Skocz do zawartości

topienie dzieci


ksenia_75

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam sen w ktorym stoje na brzegu wody żegnam sie z 3 moich dzieci i pokolei je topie! Do tej pory nie moge sie uspokoic i przestac płakac. Potem zgłaszam ich zaginiecie i jak gdyby nic próbuje ich szukac . Prosze o interpretacje mojego snu bo chyba oszaleje . Ksenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się pozbierać jak myśle o tym śnie . Byłam świadoma tego co robie , ale nie wiem dlaczego topiłam te dzieci? Woda była brudna, otoczenie za mgłą, a osoba która mi w tym pomagała miała nierozpoznawalna twarz. Dzieci były po kolei wsadzane do klatek, zeby nie mogły wypłynąc i zanurzane do wody. Ten sen byl bardzo realistyczny, płakałam żegnajac sie z nimi, a one patrzyły na mnie takim błagalnym wzrokiem . Mam piątke dzieci i topilam tylko najmłodsza trójke . Potem zgłosiłam zaginiecie dzieci , chociaz wiedzialam ze one sa gdzies tam na dnie w wodzie. Jestem osoba ktora twardo stapa po ziemi, ale ten sen mnie naprawde przeraził i czuje jakby zbliżało sie cos złego .

Cały dzień sprawdzam co robia dzieci i gdzie chodza , a na sama mysl o tym snie mam łzy w oczach. Nigdy nie byłam tak przerażona......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudna woda oznacza negatywne zakonczenie sytuacji, sąd odbierze dzieci.klatka oznacza brak wolnosci Twojej.

 

 

 

 

w jakim wieku sa Twoje dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...