Skocz do zawartości

seks w kumpla


kala-92

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się iż chciałam się kochać z chłopakiem w domu mojego znajomego u którego nigdy nie byłam. Leżałam normalnie ubrana z pewnym chłopakiem (nie wiem kto to.. jakiś brunet) pod kocem na fotelu. Przed nami na fotelu leżałam mój kumpel i oglądał telewizję. Wyszedł z domu przez taras aby coś kupić. A my próbowaliśmy działać. Próbował ściągnąć mi spodnie i od tyłu... ale fotel się połamał i położyliśmy się na podłodze na czerwonym kocu obok fotela kumpla. KONIEC o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P ru*nie się z kim popadnie nie jest zgodne z moimi zasadami ale w snach można wszystko hehe x D Edytowane przez Sephira
Wulgaryzmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie twoje slownictwo jest nie na miejscu.. nie nasza wina ze ci sie sni to ze bedizesz w przyszlsoci pracowac w szanowanym wszedzie zawodznie ... pod lasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ke? to moje "spieprzaj" miało byc w zarcie i z usmiechem-jesli zle Aron69 zrozumiales to juz sue tlumacze a co do Ciebie Mafi wypraszam sobie nie osądzaj mnie jeśli nawet mnie nie znasz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje "spieprzaj" nie mialo byc chamskie bylo z żartach i z uśmiechem, jesli Cie to uraziło bo zle zrozumiales ARoN69 to wybacz, a co do Ciebie Mafi to WYPRASZAM SOBIE NIE ZNASZ MNIE, A JUZ WYCIĄGASZ WNIOSKI NA MOJ TEMAT I OCENIASZ po przeczytaniou mojego durnego snu. Jeslteśmy istatami, których za zadaniem sie podtrzymac gatunek wiec takie sny to normalka, a ja osobiście nie bzykam się z pierwszym lepszym a po moim bylym , z ktorym nie jestem juz ponad 4 miechy i ani wczesniej i ani pozniej naszego zwiazku nie zaliczyl mnie nikt, a ni ja nikogo wiec czasem trzy razy pomysl, ok ? yhm.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...