Jump to content

powtarzajacy sie sen---> prosze o pomoc!! :(

kubus22
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich...chciałbym prosić o interpretację snu...przeglądalem dużo sennikow ale na żadnym niemogłem znaleźć odpowiedzi:(...opowiem go w skrócie...no wiec mój sen zaczyna się zawszę od rozmowy z moją ukochaną osobą...podczas tej rozmowy ona zaczyna sie odemnie oddalac tzn nie porusza sie ale jednak widzę ze sie oddala ode mnie....za każdym razem kiedy mam ten sen to próbuje ja złapać...ale niemogę jej dosiegnąć:(:(:(:( i się budzę icon_mutny.gif o co chodzi w tym śnie?:(:( mowiłem o tym śnie mojej ukochanej osobie ale ona też nie wie o co w nim chodzi:(:(:( prosze o pomoc :(:(

zdarzają się powtarzające się sny. W moim przypadku np. jest to wstawanie z łóżka i wypchnięcie przez okno przez Trolla ;p

A ille razy się ten sen już powtórzył?

kubus22, myślę, że takie sny wynikają z Twojego braku pewności siebie. Może po prostu cały czas drżysz o to, że stracisz swoją ukochaną osobę, chociaż tak na zdrowy rozsądek, nie ma ku temu powodów. Może czasami boisz się, że Ty coś robisz źle, a ona nie zwraca Ci na to uwagi, tylko sama podlicza starannie w głowie każde Twoje potknięcie??

Myślę, że pomoże na prawdę szczera rozmowa.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• renirb11
      By renirb11
      Witam!- jestem 40-l. kobietą, mam 2 dzieci.
      Co jakiś czas mam sny, które mnie męczą, różnią się od siebie ale mają podobne elementy i w których nie udaje mi się wrócić do danego miejsca.
      1.Mam w szkole b. ważny egzamin (rzeczywiście była sesja w mojej szkole), wychodzę kupić sobie śniadanie, okazuje się że odeszłam daleko (nie zdając sobie z tego sprawy) ok.6 km i nie jestem w stanie wrócić na czas na egzamin "ostatniej szansy".
      2. Jestem u przyjaciółki,która zaprasza mnie do mieszkania w bloku, ale ja się dąsam i postanawiam się przejść. Odchodzę za daleko, widzę różne drogi, nie wiem gdzie jestem, nie mogę nawiązać kontaktu z ludźmi (boję się z nimi rozmawiać, nie rozumiem ich), chyba pomaga mi policja???
      3. Jestem u szefa na raucie. niesłusznie ktoś insynuuje romans z nim. Postanawiam wyjść i przejść się troszeczkę. Niestety znowu odchodzę (oczywiście jak zawsze niespecjalnie i nieświadomie) za daleko i nie jestem w stanie wrócić. Po drodze wdrapuję się na wysoki mur, żeby zobaczyć gdzie jestem, ale to nie pomaga. Widzę panoramę miasta wielkiego (w rzecz. mieszka on na wsi).
      4. Bawię u kogoś dziecko i wychodzę wyrzucić śmieci na drugą stronę ulicy. Niestety odchodzę za daleko i nie wracam na czas, pozostawiam dziecko bez opieki.

przeważnie nie znajduję drogi powrotu, bardzo się męczę i denerwuję. Kiedy po przebudzeniu zasnę znowu, sen jest kontynuowany- błąkam się nadal. dzięki
  • Create New...