Jump to content

proszę o pomoc w interpretacji snu


karolina240988
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj śnił mi się wąż z ludzką głową.. kilka razy w ciągu snu ta sama postac, a nic innego nie pamiętam, wiem ze już podczas snu kiedy widziałam go , podświaqdomie wiedziałam ze musi on coś oznaczac. Proszę pomóżcie;)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

karolina240988

Widocznie ten wąż jest uosobieniem kogoś..... to moze być ktoś kto wg Ciebie jest podstępny i nieszczery.. ale też niekoniecznie - wszystko zależy jak ten "stwór" się zachowywał i jaka była Twoja reakcja i Twoje odczucia wględem niego... w jakim to było otoczeniu? Proszę o więcej sczegułów.

 

A skoro ten sen się powtarza - to najprawdopodobniej Twoja podświadomość wysyła Ci w ten sposób pewnego rodzaju "monit" abyś zwróciła szczególną uwagę na tego ktosia albo na jakąś sytuację - zwykle tego rodzaju sny są snami ostrzegającymi

Link to comment
Share on other sites

a głowa była okropna, męska pamietam ze na twarzy miał pełno pryszczy, heh ale to nie była znajoma twarz. wąż wychodził z jakiegos zakamaru przy oknie, chwili sie chował i znów z powrotem, Pamietam ze wystraszyłam sie tego ale wiecej nie pamietam.. dzieuje za wczesniejsze odpowiedzi;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...