Jump to content

teatr, biorę udział w sztuce teatralnej


fankit
 Share

Recommended Posts

Witam,

bardzo proszę o interpretację snu, ponieważ pod słowem "teatr" nie znalazłam tego czego szukałam. Mianowicie ostatnio prawie każdej nocy śni mi się, że biorę udział w przedstawieniu teatralnym i w ostatniej chwili orientuję się, że nie pamiętam swojej roli i nie umiem żadnej z kwestii. Okoliczności są różne, raz to jest zwykły pokój, ale z prawdziwymi aktorami, raz przedstawienie szkolne, ale za każdym razem to samo "kurtyna" już prawie idzie w górę a ja przecież nie wiem kogo i co mam grać. Proszę pomóżcie- co to może znaczyć? Bo gdyby raz mi się to śniło to pewnie nic takiego ale kilka razy z rzędu?

Link to comment
Share on other sites

fankit, scena stanowi miejsce, w którym wszystkie Twoje poczynania siłą rzeczy podlegają ocenie osób obserwujących, widzów. Gra aktorska w tym przypadku może symbolizować sposób prezentowania siebie otoczeniu (zwłaszcza, jeśli ostatnio znajdujesz się w nowym środowisku/ nie wiem ile masz lat, ale może chodzi o powrót do szkoły?). Martwisz się tym, jak inni Cię postrzegają i dlatego na wyrost przejmujesz się, że Ci się noga powinie i wyjdziesz na ciamajdę. Może to również mieć głębsze podłoże i odnosić się do wypełniania narzuconej przez najbliższe otoczenie nowej roli społecznej, której boisz się, że nie sprostasz.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

a mnie sie wydaje ze te sny oznaczaja ze nie wiesz jaka wybrac droge w zyciu moze masz albo bedziesz miec jakas deczje do podjecia a nie bedziesz w stanie sie zdecdowac a moze oznacza to ze zyjesz w zaklamanym srodowisku kazdy gra swoja role a ty ie wiesz do jakiej sie dopasowac pomysl o tym pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...