Jump to content

Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 18 kwietnia :

 

Jest on namiętnym zwolennikiem wolności i występuje niezwłocznie do walki przeciwko wszelkim ograniczeniom, walcząc o wolność czy to orężnie, czy też wymową lub piórem. Potrafi jednakże poświęcić się również i dla dobra innych, albo też dla swych ideałów, do zrealizowania których posiada specjalne zdolności. Jest to bowiem człowiek posiadający wielkie zdolności praktyczne -jednakże przejawiający również tendencje destrukcyjne lub agresywne. Pragnie on zawsze przodować innym i kroczyć na czele postępu. Bardzo szybko odrzuca i przezwycięża ograniczające działanie wychowania lub środowiska w jakim wzrastał. Potrafi on pracować wytrwale i z wielkim wysiłkiem, dzięki czemu wybije się prędzej czy później, walcząc zawzięcie z trudnościami życia. Życie jego będzie pełne pracy, przeciwieństw i przeciwników - których zwalczać będzie namiętnie. Natura jego jest dość prosta, nie złożona, o wielkiej impulsywności. Mimo wszelkie przeszkody - odbierze on sobie od życia to, co uważa, że mu się należy. Lubi niezwykle wszelkie sporty i ruch na powietrzu. Jest on również dobrym kolegą i troszczy się o dobro zrzeszenia do którego należy. Zawód najlepszy mający związek z polityką, literaturą, ogniem lub żelazem. Może być dobrym chirurgiem. Jego przedsięwzięcia w końcu uwieńczy powodzenie, a dzieci jego mogą zyskać nawet sławę. Wadą jego jest nieustanna chęć oponowania - przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Jest to bowiem człowiek o usposobieniu dość wojowniczym - a gdy jest nierozwinięty i nieopanowany - dokuczają mu wy bu-chy gniewu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Marcin2 skąd ty to wiesz??? ja jestem z 18kwietnia i zawsze jak pada jakies zapytanie ja mechanicznie odpowiadam NIE! a po chwili daje wlaściwa odpowiedz.. ale zawsze myślałam ze too zasługa mojego baraniego uporu....

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Cenią sobie wolność i swobodę działania. W poglądach są niezależni i wyrabiają sobie na dany temat własne zdanie. Ce****e ich duży praktycyzm życiowy . Potrafią szybko dostosowywać się do nowych sytuacji. W swoich postanowieniach lub przedsięwzięciach są wytrwali i często doprowadzają dzieło do końca. Są bardzo pracowici. Nie należą jednak do osób zgodnych. Kłótliwością i wybuchowością zrażają do siebie otoczenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...