Skocz do zawartości

Numerologia partnerska a lata numerologiczne partnerów


ank

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem numerologiczną czwórką, moja dziewczyna ósemką (4.5.1988), oficjalnie zaczęliśmy być ze sobą od drugiego stycznia bieżącego roku. Coraz mocniej angażuję się w nasz wiązek i zaczynam zastanawiać się nad jego przyszłością... Tym bardziej zmartwiłem się gdy zacząłem obliczać lata numerologiczne i mam wątpliwości czy ona aby nie jest w swoim 9 roku numerologicznym (bo ktoś mi mówił, że rok numerologiczny zaczyna liczyć się od urodzin danej osoby). Czy to prawda?

Z góry dziękuje za odpowiedź i życzę wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grzebać głębiej i okazuje się, że jeśli chodzi o lata numerologiczne to rzeczywiście jest to dla niej rok pierwszy! Gorzej w przypadku roku osobistego, bo kompletnie nie chce mi wyjść 2 tylko właśnie 9... ;-(

(numerologiczna 8 + 2008 z bieżącego roku, który trwa do jej urodzin -> 18 -> 9).

Jeśli się mylę, to proszę o korektę.

Jeśli jednak miałbym rację, to zastanawiają mnie tego konsekwencje?!

Edytowane przez ank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej w przypadku roku osobistego, bo kompletnie nie chce mi wyjść 2 tylko właśnie 9... ;-(

(numerologiczna 8 + 2008 z bieżącego roku, który trwa do jej urodzin -> 18 -> 9).

Jeśli się mylę, to proszę o korektę.

 

Juz poprawiam :)

Owszem, Twoja dziewczyna jest numerologiczna 8, ale w obliczaniu roku osobistego bierzemy pod uwage Klucz Wcielenia a nie Droge Zycia. Klucz Wcielenia liczymi dodajac dzien i miesiac urodzenia : czyli 4 + 5 = 9

9+2008 = 9+10= 19= 1+9=10 czyli 1 :) a nie 2 tak jak na poczatku napisalam. Nie wzielam pod uwage, ze nie miala ona jeszcze urodzin.

W kazdym razie nie pokazuje sie u niej nigdzie 9 rok.

 

LATA NUMEROLOGICZNE

 

1 – Nowe możliwości, rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zawieranie nowych znajomości – ogólny zamęt (pozytywnie), tyle się tu dzieje. Nowe plany i pomysły. W tym czasie zawsze następuje zmiana, a przynajmniej realna możliwość jej dokonania.

 

ENERGIA – ENTUZJAZM – NOWE DZIAŁANIA

W tym okresie najbardziej odczujesz przypływ energii. Pojawią się różne wydarzenia, praktycznie bez żadnego wysiłku z Twojej strony – zwłaszcza te, świadczące o tym, że możesz zacząć „nowe życie”. W tym czasie przepełnia nas energia, entuzjazm, optymizm, a wszystkie drogi, które jeszcze rok temu były pozamykane przed nami – nagle się otwierają. Pojawia się możliwość rozpoczęcia czegoś od podstaw – wprowadzenia realnych zmian nie satysfakcjonującej Cię już sytuacji. Ten okres przynosi sukces i niezależność – pozwala dokonać ogromnych zmian w naszym życiu. Doskonały na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, zmian miejsca zamieszkania, czy pracy. Teraz najważniejsza jest Twoja własna aktywność, ponieważ to, z jakim nastawieniem przejdziesz przez ten Rok, taką właśnie nadasz tendencję całemu cyklowi – na najbliższe 9 lat. Możesz wrócić wstecz pamięcią do Twojego poprzedniego 1 Roku Numerologicznego i przypomnieć sobie jak wtedy było, co można było zrobić, zmienić, a na co zabrakło Ci po prostu odwagi – zrób to teraz! Stoisz przy brzegu i podpłynęła do Ciebie „nowa łódka z nowym żaglem” wystarczy do niej tylko wsiąść i obrać dowolny – odpowiadający Tobie właśnie, kierunek życia i działania. Nie zwlekaj, tylko wsiadaj i odpływaj, prąd Ci sprzyja, później nie będzie już tak łatwo płynąć tam gdzie chcesz – masz niepowtarzalną szansę – wystarczy ją tylko wykorzystać!

 

LATA OSOBISTE

 

1 – Rok startów i początków wszystkiego nowego. Teraz koniecznie zindywidualizuj siebie we wszystkich kierunkach. Staraj się być osobą niezależną i badaj swój umysł – najpierw przekonaj się, że masz rację. Słuchaj siebie i zmierzaj za wewnętrznym impulsem, nie zważaj na otoczenie. Z odwagą dokonaj, zaplanowanej już wcześniej zmiany. Wdrażaj nowy plan lub dodaj coś nowego do Twojej obecnej działalności. To czas siania i sadzenia – pamiętaj o tym! Nie trać z oczu wizji tego „kim” chcesz być lub co chcesz robić do końca tych dziewięciu lat, które właśnie mają swój początek. To, co teraz zasiejesz, zbierzesz obficie. Unikaj lenistwa! – to bardzo ważne.

2 – W przeciwieństwie do poprzedniego Roku (w którym można było działać we wszystkich kierunkach), przywraca wszystkiemu bardziej realne proporcje – ostudza nadmierne zapały. To czas nie działania, a przyciągania. Wszystko do Ciebie samo przypłynie, jeżeli tylko zachowasz spokój i otwartość na to. Staraj się mieć otwarty umysł – ucz się wszystkiego, co Cię tylko interesuje, poszerzaj zasób swoich informacji na temat najbardziej interesujących Cię dziedzin. Staraj „pracować” poprzez innych, rezygnując raczej z samodzielnego działania. Otworzą się kolejne szanse, jeśli tylko powstrzymasz się od czynienia wielkich wysiłków w ich poszukiwaniu. Staraj się robić tylko niewielkie rzeczy, czekaj. Nie wypatruj jeszcze „kiełków” tego, co zostało przez Ciebie zasiane w poprzednim okresie.

 

Wkleilam opis 1. i 2. Roku Osobistego, bo przeciez juz niedlugo urodziny ;)

Pozdrawiam!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...