Skocz do zawartości

"horoskop". Rok i miesiąc osobisty wg Kalendarza Majów -


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

Arabiko, jakie to ciekawe :roll:

Ja też poproszę

Aleksandra 31.01.1983

 

Jestem baaardzo ciekawa co wyjdzie :)

 

Rok osobisty: Białe Krystaliczne Zwierciadło

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda moja mysi i ogólne tło pola myśli. Dziś robię remanent w samoświadomości.

Dziewiąty solarny miesiąc: 12.09-09.10.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań .

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 10.10-06.11.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą. Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas. Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobraa tak czytam i to rzeczywiście ciekawe :D

 

Poproszę :

18 listopad 1996

;]

 

Od urodzin:

Rok osobisty - Czerwony Samoistny Księżyc

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś zmieniam podejście do ludzi i dotychczasowy styl życia Zrzucam wszystkie maski, odchodzę od utartych poglądów i szablonowego myślenia. Dziś idę na całość Wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamaćzatory mentalne.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 18.11-15.12.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś ważą się moje losy Moja wola jest wystawiana na próbę. Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określaną jako symbol Kaina, której motto brzmi' Mieć więcej niż inni, bez względu na cenę Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem. Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem. Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

Drugi biegunowy miesiąc: 16.12.2011-12.01.2012

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Moje ciało jest cudownym bankiem informacji Dziś obserwuję stan moich nerwów, aby zbadać kto lub co wyprowadza mnie z równowagi Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym co wypada a co nie wypada lub co powiedzą inni. Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę Dziś dokładnie rozpoznam, co mi w tym przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o interpretacje :)

 

20.04.1994

 

Rok osobisty: Czerwona Kosmiczna Ziemia

 

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Zgodnie z prawem wolnej woli ja sam reguluję wszystkie procesy w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski. Ja jestem stróżem mojego ogrodu. Ja wyznaczam tutaj porządek Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi

Szósty rytmiczny miesiąc: 07.09-04.10.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala MAGA – Siła Praworządności.

Czas, żeby przejść do działania.

 

Dziś otwieram się na sygnały dawane mi przez ciało Dziś poznam jego mowę, nie przeoczę żadnego znaku i nie zlekceważę żadnego symptomu. Dzisiaj zrewiduję sposób odżywiania i zastanowię się, co dają mi szkodliwe nawyki.

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 05.10-01.11.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości Celem mojego życia jest wolność Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości Dziś nie licząsię żadne autorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok osobisty: Białe Krystaliczne Zwierciadło

 

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru. Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania – bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu. Dziś prześwietlona zostanie każda moja mysi i ogólne tło pola myśli. Dziś robię remanent w samoświadomości.

Dziewiąty solarny miesiąc: 12.09-09.10.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś sprecyzuję, co jako pierwsze ciśnie się do uzdrowienia i rozważę warianty przyszłej terapii. Dziś nie ujdę swojemu przeznaczeniu. Nie będę więc lawirować, ani chować się za cudzymi plecami. Dziś kieruję się sercem i pozytywnymi uczuciami. Dziś nie powiem "Co ja mogę zrobić?", "To nic nie da", lecz przystąpię do opracowania nowego planu działań .

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 10.10-06.11.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą. Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas. Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

 

Arabiko, dziękuję.. już opracowuję plan ;)

Wszystko sobie poukładam i przemyślę.. :slonko_na:

Buźka i miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od urodzin wchodzisz w nowy rok osobisty…

 

 

Do urodzin Twój Rok osobisty to Niebieska Planetarna Małpa

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Pesymizm i ociężała głowa blokują moją zmysłowość Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia. Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem, są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

Dwunasty krystaliczny miesiąc: 29.09-26.10.2011

MIESIĄC BILANSU

Dwunasty miesiąc umożliwia przegląd wydarzeń oraz zachęca do współpracy i podjęcia dialogu z 'przeciwnikiem'.

Co utrudniało, a co wspierało realizację programu roku?

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Dziś rozpiera mnie wola działania. Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę. Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

Trzynasty kosmiczny miesiąc: 27.10-23.11.2011

MIESIĄC PRZEKSZTAŁCEŃ

Trzynasty miesiąc scala poszczególne wyniki, ukazuje stan obecny oraz przekazuje dorobek roku do dyspozycji następnym trzynastu miesiącom.

Jak wygląda bilans roku?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny. To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość. Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat. Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń. Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

 

Dzień zielony: 24-11-2011

Rok osobisty od 25.11.11:

Żółty Spektralny Wojownik

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy. Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ...... która obciąża moje myśli. Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy,

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 25.11-22.12.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś przypatrzę się temu, co potrafię, co mnie interesuje i temu, co faktycznie w życiu robię . Zastanowię się, czy nie marnuję swojego talentu, goniąc za czymś, do czego się nie nadaję. Dziś wyruszam na podbój moich skarbów wewnętrznych. Pełnię szczęścia osiągnę dopiero wtedy, kiedy stanę się człowiekiem świadomym swej wartości Kiedy zacznę sam siebie cenić, doceni mnie również otoczenie. Dziś nie zadzieram nosa ani nie chowam głowy w piasek Dziś znajdę mój złoty środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witaj, moja data:

28.02.94

 

Rok osobisty: Biały Magnetyczny Łącznik

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu. Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

Dziewiąty solarny miesiąc: 10.10-06.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą. Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas. Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interpretacje na najblizsze miesiace :) 28.10.1988 :)

 

Od urodzin Rok Osobisty: Żółta Solarna Gwiazda

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 28.10-24.11.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy. Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ...... która obciąża moje myśli. Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Rok osobisty: Niebieska Elektryczna Małpa

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś uwalniam się od pozy i ze swobodą pokazuję, co czuję Tłumienie uczuć i skrytość są przyczyną nieporozumień i rozterek duchowych Dziś nakazuję mózgowi, aby pracował dla mnie, a nie dla mojego niższego Ego Tu tkwi przyczyna, która komplikuje mi życie i przynosi tak wiele cierpienia. Dziś budzę się z duchowego letargu i od rana do wieczora sam kształtuję swoje życie.

 

Czwarty samoistny miesiąc: 15.10-11.11.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

 

Piąty wiodący miesiąc: 12.11-09.12.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinnośc Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam Dziś nie obrażam się i nie jestem przewrażliwiony na punkcie własnej osoby Sam żartuję i pozwalam żartować innym Cieszę się z dokonanych postępów

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 10.12-06.01.2012

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejsze wydarzenia, kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu zachęcają mnie do zmian i przekształceń Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 07.01-03.02.2012

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Wiedzę i doświadczenie pogłębiam wytrwałą pracą i aktywnym działaniem Dziś akceptuję swoje człowieczeństwo ze wszystkimi moimi słabościami Wiem ze w swym jądrze jestem doskonałą istotą Troska o zdrowie, dobra kondycja fizyczno-umysłowa są najważniejszą częścią mojej ziemskiej podroży Dziś jestem najlepszym lekarzem To co przyjdzie z zewnątrz, będzie mnie tylko wspierać

 

Ósmy galaktyczny miesiąc: 04.02-03.03.2012

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

Dziś uwolnię się od świata iluzji, demaskując grę Ego Zdając się na prowadzenie magii serca, raz na zawsze uwolnię się od utopijnych wizji, bolesnej bezsenności oraz wszystkich koszmarów, stworzonych przez moje Ego. Tylko tak wyjdę ze świata mrzonek Dziś przestaję być pożywką wyimaginowanych autorytetów w świecie ziemskim i astralnym. Dziś przybliżam się do mojego prawdziwego JA i ludzi.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo ładnie proszę :roza:

Kamila 16.07.1990:)

 

Rok osobisty: Żółte Solarne Ziarno

 

Fala WOJOWNIKA – Siła Inteligencji

Czas, żeby przezwyciężyć lęki.

 

Dziś wdrażam nowe pomysły do życia i dokonuję wielu poprawek w swoich planach. Siła ducha pomoże mi wytrwać do końca i nie pozwoli wycofać się tuż przed metą. Dziś zakończę polemiki duchowe, śmiało wyznaczę sobie cel i wiem, że odniosę sukces.

Czwarty samoistny miesiąc: 08.10-04.11.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania. Droga ku wolności jest czasami wyboista, a nawet – przy zbytniej brawurze – niebezpieczna. Dziś bez strachu mówię o swoich planach. Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji. Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupny. Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

 

Piąty wiodący miesiąc: 05.11-02.12.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów Ja tez mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować Jak mam uwolnić się od biedy i pecha jeśli nic nie robię9 Dziś ani razu nie powiem Me darń rady' Nie mogę' Nie potrafię' To ja jestem kowalem własnego losu

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze i ja :)

Agnieszka 10.03.1969.

 

Rok osobisty: Żółty Spektralny Wojownik

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy. Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ...... która obciąża moje myśli.

Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy.

Dziewiąty solarny miesiąc: 20.10-16.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim. Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra. Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 17.11-14.12.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś siła inteligencji wydaje rozkazy mojemu ciału Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne Dziś bez lęku powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe. Przestaję być chorągiewką na wietrze i nie drżę jak osika. Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszą mnie doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, dokąd skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 15.12.2011-11.01.2012

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego "wszechwiedzącego" Ego Dziś ćwiczę cierpliwość w stosunku do siebie i najbliższych Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę aby wykiełkowało z niego (wymień marzenie) To co wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę Tylko czy starczy mi zapału do pielęgnowania tego co zasiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po proszę 26,7,1996

 

Rok osobisty: Biały Rytmiczny Mag

 

Fala KSIĘŻYCA – Siła Przebudzenia

Czas, żeby odkryć sens życia.

 

Dziś robię skok kwantowy w świadomości i zostawiam za sobą przeszłość. Choć miłość wygląda dość irracjonalnie, stanowi jednak najsilniejszy aspekt w moim życiu. Mój rozum staje się dziś sługą serca, a ja staję się białym magiem Nie będę czekać na cud, lecz każę mu się wydarzyć.

Czwarty samoistny miesiąc: 18.10-14.11.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian. Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu. Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość. Wiem, że czeka mnie ciężka praca. Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia.

 

Piąty wiodący miesiąc: 15.11-12.12.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro. Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów Dziś rozjaśniam ciemności umysłu , wnosząc tam światło i miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Rok osobisty: Białe Solarne Zwierciadło

 

Fala PSA – Siła Uczuć

Czas, żeby uzdrowić partnerstwo i doświadczyć miłości.

 

Dziś jestem gotów poznać swoje ciemne strony i przyczynę ciągłych rozczarowań w życiu. Lustrzane odbicia pokażą mi moje własne twarze, sędzią zaś będzie miłość Dziś nie będę narzekać, upierać się i bronić. Pokora pozwoli mi poznać stan mojego ciała emocjonalnego. Dziś nie będę się nad sobą rozczulać.

Piąty wiodący miesiąc: 10.10-06.11.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś przekonam się, czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą. Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas. Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 07.11-04.12.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Wszystko o co walczę żywi się moją energią Dziś zaprzestaję wałku godzę się z każdą zmianą Odrzucam przykre wspomnienia przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru (wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę albo wybiorę nową drogę Co dają mi kłótnie, procesy sądowe nieprzespane noce i walki wewnętrzne9 Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię Dziś robię porządek w moich myślach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabiko , ja też serdecznie proszę 29 10 1975 Dziękuję;)

Obowiązuje od urodzin... i wszystkiego najlepszego :)

 

 

Rok osobisty: Czerwony Planetarny Księżyc

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią. Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokazami, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę. Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części. Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 29.10-25.11.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic. Dzisiejsze sytuacje pokazami, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo śmiało idę przed siebie, albo cierpliwie czekam.

 

Drugi biegunowy miesiąc: 26.11-23.12.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Sita życia jest podstawą zdrowej egzystencji Dziś dostosowuję działania do poziomu siły życiowej Instynkt i mądrość pomogą mi odnaleźć się w świecie Dziś zwracam uwagę na znaki, które da mi ciało. Symptomy chorobowe niosą cenne informacje na temat poziomu mojej świadomości. Dziś skontroluję swoje zachcianki oraz zastanowię się nad stosunkiem do płci przeciwnej i seksu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę 20.03 :)

 

Rok osobisty: Biały Galaktyczny Łącznik

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Wszystko o co walczę żywi się moją energią Dziś zaprzestaję wałku godzę się z każdą zmianą Odrzucam przykre wspomnienia przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru (wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę albo wybiorę nową drogę Co dają mi kłótnie, procesy sądowe nieprzespane noce i walki wewnętrzne9 Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię Dziś robię porządek w moich myślach

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 30.10-26.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

 

 

Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe życiu, a co niepotrzebnie bolesne Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam. W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby. Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 27.11-24.12.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś poznaję sprzeczności i prawa dominujące w życiu. Dokonuję selekcji i eliminuję to, co zagraża zdrowiu. Chęć zachowania kontroli, przesądy i przestarzałe wartości wyprowadzają moje ciało ze stanu równowagi Dziś zaprzestaję walki, pozbywam się pesymistycznych myśli i uczę się puszczać w niepamięć urazy Choroby i bolesne procesy pokazują mi zaślepienie i błędy mojego Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rok osobisty: Czerwona Elektryczna Ziemia

 

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię. Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie. Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób. To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie ' z powrotem. Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

Trzeci elektryczny miesiąc: 13.10-09.11.2011

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś czerpię siłę i natchnienie ze Źródła, któremu bezgranicznie ufam. Mam wielki zapał do pracy Dziś urzeczywistnię swoje ciche zamiary Dziś otoczę matczynym ciepłem każdą cierpiącą osobę, ale nie dam się uwikłać w żaden konflikt. Spokojnie przetrwam wszystkie trudne chwile i nie pozwolę, aby zrodził się chaos Dziś zachowam umiar, nie przyjmę postawy macho ani nie stanę się żałosnym EGO.

 

Czwarty samoistny miesiąc: 10.11-07.12.2011

MIESIĄC WIZJI CELU

Czwarty miesiąc bada możliwości, wyznacza cel i ustala harmonogram działań.

Jak powinien wyglądać założony cel?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory Nie dbam juz o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu Moja krew jest bankiem informacji Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie anemia – na poczucie bycia złym postawę tak – ale niedocisnienie-nadefetyzm-ton/c nie da nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych

 

Piąty wiodący miesiąc: 08.12-04.01.2012

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Zgodnie z prawem wolnej woli ja sam reguluję wszystkie procesy w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski. Ja jestem stróżem mojego ogrodu. Ja wyznaczam tutaj porządek Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.1978

pozdrawiam,marta:)

 

od urodzin będziesz w nowym roku osobistym - Czerwona Krystaliczna Ziemia

 

 

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic. Dzisiejsze sytuacje pokazami, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo śmiało idę przed siebie, albo cierpliwie czekam.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 26.11-23.12.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Sita życia jest podstawą zdrowej egzystencji Dziś dostosowuję działania do poziomu siły życiowej Instynkt i mądrość pomogą mi odnaleźć się w świecie Dziś zwracam uwagę na znaki, które da mi ciało. Symptomy chorobowe niosą cenne informacje na temat poziomu mojej świadomości. Dziś skontroluję swoje zachcianki oraz zastanowię się nad stosunkiem do płci przeciwnej i seksu

 

Drugi biegunowy miesiąc: 24.12-20.01.2012

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Dziś wstępuję na wojenną ścieżkę, aby poznać pobudki, jakimi kieruje się moje Ego. Ten krok jest bardzo ważny, ale i niebezpieczny. Nie wszystko, co mi podpowiada Ego, jest złe i pozbawione sensu Dziś dostrzegam perspektywy współpracy i przestaję dreptać w miejscu Nie wolno mi tylko zapomnieć, że dziś stoję na polu karmicznym. Zachowam więc ostrożność t nie dam się ponieść emocjom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.03 :)

 

Rok osobisty: Żółty Spektralny Wojownik

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy.

Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ...... która obciąża moje myśli.

Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 20.10-16.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim. Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra. Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 17.11-14.12.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś siła inteligencji wydaje rozkazy mojemu ciału Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne Dziś bez lęku powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe. Przestaję być chorągiewką na wietrze i nie drżę jak osika. Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszą mnie doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, dokąd skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

 

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

 

Rok osobisty: Czerwona Wiodąca Ziemia

 

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia Dziś nikt nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych. Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać. Cóż, ja też mogę się mylić.

 

Pierwszy magnetyczny miesiąc: 06.11-03.12.2011

MIESIĄC TEMATYKI ROKU

Pierwszy miesiąc przyciąga tematykę roku.

Jakie problemy trzeba będzie rozwiązać?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły Dziś kieruję się instynktem który podpowie mi jak zebrac siły

 

Drugi biegunowy miesiąc: 04.12-31.12.2011

MIESIĄC PRÓB I WYZWAŃ

Drugi miesiąc segreguje rzucone wyzwania i wprowadza tematykę do pola ziemskiego.

Jak wysoki jest stopień trudności?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś dostrzegam nowe perspektywy i szansę na lepsze życie Dziś szukam nowych możliwości i pomagam innym wydostać się spod pręgierza przeszłości Pęd ku wolności pomaga mi przełamać bariery i wymazać skostniałe poglądy Dziś porzucam wszystkie przesądy, znoszę zakazy i nakazy, zaczynam ufać naturalnemu biegowi życia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze , 5 czerwiec , pozdrawiam i dziekuje,Ewa

 

Rok osobisty: Niebieska Rezonansowa Noc

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Dziś pokonuję światy braków i zaczynam cieszyć się tym, co mam, zamiast zadręczać się, że czegoś nie mam. DZJŚ niczego nikomu nie zazdroszczę. Dziś zastanowię się, czego mi w życiu brakuje i dlaczego jeszcze tego nie mam? Czy to, czego pragnę, rzeczywiście zapełni pustkę i da mi poczucie spełnienia?

Szósty rytmiczny miesiąc: 23.10-19.11.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy. Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy. Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani w podstępne knowania. Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać. Zakładam strój klauna i tak idę przez życie. Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu.

 

Siódmy rezonansowy miesiąc: 20.11-17.12.2011

MIESIĄC POWIĄZAŃ

Siódmy miesiąc ułatwia odpowiednie kontakty, zsyła wsparcie, dodaje sił i odwagi w trudnych chwilach.

Kto zachęca do działań? Co dodaje siły?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości. Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja. Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary czy szantażu. Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 marca

z góry dziękuję :]

 

Rok osobisty: Czerwony Spektralny Księżyc

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory Nie dbamjuz o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu Moja krew jest bankiem informacji Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie anemia – na poczucie bycia złym postawę tak – ale niedocisnienie-nadefetyzm-to nic nie da nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych

Dziewiąty solarny miesiąc: 02.11-29.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę na co mnie stać Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 30.11-27.12.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

KREW jest fizycznym nośnikiem siły życia Żyje tylko to, co płynie. Dziś wprawiam w ruch wszystko, co się zastało i wiem, że rozruch może okazać się bolesny Dziś odświeżam swoją pamięć, stawiam pytania, a odpowiedzi udziela mi życie Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można prosić to 21 kwietnia 1988 ;)

 

Rok osobisty: Białe Magnetyczne Zwierciadło

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń Dziś nic nie da się zatuszować Dziś poznam moje cienie słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie

Ósmy galaktyczny miesiąc: 03.11-30.11.2011

MIESIĄC HARMONIZACJI I SCALANIA

Ósmy miesiąc łączy poszczególne etapy, usuwa ogniska zapalne, skłania do zastanowienia.

Co stanęło na drodze do celu? Gdzie nastąpiło przesilenie?

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś wynurza się duch uczciwości który przenika najdrobniejsze sprawy Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to , abym wiedział, co muszę naprawie i jak pokierować swoim życiem Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie Dziś duch zmierzy się z materią Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu i ciche wskazówki serca

 

Dziewiąty solarny miesiąc: 01.12-28.12.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Moja operatywność równoważy bieg życia Dziś nie ugnę się pod ciężarem emocji Miłość jest siłą, która równoważy każdą przeciążoną masę. Dziś zrewiduję podejście do ciała i seksu oraz przestanę odmawiać sobie tego, co przyjemne Seks nie jest grzechem, lecz boskim darem – źródłem życiodajnej energii. Moje ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne wskaże mi, co muszę zharmonizować wżyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 marca 1991

 

Rok osobisty: Czerwony Galaktyczny Wędrowiec

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia. Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ. Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie. Nie będę powielać błędów przeszłości. Dziś chcę wnieść dożycia radość .

Dziewiąty solarny miesiąc: 17.10-13.11.2011

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala WĘDROWCA – Siła Wolności

Czas, żeby stać się wolnym człowiekiem.

 

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością. Tam, gdzie brakuje swobody, zanika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie. Dziś przyjrzę się dolegliwościom i rozpoznam, czy nie blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy), czy nie mogę czegoś przetrawić (żołądek, jelita), czy nie dźwigam zbędnych ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 14.11-11.12.2011

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoją rzeczywistość. Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia. Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną grają też inni – raz lepsi, raz gorsi aktorzy. Dziś odkryję, kto jest reżyserem. Czy nie marnuję czasem talentu, zamknięty w cudzym teatrze? Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze.

 

Jedenasty spektralny miesiąc: 12.12.2011-08.01.2012

MIESIĄC ROZŁADOWYWANIA NAPIĘĆ

Jedenasty miesiąc usuwa pola napięć, uspokaja nerwy i oczyszcza teren z odpadów.

Co było największą przeszkodą na drodze do celu?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia wewnętrznego wypalenia i strachu Porządkuję sposób myślenia przejmuję kontrolę nad Ego i poruszam się z pełną swobodą Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu odejdę od przesadnych zabezpieczeń Nie będę tez oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arabika

Poproszę :)))

7 lipca 1972

 

Rok osobisty: Niebieski Kosmiczny Orzeł

 

Fala NOCY – Siła Intuicji

Czas, żeby nadrobić braki.

 

Dziś dostrzegam, co zagradza mi drogę do spełnienia marzeń Dziś uwalniam się od kompleksów obaw, zewnętrznych zależności przymusów nakazów i zakazów Kreując się sercem staję się anteną sięgającą do wyższych wymiarów Dziś nikomu niczego nie zazdroszczę Materia nie ma już nade mną władzy Niezależność jest kluczem do bogactwa

Piąty wiodący miesiąc: 27.10-23.11.2011

MIESIĄC KIERUNKU DZIAŁAŃ

Piąty miesiąc wyznacza kierunek oraz wspiera wolę działania.

Kto lub co pomoże zrealizować przyjęty program?

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny. To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość. Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat. Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń. Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

 

Szósty rytmiczny miesiąc: 24.11-21.12.2011

MIESIĄC RÓWNOWAGI

Szósty miesiąc harmonizuje przebieg procesów oraz wprowadza ewentualne poprawki.

Kto lub co pomoże złagodzić napięcia?

Fala CZŁOWIEKA – Siła Wolnej Woli

Czas, żeby przejąć odpowiedzialność za siebie.

 

Moje sny – płynące z płaszczyzny kosmicznej nocy – są kopalnią wiedzy o życiu. Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości i stamtąd czerpię informacje. Powiązanie z metafizyką utrzymuje się na płaszczyźnie świata snów Noc jest drogowskazem do przezwyciężenia braków fizycznych, ubóstwa duchowego i wszystkich skrajności życiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
23.10.1980 dziekuje :)

 

Rok osobisty: Niebieska Samoistna Noc

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem. jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

Trzeci elektryczny miesiąc: 18.12-14.01.2012

MIESIĄC DYNAMICZNYCH BODŹCÓW

Trzeci miesiąc testuje twoją wytrzymałość i określa pomocne narzędzia.

Jak powiązać tematy, aby osiągnąć cel?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś jestem prawą ręką Boga. Demaskuję fałsz oraz światy iluzjn braków. Zamiast oczekiwać burzyć się i żądać sarn biorę się do pracy. Mam wystarczająco dużo siły. Dziś zobaczę co powinienem uzdrowić w sobie by nie być konfliktowym. Dziś uczę się lekką ręką braci dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam arabiko jesli mogal bym tez prosic bede baaaardzo wdzieczna. ur 29 .04.1972 Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

Rok osobisty: Biały Solarny Łącznik

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy. Dziś dowiem się co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć. Dziś nie będę zły jeśli cos stracę. W każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choćby jeden pozytywny aspekt. Dziś puszczam w niepamięć przeszłość i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zburzę spokoju innym

Dziewiąty solarny miesiąc: 09.12-05.01.2012

MIESIĄC NAPROWADZANIA

Dziewiąty miesiąc zsyła wsparcie duchowe, naprowadza na drogę, inspiruje i dodaje sił tuż przed metą.

Co jest warunkiem realizacji zamierzeń?

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń. Dziś nic nie da się zatuszować. Dziś poznam moje cienie słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy. Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym. Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie

 

Dziesiąty planetarny miesiąc: 06.01-02.02.2012

MIESIĄC MANIFESTACJI

Dziesiąty miesiąc odsłania cel i pokazuje, co trzeba jeszcze ulepszyć.

Co stało się fizycznie widoczne?

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Siła uśmiercająca to co skostniałe, jest nieocenionym wsparciem w życiu. Boi rozłąki jest pomostem ułatwiającym mi dotarcie do celu. Dziś przestaję chorobliwie czepiać się tego co minęło. Opór przed zmianą pogłębia tylko zwątpienie. To, co mi wcześniej służyło nie musi być dobre teraz. Dobrowolne poddanie się przynosi rozluźnienie wewnętrzne. Dziś przestanę zamartwiać się przeszłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...