Jump to content

czereśnie, spodnie


Zaspana22

Recommended Posts

Witam :)

Śniło mi się, że wyciągnęłam z dna szafy stare, używane spodnie, za duże na mnie, raczej męskie jasne jeansy. Wyciągając zauważyłam, że są ciężkie i coś w nich brzęczy, ucieszyłam się bo to był dźwięk monet. Monety znalazłam jednak nie w kieszeniach, ale jakby zaszyte w szwie spodni, który się już rozrywał i łatwo rozdarłam je mocniej, wyjmując pieniądze. Były to same monety, 5-złotówki i drobniejsze. Ucieszyło mnie to, wyjęłam je wszystkie, ale znalazłam oprócz nich też tam czereśnie - wyglądały smakowicie, pełne, czerwone, bardzo je lubię. Ale jak je zaczęłam jeść to każda była nadgniła, albo wysuszona ze starości, raczej mi nie smakowały. Jednak musiałam ich zjeść dużo bo odkładałam pestki do doniczki z kwiatkiem (czasem realnie tam wrzucam jakieś 'paprochy':) i było ich pełno. W tym śnie chodziłam ubrana w bielutką marynarkę, żakiet damski, elegancki, dopasowany, ale miałam na sobie spodenki jakby gimnastyczne, sportowe.

 

Co może oznaczać mój sen? Proszę Was o pomoc ...

Link to comment
Share on other sites

W tym śnie odgrzebałaś swoje "alter-ego" - czyli to jak naprawdę się czujesz, jakie cechy możesz posiadać i jak się zachowujesz. Męskie stare i za duże spodnie to oznaka że nosił je ktoś dorosły, ktoś kto pracował najpewniej skoro miał pieniądze, że spodnie mu były potrzebne i używał ich często i schował tam SWOJE pieniądze które TY chciałabyś teraz zgarnąć i tak się dzieje.(Być może kiedyś "podkradałaś drobne rodzicom?) To że były tam czereśnie podkreśla fakt że Twoje zachowanie jest niesprawiedliwe i podstępne, niemoralne (kraść) dlatego czereśnie (i pieniądze) pomimo pierwszej euforii ich okazałości (ich zlezienia) stają się zgniłe i uschnięte. Pomimo to nie robi to na Tobie wrażenia - zjadasz je i z lenistwa wyrzucasz pestki do kwiatka! ! ! ! Sen o ubraniach (na końcu) pokazał że czujesz się wyjątkowa, doroślejsza niż jesteś, i taka "niewinna" (kolor biały), ale tez niedoświadczona.Niby wszystko cacy a tu bach - spodenki sportowe - to oznacza ze musisz "ćwiczyć" i nie jest tak że jesteś damą w bieli!! Pracuj nad sobą i nie idź na łatwiznę, sen pokazuje że trochę kombinator i leniuszek z Ciebie ;-)))

Link to comment
Share on other sites

The_Empress i Freud by się nie powstydził takiej interpretacji ;) Dzięki, dużo z tego co napisałeś jest prawdą. Rzeczywiście jestem leniuchem i kombinatorem - co niełatwo, ale przyznaję;) - ale ta niemoralność mnie zdziwiła :( Bo we śnie W OGÓLE nie miałam poczucia, że kogoś okradam, mimo, że wiedziałam, że to nie moja ani kasa ani spodnie. Chyba jestem do cna zepsuta i pobłażam swojej amoralności, nie zauważam jej (?) :) Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...