Skocz do zawartości

prowadzony rower


norisa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeczytałam troszkę interpretacji snów odnośnie rowerów ale nie znalazłam nic nt prowadzenia roweru. "Dzisiaj śniło mi się, że prowadziłam z górki po chodniku czerwony rower (czerwony Reksio z białymi rączkami). Rower miał jeszcze dwa białe boczne kółeczka takie jak kiedyś doczepiało się by dzieci uczyły się jeździć. Doszłam do skrzyżowania trzech ulic i przeszłam przez nie nadal prowadząc ten rower na drugą stronę skrzyżowania na taki jakby parking ale to wyglądało raczej jak zagroda z drewnianym płotem i tam chciałam zostawić rower wśród innych rowerów. Po chwili przyszła kobieta ze swoją córką i powiedziała, że nikt nawet nie spytał czy może cokolwiek tutaj zostawić - więc grzecznie odpowiedziałam, że nie wiedziałam, że to miejsce należy do niej bo wszyscy tu zostawiają pojazdy i myślałam, że to miejsce publiczne. Spytałam czy mogę zostawić rower na chwilę - odpowiedziała, że raczej nie bardzo, więc przeprosiłam i zabrałam rower z tego miejsca. Kobieta wraz z córką wsiadły do ciemnoszarego Fiata Tipo - i obudziłam się."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...