Skocz do zawartości

EZO rozmowy z cyklu: O wszystkim i o niczym :)


Iguanna

Rekomendowane odpowiedzi

Kamel997, eh, żebyś Ty wiedział jaki ja mam sentyment do takich, co to w porcie siedzą, albo jeszcze lepiej, do marynarzy... A że zmęczony? Co tam, minie. Jutro przecież nowy dzień, żeby nie powiedzieć tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego masz sie przejmować tym, co będzie za pół roku?! Nawet gdyby związek miał sie skończyć za jakis czas, to nikt Ci potem nie zabierze współnie spędzonego czasu i szczęścia, które przeżyjesz. W miłości planowanie nie jest najważniejsze. Może ta osoba jest Ci pisana? Może nic podobnego Ci się już w życiu nie przytrafi? Jeśli tak, to będziesz potem żałował, że nie wykorzystałeś okazji. Jeśli to nie będzie miłość Twojego życia (i jej), to przecież nic nie tracicie. Nie wolno się bać, trzeba ryzykować. Inaczej już zawsze będziesz zadawał sobie pytanie, co by było, gdyby..? A nawet jeśli ta miłość przyniesie Ci ból i cierpienie, to zawsze tylko wzbogaci Twoje doświadczenie i Twoją duszę. Człowiek uczy sie całe życie, także kochać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiążąc sie z drugą osobą nie mozemy z góry skazywać sie na niepowodzenie. Nie wiemy, jak się dany związek zakończy. A jeśli nie spróbujemy, to nie będziemy wiedzieć. W uczuciach - oczywiście w rozsądnych granicach - lepiej coś zrobić i żałować, niż nie zrobić tego wcale. Są oczywiście związki tzw. "toksyczne", są też takie osoby, z którymi lepiej sie nie wiązać (i to widać od początku), ale to zupełnie inna historia. Tu mam na myśli, że jeśli mamy szansę na przeżycie czegoś pięknego, to nie powinniśmy sie bać.

Ale koniec końców, to zawsze indywidualna sprawa. Ja mam na koncie zmarnowaną szansę i stąd moje podejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem. Też mam taką zmarnowaną szansę i będę tego żałować do końca życia, ale co się stało to się nie odstanie. Zawsze trzeba dać szansę drugiemu człowiekowi, bo czasem się okazuje, że uczucie może przyjść z czasem. A wtedy już może być za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam do was pewna, skromna prośbę - trzymajcie za mnie kciuki . Intensywnie szukam pracy, super pracy :lol: , takiej z której będę zadowolona. Obecnie pracuje ale kończy mi się umowa, a nie chce podpisywać kolejnej umowy, bo warunki umowy są fatalne:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc Ja przynajmniej trzymam ;p trzeba wierzyć ;p choć tutaj ludzie zazwyczaj o co innego trzymają kciuki ;p a może coś się zmieniło ;p nie wiem, bo dawno mnie tu nie było ;p ostatnimi czasy uśmiechnął się do mnie los ;p i pochmurne singlowskie niebo sie rozwiało i zaświeciło słońce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodźcie "obgadamy" awatary współforumiaków.:_okok:

Mi najbardziej podoba się, a jednocześnie mnie rozczula avatar kszysia - ten jego dzieciaczek, jak kiedyś zabrał go i zamienił na niewiadomo co :lol: to chcąc-nuiechcąć zmienił na dzidziusia znów.

Bardzo by mi dzidzi brakowało gdyby mi znów zmienił :(

Nie przepadam za avatarem czarnego, choć jego os. lubie, tylko mi nie pasuje do niego ten avek :roza: sorki :):piwo:

 

PS Plotkujcie dalej :haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

 

 

a mi Ivki, taka prawdziwa kobieca natura na nim, subtelnosc jak i barwnosc skrzydel motylich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany.. nie o to mi chodzilo.. chociaz w sumie mogles to tak odebrac.. :]

 

Chodziło mi o pozycję jaką ma tam ten mtocyklista, nie kazdy ma takie umiejętności. Czemu od razu doszukujesz się negatywów wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie potrafie tak na rowerze ;) ale za niedlugo jak snieg spadnie a pozniej stopnieje przyjdzie taki miesiac jak marzec, i moj czas na szalenstwa :)

za to Twoj avatar wyglada jak bys uwielbiala romanse, romantyczne wieczory i oczywiscie romantyzm w lozku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dab, mnie Twój avatar kojarzy się z kimś, kto lubi adrenalinę, ale też brawurę...

Iya, hmmm, taka retro erotyka, bardzo smaczny ten Twój avatar :)

Anien, tak sobie myślę, że wielu użytkowników ma avatar z anime. Nie wiem dlaczego, ale postaci takie, jak ta Twoja zawsze będą mi się kojarzyły z czarodziejką z ksieżyca. Taki sentyment mam. A co może to mówić o Tobie? Może, że żyjesz troszkę w innym świecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petry.b..hmm... z kimś kto ma wyostrzone zmysły, lubiący przyrodę a szczególnie rośliny. Z kimś kto pragnie poznawać świat ciągle od nowa za pomocą swych zmysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a j chcial bym miec psa ;) zawsze chcialem miec psa a dostalem krolika. czy mozna powiedziec ze los ma szczerbaty usmiech?

 

dab, króliki też są fajne! Zwłaszcza, że gdy takiego wypuścisz z klatki, to wszędzie zaznacza swoją obecność:jezyk2:

Ja miałam królika i psa też. były takie zaprzyjaźnione, że królik pomagał psu wędzoną kość obgryzać. Serio. A jak królik był wypuszczany do ogródka i zawedrował gdzieś w krzaki, to wystarczyło wydać psu polecenie, "królik!" i suczka natychmiast biegła go szukać i przynosiła w pysku. Tylko jednego takiego psa mieliśmy, co i kotami małymi się opiekował i kurczakiem też. Sunia niestety zdechła ponad rok temu. Została mi po niej jej córka, którą zabrałam z sobą do miasta. Nie jest już taka mądra jak jej matka, ale "inteligencji" jej nie brakuje. A królik też zdechł. Na zawał, jak go inne psy wystraszyły. Zostawiłam go na trawie przykrytego klatką, traf chciał, ze psy uciekły z kojca. No i sie biedny wystraszył na śmierć...:_smutny:

A w ogóle to fajne są szczurki, jak siedzą na szyi i myziają ogonkiem. :serduszka:

Ja marzę o tym, żeby mieć fretkę. A mam psa. Nadałam suni imię "Fretka" i sprawa załatwiona. Ni pies, ni wydra.

Jak chcesz, to daj swojemu królikowi na imię Pies, albo Azor i będzie git. Każde zwierzatko przystosowane do bycia "pupilkiem" jest fajne i potrzenuje naszego ciepła i zainteresowania. Co prawda nie lubię porównywać zwierząt do dzieci, ale zrobię wyjątek. To tak, jakbyś chciał syna, a urodziła Ci się córka. I co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porównuj zwierząt do dzieci

Jak napisałam, nie lubię tego robić. W powyższym kontekście chodziło o odpowiedzialność za życie, które bierzemy pod opiekę. Oczywiście, ze odpowiedzialność za dziecko jest dużo większa. I nie tylko o odpowiedzialniść względem dzieci chodzi, ale i o miłość i opiekę i dużo innych rzeczy. Co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości! Nie bądź więc, Jacku święcie oburzony, bo nie masz powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość sheina
az zal dupe sciska jak sie czyta na sb rozmowy inteligetnych osob, pech tak chce ze nie mam dostepu do pisana w sb, wiec tu to pisze, pozdrwaim

 

Skąd takie kontrowersje i wzburzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ludzie dla których warto żyć,

dla których warto walczyć i zwyciężać,

dla których warto rozwinąć skrzydła i zdobywać szczyty

 

ale nie ma człowieka dla którego warto umierać lub się ograniczać

 

 

mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ciężko spotkać takich, którzy posiadają niezastąpione cechy charakteru

Edytowane przez greg0163970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ludzie dla których warto żyć,

dla których warto walczyć i zwyciężać,

dla których warto rozwinąć skrzydła i zdobywać szczyty

 

Podoba mi się to :) Witam greg i pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwja mnie tacy ludzie dla ktorych jest bardzo smieszna czyjas niewiedza lub [glupota]- a to sie wiaze z niewiedza czyli glupota poprzedza niewiedze ale mniejsza o to i taki czlowiek natrafia na rownych sobie bo on sie uwaza za takiego ( np. moze niech bedzie on zly jego wierzenia sa odwrotne i jest tego przekonany ze daly by swe zycie za to, a to sie tworzy byc moze z jego niewiedzy ) i taki czlowiek jest odbierany za nienormalnego, towarzysza mu niemile odzewy, wysmiewanie ( a to czesto sie zdarza na forum -starzy forumowicze ktorzy sie juz znaja mniejwiecej, maja radoche jak dzieci w kalsie z przypadkowej ofiary losu ). Uwazam ze to jest okazywanie braku szacunku tej osobie, niech kazdy choc przez chwile postara sie znalesc na miejsc tej osoby by zrozumiec ze to nie mile, zamiast spokojnie powiedziec wytlumaczyc jak czlowiek czlowiekowi to nie ma na to miejsca tylko jak banda rozdziczalych osolow!

Nikomu tego nie dedykje i o nikim tego nie pisze-to tylko jedna mysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jesli chodzi o forum to jest wiele wątków, ktore sie powtarzaja, bo tacy nowi adepci nie sa na tyle inteligentni zeby najpierw przejzec forum w poszukiwaniu odpowiedzi, a dopiero potem zakladac nowy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak kogos ugryzla moja mysl, bo widze wyrazny odwet..przeciez pisalem ze nikomu tego nie dedykuje i o nikim nie pisze tego..

P.S. winteer- wcale sie nie dziwie ze masz tak a nie inaczej w zyciu bo ciezko zaufac takiej osobie ktorej sie z poczatku ufa piszac prywatne rzeczy, z czasem dochodzi do tego ze sie myla priorytety, czego potem zaluje i wyjasnia sie sprawa, dochodzac do wspolnego slowa i zgody, wiedzac ze trafnie zaufanie wybralo, a tu niestety nie ma co gadac o zaufaniu, rozczarowanie i PKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pisze wiedzac ze trafnie zaufanie wybralo, a tu niestety nie ma co gadac o zaufaniu, rozczarowanie i PKU.

 

dlatego nie ma sie co czarowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, nie ma sprawy, czasem sie nasowaja mysli ktore warto przekazac, moze ona sie wielu nie spodobaja a czesto sie okaze kto jest kto, kto jaki, a tez taka mysl pokarze inna strone tego co widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy by bylo zycie takie latwe to by stalo sie trudniejsze, radzic sobie z problemami swymi wole niz zyc w snobizmie ale szkoda ze na sb wciaz nie moge pisac, wiec tu napisze ze Wam Najlepszego zycze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwestrowe swiatla zablysly na sali gdzie rumieni sie od sukien dam za ktorych wystaja dlugie nogi odziane w obcasy szpiczaste, a z glosnikow sie wydobywa glos do zabawy zachecajacy i wciaz kolejne limuzyny podjerzdzaja z ktorych sie panie i panowie wydobywaja.. a Ty tam jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...