Jump to content

prosze o odpowiedz

dezire3
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie niedawno ze weszlam do pokoju a wlasciwie pieknego salonu a tam staly klatki z krolikami glaskalam je przez kratke i jeszcze zauwazylam chomika w klatce.Sen byl ogolnie mily ale zaskakujacy

Guest winteer

Rzeczywiście Woow :)

Te króliki mogą symbolizować sprawy dla Ciebie miłe (moze jakieś przyjemności) ale są one jakby uwięzione - niby w zasięgu ręki.. a jednak niedostępne (klatki) a przynajmniej nie do końca.

Zwykle pomieszczenia odwiercieglają nastrój, a sciślej to co siedzi w umyśle - w Twoim przypadku moze chodzić również o Twoje nastawienie do życia jako takiego.... zastanawia mnie czy ten salon jest Ci znajomy, czy moze czułaś sie w nim jak u siebie? bo wtedy by było wieksze "wow" :okok:

Jednak nie wszystko jest dla mnie jasne - napisałaś też o chomiku - czy on w jakiś szczególny sposób zwrócił Twoją uwagę czy poprostu tam był.

Sam chomik może odzwierciedlać jakiś niewielki aspekt życia związany z oszczędzaniem lub robieniem innego rodzaju zapasów.

..I najwazniejsze - co masz na myśli przez "zaskakujacy" - bo nie wiem czy to samo mamy na mysli?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...