Jump to content

bardzo dziwny sen , byly chlopak , dawna kolezanka

czaszka199
 Share

Recommended Posts

Witam mialam ostatnio bardzo realistyczny sen . Odezwal sie do mnie moj byly chlopak zeby sie spotkac jako z przyjaciolka , zgodzilam sie z nim spotkac lecz bylo bardzo pozno wzielismy mojego laptopa i poszlismy ogladac film nad stawem lezelismy na trawie i ogladalismy gdy zaczal chodzic jakis facet wystraszylismy sie i stwierdzilismy ze wracamy gdy zbieralismy rzeczy zauwazylam w jego tel na tapecie zdjecie mojej dawnej kolezanki z klasy zrobilo mi sie dziwnie ale nic mu o tym nie powiedzialam . Gdy wracalismy bylo juz jasno ,spotkalismy moich sasiadow szukajacych dawnego kolegi ktory cos narozrabial zaraz spotkalam moja przyJaciolke ktora zaczela mi opowiadac co sie stalo usiedlismy w trojke na lawce i zaczely jezdzic samochody po podworku i szukali tego kolegi i krzyczeli zaczynamy akcje . Sasiedzi go znalezli i sie obudzilam . bardzo prosze o interpretacje i dziekuje .

Guest cyganicha

witaj,zamieszanie w sferze uczuciowej spowodowane przez bliskiego Ci chłopaka który odczuwa potrzebę kontaktu z Toba, Twojego wsparcia -obecnie występującego w Twoim życiu-a na którym się zawiedziesz.Uważaj,by nie powtórzyła się analogiczna historia do wcześniejszej.Chłopak nie jest szczery wobec Ciebie.