Jump to content

Proszę o interpretację


Bonita
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację. Rzadko kiedy pamiętam sny, dzisiejszy zrobił na mnie wrażenie.

Trzymałam w rękach nienarodzone dziecko mojej córki. Był to chłopiec (wiedziałam o tym) był w przezroczystym elastycznym, czystym kokonie (pęcherzu płodowym). Malec był uśmiechnięty, radosny, całowałam go przez ten kokon, dotykaliśmy się noskami, malec podskakiwał, cieszył się.

 

Co znaczy ten sen???

Link to comment
Share on other sites

Może to oznaczać Twój brak cierpliwości w oczekiwaniu na wnuka oraz, jeśli nadal jesteś aktywna zawodowo, może być zapowiedzią, że zrezygnujesz z pracy aby opiekować się wnukiem. On w tym kokonie jako powód Twojej rezygnacji.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bellugia,

myślę że raczej niecierpliwość, oczekiwanie, bo z pracy napewno nie zrezygnuję - muszę pracować :papa2:

Pozdrawiam sieplutko.

Link to comment
Share on other sites

jeśli to dziecko ma się urodzić, możliwe, że skontaktowałaś się z nim wcześniej, z dziećmi nie narodzonymi można się porozumiewać na planie duchowym, tak samo jak z dziećmi chorymi nie wykazującymi kontaktu fizycznego np. z powodu choroby, człowiek posiada ogromne możliwości z których albo tylo czasem albo nie liczni korzystają

dziecko przekazało Ci, ze wszystko jest dobrze, będzie dobrze, może się bardzo martwiłaś

 

typowa interpretacja snów o dzieciach brzmiała by tak - dziecko to coś co się rodzi, projekt, plan uczucie, itd. jesli sen jest dobry, pozytywny jak Twój a dziecko zdrowe i radosne wszystko idzie w dobrym kierunku:)

 

dziecko, również oznacza prawdę czystość intencji, stan zdrowia, śni się na proroctwa,

 

dziecko może również wskazywać na swoje własne wewnętrzne dziecko, lub wewnętrzne dziecko innej osoby, męża, przyjaciółki, ukochanego itd. wtedy trzeba brać pod uwagę jak dzieci się bawią co robią itd.

 

pozdrawiam cieplutko :*:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...