą pewną siebie i karierowiczem. Wie, czego chce, i nie waha się domagać tego, co mu się należy. Może być głośny i hałaśliwy. Uwielbia dowcipy i pieprzne kawały. Skorpion urodzony w roku Dzika jest silny. W młodości dopuszcza się wielu wybryków. Brutalna ambicja wyzwala w nim agresywny dynamizm. Osobnik ten nie lubi ubóstwa. Walczy zaciekle, aby narzucić swoje zdanie w pracy. Nie waha się zadzwonić z zapadłej dziury do głównego konserwatora Luwru, aby oznajmić mu, że jest najlepszym malarzem w tej części Bretanii, a może i na świecie, i że należy zorganizować wystawę jego prac. Co ciekawsze, często mu się udaje. W każdym razie Skorpion Dzik będzie próbował każdego sposobu, aby pomóc swoim sprawom.

Skorpion Dzik nie jest tak nieskazitelny jak inne Dziki. Umie snuć intrygi i kusi go, aby to robić w celu osiągnięcia korzyści materialnych. Niestety. nieuczciwość głęboko odciska się na charakterze Dzika. Najmniejsze wykroczenie może być dlań zgubne. Zamieszany w podejrzaną aferę, nie umie się podnieść i poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Powinien więc trzymać się z dala od wszelkiego łotrostwa. Jeśli pragnie kłopotów, z reguły je znajduje.

Każdy gest Skorpiona Dzika - czy to zaproszenie, czy uprzejmość - okazuje się interesowny. Nie jest to istota zła. Ale bardzo pragnie dojść tam, gdzie podąża. W gruncie rzeczy nie ma w nim litości. Spotkania ze Skorpionem Dzikiem będą może wspaniałe, a prezenty niezwykłe, nic jednak nie ma w tym z bezinteresowności. Prawdopodobnie potrzebuje dobrego mechanika samochodowego lub znacie kogoś, kto mógłby zatrudnić jego córkę... Skorpiony Dziki nie dają dla samej przyjemności dawania.

Ma niezwykłe zdolności do unoszenia się świętym gniewem. Opanowanie nie jest jego mocną stroną. Ale Skorpion urodzony w roku Dzika... Mamma mia! Jeśli zauważycie, jak któryś z nich przygotowuje się do wybuchu... złóżcie uszy po sobie i uciekajcie galopem. Gniew Skorpiona Dzika bywa zabójczy, ale zdarza się rzadko.

Z połączenia Skorpiona i Dzika powstaje osobnik dosyć wesoły i pociągający. Jest zdecydowany, kochający i zdolny do kompromisu z chęci zysku. Nie znosi tracić i zdarza mu się to rzadko. Może mieć ciasny umysł i być konserwatywny, ale jest dowcipny i dobrze wypada w towarzystwie.

 

Miłość

We wszystkich dziedzinach, w których działa, Skorpion Dzik stara się działać jak najlepiej. Ale jest egoistą. Będzie wymagający (wymagająca), ale dowcipny i brylujący w towarzystwie. Często też piękny fizycznie. Uwielbia seks i wszystko, co go poprzedza i następuje po nim. Jest piekielnie uwodzicielski. Kocha głęboko i z wyłącznością.

 

Związki z innymi znakami

Twoja natura pełna dobrej woli spodoba się Rakowi, Pannie, Koziorożcowi i Rybom Kozom. Łatwo porozumiesz się z Rakiem, Panną i Rybami Kotami. Tak jak wy, lubią one dom i poszukują wyrafinowania. Spróbuj nie ulegać powabom Byków i Lwów Węży, które są zdolne do wykorzystania twojej filantropii. Byk Koń mógłby mieć trudności w małżeństwie z tobą. Radzę poskromić entuzjazm w stosunku do Wodników Małp.

 

Dom i rodzina

Dekoracja jest elementem koniecznym w życiu Skorpiona Dzika. Stanowi zewnętrzny, widoczny znak jego powodzenia. Udomowiony Skorpion Dzik rozkoszuje się na myśl o zbudowaniu prawdziwego domu, w którym każde pomieszczenie, każde dzieło sztuki i każdy szczegół będą świadczyły o osobowości właściciela. Umeblowanie będzie zazwyczaj tradycyjne; bielizna z monogramem, świeżo wyprasowana i uszyta z najpiękniejszych tkanin. Skorpion Dzik bardzo interesuje się swoim domem. Jest zręczny, pomysłowy i ma zdolności do budowania i dekorowania. Skorpiony Dziki uwielbiają wydawać wspaniałe przyjęcia, na które zapraszają wszystkich, którzy się liczą.

Skorpion Dzik dobrze się czuje jako rodzic. Będzie na pewno władczy i dominujący. Ale będzie kochał dzieci do szaleństwa. Każdy z jego potomków to dodatkowy tytuł do chwały. Jest rodzicem dumnym i wymagającym, kompensującym swoją nadmierną władczość ogromną czułością i troskliwą opieką. Skorpion Dzik chętnie spędza czas ze swoimi dziećmi, ale trudno mu zaakceptować je w okresie dorastania: ich krytyczna postawa zagraża jego pewności siebie. Chce, aby mu być posłusznym i nigdy się nie sprzeciwiać.

 

Zawód

Wybrany zawód to jego paszport do powodzenia. Skorpion Dzik gardzi niskimi zarobkami i zabezpieczeniem na całe życie. Dąży do dojścia na szczyt hierarchii, do zarobienia dużej ilości pieniędzy i do życia w bogactwie. Jest dynamiczny i aktywny. Na początku kariery będzie miał kłopoty ze znalezieniem odpowiedniej posady. Skorpion Dzik stanowi zagrożenie dla innych osób na stanowiskach kierowniczych. Problemy stwarza mu również jego wybuchowość. Jeśli nauczy się powściągać swoją ambicję, łatwiej dojdzie do stanowiska kierowniczego. Najczęściej Skorpiony Dziki stają się bogate w wieku dojrzałym. Fortuna przychodzi wraz z całą resztą.

Samowładny? Tak! Ale równocześnie ludzki i tak twórczy, że jego dążenie do władzy staje się czasami zrozumiałe. Jest niecierpliwy i niekiedy hałaśliwy. Jako szef, pracownik najemny lub samodzielny osiągnie powodzenie albo skona przy pracy.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Dzika: malarz, aktor, hodowca bydła, restaurator, dekorator wnętrz, makler giełdowy, polityk.

 

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 2 weeks later...

Ogólna charakterystyka

Gdy doda się Smoka do Skorpiona i dobrze wstrząśnie, aby pomieszać, ciasto zgęstnieje. Skorpion przydaje tajemniczości i brutalności buńczucznej i chełpliwej naturze Smoka. Dosypcie szczyptę chęci epatowania i troszkę dobrej starej urazy i zazdrości Skorpiona, a otrzymacie piekielnie złożoną istotę. Danie to będzie mocno przyprawione i obfite. Wystarczająco, aby nasycić miliony.

Ale dość żartów, Skorpion Smok jest najbardziej Smokiem wśród Smoków i Skorpionem wśród Skorpionów. Wszystkie cechy charakterystyczne każdego z tych znaków ulegają wzmocnieniu dzięki takiemu połączeniu. Osoba spod tego znaku jest ambitna. On lub ona ma niezwykły wdzięk osobisty i potrafi uzyskać to, czego pragnie. Jeśli któreś z nich zdecyduje, że chce rządzić światem - nie widzi żadnego powodu, aby tak nie było. Skorpiony Smoki tak wysoko noszą swoje zielone, pokryte łuską głowy, iż widzą zielone łąki swoich sukcesów hen za górami. Jednak często patrzą za wysoko i gdy góra okazuje się bardzo trudna do pokonania, zniechęcają się. Trudno jest wlec się od przeszkody do przeszkody, niosąc swoją dumę w tylnych łapach. W takiej sytuacji niektóre Skorpiony Smoki rezygnują, ale większość rozpoczyna od nowa i odradza się z popiołu jak feniks, aby ruszyć do ataku. Skorpiony Smoki startują na pełnym gazie i mają ogromne zapasy odwagi i przebiegłości. Chcą dojść do czegoś w życiu. Są waleczne i pełne wdzięku. Ale ich słabym punktem jest oczekiwanie, iż inni będą im składać hołdy.

Dla tych wyniosłych istot dzisiejsze życie jest ciężkie. Skorpion urodzony w roku Smoka ma ogromne trudności z zachowaniem umiaru. Łatwo wpada w przesadę, jest pobłażliwy dla siebie, często więc rozprasza swoje zdolności. Magnetyzm to co prawda bardzo poważny atut w grze, jaką jest życie, ale nie stanowi gwarancji powodzenia lub szczęścia. Już od najwcześniejszych lat Skorpion musi otrzymać trochę ciepła i uwagi. Nie powinien dać się odciągnąć zbyt daleko od spraw najważniejszych, inaczej mógłby pewnego dnia znaleźć się samotny jak palec, na szczycie swojej góry. Skorpion Smok może wydawać się niezwyciężony, ale pozostaje Smokiem, a więc istotą sentymentalną. W głębi duszy płacze przy wzruszających opowieściach. Jest to kolos na glinianych nogach i z miękkim sercem. Może dlatego zachowuje niewzruszoną twarz i wydaje się pozbawiony humoru. Po prostu nie chce się ujawniać.

Skorpiony urodzone w roku Smoka są wielkimi indywidualistami. Mają bogata wyobraźnię i przychodzi im do głowy sto pomysłów na minutę. Ludzie lubią ich od pierwszego wejrzenia i nawet zgadzają się przygarnąć ich, gdyż Skorpiony Smoki tak bardzo wyrastają ponad przeciętną. Niestety, Skorpion Smok nie zawsze jest skłonny do współpracy i bywa wyrzucany po kilku dniach. Dlaczego? Ponieważ w swoim poszukiwaniu osobliwości czasami zraża do siebie prostych ludzi, których najbardziej potrzebuje, lekceważąc ich lub nie zwracając uwagi na ich potrzeby. Skorpion Smok nie odmawia pomocy w myciu garów, ale nie przychodzi mu do głowy, że tego rodzaju prace istnieją. Nie chcę przez to powiedzieć, że Skorpion Smok jest "ponad". Po prostu nie wie tylko, co to prostota.

 

Miłość

Nie można wymagać od tego namiętnego fanatyka hamowania swoich zapędów gdziekolwiek, a przede wszystkim w alkowie. Skorpion Smok jest czarujący i dobrze wie o tym, iż jest pociągający dla potencjalnego kochanka. Ale czasami, przez przekorę, pozostaje niezmiennie wierny jednej jedynej, cudownej osobie, która dobrze wie, jak mu schlebiać, utrzymując równocześnie w ryzach.

Skorpiony Smoki są skłonne uważać siebie za wyzwolone w zakresie seksu.

 

Związki z innymi znakami

Wtul się w ramiona Panny, Koziorożca lub Ryb Bawołów czy Małp. Szczęście mogą ci również dać Raki, Koziorożce i Ryby urodzone w latach Tygrysa. Rak Szczur i Ryby Szczur są nadzwyczajne w łóżku. Pociągają cię także Raki i Panny Koguty. A małżeństwo z Rakiem Wężem, zakochanym w luksusie, będzie błogosławieństwem. Smoki zgadzają się właściwie ze wszystkimi, oprócz Lwów i Wodników Bawołów, Byków i Lwów Zajęcy oraz Byków, Lwów i Wodników Psów.

 

Dom i rodzina

Skorpion Smok lubi mieszkać wygodnie, ale nie jest w jego stylu przycinanie żywopłotów czy grabienie grządek. Skorpiony Smoki nie odczuwają potrzeby nadmiernej troski o dekorację. Lubią proste linie i duże przestrzenie w pracy. Sprawia im przyjemność przyjmowanie gromady przyjaciół. Wywierają wrażenie zarówno swoją osobowością, jak i swoim domem, choć czasem nieco go zaniedbują.

Rodzice Skorpiony Smoki szaleją za swoimi dziećmi. Nie zapominajcie, że są dumni. Pokładają wielkie nadzieje w swoich dzieciach i ich osiągnięciach. Kochają bezwarunkowo, ale oczekują wielkich wyczynów. Rodzic Skorpion Smok umie bawić się z dziećmi, wymyśla zabawy i spędza dużo czasu z maluchami. Może być również zaborczy.

 

Zawód

Życie Skorpiona Smoka bywa pełne mini porażek. Nie chciałabym nikogo zniechęcać, ale Skorpion Smok ma więcej zapału niż wytrwałości i czasami oczekuje zbyt wiele. Aby osiągnąć powodzenie, powinien przede wszystkim nauczyć się trzymać język za zębami i uważać, że wygra dopiero po skończonej grze. Bardzo korzystne będzie dla niego solidne klasyczne wykształcenie, które może wywołać jego bunt. Trzeba znaleźć osobę, która będzie umiała trzymać go z miłością w ryzach, i jej powierzyć ten przypadek.

Skorpion Smok pragnie mieć władzę nad innymi. Ale nie przychodzi mu to łatwo. Władza w rękach osoby tak przejętej sobą może być niebezpieczna. Jako szef Skorpion Smok potrafi być przykry. O wiele lepiej będzie się czuł jako pracownik noszący imponujący tytuł; jego współpracownicy zresztą również.. Należy uważać na jego skłonność do kierowania innymi. Pilnujcie, aby był zawsze zajęty, a swoją bujną wyobraźnię wykorzystywał w konkretnych celach. Szczęśliwy Skorpion Smok to zapracowany Skorpion Smok.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Smoka: aktor telewizyjny, polityk, projektant mody, rzecznik, najemnik, tajny agent, przedsiębiorca, prowadzący, kronikę towarzyską, przywódca religijny

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Witam,

czy moge prosic o interpretacje dla: Ona 25 X 1985,On 17 XI 1979

 

:usmiech:

Ona 25 X 1985

 

Ogólna charakterystyka

Trochę zwariowane cudowne dziecko - taki jest Skorpion urodzony w roku Bawołu. Bawoły to ludzie prości i zdecydowani, przeważnie ciężko kroczący ku sukcesowi, cokolwiek by się działo. Są powolni i dokładni. Skorpiony zaś są sprytne i fanatyczne, podejrzliwe i magnetyczne. Kręcą się na wszystkie strony, aby osiągnąć cel, ku któremu Bawół, regularny jak metronom, podąża ze spuszczonymi rogami.

Skorpiony Bawoły są dziwne. Wydaje się, że w tłumie umieją rozpychać się łokciami, nie muskając nawet przeciwników. Są ciągle w drodze. Przy nich Challanger wygląda jak wagon trzeciej klasy w Pcimiu Dolnym. Ale wcale nie dlatego, że Skorpion Bawół się śpieszy! Jest po prostu brutalnie i bez skrupułów zdecydowany dotrzeć tam, gdzie się wybiera, a w jego przypadku celem jest zawsze szczyt w jego zawodzie, miejsce, gdzie zarobki są najwyższe, gdzie sława największa.

Milcząca wyższość, którą wszędzie obnosi, jest ciekawą cechą jego osobowości. Gdy gdzieś jest obecny Skorpion Bawół, nikt nie pyta, kto tu rządzi. Wiadomo, osoba ta łączy w sobie naturalną władczość Skorpiona i zdecydowaną siłę Bawołu. Jego zdaniem decyzje powinny być podejmowane bez oglądania się na względy uczuciowe. Skorpiony Bawoły rozumieją potrzebę uczuć i przeżywają dużo szalonych doświadczeń, ale na ogół nie pozwalają, aby ich namiętności kolidowały z karierą. A jeśli już, to tylko wówczas, gdy sprawa jest i tak przesądzona.

Skorpiony Bawoły muszą dominować - to oczywiste. Muszą kierować innymi. Ale są urocze w swojej umiejętności przejmowania steru w każdej sytuacji i potrafią z wdziękiem o tym poinformować. Mają często duże poczucie humoru i chętnie rozśmieszają innych. Gorzej, gdy przychodzi śmiać się z samych siebie, gdyż ich "ego" jest bardziej rozwinięte niż świadomość.

Skorpiony Bawoły stanowią przedmiot zazdrości, a nawet zdarza się, że rywale nie przebierają w środkach, by powstrzymać ich awans. Ale trudno jest przeszkodzić Skorpionowi Bawołowi. Cofa się niechętnie. Jest to groźny negocjator, niebezpieczny przeciwnik i oddany przyjaciel. Skorpiony Bawoły są skoncentrowane na sobie, a ich ciężkie kroki dudnią po całym świecie. Nie wahają się wzburzyć morza, aby zapewnić sobie spokojną przeprawę.

 

Miłość

Skorpion Bawół jako osoba ujmująca i silna ma licznych wielbicieli. Spośród nich wybierze kogoś na partnera życiowego raczej ze względu na jego urodę i elastyczność niż inteligencję. Nie interesują go kontakty intelektualne z ukochaną osobą, ale fascynują grzmoty i błyskawice gniewu, walk, rozstań, zerwań itd. Stymulują go kryzysy emocjonalne.

Związki z innymi znakami

Odpowiadają ci Szczury, przede wszystkim urodzone pod znakiem Raka, Panny, Koziorożca i Ryb. A także Koguty. Wybierz te, które urodziły się pod znakiem Raka, Koziorożca lub Ryb. Będziesz pławić się w szczęściu z Wężem, jeśli jest spod znaku Raka, Panny lub Koziorożca. Mniej korzystne stosunki z Bliźniętami, Bykiem, Lwem i Wodnikiem Owcą. Liczne rozczarowania oczekują cię w kontaktach z Bykami i Bliźniętami Smokami. Twoje humorki nie będą w zgodzie z naturą Byka Małpy, Bliźniąt Konia i Wodnika Tygrysa.

 

Dom i rodzina

Ze względu na cechy Skorpiona osoba spod tego znaku może być nieco skandaliczna, ale z uwagi na zamiłowanie do życia rodzinnego, charakterystyczne dla Bawołu, jej tryb życia będzie o wiele bardziej przyziemny, niż można by sądzić na podstawie jej osobowości. Skorpion Bawół kocha życie wiejskie - ale eleganckie - i pociąga go otoczenie o dyskretnym luksusie. On lub ona bez wątpienia zainstaluje reflektory we wszystkich pokojach swego obszernego i solidnego domu.

Życie rodzinne tej silnej istoty zależeć będzie od tego, kogo wybierze na towarzysza. Ponieważ Skorpion Bawół często podróżuje, wykonując popisowy numer cudownego dziecka, potrzebuje oddanych ludzi, którzy zajmowaliby się w domu takimi szczegółami, jak dzieci, zwierzęta itd., lub będzie podróżować ciągnąc za sobą rodzinę. Ruchliwe życie właściwe dla tego znaku wymaga częstych zmian. Skorpion Bawół będzie oddanym rodzicem; utrzymuje dobre stosunki z dziećmi nawet po opuszczeniu przez nie rodzinnego gniazda.

 

Zawód

Skorpiona Bawołu przyciągają zawody dające władzę. Ale jego elokwencja skłania go również do zawodów artystycznych. Nasz bohater jest urodzonym genialnym aktorem. Może również pociągać tłumy do niezwykłych czynów,, a nawet do rewolucji. Jest trochę zbyt szalony, by powierzyć mu armię. Ponadto woli śmiech od agresji.

Zawody odpowiednie dla Skorpiona Bawołu: tłumacz, satyryk, aktor, przywódca polityczny, profesor, pisarz, reżyser filmowy, dyrektor teatru, specjalista w zakresie komunikacji, komik.

 

Źródło :"Nowa Podwójna Astrologia" Suzanne White

 

On 17 XI 1979

 

Skorpion Koza

http://www.ezoforum.pl/horoskop-podwojny/15691-polaczenie-skorpiona-z-2.html#post76418

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 2 months later...
 • 4 years later...
 • 6 months later...
 • 3 years later...
W dniu 21.12.2018 o 16:34, Sandra2410 napisał:

Skorpion koń (24.10.1990) poproszę :)

Sandra, przecież jest to wyżej opisane. I ten temat to od dawna jest nieczynny, nikt tu się nie udziela od jak widzę 8 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...