Jump to content

zjadłam łosia


kala-92
 Share

Recommended Posts

na ogródku mam wybudowany grill a przed nim stoi stół i ławeczki obok. Na stole leżał martwy łoś. Mama stała przy nim z nożem i zapytała się mnie czy chce udo lub inna cześć nogi. odpowiedziałam jej, że chciałabym udo ona mi dała i ono było już upieczona gdy je dostałam.. zaczełam wcinać, a ten łoś wstał i zaczął skakać bez nogi więc ja szybko probowałam złozyc je i oddac mu je...

 

nie wiem o co chodzi bo ja z moją mama dobrze zyje... wkurzam się, ze musialam chodzic specjalnie do pracy zeby kupic sobie cokolwiek z ciuchow ale to dlatego, ze moje siostra studentka, ktora studiuje daleko nie dba o pieniadze i musi jej caly czas wysylac i na tym cierpie, ale to chyba nie o to chodzi x D co z tym losiem ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

myślę, że Twoja pierwsza myśl mogła być dobra. Być może chodzi o sytuację z mamą i siostrą. Widzisz przed sobą możliwości, ale one uciekają. Tak jak to jedzenie - widzisz, co mama mogła Ci dać, ale nagle okazuje się, że musisz to oddać, bo ktoś inny potrzebuje tego bardziej.

 

Jeśli jest to dla Ciebie problemem i czujesz się niesprawiedliwie - porozmawiaj z mamą tak zupełnie szczerze i na spokojnie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Nie oskarżaj siostry, tylko wytłumacz, że czasem czujesz się z tym źle, że siostra dużo dostaje, a Ty sama musisz na te rzeczy pracować. Co prawda dzięki temu uczysz się życia, ale niekiedy takie poczucie niesprawiedliwości, zwłaszcza w rodzinie może się odbić na samopoczuciu.

Być może również na snach.

 

Pozdrawiam, przemyśl sobie to raz jeszcze, wycisz się i tak na poważnie zastanów czy faktycznie sen może być spowodowany tą sytuacją. Pomyśl czy czułaś się w tym śnie tak samo, jak czujesz się, kiedy okazuje się, że siostrze znowu potrzebne są pieniądze. Niech to będzie Twoją wskazówką.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...