Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje...


Gość Jurema

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dosc czesto miewam sny,praktycznie kazdej nocy .Czesto jest tak ze w ciagu jedej nocy przwija sie ich kilka.Ale do rzeczy.

Dzis snilo mi sie np:

Bylam w sklepie z obuwiem,sprzedawczyni mi znana.Zobaczylam cudne buty jesienne.Byl tylko jeden egzemplarz a ja nie mialam pieniedzy.Kosztowaly 74 euro.Mialam juz wychodzic,bylo mi smutno ze nie moge sobie ich kupic.Sprzedawczyni ,szukala jakiejs karteczki i przypiela ja do butow,mowiac ze mi je odlozy i jak bede miala pieniadze to odbiore.

 

W tym snie nic szczegolnego,lecz wiem ze kazdy ma jakies znaczenie wiec prosze o interpretaje.

Jest jeszcze jedna rzecz ktora troche mnie martwi.Ostatnio ciagle sni mi sie moj zmarly maz.W snach nie odgrywa roli glownej,jest gdzies zawsze w cieniu tych snow ,ale go widze!Co to moze oznaczac?

 

Z gory serdeczne DZIEKI!Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje!Co do pierwszego snu,mogloby sie zgadzac...Co zas do meza ,jak dobrze napisalas pokazuje sie jakby symbolicznie ,potem znika gdzies w tlumie ,ale ciagle dajac znac ze jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec poprosze ponownie o interpretacje.Kolejny raz snia mi sie buty,jakies zboczenie czy co?:))))Ze snu pamietam ,zakladam sliczne buty na koturnie ,zapinane nad kostka.Podnosze sie i podkniecie ,patrze zlamany mam obcas.(a buty wkladalam na koturnie)-dziwne.

W senniku wycztalam ze (urwany obcas-poniesiesz ogromne szkody w mieszkaniu)Wiec prosze o pomoc ,bo nie chce sie stresowac niepotrzebnie!Dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...