Skocz do zawartości

Proszę o przetłumaczenie snu.


fanta20062

Rekomendowane odpowiedzi

Moje sny ostatnio sąbardzo dziwne. Aktualnie spodziewam się dziecka i może dla tego śnią mi się bzdury. Pierszy sen był o tym, że zbieram smoczki... Było uch mnustwo. Jednego podniosłam ( leżały na podłodze w przedpokoju ), a w jego miejsce pokazywało się więcej. Później leżały na schodach prowadzących na piętro ( schody szły spiralnie do góry ). A temu wszytskiemu przyglądała się moja znajoma.

 

Drugi zaś sen wyglądał tak, że stałam z moim mężem gdzieś na dworze i w niebo leciały kolorowe fajerwerki. Przyglądaliśmy się im z za drzew. Bardzo proszę o interpretacje snów. Z góry serdecznie dziekuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , a jakie masz relacje z ta znajoma ?;)

Heh a z tymi smoczkami to jak Syzyfowa Praca ^^

Ale nie mam pojecia co to moze znaczyc , moze za duzo masz na glowie rzeczy ktore wciaz przychodza do ciebie , hmm nie wiem czekaj na odpowiedz od kogos z doswiadczeniem

 

Specem nie jestem w tej dziedzinie ;)

Pozdrawiam Aron.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że ktoś się zainteresował moim "bzdurnym snem". Po dłuższym czasie myślenia nad jego sensem dochodzę do wniosku iż to nie ma sensu ( te całe myślenie ).

Trafne jest Twoje porównanie do Syzyfowej pracy :-) Jeśli o znajomą chodzi to pracowałam z nią przez pewien czas i wysłuchiwałam jak to ona nie ma źle w życiu i jakie to są ogromne jej problemy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen może się czasem wydawać bzdurny, ale ogólnie we śnie umysł układa sobie wszystko. Czasem przechodzi przez problemy, czasem przez radości życia codziennego.

 

Nie piszesz w ogóle o uczuciach, jakie miałaś w tych snach. One są bardzo ważne, fajerwerki oglądane zza drzewa z uczuciem fascynacji będą czymś innym niż fajerwerki obserwowane zza drzewa ze strachu przed tym, że któryś poparzy.

 

Zwracaj na te uczucia uwagę. Przeszłości może jasno nie określą, ale określą stan Twojego umysłu, podświadomości ;)

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o uczucia podczas oglądania fajerwerek, to była przedewszystkim fascynacja ( nie wiem tylko czy z powodu oglądania fajerwerek czy ich kolorami, gdyż były one poprostu śliczne ). Cieszyłam się też bliskością męża, że mogę z nim być. Tyle jeśli chodzi o uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytałabym to tak: coś wybuchnie w Twoim życiu i będzie to piękne i fascynujące. Pisałaś o ciąży, zapewne o to chodzi. O męża się nie obawiasz, czujesz że jest przy Tobie i przy Tobie będzie.

Pewnie w głębi duszy jednak czujesz niepokój przed zmianą, dodatkowym malutkim domownikiem, dlatego to oglądanie zza drzewa. Z dystansu. O takiej obawie przed zbyt wieloma obowiązkami, którym nie podołasz mogą świadczyć również te smoczki leżące wszędzie.

 

Czy znajoma ma dzieci i opowiadała Ci o problemach z nimi? Jeśli tak to się tym nie przejmuj - wiadomo że czasem będzie trudno, ale masz podporę w postaci męża i piękne perspektywy przed sobą :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dzisiaj z kolei miałam sen o śmierci mojej dawno zmarłej matki, strasznie płakałam a jedna z osób pocieszających mnie była moja przyszła teściowa której w czasie gdy matka zmarła jeszcze nie znałam, nie wiem jak moge zinterpretować ten sen. czy ktoś może mi pomóc? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...