Jump to content

prosze pomozcie mi rozszyfrowac ten sen...

kasiako
 Share

Recommended Posts

Witam! Mialam dziwny sen i wiem ze cos znaczyl nie wiem co ale opowiem go... Snilam, ze bylam u siebie w domu z mezem i coreczka troche inne bylo to mieszkanie, ale mialam pewnosc ze to nasze. Bylo cieplo i balkon byl otwarty, nagle pojawil sie w nim bialy malutki kotek mial czarne oczka i byl sliczny. Zawolalismy go do srodka i nagle z jednego malego kotka zrobilo sie ich wiecej male, duze, byly mile i przytulaly sie, rozpierzchly sie po mieszkaniu. W pewnym momencie przestaly byc mile i staly sie agresywne zaczely drapac, musielismy sie ich pozbyc, z trudem, bo bylo ich naprawde mnostwo. Podrapaly po twarzy i uchu moja 2letnia coreczke. Gdy juz zadnego kota nie bylo w domu chcialam zamknac balkon, niestety w nim pojawil sie wsciekly pies probowalam zamknac drzwi, ale on mial niewyobrazalna sile. Wtargnal do mieszkania z innymi psami. My ze strachu schowalismy sie w pokoju i nagle zrobila sie cisza wyjrzalam, zeby zobaczyc co sie dzieje i zobaczylam ze na krzesle w przedpokoju siedzi czlowiek i tuli psy. Powiedzial ze szuka, ale niestety nie wiem czego, wiem ze powiedzial, ze nic nam nie grozi on poprostu sprawdza wszystkie domy i szuka swojego chyba psa. Ktos mu go ukradl... Wiem ze to byla mila rozmowa z dziwnym czlowiekiem, ktory byl spokojny i opanowany i bardzo dziwny... prosze pomozcie mi rozszyfrowac ten sen