Skocz do zawartości

Diagnoza Czakr - Gullfaxi


illese

Rekomendowane odpowiedzi

ach, czyli możesz mi pomóc ? czy ja jakoś też mogę sobie pomóc ? jak pozbyć się tych duchów ? sądzę, że naprawdę by mi to pomogło. Dziękuję ci i proszę o dalszą pomoc jeśli możesz coś zrobić, a jak nie to przynajmniej o wskazówki :) Pozdrawiam

 

duchy sa w trakcie usuwania ale to potrwa mozesz palic swieczke w intencji ODPROWADZENIA DUCHOW TAM GDZIE JEST ICH MIEJSCE dalsze postepowanie jak pisalem w poprzednich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam bardzo zablokowane czakry ?Jeżeli możesz to wytłumacz mi moją skale lub przekieruj do odpowiedniego działu bardzo proszę i pozdrawiam

 

przejrzyj posty i moje odpowiedzi w tym dziale ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam piszesz o tym,że powinno palić się świeczki.

Ale z tego co widzę u mnie jest strasznie beznadziejnie miałam nadzieje że chociaż 2 czakry będą na dobrym poziomie.

Ok od dziś zaczne palić świece czy mogę liczyć na to ,że za jakiś czas powtórnie sprawdzisz moje czakry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie ciesze ze wyciagnelas wnioski wspomóż sie muzyka ezoteryczna szczegolnie oczyszczajaca czakry i medytacja oczyszczajacego czakry plomienia ja stosuje zloty.jak chcesz oczyszcze Ci czakry ale nie zamiast Twojej pracy.oczywiscie ze sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz mi pomóc to bardzo proszę o pomoc.

Czyli ja sama mam palić świeczki,słuchać muzyki ?

Gdzieś dalej czytałam,że pomaga też pozytywne myślenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Gullfaxi jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Mam pytanie skąd biorą się zanieczyszczenia czakr, zauważyłem, że przeważająca część osób ma zanieczyszczoną czakrę podstawy, z czego może to wynikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz mi pomóc to bardzo proszę o pomoc.

Czyli ja sama mam palić świeczki,słuchać muzyki ?

Gdzieś dalej czytałam,że pomaga też pozytywne myślenie

 

to co zrobisz sama jest trwalsze od tego co zrobiono w końcu to TWOJE zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gullfaxi jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Mam pytanie skąd biorą się zanieczyszczenia czakr, zauważyłem, że przeważająca część osób ma zanieczyszczoną czakrę podstawy, z czego może to wynikać?

 

blokady wynikaja z naszej postawy zyciowej z wychowania z pewnosci siebie także z karmy i obciążeń grzechowych duchy zwlaszcza zlosliwe moga zanieczyszczac czakry i nie tylko także emocjie takze z tego jakiej muzyki sluchasz porównaj choraly gregorianskie czy mantry a np. metal czy black metal , takze to co robisz porównaj wolontariusza w hospicjum a uczestnika czarnej mszy, a 1czakra: zobacz jak niewiele osob zajmujących sie ezoteryka twardo stapa po ziemi i ma ugruntowana chcialo by sie powiedziec uziemiona pozycje.

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to również proszę o analizę stanu czakr. :)

 

1cz6,0 2cz 5,5 3cz 7 4cz 8,0 5cz 7.06cz 7,5 7cz 9,0 wez sie za czakry ipoomysl co robisz nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Z innych źródeł dowiedziałem się, że np. czakrę serca mam prawie otwartą, a niektóre ośrodki są nawet przeenergetyzowane. Jeśli nie jest to dla Ciebie kłopotem, proszę o szerszy zakres informacji - czyli jakieś inne wnioski na mój temat albo opis metody, jaką wykonujesz diagnozę; cokolwiek.

Edytowane przez Hypocrisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wiem,że to jest moje życie.

Mam takie małe pytanko czy jak mam chore gardło to tym samym czakra gardła cierpi na tym?

 

proszę odpowiedz mi na pytanie,bo chyba ominełeś moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wyręczyć kolegę, skoro już tu jestem. Właściwie masz rację, Sovilo. Warto jednak spojrzeć też z drugiej strony: problemy energetyczne związane z czakrą gardła objawiaja się w odpowiednim obszarze fizycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno drugiemu nie przeczy ja daje ogolna diagnoze, niedoenergetyzowanie czy przeenergetyzowanie to juz szczegolowa .zwiazana z harmonizacji czakr i otwarciem ich.zharmonizować czakry powinien fachowiec, dla wszystkich polecam muzyke oczyszczajaca czakry ona takze harmonizuje je.jezeli beda oczyszczone i zharmonizowane same zaczna sie otwierac ni proboj robic tego samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bardzo mi przykro ale musiala by sama poprosic moge ale tylko najblisza rodzine"

 

aha. ok:)

a co do moich czakr.. to myślałam,że najbardziej zabrudzoną bede miała cz.gardła,a tu problem leży w innym miejscu....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co do moich czakr.. to myślałam,że najbardziej zabrudzoną bede miała cz.gardła,a tu problem leży w innym miejscu....:)

 

bez paniki mysle ze lepiej bedzie jesli bedziesz oczyszczac od1do 7 albo swieca w intencji oczyszczenia wszystkich czakr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogłabym jeszcze poprosić jeszcze diagnozę dla mojej mamy i taty.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

 

prosic mozesz mama 1cz5,5 2cz6,o 3cz6,0 4cz 5,0 5cz6,0 6cz6,5 7cz,6,5 tata 1cz5,0 2cz 5,0 3cz4,5 4cz4,5 5cz 8,0 6cz 4,5 7cz 5,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym prosić dla moich synusiów Adrian i Artuś.Z góry dziękuje.

 

Adrian 1 cz1,5 2cz 1,0 3cz 1,5 4cz 1,0 5cz1,0 6cz1,0 7cz0,5 Artus 1cz 1,0 2cz 1,0 3cz 1,0 4cz,7.0 karma musi w tym zyciu nauczyc sie kochac,nie nienawidzić 5cz1,5 6cz1,0 7cz 6,5 karma mial ogromne możliwości których nie wykorzystał,pomóż mu wykorzystać talenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jej nie wiem co mam robić jak mam mu pomóż,jakie miał możliwości.Jeżeli masz czas i nie sprawia Ci to problemu to proszę o rade.Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Jeśli można to ja także poproszę.

Dzięki serdeczne!

 

1cz3,5 2cz 3,0 3cz 3,0 4cz 7,0 kto Ci złamał serce nie jestes winna 5cz 6,0 nie daj sie stłamsić 7cz 6,0 wszystko jest po coś POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co było nie tak. Od jakiegoś czasu przestałem medytować - więc mimo znaczącego wzrostu świadomości, energia przepływała przeze mnie nieprawidłowo i byłem dosyć rozbity. Dziś udało mi się wykonać tę sztukę, przy okazji użyłem świętej geometrii i 6 małych białych świeczek w intencji miłości i harmonii. Ciekaw jestem, czy nastąpiła jakaś różnica - możesz to sprawdzić? (choć naturalnie efekty wymagają czasu) Przy okazji dziękuję za trafienie na Ciebie oraz informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze blokady nie puściły zreszta to troche inaczej jest blokady wracaja tyle ze coraz starsze natomiast lepsza jest harmonizacja czakr w medytacji mozna wszystko usunac i zharmonizować rób to co intuicja podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo prosze o diagnoze moich czakr.

Jakoś nic mi sie nie udaje.

Prosze o pomoc.

 

masz b zabrudzone mieszkanie oczysc negotywna pamiec scian swieca w intencji 1cz7,5 2cz 7,5 3cz8,5 4cz7,0 5cz 8,5 6cz8,5 7cz5,0 wez sie do pracy nad soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można również poproszę o diagnozę :usmiech:

 

WITAM 1CZ 5,0 2cz 5,0 3cz 6,0 4cz 8,0 5cz8,8 6cz 9,5 7cz9,5 wez sie za siebie nim blokady zaczna wywalac jako choroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cz3,0 2cz3,5 3cz3,5 4cz4,0 5cz 3,5 6cz5,5 7cz6,5

 

Nic nie napisałeś przy diagnozie, tzn. że jest dobrze? Podpowiedz troszkę na ten temat i gdzie szukac informacji?

Edytowane przez monika88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, to ja również poproszę ;)

 

witam 1cz6,0 ach te marzenia 2cz 2,0 3cz 3,5 4cz 3 5cz 4,0 6cz 2,5 7cz 3,0 jak nie masz czasu pal codziennie swiece w intencji oczyszczenia czakr a muzyka na czakry dodatkowo by je zharmonizowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 1cz6,0 ach te marzenia 2cz 2,0 3cz 3,5 4cz 3 5cz 4,0 6cz 2,5 7cz 3,0 jak nie masz czasu pal codziennie swiece w intencji oczyszczenia czakr a muzyka na czakry dodatkowo by je zharmonizowała

 

Dziękuję pięknie:) Czyli nie jest z nimi najgorzej... a jak znajde więcej czasu mam nad nimi popracować? Z tymi marzeniami ..no cóż-prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie:) Czyli nie jest z nimi najgorzej... a jak znajde więcej czasu mam nad nimi popracować?

 

zawsze warto dla CIEBIE dobra byla by afirmacja uziemniajaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ślicznie proszę o diagnozę :)

 

WITAM I O ZDROWIE PYTAM 1cz1,0 2cz 1,5 3cz3,0 4cz 2,5 5cz 2,5 6cz 2,5 7cz 2,5 GRATULACJE WIELU BY TAK CHCIALO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również poproszę:)

 

WITAM 1cz 7,0 uziemnij sie 2cz 5,5 3cz 6,0 4cz 7,5 trymaj emocje na wodzy 5cz6,0 6cz 6,5 7cz 6,0 jestes na poczatku drogi warto isc dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę też prosić? Pozdrawiam.

 

1cz9,0 2cz 9,5 3cz 9,0 4cz 9,5 5cz 8,5 6cz 9,5 7cz 8,0 zostawię bez komentarza za rok może dwa bedziesz sie leczyl albo wez sie do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Wydaje mi się że już zacząłem pracować ale widać marne tego efekty. Możesz jeszcze napisać co odpowiada za taki stan? Od czego mam zacząć ..i jak pracować. Bo przyznam że mnie trochę zatrwożyłeś, to chyba najgorszy ze złych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Wydaje mi się że już zacząłem pracować ale widać marne tego efekty. Możesz jeszcze napisać co odpowiada za taki stan? Od czego mam zacząć ..i jak pracować. Bo przyznam że mnie trochę zatrwożyłeś, to chyba najgorszy ze złych wyników.

 

bardzo sie ciesze ze pracujesz Góra daje czasem popalic jak ktos zyje beztrosko zwlaszcza jak ma zadania ważne do przepracowania popros na forum numerologia o portret numerologiczny ktos pewnie pomoze a reszte masz w moich postach tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o diagnozę moich czakr. Pozdrawiam

 

witam 1cz 4,5 2cz 5,0 3cz 3,0 4cz4,5 5cz 7,0 uzupelnij sobie kolor niebieski i oczysc czakre 6cz 5,0 7cz5,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja także mogę prosić o diagnozę moich czakr? Z góry ślicznie dziękuję :oczko:

 

witam 1cz 4,4 2cz 5,0 3cz 5,0 4cz7,0 sobie tez trzeba wybaczać 5cz4,5 6cz 5,0 7cz5,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM I O ZDROWIE PYTAM 1cz1,0 2cz 1,5 3cz3,0 4cz 2,5 5cz 2,5 6cz 2,5 7cz 2,5 GRATULACJE WIELU BY TAK CHCIALO

 

Zdrowie -nie narzekam, mam się całkiem dobrze :usmiech:. Dziękuje za diagnozę .:bukiet_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuję, czy możesz zrobic diagnozę dla moich dzieci: Oskara i Zuzi?

 

oskar 1cz2,0 2cz 2,5 3cz2,54cz 3,0 5cz 2,5 6cz2,5 7cz 2,5 zuzia1cz2,5 2cz 2,5 3cz2,5 4cz 2,55cz 2,5 6cz3,0 7cz2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o diagnoze dla mnie ale tak, zebym cos z tego wiedziala :)

 

nie robie analizy tylko podaje blokady 1cz 8,o 2cz8,5 3cz8,5 4cz 4,5 5cz9,0 6cz 6,0 7cz6,5 poszukaj na forum i wez sie do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sie ciesze ze pracujesz Góra daje czasem popalic jak ktos zyje beztrosko zwlaszcza jak ma zadania ważne do przepracowania popros na forum numerologia o portret numerologiczny ktos pewnie pomoze a reszte masz w moich postach tutaj

 

Czy dopuszczasz do siebie myśl ze mógłbyś postawić złą diagnozę..nigdy nie żyłem beztrosko, zkąd to wnioskujesz jeśli można spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dopuszczasz do siebie myśl ze mógłbyś postawić złą diagnozę..nigdy nie żyłem beztrosko, zkąd to wnioskujesz jeśli można spytać?

 

TAK DOPUSZCZAM JESTEM TYLKO CZLOWIEKIEM. Zycie beztroskie moze oznaczac brak troski o rozwoj duchowy.Tak twoja praca to 30% tego co powinieneś robic reszte uzupelnij sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robie analizy tylko podaje blokady 1cz 8,o 2cz8,5 3cz8,5 4cz 4,5 5cz9,0 6cz 6,0 7cz6,5 poszukaj na forum i wez sie do pracy

 

Aaaaaha, czyli wg Twoich analiz jestem w wiekszosci zablokowana tak? :ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duchy sa w trakcie usuwania ale to potrwa mozesz palic swieczke w intencji ODPROWADZENIA DUCHOW TAM GDZIE JEST ICH MIEJSCE dalsze postepowanie jak pisalem w poprzednich postach.

 

bardzo ci dziękuje, naprawdę. Własnie wróciłem z wypoczynku i nie miałem tam internetu i dlatego dopiero teraz piszę. I jak z tymi duchami ? Od jutra zaczynam medytacje z czakrami, razem z muzyką tak jak mówisz. :usmiech2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ci dziękuje, naprawdę. Własnie wróciłem z wypoczynku i nie miałem tam internetu i dlatego dopiero teraz piszę. I jak z tymi duchami ? Od jutra zaczynam medytacje z czakrami, razem z muzyką tak jak mówisz. :usmiech2_na:

 

pozdrawiam masz odprowadzone także swieczek w tej intencji nie musisz palic, dobrze byloby palic np 1x w tygodniu swieczke w intencji spalenia zanieczyszczeń które nagromadzily sie w czakrach. Owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaha, czyli wg Twoich analiz jestem w wiekszosci zablokowana tak? :ysz:

 

TAK JEST NIESTETY Twoja praca to 25% tego co powinnas robic pamietaj zanieczyszczenia nalezy usuwac np. swieca w intencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę. :-)

 

1cz5,5 2cz 6,0 3cz6,5 4cz7,5 5cz8,0 6cz 8,5 7cz7,0 zacznij pracowac nikt za ciebie tego nie zrobi jak poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o diagnozę:), jak można też dla męża

pozdrawiam serdecznie

 

witam Twoja 1cz 3,0 2cz3,5 3cz4,0 4cz 4,5 5cz5,0 6cz6,0 7cz8,5 nie wojuj z Górą to Ona ma racje męża 1cz3,5 2cz3,0 3cz 4,o 4cz5,5 wybaczanie to piekna i trudna sztuka 5cz5,0 5cz4,5 6cz5,07cz 6,0 karma na ten temat do oczyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Twoja 1cz 3,0 2cz3,5 3cz4,0 4cz 4,5 5cz5,0 6cz6,0 7cz8,5 nie wojuj z Górą to Ona ma racje męża 1cz3,5 2cz3,0 3cz 4,o 4cz5,5 wybaczanie to piekna i trudna sztuka 5cz5,0 5cz4,5 6cz5,07cz 6,0 karma na ten temat do oczyszczenia

 

Dziękuję ślicznie;)Jak mam rozumieć "nie wojuj z Górą Ona ma rację"? przy 7 wyszła bardzo duża blokada, jak jej sie pozbyć?

I mogę prosić o więcej wyjasnienia co do tej karmy i jej oczyszczenia w przypadku męża?Pozdrawiam

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojowac mozna swiadomie i podswiadomie u Ciebie to2 moze spróbuj medytacji typu moja podswiadmosc wie gdzie mnie prowadzi a ja poddaje sie jej przewodnictwu no w tym sensie mąż ma to samo tyle ze w poprzednich wcieleniach i trzeba oczyscic karme na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojowac mozna swiadomie i podswiadomie u Ciebie to2 moze spróbuj medytacji typu moja podswiadmosc wie gdzie mnie prowadzi a ja poddaje sie jej przewodnictwu no w tym sensie mąż ma to samo tyle ze w poprzednich wcieleniach i trzeba oczyscic karme na ten temat

 

wielkie dzięki za odpowiedź.Rozumiem,ze tę karmę też przez medytację oczyścić?

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anika68
Witam:)

 

Czy moglabym tez poprosic o analize?

 

Pozdrawiam

Ela

 

nie wiem czy data urodzenia bedzie potrzebne

ale w razie co:)

25.08.1968r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...