Skocz do zawartości

"horoskop". Rok i miesiąc osobisty wg Kalendarza Majów -


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tez poprosze:bukiet:

25.08.1968r.

 

Rok osobisty: Niebieski Solarny Wicher

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

CEL: Dziś pozwalam ponieść się impulsom odnowy i zapoczątkuję zmiany wżyciu Dziś dobrowolnie poddaję się prądowi przekształceń, by zregenerować moje osłabione siły, wymazać negatywne odczucia, uporządkować chaotyczne myśli Dziś uwalniam się od podświadomego lęku o przyszłość, od manii prześladowczej, krytycyzmu, chorobliwego przywiązania do starych nawyków i zasad.

 

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 12.01-08.02.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

CEL: Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 09.02-08.03.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

CEL: Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny. To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość. Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat. Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń. Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo proszę ;)

 

 

10.12.1991r :)

Rok osobisty: Biały Krystaliczny Łącznik

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

CEL: Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 04.02-03.03.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

CEL: Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia – pod warunkiem że potrafię kochać. Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny. Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba. Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny. Dopiero dziś pojąłem sens bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można... to ja też poproszę :) 28.02.1989

 

 

od dnia urodzin czyli od 28.02 zaczyna się Twój nowy osobisty rok

 

Rok osobisty: Biały Magnetyczny Łącznik

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu. Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 28.02-27.03.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów Dziś rozjaśniam ciemności umysłu , wnosząc tam światło i miłość.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja poprosze

17.11.1973

 

 

Rok osobisty: Niebieska Biegunowa Noc

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości Stąd czerpię energię życiową, stąd płyną fluidy duchowe Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz. Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć. Wiem, że nie wolno działać impulsywnie, pole napięć jest zbyt rozległe Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

Czwarty samoistny miesiąc: 09.02-08.03.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny. To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość. Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat. Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń. Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja też mogłabym jeszce prosic? 7.8.1985

 

Rok osobisty: Czerwony Samoistny Smok

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia wewnętrznego wypalenia i strachu Porządkuję sposób myślenia przejmuję kontrolę nad Ego i poruszam się z pełną swobodą Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu odejdę od przesadnych zabezpieczeń Nie będę tez oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz

 

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 22.01-18.02.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych. Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać. Cóż, ja też mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.09.1977

 

 

Rok osobisty: Żółta Krystaliczna Gwiazda

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

Dziś dostrzegam owoce moich starań i wiem, jak osiąga się spokój i harmonię Wiem, ze jestem kochany i potrzebny Dziś uczę się żyć na nowo, nie raniąc uczuć innych Dziś odczuwam radość i spokój. Mój nastrój udziela się innym.

 

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 10.02-09.03.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy. Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ...... która obciąża moje myśli. Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można to ja bardzo proszę.

18.03.1971.

 

od dnia urodzin będziesz w nowym roku osobistym

 

Rok osobisty: Żółte Rytmiczne Ziarno

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

CEL: Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów Ja tez mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować Jak mam uwolnić się od biedy i pecha jeśli nic nie robię9 Dziś ani razu nie powiem Me darń rady' Nie mogę' Nie potrafię' To ja jestem kowalem własnego losu

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 18.03-14.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

CEL Miesiąca: Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi. Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły . Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nie znająca strachu Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, a życie jest moim trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kwiat Lotosu
od dnia urodzin będziesz w nowym roku osobistym

 

Rok osobisty: Żółte Rytmiczne Ziarno

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

CEL: Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów Ja tez mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować Jak mam uwolnić się od biedy i pecha jeśli nic nie robię9 Dziś ani razu nie powiem Me darń rady' Nie mogę' Nie potrafię' To ja jestem kowalem własnego losu

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 18.03-14.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

CEL Miesiąca: Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi. Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły . Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nie znająca strachu Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, a życie jest moim trenerem.

 

Witaj :) arabika

Dzięki z całego serducha

Wezmę sobie rady do serca.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja też poproszę:) I z góry ślicznie dziękuję:)

Gosia 31.01.1985

 

Rok osobisty: Białe Krystaliczne Zwierciadło

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

CEL: Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda moja mysi i ogólne tło pola myśli. Dziś robię remanent w samoświadomości.

 

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 31.01-27.02.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

 

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu. Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

 

Drugi biegunowy miesiąc: 28.02-27.03.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

 

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów Dziś rozjaśniam ciemności umysłu , wnosząc tam światło i miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze można to również poproszę. 3.04.1990

Dziękuje Kasia

 

 

 

 

do urodzin tzn. do 03.04.11:

Rok osobisty : Żółty Solarny Wojownik

 

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

a od urodzin czyli od 04.04.2011:

Rok osobisty: Czerwony Planetarny Smok

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli. Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcyjna koleżanka też poprosi :)

 

19.02.1988

 

Rok osobisty: Czerwona Wiodąca Ziemia

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych. Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać. Cóż, ja też mogę się mylić.

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 19.02-18.03.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły Dziś kieruję się instynktem który podpowie mi jak zebrać siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę również prosić? 10.01.1993 :)

 

Rok osobisty: Czerwona Samoistna Ziemia

 

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś stawiam na zdrowe partnerstwo i zgodną współpracę z otoczeniem. Wyzbywam się pozy, pochylam czoło przed ludźmi, znajduję wspólny język z bliskimi i przekazuję im to, co sam zgłębiłem. Dziś poskramiam dumę i kieruję się prawami serca Moje serce jest świątynią DUCHA, dlatego wiem, komu i jak trzeba pomóc.

 

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 07.03-03.04.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli. Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko a czy ja też mogłabym Ciebie prosić? 06.03.1979

 

 

Rok osobisty: Żółty Rezonansowy Człowiek

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś mnożą się zbiegi okoliczności. Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji. Dziś nie da się lawirować. Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek. Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 06.03-02.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś inspiruje mnie ALPHA i OMEGA. Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za siowa prawdy. Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub że tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Arabiko :-)

Miałam obawy, że moje dzisiejsze postępowanie będzie nie zgodne z kalendarzem majów, ale to co napisałaś jest niesamowite , Jeszcze raz wielkie dzięki

Jestem na dobrej drodze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Arabiko :-)

Miałam obawy, że moje dzisiejsze postępowanie będzie nie zgodne z kalendarzem majów, ale to co napisałaś jest niesamowite , Jeszcze raz wielkie dzięki

Jestem na dobrej drodze :-)

 

Ten rok osobisty zaczyna się od Twoich urodzin :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem szukałam podpowiedzi sama i analiz lecz nie potrafiłam tego ułożyć :-) dopiero zaczynam swoją przygodę życia z kalendarzem :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę 06,03,1990 Z góry dziękuje

 

wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin :)

 

Rok osobisty: Żółty Rezonansowy Człowiek

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

CEL: Dziś mnożą się zbiegi okoliczności. Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji. Dziś nie da się lawirować. Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek. Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 06.03-02.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

 

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

CEL: Dziś inspiruje mnie ALPHA i OMEGA. Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za siowa prawdy. Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub że tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko czy rok ma znaczenie, czytając łukasz789 ma tą samą datę urodzin lecz inny rok czy to ma związek z pieczęcią ? cel mamy wspólny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko czy rok ma znaczenie, czytając łukasz789 ma tą samą datę urodzin lecz inny rok czy to ma związek z pieczęcią ? cel mamy wspólny :-)

 

macie m.in. inne KINy urodzenia. Lata, miesiące osobiste w inny sposób będziecie realizować, a cel, niby ten sam niemniej jednak inny.

Nie ma dwóch takich samych ludzi :)

pozdrawiam wiosennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poproszę - 6 marca 1988r

Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

 

Rok osobisty: Żółty Rezonansowy Człowiek

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

CEL: Dziś mnożą się zbiegi okoliczności. Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji. Dziś nie da się lawirować. Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek. Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 06.03-02.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

CEL: Dziś inspiruje mnie ALPHA i OMEGA. Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy. Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub że tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

 

Drugi biegunowy miesiąc: 03.04-30.04.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

 

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

CEL: Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć Dzięki ciemnościom nieprawidłowościom i niesprawiedliwości nogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walk i odrzucam urazy Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze 9 sierpien 1979

 

 

Rok osobisty: Niebieska Rytmiczna Noc

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

CEL: Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych Dziś rozpoznam to, co zostało we mnie zagłuszone.

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 21.02-20.03.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

CEL: Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę?" Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić Dziś opatrzę tez rany partnera i bliskich Dziś jestem doskonałym lekarzem

Dziewiąty solarny miesiąc: 21.03-17.04.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

 

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

CEL: Choroby są następstwem pesymizmu i braku nadziei. Bezsilność i pozorna niemoc są oznaką duchowego manka Dziś budzę się z letargu, otwieram "trzecie oko" i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy. Uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię. Nie kocham już ponad wszystko, lecz świadomie. Dziś powraca nadzieja i radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poproszę:)13.05.1977.Pozdrowionka

 

do urodzin:

Rok osobisty: Niebieski Solarny Orzeł

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

CEL: Dziś budzę wiarę w siebie przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię. Dziś nie skryję się za plecami innych nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu. Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy. Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem.

 

po urodzinach:

Rok osobisty: Żółte Planetarne Słońce

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

CEL: Dziś działa na mnie siła, która zwie się Światłem Chrystusowym Dziś Chrystus zstępuje do mojego życia Zostać się przez Niego oświeconym jest moim cichym marzeniem Dziś przemawia przeze mnie boska mądrość Bezwarunkowe przebaczenie i miłość pomogą mi rozwiązać problemy osobiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o 21.08.1989 :)

 

 

Rok osobisty: Niebieski Wiodący Orzeł

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

cel: Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje. Prawdziwa wizja odsłania na określonej płaszczyźnie Światła Wszystko, co leży niżej, jest złudnym obrazem, pochodzącym ze świata iluzji astralnych Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych Dziś będę ostrożny i czujny.

 

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 05.03-01.04.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

CEL: Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości.

Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja.

Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary czy szantażu.

Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

Dziewiąty solarny miesiąc: 02.04-29.04.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

CEL: Dziś jestem prawą ręką Boga Demaskuję fałsz oraz światy iluzji i braków

Zamiast oczekiwać burzyć się i żądać sarn biorę się do pracy Mam wystarczająco dużo siły

Dziś zobaczę co powinienem uzdrowić w sobie by nie być konfliktowym

Dziś uczę się lekką ręką braci dawać

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też poproszę;)

21-03-1985

 

Rok osobisty: Niebieska Solarna Ręka

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

CEL: Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę?" Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić Dziś opatrzę tez rany partnera i bliskich Dziś jestem doskonałym lekarzem

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 21.03-17.04.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

CEL: Choroby są następstwem pesymizmu i braku nadziei. Bezsilność i pozorna niemoc są oznaką duchowego manka Dziś budzę się z letargu, otwieram "trzecie oko" i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy. Uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię. Nie kocham już ponad wszystko, lecz świadomie. Dziś powraca nadzieja i radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o 14.08.1988

 

 

Rok osobisty: Żółta Spektralna Gwiazda

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

CEL: Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć Dzięki ciemnościom nieprawidłowościom i niesprawiedliwości nogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walk i odrzucam urazy Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi

 

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 26.02-25.03.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

CEL Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwani pokus Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię Dziś konfrontuję moje Ego z intuicyjną świadomością Poszukując prawdy, natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu. Dziś nie zaciągnę nowych "długów".

Dziewiąty solarny miesiąc: 26.03-22.04.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

CEL: Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty Dziś nie czekam na przeprosiny lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę Przestaję być pamiętliwy Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja tez moge prosic? 19.06.1967r.

 

Rok osobisty: Żółty Rezonansowy Człowiek

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

CEL: Dziś mnożą się zbiegi okoliczności. Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji. Dziś nie da się lawirować. Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek. Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 26.02-25.03.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwani pokus Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię Dziś konfrontuję moje Ego z intuicyjną świadomością Poszukując prawdy, natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu. Dziś nie zaciągnę nowych "długów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę 24.07.1990. :)

 

Rok osobisty: Niebieska Elektryczna Ręka

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

CEL: Ruch jest podstawą zdrowego bytu. Kiedy działam, wiem, że żyję. Pęd ku wiedzy nie pozwala mi zatrzymać się w miejscu. Zanim zrobię następny krok, najpierw dokończę to, co wcześniej zacząłem. Dziś załatwię drobne sprawy, opatrzę lżejsze rany, aby nabrać wiary we wrodzoną zdolność uzdrawiania. Dziś liczą się czyny Przestaję dreptać w miejscu. Zaczynam od uporządkowania świata wyobraźni.

 

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 05.03-01.04.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

CEL: Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości. Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja. Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary czy szantażu. Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 02.04-29.04.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

CEL: Dziś jestem prawą ręką Boga Demaskuję fałsz oraz światy iluzji i braków Zamiast oczekiwać burzyć się i żądać sarn biorę się do pracy Mam wystarczająco dużo siły Dziś zobaczę co powinienem uzdrowić w sobie by nie być konfliktowym Dziś uczę się lekką ręką braci dawać

 

 

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja poprosze :-)

17.04. :_buzki:

 

od urodzin....

 

Rok osobisty: Biały Planetarny Mag

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

CEL ROKU: Dziś naprowadzam umysł w kierunku magicznego środka, jakim jest serce Otworzą się tutaj przede mną nowe, nieznane dotąd obszary, ale muszę uwolnić się od niskich pobudek i chciwości Dziś nikt nie będzie dla mnie autorytetem, ponieważ podlegam tylko boskim prawom. Dziś będę uczciwy wobec siebie i wiem, w jakim kierunku powinno zmierzać moje życie.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 17.04-14.05.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

CEL: Świat duchowy pomaga mi połączyć korytarze wielu inkarnacji. Zapomniałem, ze życie jest tylko grą, dzięki której rozszerzam swoją świadomość Ten pozornie tak drogi dla mnie świat fizyczny jest tylko środkiem do celu. Wykorzystując siłę Ducha, ucieleśniam dziś spirytualną mądrość. Jestem tu, aby poznać smak szczęścia. Gorycz i codzienne zmagania nie są moim przeznaczeniem

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Ja chcę

10.06.1984

Proszę:)

 

Rok osobisty: Żółta Krystaliczna Gwiazda

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Dziś dostrzegam owoce moich starań i wiem, jak osiąga się spokój i harmonię Wiem, ze jestem kochany i potrzebny Dziś uczę się żyć na nowo, nie raniąc uczuć innych Dziś odczuwam radość i spokój. Mój nastrój udziela się innym.

 

 

Drugi biegunowy miesiąc: 08.07-04.08.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty. Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 05.08-01.09.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń. Dziś mogę naprawić wiele błędów przeszłości, kierując się praworządnością. Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każe bezwarunkowo przebaczać. Dziś będę uważać, aby moje Niższe JA nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi. Dziś wykażę silną wolę i otworzę się na zgodę i pokój.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja także bym prosiła 28.10.1988:)

 

Rok osobisty: Niebieska Galaktyczna Noc

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Dziś zalewa mnie fala pomysłów wzbogacających moją inteligencję. Ze świata snów przychodzą wzorce nowych rzeczywistości, natomiast ze świata myśli wyłaniają się wzorce iluzji Dziś odsuwam rozum na drugi plan, by świat iluzji nie nadwerężał mojej siły Dziś akceptuję drogę przekształceń i pozwalam inspirować się intuicji.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 04.08-31.08.2011

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość. Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę. Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom. Dziś przestaję się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

 

Dwunasty krystaliczny miesiąc: 01.09-28.09.2011

MIESIĄC BILANSU

Dwunasty miesiąc umożliwia przegląd wydarzeń oraz zachęca do współpracy i podjęcia dialogu z 'przeciwnikiem'.

Co utrudniało, a co wspierało realizację programu roku?

 

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

Dziś zmieniam negatywne nawyki i naprawiam wszystkie nieprawidłowości. Kierując się wizją serca, ucieleśniam dziś sprawiedliwość. To, co uczynię innym, wróci do mnie. Życie nikogo nie osądza, lecz każdego z nas nagradza konsekwencjami jego czynów. Dziś jak Feniks odradzam się z popiołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 czerwiec

 

Rok osobisty: Biały Planetarny Łącznik

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Dziś odkrywam wiele paradoksów w moim życiu. Dziś przestaję faworyzować jednostki i zaczynam respektować wolę innych Nie będę zabiegać o poklask, aprobatę t uznanie z zewnątrz, lecz pozostanę takim, jaki jestem, a niejaki powinienem być Dziś powracam do swojej prawdziwej twarzy.

Trzeci elektryczny miesiąc: 03.08-30.08.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Motorem dzisiejszych działań jest MIŁOŚĆ. Dziś poskromię negatywne emocje, egocentryzm, niecierpliwość i nadpobudliwość. Dziś wyrażę swoją faktyczną osobowość, niczego nie zatuszuję przed bliskimi i nic nie zrobię na pokaz. W tyglu bezwarunkowej miłości stopię dziś to, co chciane i niechciane. Dziś przełamię niechęć do ludzi i podejmę dialog z bliskimi mi, a "niewygodnymi" osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można prosić 25.06.1984 :)

 

Rok osobisty: Niebieska Magnetyczna Noc

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Dziś zmieniam nastawienie do życia zdaję się na swoją intuicję przestaję kontaktować się z iluzorycznymi astralnymi połami i polegam tylko na tym co pochodzi ze ŚWIATŁA Dziś przypatrzę się swoim marzeniom sennym oraz wizjom i odrzucę to, co napawa mnie lękiem Dziś wymarzę sobie nową rzeczywistość i zastanowię się na ile realne są moje nowe pomysły

Drugi biegunowy miesiąc: 23.07-19.08.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji. Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania. Nie wytykam nikomu błędów i nie daję cudownych rad na przyszłość. Dziś zbieram siły, by ( zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość. Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 20.08-16.09.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 kwietnia

 

Rok osobisty: Żółta Samoistna Gwiazda

 

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Każda wewnętrzna dysharmonia rujnuje moje zdrowie i powoduje choroby. Ja sam wywołuję wszystkie zaburzenia Dziś niczego nie zrobię na siłę, lecz pozostanę taki, jaki jestem Tylko tak wyjdą na jaw moje zalety oraz słabości i wady. Stan mojego ciała zdradza mój nastrój wewnętrzny. Im bardziej kocham swoje ciało, tym szybciej regenerują się moje siły. Dziś zadbam tez o wygląd zewnętrzny.

Piąty wiodący miesiąc: 01.08-28.08.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś staję się otwarty dla wyższych wymiarów i przekraczam granice świata karmy. Dziś zadbam o estetykę, piękno i harmonię w domu, pracy, otoczeniu. Każde rozdrażnienie, zwątpienie i żal będą dla mnie wskazówką, że jest jeszcze coś, czego muszę się nauczyć w najbliższym czasie.

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 29.08-25.09.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Zdając się na intuicyjną mądrość, prześwietlam dziś kwestie strachu we wszystkich sferach życia. Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i zdobędę się na odwagę, by spojrzeć cieniowi w oczy. Tylko tak uwolnię się od zaślepienia. Dziś przechodzę do czynnych działań Zaczynam od wzmocnienia stanu nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja poprosze :) 29.11.1984

 

Rok osobisty: Niebieski Magnetyczny Orzeł

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów. Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy. Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie. Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów. Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

Dziesiąty planetarny miesiąc: 08.08-04.09.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś idę prosto do celu. Srak sensu w tym, co robię, wskazuje na wybrakowany rozwój duchowy. Napięcia, jakie dziś wyczuję, pokażą mi, w jakich dziedzinach życia czuję się najbardziej bezradny lub przed czym próbuję uciec. Dziś rozbudzę nadzieję i zaufam świetlanym wizjom. To ja stwarzam ciepłe ognisko domowe. Dziś zastanowię się, gdzie brakuje harmonii i jaki nastrój panuje w moim domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to możliwe to proszę o interpretację moją i mojej miłości:)

podaję daty urodzenia

moja 07.09

moja miłość 02.07

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.09

 

Rok osobisty: Żółty Solarny Człowiek

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Moja świadomość uczy się dziś zachowywać neutralną postawę z pomocą bezinteresownej miłości W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu' Mądrość i silna wola pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste Chcę aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie Dziś uwolnię się od obcych ideologu i zacznę głosie własną prawdę.

Trzynasty kosmiczny miesiąc: 09.08-05.09.2011

MIESIĄC PRZEKSZTAŁCEŃ

Trzynasty miesiąc scala poszczególne wyniki, ukazuje stan obecny oraz przekazuje dorobek roku do dyspozycji następnym trzynastu miesiącom.

Jak wygląda bilans roku?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś wyzbywam się strachu i zaczynam rościć sobie prawa do szczęśliwego życia. Dziś zakopuję topór wojenny i łagodnością zaprowadzam ład i porządek w najbliższym otoczeniu. Moja wrodzona inteligencja powie mi, jak nawiązać dialog z przeciwnikiem. Dziś nie ulegnę też magii pieniądza.

 

Dzień zielony: 06-09-2011

 

 

02.07

 

Rok osobisty: Biały Galaktyczny Pies

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Moje myśli, emocje i czyny krążą dziś wokół miłości Przestaję czuć się wykorzystywany zdradzany poniżany niechciany Dziś pojmuję ze nie jestem niczyją ofiarą Nielojalność zdrada niewdzięczność – to tematy nad którymi muszę popracować Dziś rozprawię się z narzekaniem, oschłością i egocentryzmem Tak bardzo pragnę miłości ale czy potrafię dać miłość innym

Drugi biegunowy miesiąc: 30.07-26.08.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.08.1993 :#

 

Rok osobisty: Czerwony Spektralny Wąż

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć, utrudniającymi mi spełnienie marzeń. To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu. Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną* bez żalu uwolnię się od tego ciężaru.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 26.08-22.09.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli. Wżyciu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, durna, chęć imponowania bogactwem. Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania. Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności. Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ja też mogę poprosić 20.03.1979. Karmen310. Dziękuje.

 

Rok osobisty: Biały Galaktyczny Łącznik

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Wszystko o co walczę żywi się moją energią Dziś zaprzestaję wałku godzę się z każdą zmianą Odrzucam przykre wspomnienia przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru (wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę albo wybiorę nową drogę Co dają mi kłótnie, procesy sądowe nieprzespane noce i walki wewnętrzne9 Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię Dziś robię porządek w moich myślach

Szósty rytmiczny miesiąc: 07-08-03.09.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś kieruję się sercem, a nie głową i nie łamię praw boskiego miłosierdzia. Dziś przestaję być marionetką i narzędziem w obcych rękach. Dziś zdemaskuję fałsz, nie pozwolę siebie oszukiwać i sam nie będę manipulować ludźmi. Sątylko dwie siły – siła STRACHU i siła MIŁOŚCI. Strach paraliżuje moje ruchy, miłość wyprowadza mnie w bezpieczne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 maj 1996 roku poproszę :D:serce:

 

Rok osobisty: Biały Spektralny Mag

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Dziś robię generalne porządki i oczyszczam moje pola duchowe z chwastów Tylko tak zdobędę pewność siebie i zyskam szacunek u ludzi Miłość jest kluczem do tajemnic spełnienia Dziś wychodzę z karmicznej niewoli, zrzucam stare odzienie i odcinam się od smutnej przeszłości Dziś staję się świadomym towarzyszem CZASU Gdyby było inaczej, nie czytałbym teraz tej strony.

Czwarty samoistny miesiąc: 19.08-15.09.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi. Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem. Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez poprosze' date=' data urodzenia 07.07.78

 

Z gory dziekuje :)[/quote']

 

Rok osobisty: Niebieski Kosmiczny Orzeł

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Dziś dostrzegam, co zagradza mi drogę do spełnienia marzeń. Dziś uwalniam się od kompleksów obaw, zewnętrznych zależności przymusów nakazów i zakazów. Kreując się sercem staję się anteną sięgającą do wyższych wymiarów. Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę. Materia nie ma już nade mną władzy. Niezależność jest kluczem do bogactwa

Drugi biegunowy miesiąc: 04-08-2011.....31-08-2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś odrzucam stare wzorce wychowawcze, które zaszczepiły we mnie strach, bezwzględne posłuszeństwo, surowość. Dziś skończę z przesadną dyscypliną i choć raz pozwolę sobie i bliskim na beztroskę. Niczego nie narzucę dziś mojemu partnerowi i nie wymierzę żadnej kary dzieciom. Dziś przestaję się umartwiać – będę wesoły, niewinny i lekki jak dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, ja też poproszę na kolejny miesiąc :buziak:

 

Proszę Cię bardzo: Rok osobisty: Czerwony Kosmiczny Księżyc

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Wiem, że nie mogę spocząć na laurach, bo tak wiele jest jeszcze do zrobienia Dopiero, kiedy zaprowadzę całkowity ład w swoim wnętrzu, będę zdolny do pracy w kolektywie Dziś zrobię coś dla środowiska oraz wejdę we współbrzmienie z naturą Dziś pożegnam się z egoizmem, dumą i uporem Nie chcę być sam wśród ludzi Chcę żyć w tym świecie, a nie tylko pochodzić z tego świata

Trzeci elektryczny miesiąc: 06.08-02.09.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala GWIAZDY – Siła Harmonii

Czas, żeby zaprowadzić ład i harmonię wewnętrzną.

 

Dziś szukam zgody i wybieram optymalne drogi. Nie naruszając przestrzeni innych, zachowam dziś swoją niezależność i wolność osobistą. Dziś nie mieszam się do cudzych spraw, by znów nie uwikłać się w zniewolenie karmiczne. Odwaga i duchowa dyplomacja pomogą mi przetrwać każdy kryzys. Dziś jestem obserwatorem i jeżeli będzie konieczne, wycofam się na tyły.

 

Czwarty samoistny miesiąc: 03.09-30.09.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro i zło, gorycz i słodycz, rozkosz i cierpienie. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie wskaże mi, od kogo zacząć

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Arabiko, ja też mam prośbę o interpretację dwóch kinów narodzin, których nie znalazłam powyżej - mojego i bliskiej mi osoby:

KIN 2 Biały Biegunowy Wiatr (ur. 25/01/1981)

KIN 250 Biały Elektryczny Pies (ur. 17/06/1982)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
07.03.1986

 

Rok osobisty: Czerwony Galaktyczny Wędrowiec

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia. Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ. Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie. Nie będę powielać błędów przeszłości. Dziś chcę wnieść dożycia radość .

Siódmy rezonansowy miesiąc: 22.08-18.09.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś inspiruje mnie moje duchowe "JA". Uważnie wsłu****ę się we wnętrze i przywołuję pamięć raju. Dziś nie zrobię nic na siłę i niczego na nikim nie wymuszę. Nie powiem też "tak – ale", "po co to wszystko", "ja wiem najlepiej" Moje ciało jest bankiem informacji. Dziś zbadam tętno i ciśnienie.

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 19.09-16.10.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myslokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilabym o horoskop:)

 

25.08.1968r.

Ela

 

Rok osobisty: Żółte Planetarne Ziarno

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś urzeczywistnią się moje unikalne wizje. Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę. Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi ' pokazanie tego, co potrafię. Dziś ujrzę obie strony mojego konta: winien i ma.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 25.08-21.09.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.06.1974. Jakbyś znalazła chwilkę to ja poproszę :)) Pozdrowionka:))

 

Rok osobisty: Żółta Rytmiczny Gwiazda

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Tam gdzie panują braki nie ma harmonii i miłości Dziś zrównoważę oczekiwania mojego Ego z życzeniami moje) duszy

Moja wyczekująca postawa skłonność do narzekania ustawiczna negacja i krytykowanie innych utrudniają mi tylko życie, pogłębiają kompleksy, podsycają zazdrość i nienawiść do ludzi.

Trzeci elektryczny miesiąc: 25.08-21.09.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Żółta Rytmiczny Gwiazda

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Tam gdzie panują braki nie ma harmonii i miłości Dziś zrównoważę oczekiwania mojego Ego z życzeniami moje) duszy

Moja wyczekująca postawa skłonność do narzekania ustawiczna negacja i krytykowanie innych utrudniają mi tylko życie, pogłębiają kompleksy, podsycają zazdrość i nienawiść do ludzi.

Trzeci elektryczny miesiąc: 25.08-21.09.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala SMOKA – Siła Początku.

Czas, żeby zaufać losowi.

 

Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.

 

Dziękuję- niestety dużo w tym prawdy...Ale podobno człowiek uczy sie na błędach. Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga arabiko:)

To moja data 16.10.1991 rok

Jeśli znajdziesz chwilkę, będę wdzięczna:)

 

urodziny blisko, więc zaraz po wchodzić w nowy osobisty rok

Rok osobisty: Żółty Planetarny Wojownik

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Włączając do działań obie półkule mózgu przestępuję dziś następny szczebel na drodze uszlachetniania i przemian. Dziś wyklaruje się nowy kierunek współpracy pomiędzy mną a otoczeniem. Przestaję się bać i słucham głosu intuicji. Odrzucam każdą formę lęku i każdą wątpliwość. Powaga sytuacji nie zrobi dziś na mnie wrażenia, lecz pokaże co jest do zrobienia w moim otoczeniu.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 16.10-12.11.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania. Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę. Wolność jest aktem dojrzałości życiowej Tylko dojrzałych ceni środowisko Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę :)

20.10.1991

 

od urodzin wchodzisz w nowy osobisty rok

Rok osobisty: Żółte Magnetyczne Słońce

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęca mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły. Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś. Dziś zastanowię się, komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda. Moim solarnym logo jest dziś miłość.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 20.10-16.11.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim. Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra. Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... To może i Ja poproszę... :)

- KIN 7 / 15.04. :)^

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :)

 

Rok osobisty: Żółte Galaktyczny Człowiek

 

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi. Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły . Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nie znająca strachu Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, a życie jest moim trenerem.

Szósty rytmiczny miesiąc: 02.09-29.09.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Moje czakramy otwierają się na boskie Światło. Dziś spojrzę z góry na wszystkie sprzeczności i odkryję, gdzie tkwią ogniska zapalne. Dziś wyprowadzę moje emocje z dramatów, spojrzę na problemy oczami przeciwnika, wyjdę z zakłamania i świadomie naprawię własne błędy, zaczynając od partnerstwa. Dziś zmuszę swoje ego do pokory i okazywania szacunku innym.

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 30.09-27.10.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o interpretację.

 

22.10.1990r.

 

od urodzin...

 

Rok osobisty: Biały Elektryczny Wiatr

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi. Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw. Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 22.10-18.11.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia – pod warunkiem że potrafię kochać. Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny. Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba. Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia, uzdrawiając od podstaw ich przyczyny. Dopiero dziś pojąłem sens bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę :03 czerwiec 1979r.

Pozdrawiam

 

Rok osobisty: Czerwony Wiodący Smok

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Dziś poskramiam moje Ego i robię właściwy użytek z prawa wolnej woli Dziś kieruję się uczuciami, które nie pozwolą mi nikogo zranić. Duma i upór zaogniają tylko konflikty i przynoszą nowe problemy. Dziś zastanowię się, co oznacza słowo kompromis

Piąty wiodący miesiąc: 23.09-20.10.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Dziś zaczynam wszystko od nowa. Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia. Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych. Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy. W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów wżyciu codziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja poproszę 04.04.1992r. : )

 

Rok osobisty: Czerwony Planetarny Smok

 

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli. Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać. Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl. Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Siódmy rezonansowy miesiąc: 19.09-16.10.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś jestem gotów wymazać ze starych programów mój własny niechlubny udział Dziś porządkuję otoczenie i usuwam odpady zatruwające nie tylko moje życie, ale całe środowisko Dziś wymazuję ze świata astralnego tchórzliwe myslokształty, które sam stworzyłem Dziś wchodzę we współbrzmienie z naturą i nie wyrządzę krzywdy żadnemu ziemskiemu stworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rok osobisty: Niebieski Spektralny Wicher

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś wyeliminuję to, co się dawno temu przeżyło. Dziś robię generalne porządki, wietrzę świadomość, usuwam stare wzorce zachowań, przykre doznania i "przeterminowane" emocje Dziś wyciągnę rękę do wrogów Dziś uwolnię się od egocentryzmu, przekory, chorobliwego przekręcania faktów, wymyślania tysięcy argumentów i ciągłego głaskania Ego. Wszystko to zagradza mi drogę do szczęścia.

Trzeci elektryczny miesiąc: 25.09-22.10.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem. jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...