Jump to content

Czy to naprawdę znaczy coś złgo?


edyta1985
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Jestem tu pierwszy raz. I tak naprawdę pierwszy raz przejęłam się znaczeniem mojego dzisiejszego snu,któy pamiętam z dokładnością.

A mianowicie...

Śniło mi sie że byłam nad możem które było wzburzone,chmury miały kolor intensywnego różu... spacerowałam po plaży wieczorową porą z moim chłopakiem i z jakimś męższczyną,którego twrzy nie pamiętam.

Potem znalazłam sie z nimi w autobusie miejskim w którym był niewidomy człwiek z białą laską,było to bardzo ważne bo nie pozwolił mi jej dotknąć gdy wypadła mu z ręki.Po chwili chciał mi wróżyc trzymają ośmiornicę w ręku ja sie nie zgodziłam,czując strach odeszłam od Niego, ale mój chłopak poszedł do niego,On mu wróżył ale niesłyszałam co...

Twrz tego niewidomego człowiek bardzo dobrze pammiętam,a najbardziej jego zapadnięte oczodoły. Sen był naprawde dziwny i nie przyjemny,czułam strach i chciało mi sie płakać,a po sprawdzeniu w senniku wszystko oznaczało coś złego, ciężkiego do przeżycia.

 

Prosze Was jak możecie mi bardziej zinterpretować ten sen to bede bardzo wdzięczna,bo mam go cały czas przed oczami....

 

Dzieki

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Senniki są o tyle nie do końca dobrze, że tak naprawdę żaden symbol ze snu nie jest ogólny i jednoznaczny. Dla Ciebie morze może oznaczać coś zupełnie innego niż dla mnie, a ktoś inny może jeszcze inaczej to interpretować. Dlatego wsłuchuj się bardziej w siebie niż w senniki.

 

Sny również przeważnie nie przewidują przyszłości. Mówią o pewnych tendencjach dzisiaj, co może pokazać, jaką drogą pójdzie Twoja przyszłość. Pamiętaj jednak, że nic nie jest zapisane, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

 

Ogólnie jeśli we śnie czujesz niepokój, a już zwłaszcza taki, którego nie potrafisz przezwyciężyć, jeśli jesteś przybita, znaczy to tyle, że Twoja podświadomość i Twój umysł nie mogą się z czymś uporać.

 

Morze niekoniecznie musi wskazywać na nieśmiertelne symbole z senników. Dla mnie (na przykład) oznacza głównie zmienność. W moim przypadku powiedziałabym, że czekają mnie jakieś zmiany. Wzburzone morze i dodatkowo piękne chmury, intensywne, różowe - oznaczają zachwyt. Oczywiście dalej piszę jak ja to odbieram, nie wiem jakie emocje wzbudzają u Ciebie. Stąd u mnie mogłoby to oznaczać oczekiwanie z zachwytem na zmiany.

Emocje i odczucia są tutaj bardzo ważne, to jak odbierasz we śnie dany symbol, czy zdarzenie mówi o nim bardzo dużo. Dlatego ciężko jest mi wypowiedzieć się o tym morzu i plaży.

 

Strach przed wróżeniem? Zinterpretowałabym to u Ciebie jako obawa przed przyszłością. W sensie lepiej tu i teraz w znanym. Być może Twój chłopak nie ma z tym problemu, chce iść na przód i Ty o tym wiesz. Chcesz być z nim, ale coś Cię trzyma - stąd to "niesłyszenie"

 

Co czułaś, jak człowiek nie pozwolił Ci dotknąć swojej laski? Czy był to podziw, że jest tak samodzielny mimo kalectwa, czy rozdrażnienie, czy żal?

 

Pomyśl sobie już za jakiś czas, jak napięcie trochę opadnie, co każdy z symboli znaczy dla Ciebie. Jakie masz odczucia o nim myśląc, czy zawsze uważałaś to za coś dobrego, czy złego. Jakie emocje towarzyszyły Ci, kiedy o nich śniłaś. Dopiero kiedy jakiś symbol jest dla Ciebie kompletną zagadką - możesz się oprzeć na takich bardziej standardowych sennikach.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

zdecydowanie sie czyms przejmujesz, nawet sen Cie niepokoi, moze to ten drugi facet bez twarzy? moze nie chcesz biec slepo do przodu, bo wrozbita byl niewidomy wiec jaka ta wrozba moze byc skoro slepiec wrozy z reki? Moze jest owrotnie, Twoj chlopak brnie do przodu bez strachu bez myslenia (bo kto by dal wrozyc z reki niewidomemu!!) a Ty boisz sie takich krokow, bez przemyslenia, bez rozwazenia konsekwencji czynu? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...