Jump to content

smierc mojego chlopaka

Mateistka
 Share

Recommended Posts

Bardzo zalezy mi na interpretacji tego snu...snil mi sie pogrzeb mojego chlopaka, widze ziemie i mnostwo ludzi..jego matke ktora na mnie patrzy, a do grobu prowadzila mnie moja mama i przyjaciołka bo sama nie bylam w stanie podejsc..na grobowcu widzialam jego imie, nazwisko, ale data smierci byla przeslonieta kwiatkami..strasznie nieprzyjemne doznania..

jesli chodzi o nasze rzeczywiste obecne relacje, to jestesmy w malej kłotni o nic powaznego i raczej utrzymujemy kontakt..czy to oznacza ze mam go zostawic, ze powinien umrzec dla mnie??? prosze o interpretacje..

Mateistko, ależ skąd takie fatalistyczne wnioski?!

Jeżeli we śnie widzisz uczestniczysz w pogrzebie bliskiej Ci osoby, to jest to symbol kłótni i sporów, jakie akurat obecnie przechodzicie.

Śmierć we śnie, oraz inne symbole z nią związane wskazują też nieraz, na potrzebę jakiejś zmiany. Czy nie jest tak, że w Twoim odczuciu Twój chłopak powinien w sobie i swoim postępowaniu coś zmienić?

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• aachaa
      By aachaa
      Proszę o pomoc kogoś kto może zinterpretować ten sen. Bardzo gorąco proszę, bo jak wstałam to się wystraszyłam, czy ja mam coś niepokolei w głowie.Śniło mi się, że bylam na pogrzebie mojego byłego chlopaka, którego kocham do tej pory ponad życie swoje i jest jedyną miłoscią mojego życia, ale mnie zostawił, bo mu się znudziało. Sen wyglądał tak jak normalny pogrzeb, cmentarz, była ładna pogoda, ciepło, stali wszyscy jego przyjaciele, a ma ich bardzo duzo, rodzina, no wszyscy wszyscy, plus ja. Stalam i płakałam jak dziecko, nie mogłam znieść myśli, że go nie ma, krzyczałam z żalu a łzy leciały jak groszy, cała posmarkana z tego wszystkiego. Boję się co to może oznaczać, nigdy takiego snu nie miałam, bardzo proszę o pomoc
    • siziunia
      By siziunia
      Czlowiek za ktorego mialam wyjsc za maz ozenil sie 2 tyg. temu z inna.Wczoraj snil mi sie jego pogrzeb,trumna,pelno wiency i ludzi.Bylam na tym pogrzebie w kosciele i kladlam kolo jego trumny wieniec,na ktorym na szarfie bylo napisane 5 lat(bo tyle ze soba bylismy).Co to oznacza?
  • Create New...