Skocz do zawartości

Gość truskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Rozwody numerologiczne (osoby z podziałem na płeć), na przykładzie badań 1001 par rozwiedzionych:

 

ONA:

1 - 117

2 - 102

3 - 119

4 - 108

5 - 99

6 - 121

7 - 116

8 - 104

9 - 115

 

ON:

1 - 110

2 - 95

3 - 103

4 - 130

5 - 130

6 - 108

7 - 104

8 - 101

9 - 120

 

Przeciętna ilość rozwiedzionych - 111 osób.

 

Najczęściej rozwodziły się panie będące numerologicznymi Szóstkami i panowie będący numerologicznymi Czwórkami i Piątkami. Najrzadziej panie Piątki i panowie Dwójki.

 

Źródło - Dobry, Lepszy, Najlepszy - IDEALNY ZWIĄZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Rozwody w połączeniach numerologicznych (pary z podziałem na płeć):

 

rozwodycr7.th.jpgthpix.gif

 

Przeciętna ilość rozwiedzionych - 12 par.

 

Najczęściej rozwodziły się panie Szóstki z panami Dziewiątkami, a najrzadziej panie Dwójki z panami Ósemkami.

 

Źródło - Dobry, Lepszy, Najlepszy - IDEALNY ZWIĄZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Rozwody numerologiczne (osoby z podziałem na płeć), na przykładzie badań 1001 par rozwiedzionych:

 

Przeciętna ilość rozwiedzionych - 111 osób.

 

Dla kobiet odchylenie standardowe wynosi ~8.08 a dla mężczyzn ~12.66, zatem bardzo niewiele jak na 1001 par. Wg mnie można przyjąć, że jest to całkiem losowy wynik i na innej próbie wyniki byłyby inne, choć pewnie i tak by oscylowały ok 100-110 na cyfrę.

Nie dałbym wiary tak przeprowadzonym badaniom statystycznym.

Skąd w takim razie założenie, że data urodzin ma jakiś wpływ na to czy małżeństwo będzie szczęśliwe czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
Dla kobiet odchylenie standardowe wynosi ~8.08 a dla mężczyzn ~12.66, zatem bardzo niewiele jak na 1001 par. Wg mnie można przyjąć, że jest to całkiem losowy wynik i na innej próbie wyniki byłyby inne, choć pewnie i tak by oscylowały ok 100-110 na cyfrę.

Nie dałbym wiary tak przeprowadzonym badaniom statystycznym.

 

Każde badanie statystyczne obarczone jest błędem i masz racje, że do takich badań lepiej nie podchodzić zbyt poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...