Skocz do zawartości

Czym straszono Was w dzieciństwie?


misshalfway

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 lat później...
Gość Lianna

Straszono mnie, że jak będę chodzić sama po zmroku, to nietoperz mi się wplącze we włosy,czy coś takiego :obled: Polska południowa jakby co XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ekspert

A mnie nikt niczym nie straszył, jeśli już coś, to było samostraszenie horrorami, których mi oglądać nie pozwalano, ale od czego dziecięca pomysłowość :D

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie straszono baba Jaga i duchem Amalem :sark:

 

Że jak będę patrzał w oczy to będę sikał. Albo jak będę dużo pił gazowanego to mi się żaby zalęgną w brzuchu.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, nastek96 napisał:

Straszyli was, że jak będziecie niegrzeczni to jakaś pani, albo pan was zabiorą? :sark:

Tak :sark: Albo mama pojdzie w swiat :sark:

 

A ukradna mnie cygany jak bede wychodzic po zmroku.

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ismerzastanawiam sie czemu dostalam lajka za nieswoj post. A teraz widze ze post ktory napisal wczoraj @nastek96widnieje jako moj... o co kaman?

 

Edit: a wlasciwie to chyba nasze 2 posty zlaczyly sie w jeden. Bo o tej babie jadze i amalu to ja napisalam ale reszta nastka.

 

 

A mi soe przypomnialo ze mowili ze jakbede patrzyl w iskry od spawania to bede w nocy sikac

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, mój post widnieje jako twój, przy okazji poprawiam autokorektę. Jak będę patrzał w ogień to będę sikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)

Że mnie ukradną cyganie albo porwą murzyni, bo oni lubią takie małe, słodkie blondyneczki... (to były lata 80te, więc jeszcze czasy, w których osoby ciemnoskóre jednak rzadko widywane były na ulicach :D )

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 7.03.2022 o 16:51, Blackraven napisał:

zastanawiam sie czemu dostalam lajka za nieswoj post. A teraz widze ze post ktory napisal wczoraj @nastek96widnieje jako moj... o co kaman?

 nie wiem, hokus pokus jakiś się zrobił, jak zobaczyłam że coś nie halo, to chciałam zedytować i przywrócić równowagę, ale nie udało się.

Poza tym mam wrażenie, że jakieś posty wyparowały, chyba było ich więcej :mysli:

 

Mnie w dzieciństwie straszono nieuctwem, czyli tym, że jak nie będę się uczyć, to będę gęsi pasać, na co ochoczo się zgodziłam, bo mi ta wizja bardzo się spodobała. 
A uczyłam się tylko tego, czego chciałam się uczyć, co mnie interesowało i nie było siły, która zmusiłaby mnie do uczenia się tego, co mnie nie grzało :D 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...