Skocz do zawartości

Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dyskusja na temat osob urodzonych 24 października :

 

Jest to mocna indywidualność, a przy tym człowiek zmysłowy, uczuciowy, namiętny - dzięki czemu może podpaść pod wpływ innych ludzi. Waleczny i chytry jednocześnie - nie cofa się przed walką. Toteż nieraz zaplątuje się w życiu w różne nieporozumienia i spory, i stara się wówczas torować sobie drogę raczej przy użyciu siły, aniżeli drogą wysiłków umysłowych. Nierzadko swym własnym zachowaniem się przysparza sobie wrogów. Czasami waha się i namyśla - ale gdy przyjdzie chwila czynu łączy doskonale swój bystry i wojowniczy umysł z silną wolą - i zazwyczaj osiąga powodzenie. Gdy sobie raz nakreśli jakiś cel w życiu - dąży do niego z wytrwałością i zdecydowaniem, a jego pewność siebie pozwala mu na przezwyciężenie trudniejszych sytuacji życiowych. Okazuje dużo dumy i wiary w swe zdolności. Nadaje się do zajmowania stanowisk wybitnych, a może również osiągnąć powodzenie w wojskowości. Potrafi układać doskonałe projekty i zręcznie wcielać je w życie. Wady. Niechaj stara się przezwyciężyć swe skłonności do gniewu, zazdrości, wybryków i nauczy się uwzględniać również zdanie innych ludzi. W małżeństwie czekają go niepokoje. Kobieta urodzona dzisiaj - zna się na kuchni i dobrze prowadzi gospodarstwo domowe. Charakter jej nie jest konwencjonalny - gdyż jest oryginalna, samodzielna i czasami okazuje skłonność do szyderstwa. Mimo to jest na ogół lubiana. Urodziny dzisiejsze dają zazwyczaj mocną budowę ciała i silny organizm, obdarzony dużą wytrzymałością. A mimo to organizm ten jest niezwykle wrażliwy i łatwo może podlegać infekcji. W kierunku tym należy zachować ostrożność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Czyżbym tylko ja ze wszystkich użytkowników urodziła się w tym dniu .. Dosyć trafny opis cech charakteru.

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że nie popełniłam gafy wypowiadając się w tym wątku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, ja również urodziłam sie 24 października:)

a co do opisu, w jakims stopniu jest prawda:)

szczególnie to:

"Wady. Niechaj stara się przezwyciężyć swe skłonności do gniewu, zazdrości..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odznaczają się bystrym i aktywnym umysłem. Są odważni i waleczni. Wierzą w swoje siły i własne koncepcje. W tym co robią są zdecydowani i wytrwali. Często osiągają założony cel, gdyż oprócz dotychczasowych przymiotów nie obca jest im chytrość i przebiegłość. W swoim najbliższym kręgu są krytykowani za zbytni egoizm i kłótliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...