Skocz do zawartości

SZKATUŁKA SZCZĘŚCIA


intuicja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 536
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • elektryczna

    44

  • Szyla

    41

  • bahia1

    39

  • Agulindula

    34

Top użytkownicy w tym temacie

Gość truskawka
Ja juz sie wzielam dla siebie.Poszlam wiec dzis do fryzjera.I powiem wam ze jestem zadowolona z mojego nowego" image"

 

a pokażesz nam nową fryzurkę? :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22
Vanilia22, hurrra!!!!!!!

Hip hip hurrra!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :* Wam to pewnie tez dzieki Wam mi sie udało:D Tak wiosna nadchodzi i ja ją czuję:D

 

Dziewczyny na każdego czas przyjdzie więc się nie załamywać :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilia22, taka masa dobrej energii nawet na odległość musiala zaowocować...

Nawet, gdy dobrzy znajomi są tylko i aż wirtualni to jednak mimo wszystko czujesz mur za plecami i masz błysk w oku. No nie?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wam pokaze fryzurke.Ale musze najpeirw skombinowac aparat bo nie mam.mialam wlsoy do ramion a teraz mam za uszy kawalek,.Wiem ze mialam zapuszcac AGULINDULKO,ale juz mialam ich dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczoraj-Shaka...tyle razy mowilam mu nie a on ciagle probuje i probuje :)

dzisiaj jeszcze nie wiem, ale pewnie lunch z jahanem we francuskiej restauracji, napisze pozniej co jadlam ale w obiadach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosne trzeba włoski troszkę podciąć, będą ładnie rosnąć (nawet się rymnęło :D)

Bahia, We francuskiej restauracji, to się chyba nie najesz ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak sobie zawsze marzyłam...ale nigdy nie zrobiłam. Z tchórzostwa czy co? Bałam się i dlatego też od zawsze mam swój naturalny kolor :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po maturze z jasnego blondu zrobiłam sie na ciemny kasztan :D

Kolor blaknie na jasnych włosach, więc musiałam odświeżac - stad zniszczyłam włosy. A czegóż to ja nie miałam na głowie :D Ciemny kasztan, kasztan, rudy, czarny, niebieski, fioletowy, zielony, czerwony (ale nie ognisty tylko taki bardziej malinowy) czerwone pasemka na czarnym, czarne na czerwonym, blond na czarnym i czarne na blondzie :D

 

Ostatecznie minie już rok, jak zostawiłam na tych kasztanach 1,5 cm odrostów, pokazałam je fryzjerce i zrobiła mi balejaż identyczny z moim naturalnym odcieniem blond (nikt nawet nie wie gdzie przebiega linia farby, a gdzie moich naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajko ładny odcień i taki odważny :wink: Mnie chyba byłoby nie stać na taki krok,

no i pewnie by mi nie pasował, wcześniej miałam burgunt i oberżynę nawet fajnie

wyglądałam. Ale najlepiej mi jest w jasnych włoskach - ostatnio miałam robiony balejaż, i pewnie znów wrócę do jasnych - akcentów :smile: (mój naturalny kolor włosów to brąz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd przeczytałam Robin Hooda, marzyłam o kasztanowych włosach. Do tej pory uważam je za najatrakcyjniejszy z wszystkich kolorów włosów. Ale natura nie dała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

dostałam wreszcie zamówione książki :D no i czuje wiosnę :mrgreen: (zaczął pylić mój alergen i było apsik - ale ja się nie podam i zwalczę go :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję wszystkim szczęśiwym!!! I oby tak dalej moje drogie :wink:

Ja ogólnie od jakiegoś czasu(od przyjazdu do Limerick, konkretniej mówiąc) jestem również szczęśliwa. Tyle, że dziś dopadło mnie coś takiego, że nawet nie wiem jak to nazwać...niepokój jakiś, smutek, chandra???Jestem dziś do niczego...I jeżeli dziś wieczorem będę mogła napisać , że przeżyłam dzisiejszy dzień bez uronienia łzy, to będzie dobrze i też to będzie powód do radości i wypowiadania się w tym właśnie temacie. I jak to mi ktoś kiedyś powiedział:"Po burzy zawsze wychodzi słońce..." i tego się trzymam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

do swojej szkatułki szczęścia dopisuje to, że dostałam wreszcie zamówione książki, na które nie umiałam się doczekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Boa dziala i dobrze chociaz o fruzurach to mzona bylo spokojnie zostawic;-)

 

Co do mnie:] mi radośc sprawiło coś malego- sms z domu ze wszystko juz ok. Ucieszulam sie jak diabli:D

Ech życie jest piekne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

O to mi się podoba umeijętnośc dialogu moderatora z userami;-)

Ale do ej małej szkatułki szczęscia dodam usmiech staruszki w sklepie i słoneczny dzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer z moja klezanka i jej psem po lesie...Boze jak ja dawno nie bylam w lesie-nie do pomyslenia kiedy sie dorasta i zyje w Polsce aby nie byc od czasu do czasu za miastem...a tutaj? tutaj zyje sie miedzy ludzmi i budynkami...jakze Polska jest inna jakze piekna, jak ja tesknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wyjątkowo szybko przeczytawszy dialog Moderatorów z moderatorami i moderatorów z userami wrzucam TU moi drodzy niesamowitą dawkę optymizmu i nadziei. Jakim moderatorem jest Melisannka wiedziałam od dawna - doskonałym, bezkonfliktowym, rozsiewającym wokół siebie woń świeżych ziół elfem tego forum. Jakim będzie Boadicea - mialo się dopiero okazać i okazało się , że doskonałym, z niesamowitym pietyzmem pielęgnującym "swój" kurnik. Wprowadza troszkę porządku w nasze artystyczne życie, a przynajmniej usiłuje to zrobić, co z moją bałaganiarską duszą nie będzie dla Niej łatwym zadaniem. :grin: :grin: Każda z nas jest inna kochane (nie tylko do moderatorów to piszę) i każda równie cudowna i wyjątkowa... I tak jak uzupełniało się siedmiu krasnoludków tak zaczęlo się dziać dzięki Siłom Najwyższym, również i na Naszym forum.

Boa!! jedna wcinka tylko - co znaczy macierzyste forum??????????? A to jakie jest? Macosze??? No. :twisted:

 

 

A z radości osobistych - Salma. To moja sunia, którą podarował mi mąż. Ma 8 tygodni, wczoraj byla u pana doktora pierwszy raz w życiu i .... okazalo się , że kaukaz jak drut. Ma dwa miesiące i waży 7 kg..... ręce mnie bolą.... teraz to ja schudnę bez żadnej zieleniny :lol::lol::lol::lol::lol:

P.S. On chyba zrobił to specjalnie... dziś miauczenie psa obudziło mnie o 3.20. - skubana wyobraźcie sobie - woła na dwór.... dwumiesięczny pies... teraz zjadła biały serek i grzecznie śpiuchna, niestety dla mnie już za późno na sen, a za wcześnie do pracy.....

Ale parkę mam teraz zabójczą.. wilk i kaukaz.... :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: 2007-03-08, 04:53 ]

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-1963, kochana!! jak dobrze , że jesteś!! Zawsze z niesamowitą radością witam Cię na forum!!! Tak, kaukaz... jest ogromna, złośliwa, jest przy mnie nawet w toalecie, i piska śmiesznie jak chce jej się na dwór, jeszcze nie widzialam tak mądrego szczeniaka, lekarz powiedział że dorośnie do 90 cm. w kłębie, co nam daje jakieś 110 cm. od czubka łba do ziemi....

Dobrze że mam ogród ha, ha, ha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, we wszystkim nalezy szukać dobrych stron. 110 cm oznacza, ze mozna glaskac bez schylania sie :mrgreen:

 

Sunia ABSO-KURNA-LUTNIE boska!!! Kocham duże psy (w ogóle kocham wszystkie psy :D). Rozczula mnie widok tych grubych pokraczniutkich łap i uszu kłapiącyk w namiocik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulindula, kolejny raz mnie zaskoczyłaś - oczywiście b.miło :oops:

 

Sunia prześliczna, czyżby taki prezent od męża na dzień kobiet? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melisanna, oczywiście rozgryzłaś Krzysia....

boadicea, optymizm do przesady przechodzący w sadystyczny dowcip... :lol::lol::lol:

Wiecie, że kaukaz jest na drugim miejscu Międzynarodowej listy Ras psow niebezpiecznych... wyprzedza go tylko Rosyjski Stróżujący, a amstaff i pitt to baranki na 3 i 4 pozycjach...

Ale jak Krzyś mi go dawał to nie miał pojęcia co daje.......

 

magda-1963, do pracy możesz przyjść spokojnie, w psie jesteśmy zakochani - dodatek dla niewtajemniczonych:

Pracuję razem z magdą1963 i to ONA przyniosła TEGO POTWORA i mój mąż , który też pracuje razem z nami postanowił że pies będzie mój. :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to m,ozecie mi juz 100% pogratulowac .!!Dostalam pracke o tej ktorej mowila,wczoraj bylam na spotkaniu z kierownikiem i zaczynam od poniedzialku:):):)Ale sie ciesze!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje:) . Mam nadzieje ze dobrze mi sie bedie pracowalo,wczoraj poznalam chlopaka ktory bedzie siedzial ze mna w biurze i tlyko z nim bede pracowac,mysle ze bedzie milo.Chlopak jest naprawde mily.A atmosfera w pracy jest najwaznijsza;)Poza tym ta praca to taka ktora juz lubie.Wczoraj juz widzialam jakie bede miec obowiazki itd.Suoper opraca, komputer , biurko , super zyc nie umierac:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałam, że ten rok będzie udany zaraz jak się zaczął. W dodaku jak widzę - wszystkim się klaruje sytuacja :D Może to ta 7 ? :D

Gratuluję elektryczna. Oby praca dawała Ci mase satysfakcji, nie tylko zarobek .

U mnie ciągle coś się rusza, dzisiaj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. mam szanse (bo jestem komunikatywna i wygadan - he he )

Za tydzień ide na kolejną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryczna, TY WIESZ CO!!!!!

POWODZENIA!

A ja z wielkim entuzjazmem zabieram się do prac ogrodowo - hodowlanych ( psy, żadnej trzody) , do odrabiania zaległości w lekturze i domu.... I rozsmakowuję się w istnieniu innych sprzętów domowych, prócz komputera :)

Wiosna na dobre..... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Hmm elektryczna gratuluje:D

Hmm ja mam ostanio szklenia i jesli się praktycznie spisze w ciągu tego tygodnia zaczne pracę od weekendu:D Czuję, że to będzie naprawde dobry początek. Praca z ludźmi coś co mi odpowiada:) No i ta wiosna w duszy:)Pogoda cudowna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa najlepsze momenty dziesiejszego dnia to...

...lawka nad tamiza, tak cieplo, siedzialam tam sobie z zamknietymi oczami jakas godzinke...sluchajac dzwiekow i rozkoszujac sie sloncem, ladujac baterie

...taniec na brick line (ulica) do dzwikow drum'ow, bongos'ow...byla tam jedna dziewczyna tanczaca afrykanski taniec...jezu! ja tez tak chce...nigdy nie widzialam tak dobrze tanczacej osoby! dopiero co wrocilam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałm z dawna oczekiwane ksiązki. Jenyściewy !!!! Jak ja na nie czekałam !!!

Przyszło wszystko na raz i teraz niczym osiołek nie wiem od której zacząć. :D

Jako bonus dostałam broszurę Towarzystwa polsko-Irlandzkiego i mapkę Shannon :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kiedy nie moge...

Nie potrafię. Która nie wybiorę - żal, że reszta pozostaje...

ech dylemat osiołka. pewnie umrę z głodu intelektualnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy moment dzisiejszego dnia jeszcze nie nadszedl, jeszcze nie jestem w domu w lozku :) a tak na powaznie to spacer z dziecmi po lesie...juz zapomnialam co to las a tu nagle odkrylam ze jest jeden i to calkiem pod reka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki w pracy jest super:):)Podoba mi sie:) Nie mam nuudnej roboty mimo ze to przy kompie.A ktoz by sie nie ciszyl siadzac przy kompie;)./...pS.Dodatkowym powodem do szczescia jest kotek ktory mi sie urodzil.Czarny koteczek;) Dziubek bedzie;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

elektryczna, no to super :)

 

a ja dopisuje do szkatułki szczęścia to, że dostałam staż zaczynam od poniedziałku - jutro mam szkolenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczynki w pracy jest super:):)Podoba mi sie:) Nie mam nuudnej roboty mimo ze to przy kompie.A ktoz by sie nie ciszyl siadzac przy kompie;)./

 

...i tak ma być! Dobra atmosfera w pracy jest najważniejsza, fajnie, oby tak dalej :wink:

 

[ Dodano: 2007-03-14, 13:09 ]

...wraz z wiosną wzrastają nowe możliwości ;) Super 3-mam kciuki za Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

A do tej szkatułki dołożę dziś swoją cegiełkę:) Przeszłam etap szkoleń i od weekendu prawdziwa praca:D Mam zero czasu dla siebiie ale co tam:D

Pozdrówka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RZECZY ODBIERANIE,,,choc nie wiem czy to szczescie czy nie...chyba jednak tak, choc tego nie czuje

 

[ Dodano: 2007-03-17, 18:38 ]

i juz...bardzo jestem zmeczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, z dzisiejszego dnia to chyba jak na razie niewiele radości. Ta zmienna irlandzka pogoda: najpierw wiało niemiłosiernie, ale sie uspokoiło, wiec pomyślałam, że pójde do sklepu. A tu nagle...gradobicie. Ale znów spokój :smile: Więc cos dobrego jednak też jest...

A jeżeli chodzi o wczorajszy dzień: wycieczka do Dublina, parada z okazji Dnia Św. Patryka i Guiness w Dublińskim Pubie :grin:

Wczoraj pogoda też nie zabardzo dopisała, ale ogólnie rzecz biorąc wycieczka była o.k. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat znalazl prace :)

ja obudzilam sie pierwszy raz od bardzo dawna wyspana i pelna energii z nadzieja na LEPIEJ

pogoda taka jaka lubie

pyszny obiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj dostalam łózeczko (wprawdzie nie dość, że jak zawsze poprawili moje imie, to jeszcze wpisano forme męską ... :roll: ). Nie wiem czy to sie tutaj nadaje, ale od roku nie spałam tak dobrze i tak mocno :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

przeżyłam pierwszy dzień pracy na stażu :) - owszem na początku się zanudziłam, ale potem było już z płatka i wreszcie dostałam identyfikator :) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poszlam na zajecia,odpoczywam przed egzaminem w srode...cambridge university, troche sie boje...mam nadzieje ze nie bede zmeczona i ze dam rade sie skupic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że był urlopik. To, że spędzony przyjemnie i pożytecznie. To, że narodziło się w głowie kilka pomysłów. Przybyło pozytywnej energii, która może pomoże wydostać się z ciasnego kokonu. Może sen się spełni.... Może ten w nim symbol motyla rozwijającego skrzydła urzeczywistni się.

Apropo's dziękuję Agulindulo za interpretację snu (o tym, o którym wspomniałam wyżej) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam ze mila rzecza i bardzo pomocna byla rozmowa z patrickiem moim bylym z australii...ciagle o tym mysle o czym rozmawialismy...

wiem kto jest toksyczny w moim otoczeniu i dojrzewam aby ta osobe usunac...a raczej usunac sie z pola razenia...to moze oznaczac przeprowadzke

dzisiaj jestem bardzozmeczona wiec dzisiejszym szczesciem jest moje lozko i laptop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

do mojej szkatułki szczęścia dopisuję zgrany zespół współpracowników na stażu :mrgreen: no i to, że dużo chłopców tam pracuje :oops: :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-03-21, 13:27 ]

a dzisiaj wygrałam 30 batonów Twix :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! egzamin poszedl mi niesamowicie nieziemsko...bardzo dobrze :) jeszcze tylko 2 przede mna

 

[ Dodano: 2007-03-21, 23:50 ]

do szkatulki wrzucic musze jeszcze sniadanie jakie mi dzis zrobil moj ulubiony kucharz Alex...moja ulubiona restauracje jednak zamykaja z rana od przyszlego tygodnia...gdzie ja bede moje sniadania jadala? gdzie bede pila bardzo dobra kawe?

od 6 miesiecy robilam to w Viva VIva! eh, zycie...ale bede ich widziala wieczorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
ha! egzamin poszedl mi niesamowicie nieziemsko...bardzo dobrze :) jeszcze tylko 2 przede mna

 

 

no to gratuluje :mrgreen: z tymi dwoma też poradzisz sobie i to bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj wygrałam 30 batonów Twix

 

Zapowiada się słodkie zycie :mrgreen:

 

Jestem już znudzona tym ciągłym szczęściem, jest tak fajnie, że lepiej nie mogło być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

melisanna, pewnie, że tak trzeba sobie osłodzić życie :mrgreen:

 

elektryczna :mrgreen: nie od razu je wszystkie zjem, no dobra podzielę się też nimi :mrgreen: więc pęknięcie nie powinno mi grozić :lol::wink: :mrgreen:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

napisz jak wygralas, ok?

 

no wiec kupiłam twixa, zjadłam, wysłałam koda z opakowania smsem i wygrałam :mrgreen: - oto cała filozofia ;)

 

całe piątkowe popołudnie i noc spędziłam w pracy (w końcu nic w domu mnie nie trzyma ;)) a było super - pogadałam se, pożartowałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak wspaniale WAS znowu poczytać... To jest ogromne szczęście. Ryfka, fajnie że jesteś :)

Truskaweczko, twixy są pyszne...ranisz moje wychudzone serce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boadicea, nigdy kosmetyczki!!!!! Przez 35 lat, ani razu nie byłam na oczyszczaniu twarzy. Robię to sama w domu średnio raz na 3-4 miesiące, poza tym dobry peeling - z apteki i ju!!! Cieszy mnie w zasadzie wszystko ( jak głupirgo bateryjka) więc nie będę się rozpisywać, w każdym bądź razie wspaniale , że jesteście Forumowe Dziewczyny!!!!!

Ja też nie mogę się doczekać usiądnięcia na ławce gdzieś na Krakowskim Rynku, tylko jestem pełna obaw co do stanu naszych szczęk po pierwszej godzinie, bo buzie nam się nie zamkną... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly dzien spedzilam w lesie z dziecmi i psem kolezanki :)

u nas slonce 17'C :mrgreen: a jutro zaplanowalysmy piknik w innym ogromniastm parku!!! zycie jest piekne...jesli tylko bertie nie ma atakow :)

A W SOB LECE DO POLSKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj milym akcentem bylo to ze moglam liczyc na moja kolezanke, gdy ktos sprawil mi cholerna przykrosc i ze zlosci i bezsilnosci az sie poplakalam, ona byla gotowa mnie wysluchac...posmucic sie ze mna i powiedziec kilka slow na pocieszenie, bardzo to doceniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie elektryczna, gratuluję!

 

Zaś u mnie sytuacja tak się przedstawia:

 

"A, u sia, la, la, la - nie mam ochoty A, u sia, la, la, la - wziąć się do roboty Zamiast pracować ja wolę leniuchować..."

 

zdecydowanie tak jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o pracę chodzi, to dziś przeszłam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną w Irlandii. Nie było to nic nadzwyczajnego, po prostu chodziło o moją znajomość j.angielskiego. A że mój english pozostawia wiele do życzenia, to rewelacji nie było, ale jestem zadowolona, bo jakoś przez to przeszłam. Z resztą- zawsze to jakieś dośwadczenie, nawet jeśli nic z tego nie będzie.

A póki co- trzeba się uczyć i uczyć...

:mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-04-05, 15:20 ]

Acha i to jeszcze jest dziś piękne, że nad Limerickiem świeci słońce od kilku dni. Jest tak pięknie i cieplutko... :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-04-07, 17:25 ]

A ja się powtórzę. Wybaczcie mi, bo muszę :!:

W Limericku słoneczko świeci. Byłam z moim kochanym w pareczku, wygrzaliśmy się na słonku aż strach :mrgreen:

Pięknie, pięknie jest aż żyć się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wrocialm, dla zainteresowanych- jadlam kluski slaskie na okraglo :)

do mojej szkatulki szczescia wkladam

* szczesliwy lot, a mialam jakies dziwne uczucie leku,

*znaleziony miedzy ksiazkami od bylego album ze dieciami z dziecinstwa! a myslalam ze przepadly na zawsze

*plyte z muzyka klasyczna

*to Patrick bedzie podrozowal ze mna poza londyn raz w miesiacu! a ja oszlalam ze szczescia jak sie zgodzil- przygodo! przybywam! :mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-04-13, 00:59 ]

caly dzien spedzony w regents park...cudownie bylo!!!

oraz napis na lustrze w windzie!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

no tak :grin:

 

a dzisiaj jest piątek trzynastego i super się zaczął :mrgreen: a mianowicie świeci ślicznie se słoneczko jest cieplutko i do pracy idę na godzinę później (w końcu wczoraj z wolnego mnie ściągli :grin: ) a w pracy co się będzie dziać jeszcze nie wiem :wink: - może kolega zrobi mi masażyk karku :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minal i nie bylo tak zle;) Z tym ze ponoc u mnie w miescie padly bankomaty;) .A poza tym ja jeszcze nie mam kasy przelanej na konto od firmy wiec chyba to dzien taki nie zbyt udany,ale zakonczyl sie pomyslnie wyjsciem ze znajomymi na piwko;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, a ja nawt nie pomyślałam, że wczoraj- piątek 13. Tak czy tak, wszystko było o.k.

A dziś były zakupy z ukochanym i pyszna sałatka.

I to jest dobre, to jest właśnie coś co dziś tu włoże :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam wczorajszy i dzisiejszy dzień. Dwa piękne poranki, dwa piękne dni, dwa piękne wieczory. Miłość, dobre słowo, podziękowanie, lampkę wina o północy i pocałunek do poduszki... Ach... Życie jest piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...