Skocz do zawartości

zefirka50

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Proszę o znaczenie snu. Pracowałam w aptece brudnej , ciasnej , nagle remont, wszystko ktoś powynosił (chodzi o ubranie , torebki), po zakończonej pracy poszłam się przebrać niby do szatni , ale tej szatni nie widziałam . Zaczęłam szukać moich rzeczy do ubrania , wszystkiego brak , torebki brak,(myślę sobie ? co z moimi dokumentami , telefonem , pieniędzmi , miałam tam wszystko ) wszystko zginęło tylko spodnie odzyskałam wisiały wysoko na kablu elektrycznym , zastanawiałam się co one tam robią.Pomyślałam- malowanie , a dalej jest tak brudno i ciasno , to tak wyglądało jakby ta apteka nie miała dachu widziałam gołe niebo , ale nie było chmur .nie widziałam również lekarstw. chodzi mi o tą zgubę (ktoś mi zabrał lub wyrzucił moją torebkę - nie mogłam jej odnależć ,)i były jedne drzwi , nie wolno nikomu tam było wejść tylko jedna osoba mogła tam wejść i nikt więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że tak chaotycznie,nie pracuję w aptece i nie mam nic wspólnego z apteką , chyba że sprzedaż , w aptece się sprzedaję lekarstwa , natomiast ja sprzedaję żywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zefirko50, sen ostrzega, że nadchodzący okres nie rysuje się najlepiej. Będzie to okres nerwów, smutków i dołków psychicznych.

Remont kojarzy się z odnowieniem, jednak w twoim śnie odbywa się on zupełnie niezależnie od Ciebie i wprowadza wiele zamieszania. Tak samo może się okazać w rzeczywistości - w Twoje życie zostaną wprowadzone zmiany, na które nie jesteś do końca gotowa.

W tej sytuacji znajdziesz jednak oparcie w serdecznych, bliskich osobach, toteż staraj się przebywać wśród ludzi którym ufasz i przed którymi nie boisz się otworzyć. To pomoże Ci przetrwać trudne chwile.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...