Jump to content

Mapa marzeń


Ciastko08
 Share

Recommended Posts

Znalazłam w książce fajny artykuł na temat mapki marzeń. Oto on:

 

Kiedy ktoś pyta nas o czym marzymy, najczęściej nie przyznajemy się do konkretnych potrzeb. Mapa marzeń pomaga nam się skupić na tym, czego życzymy sobie sami. Chcesz znaleźć miłość, zmienić mieszkanie? Mapa marzeń wymaga od nas szczerości, a to znaczy, że trzeba uprzejmie podziękować naszemu wewnętrznemu krytykowi i cenzorowi. Podczas wycinanek musimy uświadomić sobie, o czym marzymy, i wybrać właśnie to wpośród wielu innych opcji. Stwierdzenie "Tak tego właśnie chcę, a to raczej nie spełnia moich wymagań", jest kluczem do sukcesu. Dlatego mapa marzeń to nie tylko dziecięca wycinanka, lecz także potężne narzędzie, dzięki któremu możemy znaleźć drogę do pozytywnych zmian w naszym życiu. To, czego pragniemy, zwykle jest w zasięgu naszej ręki, ale najpierw musimy wiedzieć, co to dokładnie jest. Potem uda nam się to zdobyć lub dostać.

Aby sporządzić mapę marzeń, musimy zgromadzić kilka kolorowych gazet, ulotek, folderów reklamowych, z których będziemy wycinać fotografie lub ilustrację. Musimy tez zaopatrzyć się w kawał papieru, brystolu lub kartonu, na którym będziemy nalepiać fotografie i podpisy. Nie żałujmy sobie miejsca na marzenia. Potrzebne będą też nożyczki, klej. Przydadzą się kredki, flamastry, do pisania własnych podpisów, komentarzy i afirmacji, którymi dodatkowo ozdobimy naszą mapę. Mapę można zrobić kiedy tylko tego zapragniemy. Ezoterycy tworzą mapy podczas nowiu księżyca. To ważne astrologiczne wydarzenie, bo symbolizuje połączenie podświadomości ze świadomością, gdy ukryte w nas siły mogą dojść do głosu. Dlatego można tez robić mapkę w kolejne nowie 2011 roku, a więc 4 stycznia, 3 lutego, 4 marca, 3 kwietnia, 3 maja, 1 czerwca, 1 lipca, 29 sierpnia, 27 wrześnie, 26 października, 25 listopada, 24 grudnia. Podczas każdego kolejnego nowiu możemy dolepiać nowe zdjęcia i porządkować mapę. Mapa marzeń to pełna dowolność stylu i kompozycji. Obowiązuje tylko jedna zasada - to, co nalepiamy, musi nam się jednoznacznie kojarzyć z tym czego chcemy, i musimy tego naprawdę chcieć. Nieważne czy to coś jest możliwe do osiągnięcia w tym momencie naszego życia. To, jak to zdobędziemy, jest sprawą przyszłości. Teraz wybieramy, w jakim podążymy kierunku. W żadnym razie nie kierujmy się tym, co powinniśmy, ale tym czego my sami chcemy. Jeśli chcemy wykorzystać mapę do zemsty, magia nie zadziała. Wróg w trumnie lub kochanka męża w kajdankach to nie jest rozwijające się marzenie. Lepiej wklejmy coś, co symbolizuje naszą radość, zwycięstwo, udaną mediację i pozytywne zakończenie konfliktu. Mapę można zawiesić na ścianie albo schować do tajnej szuflady. Bez względu na to, gdzie ją powiesimy lub schowamy, ona i tak będzie działać! Jeśli jakiś element odpadnie, bo klej się wysuszył, ale nadal zależy nam na tym marzeniu, to po prostu dolepmy je do mapy. Mapa marzeń powinna spełnić się w rok po jej stworzeniu, ale niektóre mapy realizują się nawet kilka lat później, i to w bardzo dosłowny sposób, nawet jeśli początkowo pojawiły się trudności. Do spełnienia marzenia wiodą różne drogi i wcale nie muszą wyglądać tak, jak to sobie wyobrażaliśmy. Mapa marzeń prowadzi do celu - jeśli go sobie wyznaczysz, prędzej czy później znajdziecie do siebie drogę.

 

Przykładowe życzenia.

Aby awansować - nalep swoją wizytówkę z dopisanym stanowiskiem. Ma to być praca w konkretnej firmie? Nalep jej logo i dopisz, ile Ci mają zapłacić

 

Aby coś mieć - znajdź fotografię tej rzeczy. Chcesz nowy samochód, aparat telefoniczny czy mebel, to wybierz konkretny model w pożądanym kolorze, rozmiarze i potrzebnymi ci funkcjami. Naklejaj tylko to, co sam byś sobie kupił, gdybyś miał pieniądze, i poczuj się tak, jakbyś je miał. Rozważaj możliwości, oceniaj położenie i kalkuluj cenę.

 

Aby ożenić się lub wyjść za mąż - wymyśl całą ceremonię, poszukaj w katalogach sukni z marzeń,a nadejdzie dzień, gdy dla kogoś włożysz ją naprawdę.

 

Aby urodzić począć, adoptować dziecko - wytnij fotografię dziecka, które ci się podoba, i obrysuj je sercem, podpisz wybranym imieniem i swoim nazwiskiem

 

Aby wyzdrowieć - znajdź tytuł z gazet, które opisują wyzdrowienie np: "Nigdy więcej do szpitala", nalep afirmację pod swoim radosnym zdjęciem, nalep ksero swoich wyników badań i skreśl te złe, a dopisz same bardzo dobre.

 

 

Źródło: Przewodnik ezoteryczny

Link to comment
Share on other sites

Nie słyszałam o robieniu takiej mapki :-) To świetny pomysł

 

Zastanawiałam się co będę robić 01.06 bo ta data mi utkwiła w głowie w formie przełomu dla mnie ,teraz już wiem .Będę robić mapkę bo właśnie wtedy księżyc będzie w nowiu ;-)

 

Dzięki za ten post

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

W moim przypadku mapa marzeń działa....Mam już ze dwie tablice na których umieszczam wszystko to co bym chciała mieć czy osiągnąć w pracy.wszystko to co mi się spełni, zamieniam na nowe rzeczy.mam też specjanle pudło na spełnione marzenia.

Bardzo fajna sprawa.Jak codziennie widzisz to czego chcesz dostajesz to szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Guest AngeloYasmine

oj ja tez to sprawdzialam i faktycznie moze nie wszystko sie sprawdzilo ale warto! życze powodenia i wiem z jakiej to ksiązki hihihi

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Jak Wam idzie z tymi mapkami? Bo ja czekam i czekam, swoja mam od kwietnia, ale na ta chwile to jakoś nie bardzo mi idzie z nią

Link to comment
Share on other sites

Zależy co tam się umieści na tej mapce ;-)

 

Moja jest gotowa choć ciągle do niej zaglądam .To wielki projekt który tak na pstryk się nie zrealizuje ,wiem że mam zaufać i czekać na efekty lecz natura podpowiada czasem inne rozwiązania to ja i tak wierzę w tę mapkę ;-)

 

Dziękuję Ci ciastko za ten temat

Link to comment
Share on other sites

1 lipca robię i ja takie cudeńko. mam kilka pytań:

1. całą mapę trzeba stworzyć w ten jeden konkretny dzień, czy np można ją w ten dzień skończyć?

2. czy można nalepić zdjęcie konkretnej osoby, z którą się chce być już na zawsze?

3. czy może mapa traktować o kilku marzeniach większych i mniejszych prowadzących do realizacji większych, na zasadzie zbiorów, czy może dotyczyć tylko np. pracy czy ślubu ?

 

pozdrawiam wszystkich marzących :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ambere

kiedyś dawno temu miałam "mapkę" w formie listy to były rzeczy które chciałam mieć w swoim domu- kupiliśmy na kredyt i wszystko zdewastowane było - to był dla mnie koszmar bo kasy zabrakło na jakiś sensowny remont a z jednej pensji + raty kredytu ciężko było.

Mijały dni lata a w naszym domku pojawiało się wszystko to co było na liście a była dłuuuuga.... potrzebowałam wszystkiego ;/

Pamiętam jak kolejno sukcesywnie wykreślałam pojawiające się meble okna dywany żyrandole podłogi hehehe mam tą listę do dziś .

Zatem uważam że każda mapa obojętnie w jakiej formie się sprawdza :) bo marzenia się spełniają :)

Teraz rozważam utworzenie nowej mapy bo mam kolejne marzenia np audi Q7 koniecznie białe :] nieosiągalne ale.... kto wie:)

 

Powodzenia w tworzeniu i realizowaniu mapy:)

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Witaj Ciastko08, nie wymagaj od swojej mapy aby spełniła twoje marzenia "już, natychmiast" zaufaj jej. Odpuść sobie wymaganie od mapy że ona "musi, bo ty tego chcesz".

Ciesz się życiem, pracuj na swoje marzenia, one bez Twojej pomocy i wiary nie spełnią się.Uwierz to działa. Pozdrawiam i uśmiechnij się, to też potężna broń.

Link to comment
Share on other sites

a ja niecierpliwie czekam na 01.07 ;)

 

swoją drogą jakiś czas temu w odrębnym notesie nakleiłam zdj paru rzeczy, które pragnę mieć w przyszłości, naskrobałam też parę zdań jak będzie ona wyglądać.. ;) myślicie, że działają tylko tablice? czy przeglądając często właśnie ten notes też coś podziała? tablice trochę trudno schować.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie widzę żadnego powodu, aby Twój notes nie mógł być Twoją mapą marzeń. Kto powiedział, że to działa tylko na kartce brystolu.

Jeśli Ci taka forma najbardziej odpowiada, to tak rób dalej i zapełniaj swój notes swoimi marzeniami. Przecież już stał się on dla Ciebie bliski, czyż nie :)

Link to comment
Share on other sites

dokładnie, jest mi nawet bardzo bliski i gdy tylko napotykam na rzecz, którą pragnę mieć lub doświadczyć zaraz ją tam dołączam ;)

generalnie chyba chodzi o wiarę a naprawdę wierzę w to, że kiedyś to wszystko się spełni także myślę, że będzie okej ;)

 

mam jeszcze tylko jedno pytanie, o Wasze zdanie :)

chodzi o związki, mianowicie o umieszczanie konkretnych osób w takich właśnie mapach marzeń, czy choćby swoich marzeniach mających kreować rzeczywistość. czytałam ostatnio, że jeżeli ta osoba nie myśli podobnie jak my to nie ma bata żeby nasze marzenie się spełniło a w rezultacie tylko ominiemy na naszej drodze naprawdę wspaniałe osoby. mój kolega twierdzi, że najlepiej jest wyobrazić sobie jak najwięcej szczegółów ale osoby całkiem nam obcej, której jeszcze nie spotkaliśmy. no chyba, że wiemy, że druga połówka czuje to samo.. ;)

jak myślicie, czy nasze marzenia i plany są zdolne przyciągnąć do nas drugą osobę? znajomego, kolegę czy przyjaciela? sprawić, że on także zacznie "nas pragnąć" ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rokka
dokładnie, jest mi nawet bardzo bliski i gdy tylko napotykam na rzecz, którą pragnę mieć lub doświadczyć zaraz ją tam dołączam ;)

generalnie chyba chodzi o wiarę a naprawdę wierzę w to, że kiedyś to wszystko się spełni także myślę, że będzie okej ;)

 

mam jeszcze tylko jedno pytanie, o Wasze zdanie :)

chodzi o związki, mianowicie o umieszczanie konkretnych osób w takich właśnie mapach marzeń, czy choćby swoich marzeniach mających kreować rzeczywistość. czytałam ostatnio, że jeżeli ta osoba nie myśli podobnie jak my to nie ma bata żeby nasze marzenie się spełniło a w rezultacie tylko ominiemy na naszej drodze naprawdę wspaniałe osoby. mój kolega twierdzi, że najlepiej jest wyobrazić sobie jak najwięcej szczegółów ale osoby całkiem nam obcej, której jeszcze nie spotkaliśmy. no chyba, że wiemy, że druga połówka czuje to samo.. ;)

jak myślicie, czy nasze marzenia i plany są zdolne przyciągnąć do nas drugą osobę? znajomego, kolegę czy przyjaciela? sprawić, że on także zacznie "nas pragnąć" ? ;)

 

Jak myślisz o konkretnej osobie to konkretna osobę "przywołujesz".

Link to comment
Share on other sites

Radziłabym przy okazji marzenia o człowieku wyzbyć się oczekiwań że tak będzie bo przy niepowodzeniu możesz bardzo cierpieć z tego powodu .Wpłynąć nam się na innych nie da a zmuszać kogoś czy to świadomie czy nie jest formą "zakupu " .Szczere nie wkleiłabym w mapkę człowieka bo ma on prawo decydować sam o sobie niczym nie przymuszony ;-) Natomiast zagłębiłabym się w tajniki uwodzenia i dała mu odczuć że moja osoba jest mu niezbędna do życia ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dzieczyny u mnie dalej dpa a zrobilam w kwietniu, jakas felerna ta mapka czy jak?

 

Ciasteczko drogie zabierasz szansę podświadomości na załatwienie tej sprawy ;-(

 

Schowaj mapkę i zapomnij to już nie Twoja sprawa jak i kiedy to się spełni a rola podświadomości ;-)

 

Zaprzestań myślenia i martwienia się a szybciej zaskoczy ;-)

Link to comment
Share on other sites

befadka - dzięki wielkie ;) co prawda miałam w swojej mapce czyjeś zdjęcie ale rzeczywiście zaraz się go pozbędę ;)

 

a co do uwodzenia.. ;) macie jakieś fajne linki?;>

Link to comment
Share on other sites

To co działa na facetów to od wieków to samo : pewność siebie i swojej atrakcyjności bez uczepienia się go mocniej niż makijaż permanentny ;-) Ma mieć szanse Cię zobaczyć ,troszkę skosztować i zatęsknić ;-)

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Co do mapki najważniejsze

 

1) przestajemy obmyślać za co to kupię i tym podobne .Przyjmuj że to masz i koniec

2) poczuj całą sobą .Każdym zmysłem .Jeżeli to np.buty to w wyobraźni włóż je na nogi .Chodź w nich .Poczuj ich miękkość ,delikatność - powąchaj tą skórę z jakiej zostały zrobione

3) Wklej zdjęcie i schowaj mapkę lecz przywołuj wizję punkt 2.

4) Jeżeli one są najważniejsze na świecie zmień do nich stosunek .Fajnie je mieć a nie muszę je mieć.

 

Największe szanse na spełnienie bo dojdzie wtedy do równowagi energetycznej która prowadzi do zmaterializowania się przedmiotu

Link to comment
Share on other sites

Guest Ambere
Dzieczyny u mnie dalej dpa a zrobilam w kwietniu, jakas felerna ta mapka czy jak?

 

 

cierpliwości :)))) ja na swoje spełnienie "mapy "( a to moja kolejna podróż w marzenia-kolejna mapa x) czekałam az 3 lata juz zwieńczyłam to sukcesem ....małymi kroczkami wciąż do celu:)

Miałam wielkie chwile zwątpienia ale po upadku podnosiłam się i heja do przodu:)

Dziś wiem że było warto :)))

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

Jak oceniacie realizację waszych map a raczej marzeń na nich zawartych?

 

Wg konserwatywnych zasad to mapę marzeń robi się raz do roku podczas pierwszego nowiu po przesileniu wiosennym. W 2011 wypadało to 3 kwietnia, natomiast był to niezbyt korzystny czas. 6 kwietnia był bardzo sprzyjający układ planet i ja zrobiłam pierwszą mapę marzeń właśnie wtedy. Dziś ponieważ zbliża się koniec roku zaczynam oceniać realizację swoich zawartych na niej marzeń i jestem bardzo zaskoczona.

 

Ponieważ lekko zmieniły mi się priorytety poczas roku realizacja moich marzeń również się dostosowała. Prawie każde zawarte na mapie marzenie w jakimś stopniu się zrealizowało. Miałam tam takie dość uniwersalne marzenia ale dziś widzę, że niektóre umieściłam tam na zasadzie "bo wypadało". Ale i tak w jakimś stopniu się spełniły.

 

Natomiast zrealizowało się jedno moje wielkie marzenie, które w zasadzie zawsze stawiałam na ostatnim miejscu, nie było dla mnie ważne, raczej takie gdzieś z tyłu głowy, ale dziś wiem, że poprostu wstydziłam się do tego przyznać, uważałam, że to banał, że bez tego można żyć i zachwycają się tym tylko rozentuzjazmowane hormonalnie nastolatki. Mowa tu o miłości.

Chyba Wszechświat najlepiej wie co jest dla nas dobre, nie bójmy się tego wyrażać i róbmy swoje mapy marzeń nawet z najbardziej absurdalnymi i banalnymi marzeniami.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, a ja nie będę czekać do wiosny z tą mapą. Zacznę ja produkować już. W moim "wierzeniu" i tak się spełni, niezależnie od tego, kiedy ją zrobię, prawda? Właściwie w głowie to już mam wyprodukowaną, przeniosę tylko na karton, żeby to uporządkować. Ja uważam, że na marzenia nie ma wyznaczonych dat:)

Link to comment
Share on other sites

Maciej, a czy robot kuchenny działa? Jak o niego dbasz, nie rzucasz o ścianę, to działa, prawda? Ja się w to bawię. Mam zajęcie dla rąk, przyjemne zresztą, bo zawsze miałam zacięcie plastyczne. Myślę przy tym o miłych rzeczach, przez co wpadam w świetny nastrój, co już jest jednym z pozytywów. Zamiast nakręcać się na NIE, nakręcam się na TAK. A czy to zadziała finalnie? No cóż, mam na to duży wpływ. Niektórzy piszą pamiętniki, żeby ułożyć sobie w głowie życiowe potrzeby, niektórzy sami z siebie po prostu to wiedzą, niektórzy robią wyklejanki. Powtarzam, ja się w to bawię, szkody mi na pewno nie zrobi. Jednak nie będę płakać, gdy coś mi nie wyjdzie (choć tego nie zakładam). Jeśli już uronię łezkę, to raczej nad własnym nieróbstwem i czekaniem na gwiazdkę z nieba, jeśli będę siedzieć w miejscu.

Filozofii głębszej do takiej mapy dopisywać nie zamierzam.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

z całym szacunkiem ale na "szybciutko" to ja bym jednak odradzała, to nie kupno kolejnej pary rajstop...

 

Powodzenia dla tych "przygotowanych", ja jeszcze czekam, nadal realizuje mi się mapa zeszłoroczna.

 

Miłej zabawy...

Link to comment
Share on other sites

 • 10 months later...
No chociaż jeden mój wątek przetrwal

 

I to jaki ważny temat :-) Jestem pełna nadzieji na spełneinei mojej mapy marzeń stworzonej na podstawie informacji w nim zawartych :-)

Link to comment
Share on other sites

I to jaki ważny temat :-) Jestem pełna nadzieji na spełneinei mojej mapy marzeń stworzonej na podstawie informacji w nim zawartych :-)

 

Bardzo się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie mapkę się robi w nów...

Ja swoją robiłem w lipcu... i się spełniły 3-4 z 12rzeczy... mogły się spełnić jeszcze dwa, ale sam zaprzepaściłem szanse na realizację tych marzeń :)

Ale można uznać,że się spełniły to by dawało około połowy...:)

Myślę że wynik bardzo dobry teraz zostały mi same marzenia "grubasy" ... wiec cierpliwe marzę po nocach :P

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam powiem, że z biegiem czasu zauważyłam, że moja mapka kilka rzeczy już spełniła:D

Co prawda nie jest to fantastyczny samochód i dom z pięknym ogrodem, ale takie małe detale, jak najabardziej :)

Link to comment
Share on other sites

tak, nazbierałam materiały, kupiłam łądny brystol, zapaliłam swiece muzyke medytacyjna wesołą i zaczełam wyklejac, sprawiło mi to ogromną radosć. potem powiesiłam ją wizawi łózka abym mogła na nią spoglądać jak najcześciej, ale nic z tego. widocznie na każemu się marzania spełniają.

Link to comment
Share on other sites

Ja zrobilam jakiś tydzień temu, więc za dużo jeszcze nie mogę sie wypowiadać. Jednak może u Ciebie tkwi problem w tym, że Twoja podświadomość nie wierzyla w to, ze moze się spełnic coś z Twojej mapy. Co innego jest chcieć aby sie spełniło a co innego w to wierzyć.

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod postem Bergi...

Masz problem z podświadomością, bo już przy Runach miałaś problem.

Postaraj się rozwinąć i 'przeprogramować' podświadomość a wtedy powinno się ruszyć :)

Link to comment
Share on other sites

Ech ja swoją wydawało mi się przeprogramowałam:) ale jakoś po jednej rzeczy stanęło hmmmm :ojejku:

 

a jak dawno temu ją stworzyłaś? I jesli mozna zapytac, jesli nei jest to zbyt osobiste to co Ci sie spełniło?

Link to comment
Share on other sites

a jak dawno temu ją stworzyłaś? I jesli mozna zapytac, jesli nei jest to zbyt osobiste to co Ci sie spełniło?

 

Hmm od czerwca nad nia pracuję tak na maks. Właściwie to nie wiem czy już stworzyłam:) może jeszcze jestem w trakcie :z_jezorem_na:

 

Co mi się sprawdziło:) Mogę zdradzić

 

Poprosiłam o pracę w szkole podstawowej jako nauczycielka. Chciałam żeby szkoła była blisko, fajne dzieci, nauczyciele, dyrekcja itd. I się sprawdziło:) Mam pracę, jest super. Ech jedyna rzecz, która się nie sprawdziła to chciałam zeby praca była na stałe a ona na zastępstwo. Ale itak bardzo zadowolona jestem. Tak fajnej pracy nie miałam jeszcze nigdy:)

Link to comment
Share on other sites

O to super :-) Cieszę się bardzo razem z Tobą. Narazie jest na zastępstwo, ale przecież może się to jeszcze zmienić :-) To czekam niecierpliwie na kolejne wiadomości od Ciebie o tym, że kolejna "rzecz" z Twojej mapy marzeń została spełniona :-)

Link to comment
Share on other sites

Hmm ja wyobrażam sobie, że już to mam lub to osiągnełam. Wyobrażam sobie np. jazdę tym konkretnym samochodem i wtedy spełnienie tego wydaje mi się bardzo realne. Jednak nie jestem pewna czy o to własnie chodzi. Co innego robię, żeby wpłynąć na podświadomość? Słucham np. muzyki pozytywnej czyli takiej w której w tekście jest "marzenia sie spełniają", "wszystko się może zdarzyć" itp.

Link to comment
Share on other sites

Haha ok czyli dobrze działam:hahahaha: Tę książkę mama już dawno za sobą, afirmacje to juz od hoho czasu:z_jezorem_na: Tylko do medytowania jakoś się nie mogę przemóc:(

 

Dzięki za odpowiedz:bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Hmm ja wyobrażam sobie, że już to mam lub to osiągnełam. Wyobrażam sobie np. jazdę tym konkretnym samochodem i wtedy spełnienie tego wydaje mi się bardzo realne. Jednak nie jestem pewna czy o to własnie chodzi. Co innego robię, żeby wpłynąć na podświadomość? Słucham np. muzyki pozytywnej czyli takiej w której w tekście jest "marzenia sie spełniają", "wszystko się może zdarzyć" itp.

 

A tak ja tez sobie wyobrażam to się chyba wizualizowanie nazywa:z_jezorem_na: i wierzę że się spełni. Muzyki też słucham, sama sobie miłe rzeczy przed lusterkiem gadam:hahahaha: i to mi bardzo pomogło, pozmieniac troche w mojej głowie. Ksiażki to pochłaniam wrecz, nie czytam.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mapę w zeszłym roku, część rzeczy się spełniła ale nie w takiej kolejności jak chciałam co troszkę mi pokomplikowało, moze zbyt chaotyczna była heh :) 3 zyczenia się spełniły, tzn 1 nie dokonca bo poprzednie uniemozliwilo spelnienie go akurat w tym czasie, ale naprawdę gdyby ktoś w zeszłym roku powiedział mi, że za rok będę miała już dziecko i własne mieszkanie i dostała propozycję pracy w wymarzonym miejscu nie uwierzyłabym biorąc pod uwagę w jakiej sytuacji wtedy byłam. Czas na kolejną :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja tak z ręką na sercu muszę przyznać, że do medytacji się nie przyłozyłam, kiedyś tam z raz próbowałam a póżniej nie było tematu. Wszystko na poczatku nie wychodzic może:hahahaha: przynajmniej ja tak mam. Z afirmacjami długo wojowałam zanim zaczęło działać. Ech muszę się spiąć w sobie i coś w kierunku tych medytacji pokombinować:hahahaha:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mapę w zeszłym roku, część rzeczy się spełniła ale nie w takiej kolejności jak chciałam co troszkę mi pokomplikowało, moze zbyt chaotyczna była heh :) 3 zyczenia się spełniły, tzn 1 nie dokonca bo poprzednie uniemozliwilo spelnienie go akurat w tym czasie, ale naprawdę gdyby ktoś w zeszłym roku powiedział mi, że za rok będę miała już dziecko i własne mieszkanie i dostała propozycję pracy w wymarzonym miejscu nie uwierzyłabym biorąc pod uwagę w jakiej sytuacji wtedy byłam. Czas na kolejną :)

 

Super:) Gratuluję

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja tak z ręką na sercu muszę przyznać, że do medytacji się nie przyłozyłam, kiedyś tam z raz próbowałam a póżniej nie było tematu. Wszystko na poczatku nie wychodzic może:hahahaha: przynajmniej ja tak mam. Z afirmacjami długo wojowałam zanim zaczęło działać. Ech muszę się spiąć w sobie i coś w kierunku tych medytacji pokombinować:hahahaha:

 

No tak w sumie racja. Ja przez 2 tygodnie próbowałam codziennie medytować. Włąściwie tylko raz byłam bliska stanu medytacji, gdy padał deszcz i wsłuchiwałam się w odgłos kropli deszcze uderzajacych o parapet. Co prawda to też nie było jeszcze dokładnie tak jak powinno, ale nie myślałam wtedy o sprawach dnia codziennego tylko i wyłącznie o tych kroplach. Czytałam gdzieś, że na początek tak można, chociaż tam gdzie to czytałam polecali zegar i wsłuchiwanie się w odgłos jego "tik tak".

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam mapę w zeszłym roku, część rzeczy się spełniła ale nie w takiej kolejności jak chciałam co troszkę mi pokomplikowało, moze zbyt chaotyczna była heh :) 3 zyczenia się spełniły, tzn 1 nie dokonca bo poprzednie uniemozliwilo spelnienie go akurat w tym czasie, ale naprawdę gdyby ktoś w zeszłym roku powiedział mi, że za rok będę miała już dziecko i własne mieszkanie i dostała propozycję pracy w wymarzonym miejscu nie uwierzyłabym biorąc pod uwagę w jakiej sytuacji wtedy byłam. Czas na kolejną :)

 

Wooooow to wspaniale. Wielkie gratulacje :-) Jesli można chciałabym dopytac o to dziecko a mianowicie czy jak tworzyłaś swoją mapkę miałaś już faceta?

Link to comment
Share on other sites

Tworzyłam mapę kiedy miałam faceta, ale ten zwiazek wisiał na włosku i nawet na krótko się rozstaliśmy, postanowilismy dać sobie drugą szansę i boom ;) Zyczenie spelnilo się szybciej niz myslalam co mnie akurat cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

co mam zrobic z tamta mapą? przeprogramowac sie i pracować na niej. bo nic bym nie zmieniła. Czy może lpeiej przeprogramowac sie spalic tamta bo ponoc tak należy zrobić i zrobić nowa a odpowiednim czasie.

 

a może jak tamta jest nadal aktualna to tylko ją poodklejac i nakleic na kowa kartkę?

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście bym nie paliła tamtej mapki. Trida podała tu tytuł bardzo dobrej książki, która powinna pomóc Ci w przeprogramowaniu się. Mianowicie "Potęga podświadomości" Joseph Murphy. Musisz uwierzyć, że Twoja mapka naprawde zadziała, a wtedy tak się stanie :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście bym nie paliła tamtej mapki. Trida podała tu tytuł bardzo dobrej książki, która powinna pomóc Ci w przeprogramowaniu się. Mianowicie "Potęga podświadomości" Joseph Murphy. Musisz uwierzyć, że Twoja mapka naprawde zadziała, a wtedy tak się stanie :-)

 

"Potęga podświadomości" jest ok:) Ja teraz czytam "Obudz w sobie olbrzyma" Anthonego Robinsa i jestem po prostu zachwycona:) Najpierw czytałąm ta ksiażke na komputerze ale tak mi się spodobałą, że sobie kupiłam. Świetna jest:) Jak ktoś wykonuje ćwiczenia, które ten Pan proponuje to naprawdę działa. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

"Potęga podświadomości" jest ok:) Ja teraz czytam "Obudz w sobie olbrzyma" Anthonego Robinsa i jestem po prostu zachwycona:) Najpierw czytałąm ta ksiażke na komputerze ale tak mi się spodobałą, że sobie kupiłam. Świetna jest:) Jak ktoś wykonuje ćwiczenia, które ten Pan proponuje to naprawdę działa. Polecam.

 

To od razu zabieram się za jej szukanie. Dzieki wielkie :):bukiet:

Link to comment
Share on other sites

To od razu zabieram się za jej szukanie. Dzieki wielkie :):bukiet:

 

Mam ja w pdf :) Jakby ktoś chciał proszę o maila na priv. Mogę wysłać. Poza tym bardzo mi też pomogła ksiażka Pani Bożeny Figarskiej "Żyj z pasją" od niej właściwie zaczęłam zmieniać swoją podświadomość. Czytałam ją wiele wiele razy, zawsze gdy miałam jakieś chwile zwątpienia czy dam radę... czy to wszystko ma sens... siegałam właśnie po tę książkę.

Link to comment
Share on other sites

Suuuper :-) Im wiecej pozycji do przeczytania tym lepiej :-) Dziękuję jeszcze raz :-) A wczoraj tak się napaliłam na tą książkę, że raz dwa ją znalazłam heheh Teraz tylko czekać, az kolejne osoby będą pisały o swoich sukcesach :-)

 

A ta książka "Żyj z pasją" ma tylko 86 stron?

Edited by Bergi1986
Link to comment
Share on other sites

Hmmm a mnie ostatnio nurtuje pewna rzecz. Ostatnio znaczy od jakiś 2,3 dni. Mapę zrobiłam właściwie dopiero 2 tygodnie temu. Ściana na której ją powiesiłam przedtem zawsze byla pusta. Teraz mam wrażenie jakby ta mapka wisiała tam od zawsze. Jakby nie mineły dwa tygodnie ale co najmniej 3 miesiące. Może wynika to z tego, ze 3 z "rzeczy" umieszczonych na mapie są moimi pragnieniami chyba "od zawsze". I dlatego to uczucie, że tak dobrze znam te obrazy. No i dochodzi do tego radosne oczekiwanie, które mnie przepełnia. Plus zastanawianie się, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze ;) Tylko akurat w tym wypadku nie jestem pewna czy to dobrze czy źle, że się nad tym zastanawiam.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Ja zrobilam taka mapke w zeszlym roku w marcu.. i czekam na spelnienie moich marzen.... Bardzo ja lubie.. to moja wizytowka.. kazdy patrzy.. oczy wytrzeszcza.. :)

Teraz wiem na 100% ze wszystko sie spelni.... musi..nie ma innej opcji! Bo ja tak CHCE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Polecam mapkę:) Ja swoją zrobiła w listopadzie, na razie nie napiszę czy się realizuje, ale po roku od jej zrobienia odezwę się i napiszę co udało mi się zrealizować;)

Link to comment
Share on other sites

Polecam mapkę:) Ja swoją zrobiła w listopadzie, na razie nie napiszę czy się realizuje, ale po roku od jej zrobienia odezwę się i napiszę co udało mi się zrealizować;)

 

O to tak samo jak ja :-) Też w listopadzie robiłam :-)

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Ja robilam pare razy mape skarbow wiosna, bo wg jednej teorii wykonujac ta mape w pirewszy now po przesileniu wiosennym, na 100% spelnia sie wszystkie marzenia ;). Traktuje ta date z przymruzeniem oka, bo wydaje mi sie, ze kazdy czas jest dobry na mape marzen, ale i tak zamierzam zrobic wlasnie w tych dniach, bo to taki poczatek wiosny, wszystko sie rodzi, nawet marzenia, wiecej ochoty do dzialania..:)

 

Nie moge sie jednak dopatrzec, kiedy ten pierwszy now po przesileniu wiosennym w roku 2013. Wie ktos moze?

Edited by Silvey
Upomnienie
Link to comment
Share on other sites

Ja zrobilam taka mapke w zeszlym roku w marcu.. i czekam na spelnienie moich marzen.... Bardzo ja lubie.. to moja wizytowka.. kazdy patrzy.. oczy wytrzeszcza.. :)

Teraz wiem na 100% ze wszystko sie spelni.... musi..nie ma innej opcji! Bo ja tak CHCE!!!!

 

Trzymam kciuki :]

Jednak bałabym się aby inni zerkali ma moja mapę....

Dlaczego?

Już wyjaśniam ...nie pamiętam gdzie to czytałam może w Sekrecie - ktoś a dokładnie pewna Kobieta zrobiła mapę marzeń i powiesiła w pokoju ...był tam między innymi jej marzenie główne -DOM i stało się coś dziwnego ..... Taki właśnie DOM ma ...ale ktoś inny facet (juz nie pamiętam szczegółów czy to jej obecny eks )

To był facet który bywał w jej mieszkaniu i patrzył na mapę -na jej mapę marzeń!

Więc -> ostrożnie z tym upublicznianiem :oczko:

 

Pozdrawiam

A.

 

"Potęga podświadomości" jest ok:) Ja teraz czytam "Obudz w sobie olbrzyma" Anthonego Robinsa i jestem po prostu zachwycona:) Najpierw czytałąm ta ksiażke na komputerze ale tak mi się spodobałą, że sobie kupiłam. Świetna jest:) Jak ktoś wykonuje ćwiczenia, które ten Pan proponuje to naprawdę działa. Polecam.

 

muszę wrócić do tej lektury :oczko:

Edited by Silvey
Post pod postem
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki :]

Jednak bałabym się aby inni zerkali ma moja mapę....

Dlaczego?

Już wyjaśniam ...nie pamiętam gdzie to czytałam może w Sekrecie - ktoś a dokładnie pewna Kobieta zrobiła mapę marzeń i powiesiła w pokoju ...był tam między innymi jej marzenie główne -DOM i stało się coś dziwnego ..... Taki właśnie DOM ma ...ale ktoś inny facet (juz nie pamiętam szczegółów czy to jej obecny eks )

To był facet który bywał w jej mieszkaniu i patrzył na mapę -na jej mapę marzeń!

Więc -> ostrożnie z tym upublicznianiem :oczko:

 

Pozdrawiam

A.

 

Moi znajomi nie maja pojecia po co wisi u mnie mapa marzen... oni mysla.. ze to co w stylu memory wall ;))))

Link to comment
Share on other sites

Moi znajomi nie maja pojecia po co wisi u mnie mapa marzen... oni mysla.. ze to co w stylu memory wall ;))))

 

Oby im nie przyszlo do głowy marzyć :D

mysle ze tamta mapa tez miala byc sekretnym pragnieniem owej dziewczyny :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...