Skocz do zawartości

Diagnoza Czakr - Gullfaxi


illese

Rekomendowane odpowiedzi

Gullfaxi, czy mogę Cię prosić o diagnozę czakr mojej mamy 21.11.1949?

 

witaj 1cz3,0 2cz4,0 3cz4,5 4cz4,5 5cz3,5 6cz5,0 7cz3,5 dla mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cz7,5 2cz8,0 3cz9,5 4cz11! 5cz10,5 6cz11,5! 7cz10,0 wg mnie to sa jego zapisy karmiczne i nikt oprócz niego tego nie zmieni życzę Ci żebym się mylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej gullfaxi bardzo Ci dziekuje za sprawdzenie czakr,zastanawiam sie skad przypuszczenie ze jaram zielsko?jestem czysta od wszelakich uzywek.

gullfaxi czy mozesz sprawdzic czakry mojego brata 01.11.1986 i siostry 28.12.1982 (siostra miewa paralize senne,slyszy nie przyjemne dzwieki i glosy)

Edytowane przez czarna455
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dołączam się do prośby o diagnozę :)

 

1cz5,0 2cz4,0 3cz3,o 4cz4,0 5cz5,0 6cz6,0 7cz5,5 nie jest tragicznie ale pracy nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czarna 455 witaj brat 1cz6,5 2cz5,5 3cz6,0 4cz6,0 5cz6,5 6cz6,5 7cz6,0 on powinien zacząć od oczyszczania karmy i nikt tego za niego nie możne zrobić, siostra1cz4,0 2cz4,0 3cz4,5 4cz9,0 tu jest problem musi wybaczyć sobie wiele rzeczy i pogodzić się z życiem a nawet je polubić 5cz6,0 6cz6,0 7cz5,0 im szybciej zacznie wybaczanie i podtrzymywanie chęci życia tym lepiej , afirmacje przykładowe jako baza do tworzenia własnych, pamiętaj w afirmacj nie używasz NIE Ja x wybaczam sobie i akceptuje ze zyje inaczej niz inni ludzie , ja x wybaczam sobie ze jestem na drodze do oświecenia , ja x zasługuję na wprowadzenie pozytywnych zmian do mojego życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cz3,0 2cz2,5 3cz2,5 4cz2,54cz3,5 5cz3,o 6cz2,5 7cz2,5 pogratulowac

 

Wow, pozytywnie :). Zdziwilo mnie to, bo nic szczegolnego nie robie z moimi czakrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale robisz z soba i pomagasz innym praktycznie wszystko co robimy odbija sie na stanie czakr być może jakbyś zaczęła oczyszczać czakry zaczęły by wyłazić brudy z poprzednich wcielen pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

gullfaxi, czy mogłabym ponownie poprosić o diagnozę czakr, chciałam zobaczyć czy jest jakaś poprawa od tamtego okresu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cz6,0 2cz6,5 3cz7,0 4cz 7,5 5cz 6,5 6cz6,5 7cz6,0 pracujesz chociaż mogłabyś więcej to i wychodzą brudy pal od czasu do czasu swieczke 1lub3 w intencji oczyszczania zanieczyszczeń z czakr tu niema cudów musi potrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym prosila Iza 12.04.85

 

1cz3,5 2cz7,0 3cz3,04cz4,0 5cz 4,0 6cz5,5 warto oczyścić 7cz4,0 znajdź powiązania czakry 2 z chorobami i lecz się nie zapomnij oczyszczać czakry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena blokady mojego ojca to 11? Ech.

 

A moje?

 

Arkadiusz 28 grudnia.

 

Dzięki Ci olbrzymie!

1cz5,0 2cz4,5 3cz4,5 4cz3,5 5cz3,5 6cz5,0 7cz4,5 myślę ze dla Ciebie praca z czakrami to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesteś pewien, że tak słabo? Przy innej diagnozie stan miałem nieco inny. Poza tym, ten stan jest trochę nie fair :( .

 

Nawet serce u mnie czyste nie jest. Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jesteś pewien, że tak słabo? Przy innej diagnozie stan miałem nieco inny. Poza tym, ten stan jest trochę nie fair :( .

 

Nawet serce u mnie czyste nie jest. Ech.

 

kolego diagnoza pokazuje stan czakr na chwile obecna i za5 min. może być inna czakry sa dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o obliczenie moich czakr 07.05.1981.dziekuje

 

Witaj na Forum czakr sie nie oblicza to nie numerologia blokady czakry sprawdzam wahadłem i podaje w skali 1-10 jeżeli daszX10 MASZ W % 1CZ 7,5 uziemnnij się 2cz4,0 3cz4,0 4cz7,0 ja wiem ze trudno ale trzeba wybaczacSOBIE i ludziom 5cz5,0 6cz 5,0 7cz7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też proszę ponownie. Ciekaw jestem dynamiki.

 

rób sobie doświadczenia ja nie będę w nich uczestniczył olałeś to co mówiłem ponoś konsekwencje samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też poproszę 08.05.97

 

jak to mówią nie jest es za młody? dobra to żarty,a teraz schody, 1cz8,5 żyjesz tu i teraz pamiętaj2cz3,5 3cz3,5 4cz6,5 pamiętaj ludzie są godni szacunku i miłości nie blokuj tych uczuć 5cz 4,0 6cz4,0 7cz 9,0zacznij oczyszczać karmę bez tego nie rozwiniesz sie duchowo a tak poważne zanieczyszczenia mogą wywalić ciężką choroba

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. No ja jestem 28 grudnia 96 [nie śmiać się]. Co mogę zrobić :( ? Dopóki nie zostałem przeprogramowany na System, żyłem w Miłości. Przez te kilka lat skopałem to, na co tyle harowałem :( ? Cóż mam uczynić :( ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jasnowidzem niestety opisz dokladniej pomyslimy potraktuj jak spowiedź,to czesto dobrze robi wyrzucic z siebi to co boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młodszy, tzn. załóżmy do ok. 11 lat byłem mistrzem empatii, zawsze każdego broniłem przed innymi, okazywałem każdemu olbrzymią dawkę współczucia, wszystkim się dzieliłem, nawet jak sam nic nie miałem, każdy mnie lubił, choć nie wiedziałem za co. Nigdy nie rozumiałem brutalności innych. Ale to się w końcu zmieniło. Teraz zauważam skutki w moich relacjach z innymi. Mam z tym problemy. Bo dostosowałem się do niekorzystnego dla mnie środowiska :/ . Kiedyś w końcu zrozumiałem, że okazywanie miłości innym nic mi nie daje. Teraz już widzę, że nie miałem racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiles 1najwazniejszy krok ZROZUMIAŁEŚ teraz postaraj sie normalnie zyc nic na sile oczysc czakry jestes w wieku ze wszystko przed Toba inie powtarzaj 2 raz bledu powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłość nie wiem życzliwość i pomoc na-pewno pomogą jest takie powiedzonko mądre TRAKTUJ BLIZNIEGO TAK JAK CHCIAŁBYŚ BYĆ TRAKTOWANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdził byś mi ?

Maciej 25.08.1994

i mój kolega też by chciał

Marcin 07.12.1993

prosimy: )

z góry dzięki

 

1cz 4,5 2cz3,03cz6,0 4cz6,0 5cz 5,5 6cz6,5 7cz4,5 marcin 1cz 6,0 2cz6,0 3cz 6,0 4cz5,0 5cz5,0 6cz7,0 7cz6,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też chciałabym.....

 

1cz7,0 2cz6,5 3cz6,0 4cz5,0 5cz6,0 6cz7,0 7cz5,0 jak widać są efekty wyrzuca brudy nie przestawaj warto od czasu do czasu oczyścić zanieczyszczenia czar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie

Czy możliwe jest że ktoś celowo zablokowałby moje czakramy i czy jest taka możliwość?

Raz gdy byłem mniejszy byłem u chirurga i on się dziwnie zachowywał.Byłem z naderwanym mięśniem a on raz przystawił ręce na wysokości mojego brzucha. Troche mnie to niepokoi

Z tego co wiem to zajmuje sie on rownież energetyka.

Uważał mnie za wampira energetycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sprawdzenia wynika ze nie blokował czakr tylko oczyszczał 2czakre odpowiada tez za ból faktycznie uwazal i przeprogramowal CIE na niepobieranie energii od innych zrobił to wspaniale miałeś dużo szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem

Ale z tym przeprogramowywaniem mnie na nie pobieranie energii to sie chyba nie zgodzę.

Ostatnio znajomy mi zarzucił że jestem wampirem;/ i że wiecznie czuje się zmeczony, spompowany gdy przebywa w moim towarzystwie.

Dlatego między innymi zainteresowałem się tym tematem.Energetyką czakrami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe mi wychodzi ze znajomy spłaca dług karmiczny wobec Ciebie bo była sytuacja odwrotna ja bym zrobił afirmacje Ja imie zwalniam x ze spłacania długu karmicznego wobec mnie. A dla znajomego afirmacje Ja x przepraszam i proszę o wybaczenie wszystkie osoby które w tym i poprzednich wcieleniach pozbawiałem energii .To On jest wampirem od Ciebie nie mógl ale po zastosowaniu afirmacji oczyścisz sobie karmę unikaj go bo bedzie pobieral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to trudny temat ale karmę zawsze warto oczyścić a potem najwyzej sie zabezpieczac przed spotkaniem z nim mysle ze musisz gruntownie to przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób sobie doświadczenia ja nie będę w nich uczestniczył olałeś to co mówiłem ponoś konsekwencje samodzielnie.

 

możesz wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poproszę jeszcze o diagnozę czakramów dla mojego 17-letniego kuzyna Kamila [urodzony 3 marca], bo jest taką kaleką, że sam konta nie założy :P .

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję mistrzu :) . Ale hmm, z szóstą czakrą to się zdziwiłem. Cóż ona znaczy i czym może się objawiać? Słabą wyobraźnią? Konserwatyzmem? W życiu się tego nie spodziewałem po nim :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może oznaczać slaby wzrok ,przemęczenie oczu katar zapchane zatoki także choroby uszu ale także blokadę zdolności parapsychicznych

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,moja siostra tez mi czesto mowi ze przy mnie traci sily i ze jestem wampirem energ.a wyglada na to ze to ona jest :)zastanawiam sie tylko czemu oni czuja oslabienie wtedy? Dzieki za informacj Gullfaxi.

Edytowane przez czarna455
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie

Proszę o sprawdzenie czakramów mojej siostry Agnieszki 18 kwietnia,

W jaki skuteczny sposób można oderwac wampirka,aby nie pobierał od nas energii?

pozdrawiam cieplutko

 

1CZ 4;5 2CZ 4,5 3cz4,5 4cz4,5 5cz 4,5 6cz5,5 7cz5,5 na wampiry najlepszy jest czosnek albo osikowy kolek w serce a energetyczne albo kula chroniąca przed poborem energii albo tarcza jezeli podlancza sie na odleglosc to odciecie sie od biorcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,moja siostra tez mi czesto mowi ze przy mnie traci sily i ze jestem wampirem energ.a wyglada na to ze to ona jest :)zastanawiam sie tylko czemu oni czuja oslabienie wtedy? Dzieki za informacj Gullfaxi.

 

mi wychodzi ze ani Ty ani Ona nie jesteście wampirami ,macie po prostu zaszłości karmiczne siostra czuje to co ty kiedyś, oczyscie karme wobec siebie a Ty dodatkowo wybacz jej ze pobierala od Ciebie energie i powinno byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Sprawdzisz moje czakramy 3 lutego. Pozdrawiam.

 

1cz 6,5 2cz7,0 3cz8,5 4cz8,0 5cz9,0 6cz 9,5 7cz9,0 co Ty zrobiłaś ze swoim życiem weź się solidnie do pracy jak chcesz podpowiedzi pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cz 6,5 2cz7,0 3cz8,5 4cz8,0 5cz9,0 6cz 9,5 7cz9,0 co Ty zrobiłaś ze swoim życiem weź się solidnie do pracy jak chcesz podpowiedzi pisz

 

chcę! dlatego tu jestem, bo szukam podpowiedzi! nic z tego co napisałeś nie rozumiem, ale zależy mi na zmianie bo czuje się źle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już że jestem na maxa zablokowana, czuję się jeszcze bardziej zagubiona, ale dobrze:) przemyślę pytania, na razie ogarnęla mnie panika... to minie;) dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już że jestem na maxa zablokowana, czuję się jeszcze bardziej zagubiona, ale dobrze:) przemyślę pytania, na razie ogarnęla mnie panika... to minie;) dzięki.

 

Po pierwsze bez stresu:) Po drugie zacznij pracę nad sobą. Medytacja, kontemplacja, afirmacja (prawie jak hasło reklamowe :D). Po trzecie nie oczekuj efektów natychmiast. Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości:) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bez stresu:) Po drugie zacznij pracę nad sobą. Medytacja, kontemplacja, afirmacja (prawie jak hasło reklamowe :D). Po trzecie nie oczekuj efektów natychmiast. Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości:) Pozdrawiam :)

 

na ten stan rzeczy pracowałam latami:) domyślam się, ze efekty pojawią sie za czas bliższy lub dalszy w zaleznosci od moich starań:)

nie wiem zupelnie od czego zaczać, ostatnio nad tym pracowałam 10 lat temu:) ale zapewne nie byłam tak zablokowana, więc nie ma co porównywac. Czy poza przegladaniem forum- co oczywiście zrobię- jest coś co mogę zacząć juz i od której czakry? w jaki sposób? czego nie robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA DRAPIENIK myślę ze dla Ciebie dobra będzie afirmacja Ja imie zasługuje na wprowadzenie pozytywnych zmian do mojego życia.rada Tyra JEST CO NAJMNIEJ DOBRA PO 1 BEZ STRESU przy tym stanie czakr trzeba pracować z wszystkimi czakrami proponował bym metodę 11x7 tj po1 świecy w intencji oczyszczenia czakry a czakr mamy 7 przez 11 dni codziennie mogą być tzw.podgrzewacze a potem medytacje oczyszczające czakry na pewno możesz słuchać muzyki na oczyszczenie czakr komplet na 7czakr no i na pewno ważne uporządkuj siebie i swoje życie bo wydaje mi sie ze kilka spraw legło w gruzach.

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się zapytać, jak dokładnie diagnozujecie czakry? Co robicie i jak? I przy okazji sprawdzić moje?;>

 

Konrad 29.04.1989

 

Jak możecie, to wszelkie informacje, książki, skrypty itp przesłać mi na maila?

Dzięki z góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA DRAPIENIK myślę ze dla Ciebie dobra będzie afirmacja Ja imie zasługuje na wprowadzenie pozytywnych zmian do mojego życia.rada Tyra JEST CO NAJMNIEJ DOBRA PO 1 BEZ STRESU przy tym stanie czakr trzeba pracować z wszystkimi czakrami proponował bym metodę 11x7 tj po1 świecy w intencji oczyszczenia czakry a czakr mamy 7 przez 11 dni codziennie mogą być tzw.podgrzewacze a potem medytacje oczyszczające czakry na pewno możesz słuchać muzyki na oczyszczenie czakr komplet na 7czakr no i na pewno ważne uporządkuj siebie i swoje życie bo wydaje mi sie ze kilka spraw legło w gruzach.

 

legło w gruzach?:) nie wtedy to byłoby tak na równi a ja mam dooolinę;)

żeby uporządkować ten bajzel musze ogarnać trochę czakry.

skorzystam dzięki:)

 

p.s. sprawdzałes mnie w nocy? czy w dzien?

p.p.s sprawdzisz mi Maciek 13.01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legło w gruzach?:) nie wtedy to byłoby tak na równi a ja mam dooolinę;)

żeby uporządkować ten bajzel musze ogarnać trochę czakry.

skorzystam dzięki:)

 

p.s. sprawdzałes mnie w nocy? czy w dzien?

p.p.s sprawdzisz mi Maciek 13.01?

 

BARDZO SIĘ CIESZE czakry sprawdzam zawsze w momencie pisania postu 1cz4,0 2cz5,5 3cz5,0 4cz4,5 5cz5,5 6cz7,0 7cz7,5 wydaje mi się ze on nie działa na Ciebie zbyt pozytywnie ale musisz ocenić sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma te czakry na lepszym poziomie, to jest dla mnie zaskakujace..

Nie dziala zbyt pozytywnie - prosze rozwin. Oczywiscie rozumiem te slowa, chcialabym wiedziec o jakich aspektach\moich czakrach piszesz. Sprobujesz mi to przyblizyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma te czakry na lepszym poziomie, to jest dla mnie zaskakujace..

Nie dziala zbyt pozytywnie - prosze rozwin. Oczywiscie rozumiem te slowa, chcialabym wiedziec o jakich aspektach\moich czakrach piszesz. Sprobujesz mi to przyblizyc?

 

spróbuje nie pisze o aspektach On twoje czakry tylko ogólnie wydaje mi się ze macie miedzy sobą niekorzystne aspekty karmiczne i to może was zniszczyć może lepiej by było oczyścić je teraz niż potem,bo mniej boli na początku niż później oczywiscie mogę się mylić

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekorzystne aspekty karmiczne- dług?

jak sie to cos oczyszcza?

 

w tym przypadku nie mozna to określić jako wzajemne powiązanie oczyścić można świeca w intencji mysle ze 5 starczy , afirmacja to bezpieczne sposoby nie wymagające a dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gullfaxi a można te wzajemne powiazania jakos blizej okreslic? I czy jak to oczyszczę nie wyjdą jakieś starsze?

Wiem że CIę meczę strasznie mi przykro, ale tak sie cieszę jednoczesnie:) bo cos mi sie rozjaśnia WRESZCIE:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze wyjda i tylko sie cieszyć bo będzie można oczyścić je a w ten sposób i karmę mi wyszlo ze u was to3 razy i obecne zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Tobie wyszło czemu my się tak..."spotykamy" 3+1?

Pisałam w innych wątkach (o karmie), ale tam nie mam odp:( plisss plissss powiedz mi :)))

 

zastanawiam sie co sie stało z moimi czakrami, jak to się stało?

2/3 lata temu miałam krotki epizod, chciałam nad nimi pracowac, ale po tym jak podczas wizualizacji w sercu zobaczyłam smołę...dałam sobie spokój...:(

Edytowane przez drapienik
zapomniałam dodac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gullfaxi, dziękuje, chociaz nadal nie wiem co dokładnie mam przerobić (konkretna płaszczyzna),muszę sie chyba uzbroic w cierpliwosć:) Dzieki raz jeszcze za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy jak oczyscisz karme pomiedzy wami a szczegolowo popatrz na wasze uklady teraz historia sie powtarza tez to przerabialem na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym się tutaj przypomnieć i poprosić o mą diagnozę? Konrad 29.04.1989:)

 

dobrze ze sie przypomniałeś twój post utonął w innych 1cz4,5 2cz 4,5 3cz4,0 4cz4,5 5cz5,5 6cz6,5 7cz7,5 dla Ciebie dodatkowo oczyszczanie karmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel 1cz5,5 2cz6,0 3cz6,0 4cz6,5 5cz6,5 6cz6,0 7cz6,5 Milena 1cz6,5 2cz6,0 3cz6,0 4cz5,0 5cz6,5 6cz6,5 7cz6,5 pamietaj każdy musi oczyszczać swoje czakry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj 1cz4,0 2cz4,0 3cz3,5 4cz4,5 5cz6,o 6cz5,5 7cz4,5 nie jest tragicznie ale warto by to polepszyć

 

Kurczaki, a pracuje nad czakrami, nad sobą..

Może zawód miłosny trochę narobił w ostatnich dniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda praca nad sobą cos daje proces oczyszczania czakr jest procesem ciągłym stale wyłażą nowe stare brudy ot mi mam niby dobrze podczyszczone czakry a jak wylazły brudy to cały dzień sie z tym szamotałem i dotyczył problem tylko jednej czakry

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Za jakiś czas, jak co nieco popracuję nad czakrami poproszę o kolejne badanie. Bo jak rozumiem im mniej tym lepiej - 0,0? Czy dążymy do 5,0? Bo jak widziałem nim większe tym znaczy, że gorzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o diagnozę czakr. 03.10.1979

 

WITAJ NA FORUM 1CZ4,5 2cz 5,5 3cz5,0 4cz4,5 5cz 6,0mowa jest srebrem a milczenie zlotem, uwierz nie zawsze,6cz6,0 7cz5,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafione motto na dzisiejszy dzień, mowa jest srebrem a milczenie złotem. Tylko nie rozumiem co ma znaczyć to po przecinku, uwierz nie zawsze. Dzisiaj akurat coś przemilczałam a może niepotrzebnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu przygladam sie tym ,,diagnozom" i tak sie sklada ze dziedzina teleradiestezji zajmowalem sie kiedys dosyc intensywnie.

Kierujac sie dobrem uzytkownikow tego forum,chcialbym abys wytlumaczyl nam metody swojego dzialania,bo jak dla mnie nie sa one zadowalajace.

Biorac pod uwage,ze uzywasz do swoich diagnoz wahadelka radiestezyjnego,mozna wywnioskowac ze jest to cos w stylu teleradiestezji ale telaradiestezja juz nie jest,bo glownym zalozeniem w tym dziale radiestezji jest posiadanie ,,swiadka"

 

,,ŚWIADEK RADIESTEZYJNY – jest to przedmiot lub substancja, która zgodnie z zasadami śladu wykazuje promieniowanie radiestezyjne takie, jak osoba lub rzecz, którą reprezentuje. Jako świadek radiestezyjny stosowane są najczęściej: zdjęcie, włos, naskórek, paznokieć, fragment odręcznego pisma, rękawica lub inna część garderoby (przed wypraniem), albo próbka materii, będącej przedmiotem badań.

Świadek radiestezyjny wykorzystywany jest do stawiania diagnozy, poszukiwań, różnego rodzaju oddziaływań paramedycznych, a także w badaniach teleradiestezyjnych."

 

Jak mozna wywnioskowac z powyzszego tekstu,nick uzytkownika nie jest wystarczajacy do postawienia wiarygodnej diagnozy.

 

Idac dalej czym jest teleradiestezja?

,,TELERADIESTEZJA – jest to metoda badań zjawisk radiestezyjnych na odległość nie ograniczoną w czasie i przestrzeni. Jest ona najciekawszą dziedziną poszukiwań, stale wspomagającą radiestezję. Wymaga głębokiej koncentracji, dużej wiedzy oraz dobrego przygotowania się do każdych badań. Niektórzy radiesteci kwalifikują teleradiestezję do działów radiestezji na równi z innymi. Jednak teleradiestezji nie można zaliczyć do podziału na geotronikę, biotronikę, fitotronikę ponieważ jest to technika wykonywania, a nie rodzaj badań.

 

W pracach teleradiestezyjnych wykorzystuje się „świadka”, mapy, plany, zdjęcia, szkice, tablice anatomiczne itp. Wszelkie materiały pomocnicze służą wyłącznie do skupienia myśli, a ich wybór zależy od celu, który zamierza się osiągnąć. Prekursorem teleradiestezji był ks. A. Mermet.

 

Istnieje kilka hipotez natury modelu, który człowiek potrafi analizować:

 

- model nadajnika i odbiornika nieznanych energii

 

- model oddziaływania fizycznej energii o znikomej mocy

 

- model oddzielania świadomości od ciała (struktury), czyli umowne podróże w przestrzeni, bez ograniczeń czasu i odległości

 

- model zorganizowanej sieci, otaczającej cały świat, dającej możliwości połączenia między poszczególnymi elementami. Oprócz praw przyrody istnieje prawo krążenia energii i wymiany informacji

 

- radarowy system rozpoznań – odbiorca dociera do źródła swoim promieniowaniem (własną energią), wzbudzając emisję radiacji, niosącej żądaną informację."

 

Wszystkie powyzsze modele dzialaja w oparciu o wykorzystanie ,,swiadka",Twoje metody diagnostyczne niestety nie spelniaja ww. kryteriow,wiec zwracam sie do Ciebie z prosba o wytlumaczenie Twojego fenomenu badan na odleglosc w oparciu o nick internetowy.

 

P.S.

czakry sprawdzam zawsze w momencie pisania postu

Podczas korzystania z wahadla zaleca sie zeby wszystkie sprzety elektroniczne byly wylaczone,poniewaz ich pole elektromagnetyczne moze zaklocac prace wahadla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje działanie to swoiste tworzenie fantomu energetycznego człowieka a raczej jego czakr i sczytywania ich wahadłem specjalistycznym udoskonalone wahadło merizis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Stawianie diagnozy to duża odpowiedzialność. Zawsze należy pamiętać o tym, że jeśli popełnimy błąd to osoba zainteresowana na zasadzie autosugestii może sobie to co błędnie zdiagnozowaliśmy ściągnąć. Mimo że siedzę w Reiki od ponad 15 lat nigdy bym się nie poważył diagnozować czakr w jakiejkolwiek skali informując o wyniku osobę zainteresowaną - jeśli to robię to na podstawie zdjęcia lub innej pewnej ,,ścieżki dostępu" i jeśli stwierdzę, że któraś czakra ma zaburzenia - robię porządek i sugeruję osobie zainteresowanej, by nad nią popracowała. Myślę, że warto tu będzie przypomnieć kilka punktów z Kodeksu Etycznego Radiestety i Bioenergoterapeuty:

Art. 5 - Bioenergoterapeuta i radiesteta powinien zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności wynikającej ze stosowanych przez niego metod.

Art. 11 pkt. 3 - Informacja udzielona klientowi powinna być sformułowana dla niego w sposób zrozumiały.

art. 12 - Bioenergoterapeuta i radiesteta ma obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej.

Bioenergoterapia i radiestezja to nie zabawa, od tego często czyjeś zdrowie bądź życie zależy i o tym należy pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bawie czyims kosztem diagnozy robie uczciwie zdaje sobie sprawe z odpowiedzialnosci
Nie twierdze ze robisz to zlej wierze,problem polega tylko na tym ze hmm...mowiac delikatnie ten system po prostu nie moze dzialac.

Zebym nie byl goloslowny,przytocze swoje argumenty:

- nick internetowy nie jest ,,swiadkiem" i nie moze sluzyc do diagnozowania innych ludzi

moje działanie to swoiste tworzenie fantomu energetycznego człowieka a raczej jego czakr
-to tez nie jest mozliwe nie majac nawet zdjecia,ani nie znajac nawet imienia osoby ktora sie diagnozuje
sczytywania ich wahadłem specjalistycznym udoskonalone wahadło merizis
-tak owszem,jest to wahadlo radiestezyjne specjalistyczne...ale nie sluzy ono do prac teleradiestezyjnych,tylko wykorzystywane jest przedewszystkim w leczeniu.

,,Wahadło Mer-Izys jest nowoczesną konstrukcją wykorzystująca energię promieniowania kształtów. Powstało na bazie wahadeł egipskich(generuje podobne wibracje jak egipskie wahadła Izis) z dodatkowym wzmacniaczem uzdrawiającej energii. Nowatorskie rozwiązanie daje możliwości ukierunkowania i skupienia potężnej dawki energii wzdłuż osi wahadła. Wahadło doprowadza do uzyskania równowagi energetycznej w organizmie, działa uspokajająco i uśmierza ból(obroty w lewo). Przeciwne obroty wahadła (w prawo) pobudzają organizm i dodaje energii. Stosowane jest z dużą skutecznością do łagodzenia bólu, usuwaniu stanów zapalnych, podnoszenia ogólnej odporności i wydolności. Pobudza w organizmie procesy samonaprawcze i samouzdrawiające. Jest niewątpliwie ciekawym i unikalnym przykładem konstrukcji na skalę XXI w. Posiada spektrum kolorów biały, złoty, fiolet. "

 

Zarowno ja jak i beneton123 chcemy aby to forum sluzylo rzetelna informacja odnosnie ezoteryki.

System ktory prezentujesz nie spelnia w jakimkolwiek stopniu podstawowych zasad diagnozowania innych ludzi na odleglosc,w zwiazku z czym prosimy o zaprzestanie publicznych ,,diagnoz" na tym forum,celem wprowadzania nieumyslnie ludzi w blad.

 

W zwiaku z tym w celu ochrony uzytkownikow forum,ten temat decyzja administratorow forum zostaje zamkniety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...