Jump to content

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 12 czerwca :

 

Uprzejmy, grzeczny, uprzedzający, jest dość ustępliwy i odczuwa potrzebę czułości; łatwo się przywiązuje. Natura jego jest dość szlachetna i potrafi ująć sobie swe otoczenie. Przede wszystkim ceni spokój i zgodę. Usposobienie jego jest serdeczne; jest zdolnym do miłości głębokiej. W małżeństwie szuka przede wszystkim sympatii intelektualnej i pokrewieństwa ducha, nie zwracając wielkiej uwagi na różnice wieku i warunki materialne, o ile może w nim osiągnąć pełną ocenę swej wartości psychicznej i podtrzymanie moralne. Nieszczęśliwe związki tworzy z osobami urodzonymi w czasie od dnia 22 września do dnia 23 października i od dnia 21 stycznia do dnia 19 lutego. Inteligentny, wrażliwy - dużo czasu poświęca na dociekania umysłowe lub badania teoretyczne. Dzięki swym zdolnościom literackim może osiągnąć uznanie. Interesuje się silnie wszystkim co nowe, ale to zainteresowanie równie szybko przemija jak i powstaje. To co go pochłania intelektualnie jednego dnia - na drugi - może już dlań nieraz nie istnieć... Lubi piękno przyrody i jest zwolennikiem sztuki, zwłaszcza muzyki, śpiewu, poezji; czas swój chętnie im poświęca. Jest to człowiek miły i uprzejmy w zachowaniu się względem innych. We współdziałaniu z innymi przede wszystkim ceni spokój i zgodę. Nerwowy, drażliwy - lubi zmiany miejsca pobytu i chętnie podróżuje. Co mu grozi. Że może łatwo stać się ofiarą swej próżności i popadnie pod wpływ pochlebców. Choroby. Ewentualne niedomagania, związane z dzisiejszymi urodzinami to brak oddechu, astma, cierpienia płuc lub rozstroje nerwowe. U osób ciemnowłosych te cierpienia występują silniej, aniżeli u blondynów. Kto urodził się dzisiaj - tego czeka w życiu powodzenie, jak również szczęście rodzinne.

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Dyskusja na temat osob urodzonych 12 czerwca :

 

Kto urodził się dzisiaj - tego czeka w życiu powodzenie, jak również szczęście rodzinne.

 

Urodziłem się tego dnia i bardzo podoba mi się ostatnie zdanie. Tylko słabo coś się realizuje.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 10 months later...

Najlepiej czują się przy pracach naukowych. Lubią przebywać w laboratorium lub szperać w dokumentach. Natomiast wrażliwość mają bardziej artystyczną. Są to osoby o łagodnym usposobieniu i dużej szlachetności. W życiu rodzinnym bywają mało praktyczni. Również w uczuciach nie można liczyć na ich wylewność. Często zdarza im się przejawiać nerwowość i drażliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 8 years later...
On 2/3/2009 at 1:25 PM, Cristof said:

Urodziłem się tego dnia i bardzo podoba mi się ostatnie zdanie. Tylko słabo coś się realizuje.

również urodziłem się 12 czerwca :D

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.