Jump to content

oddalanie się, niemożność powrotu


renirb11
 Share

Recommended Posts

Witam!- jestem 40-l. kobietą, mam 2 dzieci.

Co jakiś czas mam sny, które mnie męczą, różnią się od siebie ale mają podobne elementy i w których nie udaje mi się wrócić do danego miejsca.

1.Mam w szkole b. ważny egzamin (rzeczywiście była sesja w mojej szkole), wychodzę kupić sobie śniadanie, okazuje się że odeszłam daleko (nie zdając sobie z tego sprawy) ok.6 km i nie jestem w stanie wrócić na czas na egzamin "ostatniej szansy".

2. Jestem u przyjaciółki,która zaprasza mnie do mieszkania w bloku, ale ja się dąsam i postanawiam się przejść. Odchodzę za daleko, widzę różne drogi, nie wiem gdzie jestem, nie mogę nawiązać kontaktu z ludźmi (boję się z nimi rozmawiać, nie rozumiem ich), chyba pomaga mi policja???

3. Jestem u szefa na raucie. niesłusznie ktoś insynuuje romans z nim. Postanawiam wyjść i przejść się troszeczkę. Niestety znowu odchodzę (oczywiście jak zawsze niespecjalnie i nieświadomie) za daleko i nie jestem w stanie wrócić. Po drodze wdrapuję się na wysoki mur, żeby zobaczyć gdzie jestem, ale to nie pomaga. Widzę panoramę miasta wielkiego (w rzecz. mieszka on na wsi).

4. Bawię u kogoś dziecko i wychodzę wyrzucić śmieci na drugą stronę ulicy. Niestety odchodzę za daleko i nie wracam na czas, pozostawiam dziecko bez opieki.

 

przeważnie nie znajduję drogi powrotu, bardzo się męczę i denerwuję. Kiedy po przebudzeniu zasnę znowu, sen jest kontynuowany- błąkam się nadal. dzięki

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

renirb11

Wszystkie sny maja ten sam motyw, że "poszłaś za daleko" - być może chodzi o jakąś sytuację w której przesadziłaś z czymś... a skoro sie to powtaża - to widocznie musisz zwrócić na to szczególna uwagę

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...