Jump to content

Mimbla z centrum
 Share

Recommended Posts

Witam :)

W sumie od niedawna na bieżąco przeglądam to forum i zdarza mi się nawet odezwać, ale takiego snu się niespodziewałam.

Śniło mi się dziś, że byłam w domu, było popołudnie i zadzwoniła moja komórka. Odezwał się w niej męski głos i zapytał czy rozmawia z Mimblą (?) Muszę zaznaczyć, że nie używam tego nicka nigdzie indziej a na innych forach mam jeden, ale zupełnie inny nick...

Najpierw powiedziałam, że pomyłka, bo nie wiedziałam o co chodzi, byłam totalnie zaskoczona i skołowana, ale facet po drugiej stronie słuchawki nie odpuszczał i tłumaczył, że dzwoni bo ja na forum (na tym forum) miałam jakąś prośbę i On właśnie chce mi pomóc! W końcu do mnie dotarło, że faktycznie coś tam pisałam i załapałam, że On z Ezoforum. Zaczęliśmy rozmawiać i się obudziłam.

Ogólnie sen dość pozytywnie przeze mnie odebrany. Ktoś obcy był mi życzliwy i bezinteresownie chciał pomóc i jakoś miło mi się już potem z Nim gadało, choć nie pamiętam o co chodziło...

Czy ten sen ma jakieś głębsze znaczenie?

Guest cyganicha

Witaj, znaczenie dokładnie takie jakie sama wyczytałaś między wierszami z tego snu. Znajdziesz na tym forum pomocna dłoń, która da Tobie wsparcie i pomoc. To i w a takiej formie jakiej potrzebujesz. Bardzo pozytywne przesłanie snu.

Pozdrawiam cieplutko :)

Guest cyganicha

Bardzo proszę :) Cieszę się, że mogłam Ci pomóc.

... Nie szukaj ;) sam się znajdzie wtedy kiedy najmniej będziesz się tego spodziewała :)

Powodzenia i pozdrawiam cieplutko :)