Skocz do zawartości

Prześladujące liczby, godziny i minuty


menadzer

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie caly czas przesladuje 26..... Normalnie wszedzie...

A co do godzin typu 11.11 czy 22.22 tez tak mam....

Ale to 26 juz mnie wkurza.... 26 punktow na sprawdzainie.... 26 numer mieszkania do ktorego ide... 26 w lotto...Wlaczam telewizor a tam kanal 26... o wlasnie podczas pisania tej odpowiedzi skanuje dokumenty i wlasnie skanuje 26 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mnie denetwuja godziny od 8 do 16 bo wtedy jestem w szkole:P ale tak na seri to tylko 21 z groszami 22 i 11 bynajmniej tak mi sie zdaje bo czesto o tej godzinie patrze na zegarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurde ludzie. nie dziwie sie ze jest wiele watkow takich poruszanych jak ktos zada pytanie a wy mu robicie off-topa. ZAL MI TAKICH LUDZI. mnie tak samo "przesladuje" liczba 69. chcialbym wkoncu uslyszec odpowiedz na to pytanie. wielu znajomych odpisuje mi ze ja sie doszukuje tej liczby albo uroilem sobie to wszystko. Wiec prosze o odpowiedz i abyscie pisali na temat ! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem, od kilku tygodni! kiedy patrzę na zegarek godzina i minuta są takie same. Słyszałam (ale to już w dzieciństwie), że należy wtedy pomyśleć życzenie. Czy Wam też się to zdarza? rozumiem, widzieć powtarzajacym się liczbę, ale nie mając pojęcia która godzina patrze na zegarek i widzę "12:12"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten temat nie jest dokładnie o tym samym, wiec ten proponowałbym zostawić.

Ja przez pewien czas widziłem godziny typu 15:14 15:16 22:21 11:10 itp. Podobno godziny typu 22:22 wskazują, ze podążamy zgodnie z planem życia. Dlatego godziny "o minute przesunięte te szczególne" zaczęły mnie martwić, ale ostatnio wszystko wraca do normy.

Może są one wskazówką, że to, o czym się myślało ostatnio jest ważne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

... ja juz od dluzeszego czasu spogladajac na zegarek widze 11:11 same jedynki heh sama jestem numerologiczna jedynka ale nie sadze aby to mialo cos do tego... Tak wiec widze ze sporo osob ma tak samo, kazdy ma jakies godziny i minuty, ktore mu jakos towarzysza..ciekawe na jak dlugo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważam pewną zależność zależnie od "stanu pewnej sytuacji". Im lepiej dla mnie, tym częściej widzę godziny typu 21:21. Zastanawia mnie też godizna 12:51 (na elektronicznym jest to godzina lustrzana). Czy to też ma jakieś znaczenie? Np. Idź w przeciwnym kierunku?

 

EDIT: hmm, ostatnio (nie tylko na zegarku) prześladuje mnie liczba 28. Jest to dzień moich urodzin.

Edytowane przez Jarl_Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnimi czasy gdy spojrzę na zegarek ciągle pokazują mi się podwójne godziny, np 23:23, 22:22, albo 20:21, 23:22, 21:20.

czy to moze mieć jakieś znaczenie?/

o co chodzi? zaczyna to być wkurzające.

czy ktoś się na tym zna i mógłby odpowiedzieć?

z góry dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Godzina 21:37

Godzina śmierci papieża.

 

Często spoglądam na zegarek o tej godzinie i się sobie dziwię.

Zgadaliśmy się ostatnio z kumplem, że on też ma tak samo jak ja z tą godziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A propos prześladowań to do mnie ostatnimi czasy znowu "wróciła" pewna godzina. A mianowicie znowu kilka dni temu zaczęłam z lekkim niepokojem budzić się o 3 w nocy. I nie ważne, że czasami "w trwodze" odczekam parę minut w nadziei, że już sobie "pójdzie", bo zawsze gdy spojrzę...mam na zegarku 3:00 heh... Już kiedyś tak miałam, ale minęło... Chyba zatem mogę tylko zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta 3:00 w nocy to nie była przypadkiem w jakimś filmie? "Egzorcyzmy Emily Rose" być może, ale pewna w 100 % nie jestem.

Może oglądałaś ten film i wywarł na Tobie takie wrażenie, że teraz męczysz się z tą 3 w nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego filmu kilkakrotnie budzilam sie w nocy i zawsze byla albo punkt 3:00 albo kilka minut po.

 

Pozatym mam tak jak juz ktos pisal wczesniej, popatrze na zegarek i jest 17:17 albo 22:22. Wiele osob tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie przesladuja ale maja ogromne znaczenie liczby 4, 14 i dzien tygodnia czwartek. Wszystkie wazne wydarzenia ( ale tylko te pozytywne) w moim zyciu mialy miejsce albo 4go, albo 14go, albo w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja chciałabym się dowiedzieć co znaczy jak ciągle widzę godzinę 11:33 albo coś takiego np.22:11 albo 11;44

Chodzi o to że godzina ma takie same cyfry i minuty też..

Proszę odpowiedzcie mi na to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mnie caly czas przesladuje 26..... Normalnie wszedzie...

A co do godzin typu 11.11 czy 22.22 tez tak mam....

Ale to 26 juz mnie wkurza.... 26 punktow na sprawdzainie.... 26 numer mieszkania do ktorego ide... 26 w lotto...Wlaczam telewizor a tam kanal 26... o wlasnie podczas pisania tej odpowiedzi skanuje dokumenty i wlasnie skanuje 26 ;p

 

Hello Widac nie tylko mnie przesladuje ta liczba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesięcy mam tak że jak spojrzę na zegarek to jest 11:11 21:21 23:23...kilka razy dziennie trafiają mi się takie same godziny i minuty.Dziwne jest też to że codziennie jak spojrzę na zegarek to jest 21:37...nie wiem co mam o tym myśleć.To staje się męczące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
Ja od kilku miesięcy mam tak że jak spojrzę na zegarek to jest 11:11 21:21 23:23...kilka razy dziennie trafiają mi się takie same godziny i minuty.Dziwne jest też to że codziennie jak spojrzę na zegarek to jest 21:37...nie wiem co mam o tym myśleć.To staje się męczące...

21 i 37 to szansa na wygraną w totka :mysli: teoretycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otóż pisze bo jestem okropnie ciekawy odnośnie liczby 69. Niedawno zaprzyjaźniłem sie z dziewczyna ktora tez ma takie przypadki np. jej imieniny wypadaj 06.09 . Kiedy mi pisala o tym wszystkim bylem ciekawy po tym czasie przeszlo to na mnie oboje mamy to samo tak jak kolega napisal tez bylem , siedzialem wlasnie przed telewizorem kiedy Lotto 20z posrod 80 trafila sie 69. Na youtube kiedy ogladam i patrze na srednia ocen wyskakuje 4,69 Kiedy gralem koles mial szybkosc poloczenia z serverem 69 ^^ strasznie mnie to ciekawi czy cos miedzy osabami moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o powtarzajace sie liczby to mi tez sie takie cos przydaza, ale mysle ze mam rozwiazanie;p

 

Jest taka ksiazka "Healing with the angels" Doven Virtue NIe wiem czy jest po polsku bo ja mam przetłumaczona samodzielnie. Ale w niej sa własnie zawarte takie sekwencje cyfrowe. Z tego co widziałam to te sekwencje sa tylko jednym działem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często widziałam liczby 44, 444 ale w moim przypadku było tak, że wyczytałam kiedyś na stronach internetowych, że taki układ liczb znaczy miłość, potem rzeczywiście ciągle widziałam te liczby, o godzinach typu 12:12, 14:14 już nie wspomnę, ale to znowu kiedyś koleżanka mi powiedziała, że widząc taką godzinę znaczy, że ktoś o Tobie myśli, potem rzeczywiście ciągle widziałam takie godziny, ma to coś wspólnego z podświadomym nakierowaniem się na takie liczby. Przynajmniej w moim przypadku. A co powiecie, gdy w kształtach pewnych rzeczy widzi się serca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam często doczynienia z liczbą 9 czasem z 13.

Pamiętam jak byłam mała i mnie "natchnęło" grając w jakąś grę z koleżankami (mialam jakieś 8 lat) że mam szczęście do liczby 9. często przynosi mi "szczęście":)

Jak byłam starsza "odkryłam", że jestem numerologiczną 9.

Kiedyś śniło mi się auto- ze zaglądałam pod maskę itd. Rok później zapisałam się na prawo jazdy... na egzaminie przypadł mi samochód nr 9:) Zdałam za pierwszym razem:) Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie czest trafialy trzynastki a chcialem ich unikac bo wiezylem ze pechowe lub szustki 3 unikac wole jakos zle mi sie kojarzy, a czesto sie natrafi, a tak 555 lub inne okragle to natrafiaja choc wole siodemki. Zbieznosc w godzinach tez czesto sie powtarzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, rownież widzę bardzo często powtarzające się godziny np,15:15 czy lustrzane np,21:21, ale wiecie co, wcale nie boję się takich liczb, bo myślę sobie jakieś marzenie i cieszę się, że może się spełnić.Lubię cyfry i nie uważam, że sprowadzają coś złego czy że są męczące. Cieszcie się, że jesteście trochę" inni", wrażliwsi a co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole liczby/cyfry sa kluczem do rozwiazania zagadki wszechswiata, gigantyczne wzory i przeliczenia, jakos mi sie dobrze nie kojarza liczby jak by sie zanim cos zlego krylo bo wszystko zostalo stworzone by istnialo z przeznaczeniem, a ktos chcial znac prawde i dostrzegl ze wszystko da sie wyliczyc no moze nie wszystko..takie moje spostrzezenie liczby mi sie kojarza z szatanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż pewnego dnia grając w gre "counter-strike" na mapie" 747 " powiedziałem że jest to najbardziej huj... mapa i liczba i od tamtego momentu prześladuje mnie ta liczba;/ niewiem czemu ,ale jak zawsze patrze która godzina jest jest np " 17:47 .. " jak patrze to ciągle jest dzień w dzień :/ albo jak płace .. "po proszę 7 zł i 74 groszy... " i inne sposoby ... ;/ np w grze" plemiona" mam wojska " 747 " zostało godzin do zbudowania " 7h 47 min ;/ " poczta" wiadomości " 747" ... :/ i wiele innych ;/ o co w tym chodzi!? :/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

ja miałem tak z liczbą 111, ale wydaje mi się, że jest tak dlatego, że bardziej niż na inne widziene liczby zwracasz uwagę na 747, tak jak Afuredasu uważam, że to nie jest nic niepokojącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze cie przesladuje liczba 747.Dla mnie slowo ,,przesladuje,,brzmi jakbys nie byl ztego zadowolony,wiec prosze odp .mi na pytanie dlaczego wiec uzywasz swiadomie tej liczby jako swojego niku np.???????

Smiem sadzic ze to ty sam kreujesz to co sie dzieje.Ciagle twoje mysli kraza wokol tej liczby.

Jestem pewna ze jak teraz spojrzysz na zegarek godzina bedzie inna.

A tak na marginesie chocby nawet, to z tego co napisales nie wiaze sie z nia nic zlego wiec moze to jest proba zamanifestowanie tobie ze wcale nie jest taka ch....a liczba za jaka ja uwazales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie na przyklad uwielbia liczba nr 13 :) Oprocz tego, ze wlasnie czesto patrze na zegarek i jest 13:13, w podstawowce mialem numer 13 w dzienniku, gdy poszedlem do gimnazjum znowu mialem numer 13((ciekawe czy w przyszlym roku w liceum tez bede mial 13 numer xD). Nawet jesli ktos dochodzi lub odchodzi z klasy, nigdy nie ma numeru nizszego ode mnie, wiec ciagle mam ta 13-stke. Do tego pare lat temu, w budynku, w ktorym teraz jest moje gimnazjum, byla szkola podstawowa nr 13 :)

I nie jest tak, ze ja kreuje cala ta sytuacje, bo dotychczas sie nad tym spejalnie nie zastanawialem. Dopiero dzisiaj sobie zdalem sprawe z tego wszystkiego :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy gdzieś już jest taki temat. Osobiście nie znalazłam dlatego piszę aby dowiedzieć się czegoś więcej :)

Często zdarza mi się patrzeć na zegarek w godzinach: 21:21, 22:55, 23:33, 03:33, 04:44 itp

Z tego co zauważyłam 3 są chyba ostrzegawcze, a reszta albo zwiastuje coś dobrego, albo sama do końca nie jestem pewna co ma na celu :)

 

Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć na temat liczb, godzin ponieważ nie posiadam żadnej wiedzy na ten temat :) Czy jest ktoś kto mógł by mi pomóc?:)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przesąd, że spojrzenie na zegarek o 11:11 i 22:22 przynosi szczęście i należy pomyśleć wtedy życzenie.Często trafiam na te godziny i to działa, ale sądzę, że na innej zasadzie. Po prostu jak widzę je na zegarze to myślę o tym, czego akurat najbardziej pragnę - coś jak siła pozytywnego myślenia/przyciągania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok. półtora roku prześladuje (choć nie wiem czy to dobre sformułowanie) mnie liczba 33. Za każdym razem, gdy spojrzę na zegarek widzę 1:33, 22:33, 13:33 itd.. Widzę ją niemal, że zawsze... Jakby ktoś wiedział co taka sytuacja oznacza to proszę o odp. Chcę dodać, że sobie tego nie wmawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Tulip myślę, że to już zostało wyjaśnione na początku (tak mi się przynajmniej wydaje;p), a poza tym nikt nie zna Was /Nas, aby zrobić nam jakąś psychoanalizę, czy coś w tym stylu, na pewno coś takiego nikogo nie zabije;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dwa lata temu zaczęła mnie w ten sam sposób co wielu tu piszących prześladować liczba 11.

Od samego początku wmówiłam sobie lub miałam przeczucia że ta liczba jest związana z dużym złem i ze śmiercią.

Momentami myślałam że zwariuję wciąż natrętnie choć nie chciałam patrzałam na godziny na numery domów, rejestracji samochodowych, paragony i inne miejsca.

W wyniku innego zdarzenia trafiłam do lekarza psychiatry której zwierzyłam się z mojej obsesji. Powiedziała mi wtedy że jest to rodzaj natręctwa i że z czymś takim człowiek się po prostu rodzi. Mówiła że są ludzie którzy w szczególny sposób przywiązują wagę do różnego rodzaju symboliki stąd takie pojawiają się zachowania.... nie wiem przypuszczalnie jest to prawda nie mniej jednak moje natręctwo trwa do dzisiaj i zastanawiam się czy go się pozbędę.

Ostatnio w numerologi obliczyłam swoją liczbę i wyszła mi .... oczywiście 11

Ponoć to liczba doskonała, ja tego nie wiem, może i tak.

Niestety wciąż mam złe skojarzenia z tą liczbą np śmierć taty mojego chłopaka 11 czerwca, śmierć moich rodziców przyjaciela 11 maja ,dziadek mój leży w 11 kwaterze i ma grób nr 11, 11 września tragedia w Nowym Yorku,nawet film o przestępstwach i morderstwach to W11.

Czasami nie mam siły, czasem się śmieję z tego ale najgorsze jest to że zaraziłam innych tą moją obsesją, nawet moją przyjaciółkę która zsumowała datę końca świata i wyszła jej 11 tka.

Pozdrawiam wszystkich ześwirowanych takich jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ostatnio w numerologi obliczyłam swoją liczbę i wyszła mi .... oczywiście 11

Ponoć to liczba doskonała, ja tego nie wiem, może i tak.

Niestety wciąż mam złe skojarzenia z tą liczbą np śmierć taty mojego chłopaka 11 czerwca, śmierć moich rodziców przyjaciela 11 maja ,dziadek mój leży w 11 kwaterze i ma grób nr 11, 11 września tragedia w Nowym Yorku,nawet film o przestępstwach i morderstwach to W11.

Czasami nie mam siły, czasem się śmieję z tego ale najgorsze jest to że zaraziłam innych tą moją obsesją, nawet moją przyjaciółkę która zsumowała datę końca świata i wyszła jej 11 tka.

Pozdrawiam wszystkich ześwirowanych takich jak ja.

 

Jeśli nie jesteś gotowa na przyjęcie liczby mistrzowskiej (nie doskonałej) to zsumuj ją do 2 i jako taką wybierz swoją drogę. W numerologii 11 to pierwsza z bodajże 3 liczb mistrzowskich a wskazuje ona na to, że taka osoba może być np przewodnkiem duchowym, nauczycielem, terapeutą. Zresztą poszperaj w google za numerologią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Mnie od niedawna (i nie są to natręctwa) preśladują 13 :) Jak spojrze na zegarek to jest 13 po którejś lub za 13 któraś :)

Jka czytam i rzuce okiem na stronę to zwykle 13, albo zostało 13 do konca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie prześladuje 22 lub ewentualnie godz.22:22 - więc według numerologi można by to uznać za 4 . Liczba 16 tez mi nie daje spokoju - wiec może to będzie 7 :), natomiast liczba 9 przesladowała mnie wcześniej ,ale do pewnego momentu- jak zaczęłam pracować w budynku pod numerem 9 wszystko ucichło :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam do państwa pytanie dla mnie niecodzienne i o zadziwiającym dla mnie zjawisku otóż:

 

Od paru miesięcy dzień w dzień , czy to rano czy wieczorem o różnych porach , gdy spojrzę np na zegarek , lub na godzinę w telefonie lub komputerze, widze godziny i minuty takie same, np 18:18 , 20:20, 04:04 ,15:15 itp itp , lub np ktoś napisze do mnie smsa i sprawdzam np jego i został do mnie napisany o takiej samej kombinacji jak wyżej opisałem o godzinach czyli np 16:16 , 19:19 itp itp , bardzo mnie to zastanawia co to może być ? Czasem nawet przeraża , bo zbieg okoliczności zdarza się raz na jakiś czas, ale nie w takim przypadku jak u mnie , NON STOP.

Bardzo bym prosił o jakieś wyjaśnienie tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

to świadczy o tym, że twoje wyższe "ja" delikatnie daje Ci wskazówki, że pogubiłeś się w swoim dążeniu do celu, sa to podpowiedzi w którym miejscu aktualnie sie znajdujesz, ale żeby to zrozumieć, powinieneś poznać trochę numerologii, z drugiej strony może to również być sprawdzian (analiza) dotychczasowych doświadczeń - po tym nastąpi wejście na kolejny etap osobistego rozwoju

te liczby są tylko podpowiedziami - nie trzeba się tym zbytnio przejmować - to wygląda mniej więcej tak jakbys dostał kartkę z pytaniami na egazaminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedziami od kogo ? lub czego ? bo nie bardzo rozumiem, a o numerologi czytam jestem w trakcie , chodziło żebyście się wy wypowiedzieli , którzy macie już wiedzę na ten temat.

 

Wyższe ja czyli co masz na myśli ? i jakiego celu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz drugi raz w zyciu zdarza mi sie widziec godziny typu:13:13.15:05.14:44 itp. Napewno sama zauwazylam,ze dzieje sie to kiedy cos w moim zyciu sie konczy jakis pewien,ale wazny etap-nazwalabym to tak ze nawet w momentach kiedy mam wrazenie ze swiat mi sie wali..tak bylo jak przytfafilo mi sie to pierwszy raz to bylo ok 2 lat temu.Ktos mi powiedzial,ze to oznacza wielkie szczescie i zeby moglo zaczac sie cos nowego to najpierw musi zakonczyc sie stare.Powiem szczerze,ze dzieki zakonczeniu wtedy pewnych 2 etapow w moim zyciu dostalam od losu 2 szanse i to byly duze szanse,spotkaly mnie nie spodziewane oferty,o ktorych wczesniej nawet bym nie pomarzyla..i napewno bym sie nie odwazyla ich przyjac gdybym wlasnie nie byla w takiej sytuacji jakiej bylam wtedy..teraz znow jestem na pewnym zakrecie...te godziny widuje juz ok ponad 3 miesiecy...wlasnie cos sie zakonczylo w moim zyciu-trzeba bylo cos zakmknac i zaczynac od nowa...Uwazam ze te godziny zwiastuja duze zmiany,tez powtorze slowa pewneij osoby wielkie szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi liczbami to wielka zagadka bo bardzo wiele osob ma podobne uczucie typu ze jakas liczba przesladuje mozna takie informacje spotkac na polskich jak i na anglojezycznych stronach wiec nie jest to jakis wymysl czy zludzenie.

 

Przeczytalem juz bardzo wiele na ten temat i nikt nie potrafi odgadnac znaczenia tych liczb

TO jedyne sensowne informacje jakie znalazlem

 

Angels Talk Using Numbers Paradigm Shift

 

Number Sequences From The Angels > Doreen Virtue

 

Angel Numbers > Doreen Virtue

 

Master numbers and the 11:11 > Gillian MacBeth-Louthan

Edytowane przez -PIOTR-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam napisac , ze godzina 11 :11 pojawia mi sie ostatnio jak zauwazylam, jak mysle o czyms co ma jakis sens , zwykle widzę ją w pracy, ale jak nie mysle o niczym lub jestem tego nieswiadoma lub po prostu mysle o jakis głupotach ta godzina sie nie pojawia

Jednak od jakiegos czasu przesladuje mnie nie godzina , a liczba 123 ..hmmm???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ostatnio dość często mi się zdarza, gdy zerkne na zegarek jest np. godzina 13:13 lub 17:17 , 22:22. Jestem ciekawa czy to coś może oznaczać i czy może mieć wpływ na moje życie? proszę o szybką odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Od 3-4 miesięcy. Szukałam czegoś na ten temat w necie, ale natknęłam się tylko na dyskusję na ile może byc to zbieg okoliczności itd. Chociaż w jednym z postów ktoś napisał, że kiedyś spotkał się z twierdzeniem, że oznacza to iż jesteśmy na dobrej drodze czy podążamy zgodnie z planem życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludwiko;) ja także miałam coś takiego,że widziałam godzinę 21;37 ale to tylko przez zaledwie parę miesięcy po Jego śmierci. myślę, że to my sami podświadomie nastawiamy swój umysł na to aby spojrzeć na zegarek. Mamy zakodowane, że cos ważnego wydarzyło sie właśnie o tej godzinie, a ta godzina jest w jakimś stopniu dla Ciebie ważna tak jak dla więkrzości ludzi, pozieważ Papież był osobą wyjątkową, aJego śmierć dotknęła wielu ludzi. data i godzina Jego śmierci jest tak jakby taką chwilą zadumy aby sie zatrzymać, zastanowic nad swoim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nikt jeszcze nie odgadł o co chodzi z tymi godzinami...

W każdym razie nie jesteście same, cały obszerny wątek na ten temat jest tutaj: http://www.ezoforum.pl/rzeczy-niewyjasnione/1917-przesladujace-liczby-godziny-i-minuty-19.html

Więc jeżeli wasza dyskusja (póki co) nie odnosi się do wróżby, to kontynuujcie ją w powyższym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

temat widzę się urwał lub wyczerpal, ale się dołączę..:-) przez jakiś krótki czas, może z tydzień,późnymi wieczorami będąc zajęta a to oglądaniem tv,a to kompem a to czytaniem książki kończyłam daną czynność dokładnie o 12 w nocy....oczywiście nie specjalnie..:-)tak jakby wychodziłam z transu czytania czy oglądania spojrzenie na zegar a tu bach 12...i tak noc w noc, p kilku razach szczerze mówiąć przeraziło mnie to, zmroziło, poczułam dziwny niepokój....ogólnie się wystraszyłam....i się skończyło.....nie wiem czemu tak miałam...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W moim życiu bardzo często pojawia się liczba 5 . Właściwie można by powiedzieć że już od urodzenia bo dzień urodzenia: 25. Godzina narodzin: 15:25. Zawsze dosłownie zawsze pojawia sie gdzieś ta liczba. Jak spogladam na zegarek to też zazwyczaj jest liczba 5 w godzinie lub w minucie. Jakiś czas temu przestałam zwracać na to uwagę bo wiem, że i tak sie będzie pojawiać. Ale jak teraz wchodzę na ten temat to sie zastanawiam dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Często zdarza mi się budzić między 3 a 4 nad ranem i to nie zawsze jest spowodowane potrzebą wizyty w toalecie ;)

ah i zegarek też zawsze staje o 3 nad ranem mimo, że baterie wymieniam o różnych porach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja spojrzałem, a tu 19:38, co to znaczy?

Spójrzcie, w liczbach godzin jest 19, czyli 10+9, 9/3=3, a 3*10 to liczba dziesiątek w minutach. 9*2=18, 18-10= 8, a 8 to cyfra jednostek w minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...