Skocz do zawartości

Prześladujące liczby, godziny i minuty


menadzer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie istotny jest rzeczywisty przekaz a jedynie jego wpływ na nasze przyszłe decyzje. Jednakże odradzałbym nadawanie wszystkiemu wielkiego sensu, paranoja to groźne schorzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie prześladuje godzina 22:22 to moze cos oznaczać?

 

Gdzieś mi się obiło o uszy i chyba nawet podświadomie wbiło mi się to też do główki, że spojrzenie przez przypadek na zegarek o godzinie 22:22 mówi o tym, że jakaś sprawa ułoży się dla nas pozytywnie/bądź też następny dzień będzie dla nas zadowalający :) Nie pamiętam już skąd się o tym dowiedziałam, ale było to dawno temu i tyczyło się tylko tej konkretnej godziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za bzdury... nudzicie się? Jak was może prześladować liczba? Ja też często widzę 23:23, 14:14, ale to chyba nie znaczy, że to mnie "prześladuje". Chyba naprawdę czujecie się zbyt bezpieczni, bo tworzycie irracjonalne lęki. Prześladować to was może dziad na ulicy w nocy, anie zegarek. Jak słyszę takie paranoidalne koło wzajemnej adoracji, to aż mnie głowa boli. Przestańcie natychmiast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego, co sie dowiedzialem, moga to byc liczby, ktore albo wystepuja w Twoim portrecie numerologicznym...albo Twoja podswiadomosc zakodowala je sobie z blizej nieokreslonych przyczyn. Ale zdawalbym sie na opcje nr 1 - Twoja podswiadomosc odbiera ,,znaki", ktore cos chca Ci pokazac. Poczytaj na temat znaczen liczb i wtedy sproboj spokojnie przesledzic swoje zycie, moze znajdziesz logiczna ukladanke, a wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że często budzę się w nocy, nie wiem czy z przypadku, czy może jednak nie,

ale zauważyłam, że często się budzę o 3.33 w nocy, tzn, gdy spojrzę na zegarek

po przebudzeniu to na ogół widzę tą godzinę.

Często czuję, że jestem obserwowana we własnym pokoju, czasami nawet czuję na sobie dotyk.

Dzisiejszej nocy czułam, że coś nade mną stoi zasypiając, czy to może mieć ze sobą powiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze np po zobaczeniu tej godz 2 razy lub nawet raz sama sie zaprogramowalas, zeby w tym czasie spojrzec na zegarek :)

oczywiscie, moze tez byc inny powod - ale to sie okaze pozniej... niestety i nie sadze, aby ktos mogl Ci odpowiedziec na to pytanie,

oczywiscie moge sie mylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno zwykły zbieg okoliczności. Zastanów się, czy w tym czasie nie robisz każdego dnia jakiś określonych rzeczy. Kiedyś tak miałam, że oglądając jakiś codzienny tasiemiec na reklamach spoglądałam na zegarek i zawsze była ta sama godzina. Co nie oznaczało, że będzie to np. godzina mojej śmierci, a tylko pora reklam na Polsacie :D Nie warto popadać w paranoję, bo im bardziej człowiek o tym myśli, tym bardziej się wkręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od bardzo długiego czasu prześladuje mnie godzina 1.11 w nocy.. często późno chodzę spać i zawsze o tej godzinie spojrzę się na zegarek.. a jeśli szybciej zasnę to potrafię się obudzić i gdy spojrzę na zegarek co widzę? oczywiście 1.11..

Jest to dla mnie dziwne i nie mam pojęcia dlaczego tak jest..

czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? czy to coś oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

moim zyciem rzadzi numerologia, zawsze jak spogladam na zegarek widze powtarzajace sie cyfry np, 22.22, 12.12, 7, 07, 11.11 i tak jest zawsze.co 7 lat cos sie dzieje waznego w moim zyciu, 7 lat temu zmarl maz, po 7 latech syn, miedzy synami bylo 7 lat i 7 dni roznicy wieku, i moge tak wyliczac bez konca, to niesamowite,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powtarzajace sie godziny, daty, liczby w naszym zyciu swiadcza o bardzo silnym kontakcie ze swiatem duchowym (z naszymi przewodnikami, zmarlymi etec.). U jednych beda to prosby o pomoc ,,z gory", u innych przewodnictwo wyzszego Ja, a jeszcze u innych cos innego. Warto sie przyjzec blizej temu, jesli czujemy, ze to znaki i zbadac, jaka jest tego przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bo chcesz tak myśleć i chcesz w tym widzieć coś niezwykłego :smile:

Jestem gotowa zaryzykować i obiecać Wam, że jeśli przestaniecie przywiązywać do tego uwagę, co najmniej 60% z Was przestaną prześladować godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysle o tym, to sie dzieje spontanicznie, bezwiednie, i zawsze cyfry powtarzaja sie, ....jestem przekonana, ze jest w tym cos niezwyklego i wiem, ze nie kazdy moze tego doswiadczyc...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, nie ma w tym żadnej magii. Normalnemu człowiekowi zdarza się to tak samo często jak Wam wszystkim piszącym w tym temacie, tyle że normalny człowiek nie zwróci na to uwagi, podczas gdy Wy doszukujecie się Bóg-wie-czego.

 

Pozwolę więc sobie zacytować wypowiedź z innego forum:

 

Poprostu jakiś czas temu zdarzyło Ci się kilka razy zobaczyc te specyficzne ciągi liczb w godzinie - całkiem przypadkowo, ALE Ty sie przejąłeś, zwróciłeś na to uwagę do tego stopnia, że nieświadomie patrząc na zegarek wybierasz najczęściej momenty, w ktorych istnieje ciąg liczb, który chcesz zobaczyć.

 

Na podobnej zasadzie wiele osób wstaje do pracy lub do szkoły - od pon. do pt. wstają np. punkt 6, a przyjdzie sobota to zawsze prześpią tą godzinę. Ty nastawiłeś się na specyficzne ciągi liczb i póki będziesz chcial je zobaczyć to będziesz je widział...

 

Zacznij od odzwyczajania się - czyli jak zobaczysz 15:15, to w bliskim czasie spojrzyj na zegarek zeby zobaczyc 15:xx, po pewnym czasie powinno być lepiej jak będziesz wiecej razy widział normalne godziny niż te specyficzne. :)

... no i musisz zmienić swoje nastawienie w stosunku do tych godzin, traktuj to jako przypadek, przynajmniej próbuj ... to wszystko skutek działania podświadomości, na którą mozesz świadomie wpływać, choć to łatwe nie jest.

 

Ojej, wysłałam posta o 22:22... normlanie magia...

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz to, to nie moze byc wydarzenie losowe, godz. 22.22 post 222 i to dlatego ze Sephira kierowala ta odpowiedz do mnie.Juz teraz wierzysz, ze to magia? :):):) he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elloise

Ja również co najmniej kilka razy dziennie widzę godzinę 10:10, 16:16 itd. I wtedy po prostu myślę sobie jakieś życzenie:)

Moim zdaniem to przypadek, że akurat wtedy spoglądam na zegarek, chociaż słyszałam też wersję, że kiedy widzimy właśnie taką godzinę, to ktoś o nas właśnie pomyślał.

Ale to na pewno nie jest powód do paniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzajace sie godziny, daty, liczby w naszym zyciu swiadcza o bardzo silnym kontakcie ze swiatem duchowym (z naszymi przewodnikami, zmarlymi etec.). U jednych beda to prosby o pomoc ,,z gory", u innych przewodnictwo wyzszego Ja, a jeszcze u innych cos innego. Warto sie przyjzec blizej temu, jesli czujemy, ze to znaki i zbadac, jaka jest tego przyczyna.

to cytat Super user....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam ten sam problem ciagle te same godziny jak np 8:08 , 16:16, 22:00 itp od jakiegoś czasu wciąż mi sie powtarza to dziwne ale wierze ze to ma jakis sens:):)magia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

menadzer: to znaczy tyle, że ustawiłeś sobie wewnętrzny filtr na filtrowanie innych informacji poza tą (czy może nadawanie tej wyższego priorytetu). Przez ciągłe myślenie samo-napędzasz pojawianie się kolejnych natrętnych myśli na temat liczby.

 

Mnie prześladuje godzina 21:37. Przez długi czas nie mogłem dojść o co chodzi, aż wpadłem na informację o tym, że o tej godzinie umarł Jan Paweł II. Nie jestem katolikiem, jednak zapłakałem na Jego śmierci, zresztą moje drugie imię - Karol - nadano mi dlatego, że urodziłem się w dniu, w którym Karol Wojtyła, czyli Jan Paweł II, przyjechał do Poznania, w którym mieszkam.

 

Warto obejrzeć film "The Number 23" z Jimem Carreyem - dotyczy obsesji na punkcie pojawiającej się wszędzie liczby.

 

Dopiero co zauważyłem, ze post jest z 2006, ale wątek nadal ma nowe posty, więc i tak zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie masz glebi, masz sama powloke, postrzegasz to ttylko jako natrectwo myslowe?to nie tak ty tego nie zrozumiesz, nie masz bogatej duszy, po prostu jestes tylko powloka, bez niczego w srodku, sory ale tak jest niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Leposawa, że Ty jesteś taka wyjątkowa!!! :o

Można Cię obejrzeć energetycznie?

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

menadzer: to znaczy tyle, że ustawiłeś sobie wewnętrzny filtr na filtrowanie innych informacji poza tą (czy może nadawanie tej wyższego priorytetu). Przez ciągłe myślenie samo-napędzasz pojawianie się kolejnych natrętnych myśli na temat liczby.

 

Mnie prześladuje godzina 21:37. Przez długi czas nie mogłem dojść o co chodzi, aż wpadłem na informację o tym, że o tej godzinie umarł Jan Paweł II. Nie jestem katolikiem, jednak zapłakałem na Jego śmierci, zresztą moje drugie imię - Karol - nadano mi dlatego, że urodziłem się w dniu, w którym Karol Wojtyła, czyli Jan Paweł II, przyjechał do Poznania, w którym mieszkam.

 

Warto obejrzeć film "The Number 23" z Jimem Carreyem - dotyczy obsesji na punkcie pojawiającej się wszędzie liczby.

 

Dopiero co zauważyłem, ze post jest z 2006, ale wątek nadal ma nowe posty, więc i tak zamieszczę.

 

Abery..mnie również ta godz prześladuje..!! 21:37 i również mam ogromny sentyment do Jana Pawła II cos w tym jest..Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczko-mona: w takim razie nie tylko na mnie zrobiło to wydarzenie silne wrażenie:) pozdrawiam również!

 

Leposawa: czy mogłabyś mnie nie obrażać? ja ciebie nie obrażałem. sposób w jaki mnie obraziłaś świadczy wyłącznie o tobie.

 

nie napisałem, że nie widzę głębszych przyczyn w rzeczach, wyraziłem tylko zastanowienie czy akurat w tej była jakaś. nie jestem zwolennikiem traktowania każdej sprawy jako głęboko duchowej. ty widzisz coś duchowego w zwracaniu uwagi na 15:15, 16:16 itd.?

 

ja nie. a wiesz dlaczego? bo przez pół swojego życia chorowałem na nerwicę natręctw, w której zwracałem uwagę na takie i znacznie bzdurniejsze sprawy, ponieważ są to natręctwa myślowe. zanim coś napiszesz na jakiś temat, upewnij się, że wpierw się nie ośmieszysz.

 

mimo to uważam się za istotę złożoną z umysłu, ciała i ducha, a nie samego ciała.

 

zresztą post do którego pisałem nie należał do Ciebie, więc zamiast się wtrącać i obrażać innych zajmij się pracą nad sobą, bo chyba masz jej jeszcze bardzo wiele.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że na forum są ludzie rozsądni ,i to co nazywamy Duchową Stroną Życia,Jest Poprostu Częścią Naszej Psychiki .

I jeśli Kogoś prześladują jakieś natręctwa Myślowe Związane Z Duchowością ,to Radziłbym Wybrać Się Do Jakiegoś Dobrego Psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że na forum są ludzie rozsądni ,i to co nazywamy Duchową Stroną Życia,Jest Poprostu Częścią Naszej Psychiki .

I jeśli Kogoś prześladują jakieś natręctwa Myślowe Związane Z Duchowością ,to Radziłbym Wybrać Się Do Jakiegoś Dobrego Psychologa.

 

Pit, kurde, właśnie wróciłem patrze na GG . i znajomy o 15:37 pisał . No , nie jesteś w Takiej sytuacji to nie wiesz...

Mam iść do psychologa? To mój 2gi kierunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mi się wydaje że wszystko da się naciągnąć pod jakąś liczbę, nawet nieświadomie. Np. 3 razy przypadkiem trafiłeś na liczbę 7. Potem już będzie wszystko do tego pasowało. Ile razy w sklepie twoja reszta wynosiła 4 grosze, albo 6, ale na to nie zwracasz uwagi. Ale jak wyniesie ona 7 to to zapamiętasz. Spoglądanie na zegarek w komputerze np o 19:07 nie jest dziwne bo nasz mózg rejestruje więcej rzeczy niż nam się wydaje. Kątem oka możesz dostrzec godzinę nawet o tym nie wiedząc, a potem na nią spojrzeć bo twój mózg nauczył się silniej reagować na tą liczbę. Nie mówie że jest tak we wszystkich przypadkach, ale sądzę że w wielu. Sama urodziłam się 25.05.95 o godzinie 5:15, a w 2050 roku będę miała 55 lat ale nie uważam że ma to jakieś głębsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie proszę o pomoc w podstawówce miałem w dzienniku nr 9 na informatyce siedziałem na miejscu 9 wtedy byłem w 3 klasie miałem 9lat a liczba diabła to 666 3+3=6 a 3+3+3=9 mam o niej sny wszędzie jest nawet teraz mi sie na ekranie przewidziała!!!!!!! pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja często spoglądając na zegarek widzę 16.43 :)

 

a po śmierci mojej babci często budziłam się w nocy i była 01.13. czasami nawet kilka razy w ciągu nocy widziałam tę godzinę, chociaż na pewno było już później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, czytałam i sama nie wiem co o tym myśleć

 

ja tak miałam kiedyś z liczbą 27 (numery w dzienniku, numer fotela w kinie, ważne wydarzenia miały miejsce 27ego dnia miesiąca). Teraz wiem, że suma mojej daty urodzenia daje 27 co daje zredukowane 9. Za rok skończę 27 lat i czekam cierpliwie, co się wydarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i na dodatek częstobudze się o godz 6:39 a raz coś się stało z moim zegarkiem i zaczoł odmieżać czas 6 min i 39sek potem zatrzymał się i zaczoł pikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...